Gra pod tytułem Captain America: The Winter Soldier jest już dostępna na urządzeniach z systemami iOS i Android.

W App Store i Google Play zadebiutowała gra mobilna pod tytułem Captain America: The Winter Soldier. Jej premiera zbiegła się w czasie z wprowadzeniem na ekrany kin filmu Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz. Produkcja posiada miłą dla oka, twójwymiarową oprawę graficzną, utrzymaną w komiksowej stylistyce.

Gra Captain America: The Winter Soldier jest dostępna za darmo, ale w formie wersji demo. Oznacza to, że dostępne są tylko dwa pierwsze rozdziały, a za odblokowanie kolejnych trzeba zapłacić 10 zł. Jest to uczciwa metoda dystrybucji, bo pozwala na wstępne przetestowanie gry i kupienie jej dopiero wtedy, gdy uznamy, że się nam podoba i chcemy zobaczyć, co jeszcze przygotowali w niej dla nas twórcy.

Captain America: The Winter Soldier to zręcznościowa gra akcji, wzbogacona elementami strategicznymi i przedstawiona w rzucie izometrycznym. Wcielamy się tu oczywiście w tytułowego Kapitana Amerykę, a na swej drodze spotkamy dużo więcej znanych postaci. Na zaliczenie czeka tu kilkadziesiąt zróżnicowanych akcji, w których liczy się nie tylko zręczność, ale również taktyka. Zgodnie z najnowszymi trendami, nie zabrakło też trybu wieloosobowego.

Kapitan Ameryka już na smartfonach (wideo) - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Jeden z najbardziej znanych superbohaterów popkultury będzie miał swoją własną grę, przygotowaną z okazji premiery kinowego hitu pod tym samym tytułem.

Grę z udziałem Kapitana Ameryki przygotuje francuski Gameloft, czyli firma, która na robieniu mobilnych hitów zna się akurat dość dobrze. Captain America: The Winter Soldier - taki tytuł nosić będzie omawiana produkcja. Zostanie przygotowywana z okazji premiery filmu, który u nas będzie znany jako Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz.

Kiedy premiera? W kinach na początku kwietnia, więc spodziewamy się, że gra zadebiutuje w zbliżonym terminie. Platformy docelowe to iOS, Android i Windows Phone, czyli zdecydowana większość posiadaczy smartfonów i tabletów nie będzie czuć się pominięta.

Captain America: The Winter Soldier ma być zręcznościową grą akcji, wzbogaconą elementami strategicznymi. Brzmi ciekawie. Podobnie jak to, że gra nie będzie odcinać kuponów od filmu, zaoferuje bowiem nową warstwę fabularną i swoje własne podejście do tematu. Wcielimy się oczywiście w tytułowego Kapitana Amerykę, a na swej drodze spotkamy dużo więcej znanych i lubianych postaci. Zgodnie z najnowszymi trendami, nie zabraknie też trybu wieloosobowego.

Kapitan Ameryka zagości na smartfonach - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Najnowsza odsłona znanej i lubianej serii znanej z konsol do gier po raz pierwszy w historii zadebiutuje wyłącznie na urządzeniach mobilnych. Poznajcie Crazy Taxi: City Rush.

Firma Sega idzie z duchem czasu, bowiem właśnie poinformowała, że gra pod tytułem Crazy Taxi: City Rush będzie pierwszą odsłoną serii, która ukaże się tylko i wyłącznie na smartfonach i tabletach z systemami iOS i Android. Coraz więcej producentów gier decyduje się na podobny ruch, a tą zapowiedzią dołączyła do nich również Sega.

Crazy Taxi: City Rush zostanie wydane w modelu free-to-play, co oznacza mniej więcej tyle, że sama gra będzie darmowa, natomiast jeśli zdecydujemy się wydać na nią pieniądze, będziemy mogli cieszyć się rozmaitymi dodatkami, ułatwieniami i nowymi elementami. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że mikropłatności zostaną odpowiednio zbalansowane i z grą będzie można bawić się dobrze nawet nie wydając na nią choćby złotówki.

Crazy Taxi to humorystyczna seria gier o przygodach szalonego taksówkarza, który prowadzi tytułową szaloną taksówkę, wykonując przy tym rozmaite triki i niebezpieczne akcje. Jest to więc typowo zręcznościowa gra o wyjątkowo dynamicznym modelu jazdy. City Rush na rynek ma trafić jeszcze w tym roku, choć dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

Crazy Taxi tylko na smartfonach (wideo) - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Najnowsza mobilna odsłona popularnej serii gier piłkarskich nazywa się FIFA 15 Ultimate Team i jest dostępna na platformach Android, iOS i Windows Phone.

Firma Electronic Arts wypuściła na mobilny rynek grę pod tytułem FIFA 15 Ultimate Team, czyli tegoroczną odsłonę najpopularniejszej obecnie serii gier traktujących o piłce nożnej. Gra jest dostępna w Google Play, App Store i Windows Store. Została wydana w modelu free-2-play, co oznacza, że pobrać można ją za darmo, a firma zamierza zarabiać na opcjonalnych mikropłatnościach.

W mobilnej Fifie, podobnie jak w konsolowo-komputerowym odpowiedniku, nie mogło zabraknąć najnowszych licencji, dzięki czemu w grze obecne są zarówno aktualne składy, jak i prawdziwe nazwiska wszystkich piłkarzy. W sumie jest to ponad 10 tysięcy zawodników i 5 tysięcy drużyn. Zmian doczekał się również system rozgrywki - w grze obecne są dwa systemy sterowania: klasyczny i amatorski (opierający się na prostych gestach).

Twórcy w tym roku postawili na dwa tryby - Ultimate Team i Matches of the Week - ponieważ okazało się, że w poprzedniej odsłonie zainteresowana nimi była zdecydowana większość grających. Z mobilnej Fify wyleciały więc kariera, tryb menadżerski i rzuty wolne. Zupełną nowością jest za to tryb symulacji, w ramach którego w pojedynczym meczu wcielamy się w trenera i możemy kontrolować nastawienie psychiczne, sposób gry oraz poświęcenie całej drużyny.

FIFA 15 już na smartfonach! (wideo) - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się