Użytkownicy naszej aplikacji do dokonywania płatności zbliżeniowych telefonem znajdą w niej także karty T-Mobile Usług Bankowych.

Z początkiem maja br. pojawiły się na rynku T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank. To najlepsza bankowość internetowa, wielokrotnie nagradzana i uznana przez ekspertów za przełomowe rozwiązanie w bankowości na świecie! Z tej nowoczesnej może skorzystać każdy, kto ceni sobie wygodę, jakość, wiarygodność i przede wszystkim wymierne korzyści finansowe za prowadzenie konta. Nie trzeba być klientem T-Mobile, chociaż ci ostatni mogą skorzystać z szeregu przywilejów. Możecie przeczytać o nich w naszym artykule.

Oczywiście zarówno karty debetowe, jak i kredytowe wydane przez T-Mobile Usługi Bankowe są teraz dostępne również w aplikacji MyWallet. T-Mobile Usługi Bankowe powstały na bazie Alior Sync i z tego powodu karty Alior Sync prezentowane w MyWallet zamieniają się automatycznie w karty T-Mobile Usługi Bankowe.

Zgodnie z zapowiedziami, warunki założenia oraz prowadzenia konta w T-Mobile Usługi Bankowe pozostają bez zmian i wynoszą 0 zł. Opłaty za wydanie karty debetowej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą oraz krajowe przelewy wykonywane przez Internet są również bezpłatne. Dodatkowo, Klienci sieci T-Mobile nie będą ponosili żadnych opłat związanych z transmisją danych podczas korzystania z aplikacji mobilnej Usługi Bankowe na terenie Polski.

Zapraszamy do założenia konta za bezwarunkowe 0 złotych oraz zamówienia i korzystania z karty NFC wgranej do telefonu z MyWallet.

Karty T-Mobile Usługi Bankowe w MyWallet - opinie i komentarze (11)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

tendy
12-08-2015 - 18:09:33
Skąd ściągnąć aplikację? Na MyBox nie ma
  (0)
Odpowiedz
m4niac
08-06-2015 - 17:14:58
Aplikacja MyWallet nie działa z telefonem LG G3 v20p . Aplikacja po zainstalowaniu widzi kartę debetową , podczas próby płatności za każdym razem jest transakcja odrzucona. Po odinstalowaniu aplikacji MyWallet nie ma możliwości ponownego jej pobrania i instalacji , nie ma fizycznego linka. Trzeba będzie chyba zmieniać bank i operatora.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
08-06-2015 - 22:42:03
Witaj. Wersje oprogramowania dla tego modelu, które są obsługiwane to: V20e-260-02 i V20h-260-02.
  (0)
Odpowiedz
Przemko
07-01-2015 - 21:16:09
Zainwestujcie może w zaplecze techniczne i programistów. Nie dość, że aplikacja jest pobierana spoza Google Play to nieudolnie aktualizowana. Obsługiwana przez garstkę telefonów z NFC, nie daj Boże jakiś się zaktualizuje do nowszej wersji Androida. Nie wiem kto lub co odpowiada za ten projekt ale to jest tak nieudolne i żałosne, że aż boli!
  (0)
Odpowiedz
owsiaklg
29-08-2014 - 15:28:32
Po wgraniu kit kata do mojej Xperia M2 nie mogę sciągnąć MyWallet na 4.3 płaciłem bez problemu!!Cos wiadomo kiedy będzie zgodność ??
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
13-09-2014 - 15:29:42
Witam. Obecnie dla Xperii M2 w wersji Androida 4.4 aplikacja MyWallet działa bezproblemowo. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
owsiaklg
22-07-2014 - 18:19:47
Witam. Czy mając kartę usim z działającym lte muszę wymienić na kartę sim nfc żeby korzystać z MyWallet?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
22-07-2014 - 21:34:03
Musi być to karta USIM NFC. Pozdrawiam!
  (0)
Odpowiedz
mario71
03-07-2014 - 07:40:11
Zainstalowany my wallet na LG g2 mini karta aktywna ale jej nie widać, coś nie tak z programem
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
03-07-2014 - 13:51:39
Skontaktuj się proszę z Biurem Obsługi - konsultant sprawdzi ponownie kwalifikację i status usługi. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
s4be
10-06-2014 - 19:00:53
Skoro namawiacie klientów na usługę mywallet i kartę nfc w tmobile usługi finansowe to chociaż postarajcie się być na bieżąco ze wsparciem aplikacji dla najnowszego androida 4.4.2 , I9505XXUFNC4 bo narazie jest bezużyteczna !
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

To już piąty bank, którego klienci mogą korzystać z usługi MyWallet w T-Mobile. Od 27 września usługa jest dostępna dla klientów eurobanku. Dotychczas była ona dostępna dla klientów: Raiffeisen Polbank, mBank, Getin i Noble Bank.

Obecni i nowi posiadacze kont w eurobanku mogą skorzystać ze specjalnej promocji dla korzystających z płatności zbliżeniowych telefonem z MyWallet - „mobilnie kupujesz – więcej zyskujesz”. Klientom naliczana będzie premia w wysokości nawet 10% wartości transakcji zbliżeniowych (łącznie premia może wynieść nawet 600 zł w ciągu 6 miesięcy). Każdy kto zamówi kartę do końca października br. i zrealizuje nią w ciągu 30 dni przynajmniej 3 transakcje zbliżeniowe otrzyma dodatkowe 50 złotych premii. Więcej o ofercie znajdziecie tutaj.

Korzystanie z usługi MyWallet jest tak proste jak płacenie kartą. Klient może umieścić w „mobilnym portfelu” jedną lub wiele kart debetowych, kredytowych i płacić telefonem we wszystkich miejscach akceptujących płatności zbliżeniowe. Na koniec 1 kwartału 2013 było około 120 tys. takich punktów.

eurobank jest piątym bankiem, którego klienci korzystać mogą z MyWallet!

W przypadku płatności powyżej 50 złotych, transakcję należy potwierdzić kodem PIN. W MyWallet można ustawić także dodatkowe zabezpieczenie hasłem lub kodem PIN do aplikacji. Wszystkie transakcje realizowane za pomocą telefonu z usługą MyWallet są autoryzowane online w banku, co w konsekwencji jest gwarancją, że transakcja nie zostanie przeprowadzona bez potwierdzenia, że  na koncie znajdują się odpowiednie środki, a karta nie została zgłoszona jako zgubiona lub utracona.

Nowy telefon z MyWallet w ofercie!

W naszej ofercie znajdziecie kolejny smartfon, dzięki któremu możecie korzystać z płatności MyWallet. Już teraz sięgnąć możecie po Sony Xperia M!

 

Klient może umieścić w „mobilnym portfelu” jedną lub wiele kart debetowych, kredytowych i płacić telefonem we wszystkich miejscach akceptujących płatności zbliżeniowe.

Żeby korzystać z usługi należy być abonentem sieci T-Mobile, posiadać telefon NFC, który został certyfikowany przez MasterCard, kartę SIM NFC, włączyć usługę MyWallet, która jest obecnie bezpłatna oraz zainstalować aplikację. Następnie, należy złożyć zlecenie w banku na wydanie dedykowanej karty, która umożliwi dokonywanie płatności zbliżeniowych za pomocą telefonu. Do października 2014 r usługa dla Klientów T-Mobile jest bezpłatna.

Więcej przydatnych informacji na temat MyWallet znajdziecie tutaj i tutaj.

Szczegóły oferty eurobanku, w tym opłaty i prowizje oraz Regulamin promocji „mobilnie kupujesz – więcej zyskujesz” są dostępne na www.eurobank.pl oraz w placówkach eurobanku. Użytkownik karty MasterCard Debit NFC może przystąpić do Promocji „mobilnie kupujesz – więcej zyskujesz” w okresie od 27.09.2013 r. do 31.03.2014 r. Dniem przystąpienia Użytkownika do tej Promocji jest dzień, w którym została zawarta Umowa. Okres trwania Promocji dla Uczestnika kończy się z ostatnim dniem miesiąca określonego w następujący sposób: a) 31.03.2014 r. w przypadku przystąpienia do Promocji w okresie od 27.09.2013 r. do 31.10.2013 r. b) 30.04.2014 r. w przypadku przystąpienia do Promocji w okresie od 1.11.2013 r. do 30.11.2013 r. c) 31.05.2014 r. w przypadku przystąpienia do Promocji w okresie od 1.12.2013 r. do 31.12.2013 r. d) 30.06.2014 r. w przypadku przystąpienia do Promocji w okresie od 1.01.2014 r. do 31.03.2014 r. Maksymalna kwota Premii wypłacanej za jeden miesiąc kalendarzowy wynosi 100 zł.

Karta płatnicza eurobanku dostępna w MyWallet! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Jeśli korzystasz już z T-Mobile Usługi Bankowe, możesz zawnioskować o kartę debetową NFC, aby w pełni móc cieszyć się płatnościami zbliżeniowymi telefonem z MyWallet. Jak ją zamówić?

Karta debetowa NFC: jak ją zdobyć? - opinie i komentarze (3)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Nina99
29-09-2015 - 10:08:52
Zgadzam się, karta jest obrzydliwa, wygląda gorzej niż karnet na basen czy legitymacja studencka i przypomina mi stare karty do automatów telefonicznych. Rozważam wyrobienie karty w innym banku.
  (0)
Odpowiedz
ooop
22-01-2015 - 21:54:05
czy bedzie jakis nowy wzor karty w najblizszym czasie? obecna jest przepaskudna... a moze pozwolicie samemu wgrac obrazek jak w co lepszych bankach? :-)
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
23-01-2015 - 08:51:01
Witam Niestety na chwilę obecną nie mamy informacji o zmianie wyglądu karty, czy też umożliwieniu samodzielnego wyboru innej szaty graficznej. Nie jest natomiast wykluczone, że w przyszłości takową funkcjonalność wprowadzimy. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Obecnie już ponad 13 milionów klientów z 8 banków może płacić zbliżeniowo telefonem, korzystając z usługi MyWallet.

Od dzisiaj z usługi MyWallet mogą korzystać klienci banku BPH. - Od początku stawiamy na możliwe największą dostępność naszej nowej usługi – smartfonami płacić mogą klienci posiadający jakąkolwiek kartę MasterCard naszego banku. Oferujemy ich w tej chwili dziewięć: pięć do konta oraz cztery kredytowe. Wszystkie można zapisać na karcie SIM w telefonie – mówi Krzysztof Łęgowski, dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Banku BPH.

Przez pierwszy rok klienci Banku BPH mogą korzystać z usługi MyWallet całkowicie bezpłatnie. Po tym okresie wystarczą minimum cztery transakcje miesięcznie, aby usługa pozostała darmowa. W przeciwnym razie miesięczna opłata wyniesie 3 zł.

Bank BPH to po T-Mobile Usługi Bankowe, Alior Bank, mBank, eurobank, Raiffeisen Polbank, Getin Bank i Noble Bank już ósma marka bankowa uczestnicząca w projekcie MyWallet. Aby skorzystać z usługi, wystarczy odpowiednia karta SIM od T-Mobile i smartfon obsługujący NFC, na którym należy zainstalować aplikację MyWallet i aktywować usługę. Według najnowszych danych w Polsce liczba terminali obsługujących płatności bezgotówkowe przekroczyła już 400 000.

Usługa MyWallet także w Banku BPH - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

piotrek
17-12-2015 - 17:19:18
dlaczego nikt nie informuje ze aplikacja nie działa na androidzie 5.0 tylko 4.0/4.2 człowiek dowiaduje się po załatwieniu wszystkiego w banku
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się