To puzzle dla najmłodszych w wersji na telefon i tablet. Autorem gry jest polskie studio ITSS Games, które tym samym otwiera swoje portfolio na aplikacje dla systemu Apple.

Aplikacja została przygotowana z myślą o najmłodszych, nawiązuje do tego kreacja graficzna jak i obrazki, które można układać w grze. Nawigacja została przystosowana do możliwości motorycznych dzieci od 3 roku życia, natomiast możliwość wyboru poziomu trudności, który określamy ilością elementów z których układamy obrazki, daje możliwość świetnej zabawy także starszym dzieciom. Ułożenie obrazka, który składa się z 49 elementów może być wyzwaniem dla każdego.

Dzieci bawiąc się z Kids’ Jigsaw Puzzles mogą rozwijać swoje umiejętności motoryczne, umiejętności kojarzenia obrazów i obiektów, uczyć się, a przy tym dobrze się bawić. Celem obcowania z aplikacją jest głównie edukacja, dzieci bardzo szybko uczą się nowych rzeczy, a kiedy nauka staje się zabawą, robią to z większą przyjemnością.

Pobieraj najlepsze gry i aplikacje. Opłaty dodaj do rachunku T-Mobile

Do dyspozycji małego użytkownika jest ponad 80 obrazów do ułożenia - wszystkie podzielone są na kilka kategorii tematycznych. Mamy tu takie kategorie jak: zwierzęta, bajkowy świat, osobna kategoria dla chłopców i dla dziewczynek, puzzle dla maluchów, dinozaury, księżniczki i inne.

Każda z kategorii zawiera nie mniej niż 8 obrazów, które mogą się zamienić w puzzle w zależności od wybranego poziomu trudności. To gwarantuje możliwość dobrej zabawy na długie godziny.

Puzzle dla dzieci nie muszą być za trudne i zbyt nudne, z Kids’ Jigsaw Puzzles dziecko cały czas obcuje z kolorowymi obrazami, a zabawę umila przyjemna muzyka w tle.

Aplikacja udostępnia darmowy zestaw puzzli, oraz możliwość odblokowania kategorii tematycznych przez płatności w sklepie Google Play. Warto dodać, że zakup dowolnej kategorii wyłączy definitywnie reklamy w aplikacji, co w przypadku gier dla dzieci jest szczególnie istotne.

Z myślą o rodzicach aplikacja posiada dodatkowe zabezpieczenie przed przypadkowymi zakupami. To szczególnie ważne, gdy chcemy oddać grę dziecku i nie martwić się o przypadkowe zakupy.

Gra jest dostępna do pobrania w iTunes w polskiej wersji językowej.

Kids’ Jigsaw Puzzles - gra dla dzieci od polskich programistów - opinie i komentarze (2)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

tb
22-08-2016 - 09:52:08
Super, że promujecie polskich twórców, którzy myślą o dzieciakach! Ja ze swojej strony mogę polecić inną ciekawą polską aplikację edukacyjną, Tabletowe Przedszkole, bo myślę, że to naprawdę udany pomysł :)
  (0)
Odpowiedz
Tomasz
23-03-2016 - 12:57:00
Fajna appka dla dzieci, udane połączenie kategorii, a w darmowej wersji można sobie sprawdzić czy gra się spodoba. No i polska wersja językowa, to zawsze miło, że pamiętamy o swoich :) Polecam, dzieci uwielbiają takie gry :)
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się