Dzięki usłudze MyDysk dostępnej w chmurze, użytkownicy będą mogli zabezpieczyć przed utratą dane przechowywane na swoich smartfonach oraz tabletach.

4 sierpnia wprowadzamy usługę MyDysk, która oferuje abonentom prywatną przestrzeń do bezpiecznego przechowywania wrażliwych danych na platformie T-MobileCloud. Jest ona odpowiednikiem usługi dla firm - ProDysk. Abonenci T‑Mobile będą mieli do wyboru dwie opcje usługi MyDysk. Pierwszą o pojemności 5 GB oferowaną już od 5 zł miesięcznie oraz drugą o pojemności 10 GB w cenie od 7,90 zł.

MyDysk

 

Czas nieoznaczony

Czas oznaczony

Opcja usługi

netto brutto netto brutto

MyDysk 5 GB

4,88 zł 6 zł 4,06 zł 5 zł

MyDysk 10 GB

8,05 zł 9,90 zł 6,42 zł 7,90 zł

Dla klientów, którzy zdecydują się na skorzystanie z usługi MyDysk, udostępniona zostanie bezpłatna aplikacja do jej obsługi, przeznaczona na smartfony i tablety z systemem Android, który jest obecnie najpopularniejszy wśród urządzeń mobilnych. Aplikacja umożliwia zarządzanie archiwizacją danych z urządzeń mobilnych i zabezpieczenia np. listy z kontaktami lub folderów ze zdjęciami przed ich bezpowrotną utratą. Możliwe jest ustawienie harmonogramu backupów.

Aplikacja pozwala także na udostępnienie wybranych folderów i plików innym użytkownikom. W ten sposób można łatwo dzielić się z najbliższymi najnowszymi zdjęciami oraz filmami np. z wakacyjnych podróży. Będą oni mieli do nich dostęp praktycznie w tym samym momencie, w którym zostaną udostępnione. Można zdecydować się na udostępnienie swoich plików publicznie lub wybranym osobom.

Niewątpliwą zaletą i wyróżnikiem usługi MyDysk jest bezpłatny transfer danych oferowany klientom urządzeń mobilnych z wykupionymi pakietami danych w T-Mobile. Dzięki temu użytkownicy MyDysk mają pewność, że ich ważne dane zawsze zostaną bezpiecznie dostarczone i zabezpieczone w T-MobileCloud, niezależnie od ilości danych, które pozostały im jeszcze do dyspozycji w danym okresie rozliczeniowym.

T-Mobile zapewnia również użytkownikom MyDysk pełną poufność oraz stosuje zabezpieczenia przesyłanych danych na poziomie porównywalnym do tego stosowanego przez instytucje finansowe do ochrony transakcji w Internecie.

Oprócz bezpiecznego przechowywania danych, warto zwrócić uwagę na jeszcze jedną ważną zaletę korzystania z chmury. Użytkownik ma dostęp do swoich plików z różnych urządzeń, które mają dostęp do internetu. Może je więcej zapisać na smartfonie, a w domu otworzyć np. na laptopie. Synchronizacja odbywa się automatycznie w czasie rzeczywistym.

Klienci indywidualni T-Mobile mogą przechowywać dane w chmurze - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

test
17-08-2013 - 13:26:02
dziala?
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

T-Mobile oferuje klientom biznesowym usługę proDysk zabezpieczającą ich dane z komputerów i urządzeń mobilnych przed utratą. Rozwiązanie oferuje automatyczny backup danych z komputerów stacjonarnych, laptopów oraz urządzeń mobilnych, a także możliwość współdzielenia plików za pośrednictwem mobilnego konta w bezpiecznej przestrzeni chmury obliczeniowej T-MobileCloud.

proDysk to nowa usługa dostępna dla klientów biznesowych T-Mobile w bezpiecznej chmurze obliczeniowej (tzw. cloud computing) T-MobileCloud. Oferuje ona zabezpieczenie wrażliwych danych przed ich bezpowrotną utratą z komputerów stacjonarnych, laptopów oraz urządzeń mobilnych. Jest to możliwe dzięki automatycznemu tworzeniu kopii zapasowych w bezpiecznej chmurze obliczeniowej T-MobileCloud.

Usługa proDysk oferuje transmisję danych poza limitami posiadanymi przez klientów w ramach pakietów w usłudze blueconnect. Oznacza to, że dane transferowane pomiędzy urządzeniami klientów a serwerami T-MobileCloud nie będą zmniejszały pakietów danych zakupionych przez klientów.

Całkowite zautomatyzowanie tworzenia kopii zapasowych pozwala oszczędzić czas oraz wyeliminować błędy, które mogą się pojawić, gdy za proces ten odpowiada człowiek. Rozwiązanie pozwala na kompleksową konfigurację backupu – zaplanowanie jego harmonogramu i filtrów określających, które pliki zostaną dodane lub wyłączone z procesu synchronizacji.

proDysk i Comarch ERP iFaktury24

W serwisie pojawiły się już poradniki dotyczące naszych nowych usług. Zapraszamy do zapoznania się z nimi:

Tworzenie kopii zapasowych dzięki usłudze proDysk jest całkowicie bezpieczne, a dane przechowywane w chmurze T-MobileCloud są w pełni chronione, dzięki szeregowi  zabezpieczeń. Przesyłane są one za pomocą szyfrowanego połączenia SSL 128-bit – analogicznego do tego wykorzystywanego przez banki. Na straży bezpieczeństwa danych stoją także m.in. klucz szyfrujący AES 256-bit, replikacja danych i zewnętrzna lokalizacja serwerów backupu.

Usługa proDysk umożliwia również udostępnianie wybranych plików innym użytkownikom, poprzez przekazanie pełnego lub częściowego dostępu do zasobów na platformie. Co więcej, określone zasoby współdzielić może kilku użytkowników tak, by wszyscy pracownicy firmy mieli do niego kontrolowany dostęp. Dzięki temu rozwiązaniu możliwa jest dwustronna synchronizacja pracy – współdzielenie zasobów i praca grupowa na dokumentach. proDysk posiada wiele zaawansowanych funkcjonalności, które sprawiają, że nie jest on jedynie alternatywą dla FTP, ale także wielopłaszczyznowym narzędziem pracy w chmurze obliczeniowej T-MobileCloud. Wśród najciekawszych funkcji biznesowych wyróżnić można tworzenie kopii baz danych z oprogramowania klasy ERP i programów pocztowych oraz wersjonowanie dokumentów, które pozwala na odzyskanie wcześniej zapisanych wersji plików do 20 wersji wstecz.

Z usługi korzystać można na trzy sposoby – z poziomu przeglądarki www, poprzez aplikację na urządzenia przenośne lub program instalowany bezpośrednio na komputerze. Instalacja, a także konfiguracja proDysku jest intuicyjna.

Więcej informacji o usłudze proDysk można uzyskać na platformie T-MobileCloud pod adresem: www.t-mobilecloud.pl

<p>Zainteresował Was proDysk? Zobaczcie jak działa!</p>

T-MobileCloud oferuje bezpieczne dane z usługą proDysk - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

T-Mobile wprowadza do swojej oferty nową usługę dla biznesu – Comarch ERP iFaktury24. Służy ona do samodzielnego zarządzania firmą przez Internet – fakturami, magazynem i księgowością. Dostęp do niej możliwy jest za pośrednictwem platformy T-MobileCloud, zapewniającej pełne bezpieczeństwo firmowych danych.

Do platformy T-MobileCloud dołączyła usługa biznesowa, stworzona przez partnera T-Mobile – Comarch. Comarch ERP iFaktury24 to rozwiązanie dedykowane małym firmom i jednoosobowym działalnościom gospodarczym, które umożliwia samodzielną obsługę firmy m.in. w zakresie fakturowania, zarządzania magazynem, prowadzenia księgowości w ramach Księgi Przychodów i Rozchodów oraz wyliczania wynagrodzeń dla pracowników.

W ofercie T-Mobile usługa występuje w czterech opcjach, różniących się od siebie zakresem funkcjonalności: Faktury, Faktury i Księgowość, Faktury i Magazyn oraz Faktury, Magazyn i Księgowość. Dzięki jej modułowej konstrukcji każdy przedsiębiorca może dostosować ją do swoich indywidualnych potrzeb.

proDysk i Comarch ERP iFaktury24

W serwisie pojawiły się już poradniki dotyczące naszych nowych usług. Zapraszamy do zapoznania się z nimi:

Usługa Comarch ERP iFaktury24 dostępna jest przez Internet, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Gwarantuje to dostęp do firmowych zasobów w każdym miejscu i o każdej porze, z dowolnego komputera. Aby skorzystać z usługi nie trzeba kupować licencji, ani instalować oprogramowania na komputerze – wszystkie funkcjonalności dostępne są z poziomu przeglądarki internetowej, za pośrednictwem platformy T-MobileCloud.

Poufność i bezpieczeństwo danych klientów w usłudze Comarch ERP iFaktury24 są gwarantowane przez rozwiązanie T-MobileCloud, jak również dzięki doświadczeniu partnera T-Mobile firmy Comarch. W programie zastosowano certyfikowane rozwiązania, m.in. szyfrowanie transmisji 128-bit SSL. Comarch ERP iFaktury24, dzięki systemowi automatycznej aktualizacji, gwarantują pełną zgodność z obowiązującymi przepisami. Daje to użytkownikom komfort i pewność korzystania z zawsze aktualnych i zgodnych z prawem narzędzi.

Usługa jest bardzo prosta w obsłudze. Nowoczesny, intuicyjny i skoncentrowany na użytkowniku interfejs, prosty wygląd aplikacji oraz łatwy dostęp do wszystkich funkcji, gwarantują łatwość zarządzania wszelkimi procesami. Podpowiedzi kontekstowe dla użytkownika minimalizują ryzyko popełnienia błędów podczas obsługi aplikacji.

Usługa dostępna w ramach platformy T-MobileCloud to zatem pełna wygoda, zaufane i przyjazne narzędzie do codziennej pracy, a także realna oszczędność firmowych zasobów.

Więcej informacji o Comarch ERP iFaktury24 można uzyskać na platformie T-MobileCloud pod adresem: www.t-mobilecloud.pl

<p><em>Zainteresowała Was nasza nowa usługa? Obejrzyjcie nasz wideo-poradnik!</em></p>

Comarch ERP iFaktury24 w T-Mobile – cały biznes w Twoim zasięgu - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Służbowy smartfon i tablet jest urządzeniem wyjątkowo cennym. I nie chodzi o samą jego wartość, ale o to co na nim się znajduje. W dzisiejszych czasach treści SMS-ów, maili, notatników oraz kontakty, które przechowujemy na telefonie są wyjątkowo cenne. A co zrobić, gdy kroś ukradnie nam smartfon? Albo serwis usunie z niego wszystkie dane podczas naprawy?

0

Ocena autora

Warto być przygotowanym na każdą ewentualność i zadbać o bezpieczeństwo firmowych plików. Żyjemy w przekonaniu, że nic złego nie stanie się z naszym smartfonem czy tabletem, dopóki nie ulegnie on zagubieniu, przypadkowemu uszkodzeniu lub też nie zostanie nam skradziony. Dodatkowo, coraz więcej danych jest narażonych na ataki cyberprzestepców. 

W czarną godzinę z pomocą może przyjść proDysk. proDysk To bezobsługowa, działająca w tle aplikacja, która zapewni naszym danym bezpieczeństwo. Działa w trybie “ustaw i zapomnij”. Dzięki funkcji automatycznego wykonywania kopii zapasowej nie musimy pamiętać o codziennym backupie - proces przebiega w tle, o wybranych przez nas godzinach. Dane składowane są na bezpiecznych serwerach, dzięki czemu w sytuacji awaryjnej, nasze dane są zabezpieczone i możliwe do odzyskania poprzez dowolny komputer podłączony do internetu.

Niewątpliwą zaletą proDysku jest fakt, że nasze dane są przechowywane w centrach danych zlokalizowanych w Polsce, a nie jak w przypadku większości usług w chmurze - za granicą. Oznacza to bezpieczeństwo naszych danych pod względem prawnym. –Warto dodać również, że proDysk stosuje 128-bitowe szyfrowanie przesłanych danych - taki sam poziom zabezpieczeń stosują banki.

Ochrona dla biznesu

Ochrona danych to priorytet dla klientów biznesowych. Nie ma nic gorszego, jak utrata cennych informacji, która może zagrozić powodzeniu danego przedsięwzięcia. Jakie korzyści proDysk oferuje dla firm?

  • Funkcja administratora oraz możliwość tworzenia grup użytkowników
  • Możliwość odtworzenia danych „z chmury” w dowolnym momencie
  • Powiadomienia o statusie backupu
  • Możliwość backupu plików otwartych i systemowych
  • Możliwość wersjonowania dokumentów/plików

proDysk umożliwia klientom biznesowym następujące zastosowania:

Zabezpieczenie danych firmowych w postaci kopii baz danych MS SQL

Klienci biznesowi używają usługi przede wszystkim, aby zabezpieczyć ważne dane firmowe w znakomitej większości przechowywane w postaci baz danych. Wysokie bezpieczeństwo oraz automatyczne wykonywanie kopii bezpośrednio z serwera powoduje, że aplikacja jest wykorzystywana przede wszystkim do regularnego wykonywania i zabezpieczania kopii baz danych.

Automatyczny backup nowych baz danych

Wiele firm (szczególnie biura rachunkowe) posiada na serwerach bardzo wiele baz danych. W trakcie pracy tworzone również są bazy dla nowych klientów. Dzięki funkcjonalności automatycznego backupu nowych baz pracownicy nie muszą pamiętać, aby dodawać kolejne bazy do backupu ponieważ wszystko wykonywane jest automatycznie przez aplikację w tle.

Wymiana dokumentów między placówkami

Tworzenie kilku kont w ramach jednej grupy pozwala na bezpośrednią wymianę dokumentów pomiędzy pracownikami i oddziałami firmy.

Udostępnianie dokumentów swoim klientom

Firmy komunikujące się ze swoimi klientami w sposób elektroniczny często korzystają z możliwości udostępniania plików, a nawet całych katalogów w Internecie. Dodatkowe zabezpieczenie w postaci hasła pozwala ograniczyć dostęp do zasobów tylko dla osób uprawnionych. Funkcja bardzo przydatna, gdy serwer pocztowy nie pozwala na załączenie dużego pliku do wiadomości. W tej sytuacji można wysłać jedynie link do zasobu.

Backup najważniejszych dokumentów z komputerów pracowników lub serwerów.

Najczęściej klienci zabezpieczają archiwa z programów pocztowych, umowy, faktury i raporty, oferty oraz pliki graficzne. Dzięki usłudze nie trzeba pamiętać o konieczności wykonywania backupu ręcznie, ponieważ system robi to samoczynnie, zgodnie z ustawionymi harmonogramami.

Inne zalety proDysk

proDysk idelanie sprawdzi się na urządzeniu służbowym, ale skorzystamy z niego także w wolnych chwilach. Aplikacja zapewnia bowiem wiele dodatkowych funkcji takich jak:

  • udostępnianie plików w internecie (możemy na przykład podzielić się ze znajomymi galerią zdjęć),
  • wygodne przechowywanie i przeglądanie zdjęć (mamy do nich dostęp z komputera podłączonego do internetu),
  • odtwarzanie MP3 i wideo przez przeglądarkę (nasze materiały multimedialne obejrzymy na dowolnym komputerze z przeglądarką, o dowolnej porze.

Na koniec warto dodać, że rozwiązanie, na którym oparto proDysk zostało uznane za najlepszy program do backupu danych przez magazyn PC World. Korzystają z niego tak znane firmy jak Bosch, BP, Orlen czy Neckermann.

 

 

Pobierz z:Aplikacje dostępne w:

proDysk - gwarancja bezpieczeństwa Twoich danych - opinie i komentarze (4)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

6azazel6
12-08-2013 - 20:20:42
Dzięki za zainteresowanie.Mam kłopot po przedłużeniu umowy i obniżeniu taryfy.Opłata wzrosła na drugiej i trzeciej fakturze.BOA twierdzi że to dlatego że mi oddają pieniądze.ODDAJĄ PIENIĄDZE A JA PŁACĘ WIĘCEJ.Czekam na kolejną odpowiedz z BOA.Napiszę szerzej jak będzie równie idiotyczna jak poprzednie.
  (0)
Odpowiedz
6azazel6
12-08-2013 - 10:21:29
Jak się ustrzec przed nie uzasadnionymi opłatami naliczanymi przez t-mobile
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
12-08-2013 - 15:21:52
O co dokładnie chodzi? Chętnie pomożemy. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
walu
27-04-2013 - 10:08:30
Dobrze widze, ze aplikacja jest dostepna tylko na androida (wiec ani na BB ani iphonie) niczego nie zdzialam?
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się