Mowa o grze pod tytułem The King of Fighters ’98, która - jak wskazuje na to sam tytuł - największe triumfy święciła w latach 90.

W The King of Fighters ’98 można było grać na kultowych automatach, które dziś odeszły już nieco do lamusa, ale nadal można spotkać je w niektórych miejscach Polski (np. w nadmorskich kurortach). Teraz jednak The King of Fighters ’98 zalicza wielki powrót, debiutując na smartfonach i tabletach z systemami iOS i Android.

The King of Fighters ’98 stanowi kompilację wydań serii pochodzących z okresu 1994-1997. Jest to więc jedna z najbardziej rozbudowanych i "dopakowanych" odsłon serii. Z tego powodu w grze znalazło się miejsce dla imponującej liczby grywalnych zawodników - w sumie jest ich 38.

Jeśli zaś chodzi o system rozgrywki, to gra jest typowym przedstawicielem gatunku bijatyk 2D. Pojedynki są toczone na klimatycznych arenach, a każda z dostępnych w grze postaci ma do dyspozycji unikalny styl walki i zestaw ciosów specjalnych. Autorzy smartfonowej wersji The King of Fighters ’98 przygotowali dwa systemy sterowania: klasyczny rodem z automatów (z przyciskami ekranowymi) i współczesny, opracowany specjalnie na potrzeby nowej wersji gry. Dla każdego coś miłego. Nie zapomniano także o obsłudze zewnętrznych padów.

The King of Fighters ’98 jest dostępne w App Store i Google Play. Cena gry została ustanowiona na poziomie ok. 12 złotych, przy czym należy mieć na uwadze, że za tę kwotę otrzymujemy pełną wersje gry, bez żadnych systemów mikropłatności. To się chwali!

Kultowa bijatyka z automatów trafiła na smartfony - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Mowa o Final Fantasy Tactics, czyli znanej i lubianej grze z gatunku RPG, którą znają dobrze posiadacze różnego rodzaju konsol. A teraz trafi na urządzenia z systemami iOS i Android.

Japońska firma Square Enix zapowiedziała, że na smartfony trafi gra Final Fantasy Tactics S, czyli nowa mobilna odsłona popularnego cyklu turowych jRPG-ów. Co wiemy na jej temat?

Akcja gry będzie osadzona w świecie fantasy i czerpać z elementów typowych dla okresu średniowiecza. Mechanika rozgrywki opierać będzie się na toczeniu turowych bitew. Na zaliczenie czekać będzie kilkaset misji, przy czym nie wszystkie z nich będą obowiązkowe do tego, by ukończyć grę. Nie zabraknie też oczywiście typowych dla smartfonów, elementów społecznościowych, dzięki którym będziemy mogli rywalizować z innymi graczami.

Final Fantasy Tactics S pojawi się na urządzeniach z systemami iOS i Android. Niestety, na chwilę obecną nie wiemy kiedy to nastąpi. Więcej informacji poznamy zapewne wkrótce.

Pobieraj aplikacje i gry bez obaw o koszty! Twój smartfon działa online i często do odpowiedniej pracy potrzebuje dostępu do sieci? Możesz uniknąć dodatkowych kosztów! Skorzystaj z naszej taryfy multimedialnej lub zamów najlepszy pakiet internetowy na telefon! Aktywacja pakietu: Wyślij SMS pod bezpłatny nr 8010 o treści:
BC9 - jeśli korzystasz z abonamentu,
MAX - jeśli korzystasz z MIXa lub T-Mobile na kartę. Myślisz, że Internet w komórce jest drogi? Przemyśl to jeszcze! Nasze pakiety są już od 9,08 zł! 

Ta kultowa gra RPG trafi na smartfony - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Hitman Go to mobilny spin-off popularnej serii gier o płatnym mordercy, który już niedługo będzie dostępny na urządzeniach mobilnych. I zapowiada się naprawdę ciekawie.

Gracze komputerowi z pewnością kojarzą serię Hitman, w której wcielamy się w rolę płatnego zabójcy, targanego przez rozmaite dylematy moralne. To właśnie dla tych graczy mamy dobrą wiadomość - skrytobójca powróci, tym razem jednak w grze mobilnej pod tytułem Hitman Go.

Za produkcję gry odpowiada studio Square-Enix, czyli obecny właściciel marki Hitman. Wiemy już, że pod względem rozgrywki będzie to strategia turowa, dzięki czemu nikt nie musi się martwić o kwestię wygody sterowania, bo turówki na tabletach i smartfonach zawsze sprawdzają się dobrze. Twórcy zapewniają, że Hitman Go zmusi nas do myślenia i analizowania sytuacji. W sukcesie pomoże nam oczywiście cały arsenał środków, do których Agent 47 (główny bohater gry) zdążył nas już przyzwyczaić. Snajperki, przebieranki, skradanie - wszystkie te elementy pojawią się w grze.

Hitman Go jest już praktycznie gotowy do wydania, musi tylko jeszcze przejść przez fazę testów. Gra zadebiutuje zarówno w App Store jak i Google Play. Cena i data premiery nie są jeszcze znane, ale trzymamy rękę na pulsie.

Kultowa gra PC trafi na smartfony - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Już latem tego roku gracze pamiętający czasy sławnego Pegasusa będą mogli zafundować sobie swoisty powrót do przeszłości. Wszystko dzięki grze Venture Kid.

Moda na 8 bitów nie przemija, czego dowodem jest zapowiedź premiery gry pod tytułem Venture Kid na platformach mobilnych pod kontrolą systemów iOS i Android. Studio FDG Entertainment poinformowało, że tytuł ten trafi do App Store i Google Play latem tego roku.

Venture Kid to kultowa platformówka, inspirowana serią o MegaManie. Fabuła opowiada tu o niecnych zamiarach pewnego naukowca imieniem Teklov, zajmującego się budową kosmicznej fortecy, która - wbrew jego zamierzeniom - może okazać się niebezpieczna dla losów świata. Gracz wcieli się w chłopca imieniem Andy i będzie musiał - co wydaje się oczywiste - uratować świat przed zagładą.

W Venture Kid przemierzać będziemy dwuwymiarowe poziomy o częściowo otwartej strukturze, unikając przy tym rozmaitych pułapek i walcząc z przeciwnikami przy pomocy różnorodnego uzbrojenia. Więcej na temat gry zdradzi wam jej zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej.

Kultowa platformówka z Pegasusa trafi na smartfony - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się