Gra pod tytułem Contra: Evolution w wersji na smartfony i tablety z systemami iOS i Android właśnie stała się darmowa. Jesteście gotowi na powrót do przeszłości?

Seria Contra narodziła się w 1988 roku, a w Polsce była popularna głównie dzięki konsoli Pegasus, która była podróbką japońskiego NES-a od Nintendo i w latach 90. królowała w wielu polskich domach. To właśnie od niej wielu dzisiejszych graczy rozpoczynało swoją przygodę z elektroniczną rozrywką. Wtedy królowały trzy gry: Super Mario, "Czołgi" i właśnie Contra.

Jakiś czas temu odświeżona wersja Contry ukazała się na urządzeniach mobilnych z Androidem i iOS-em. Contra Evolution - bo o niej mowa - najpierw kosztowała kilka złotych, ale właśnie stała się na obu tych platformach darmowa. Znajdziecie ją w Google Play i App Store.

Contra Evolution nie jest może grą idealną, ale wygląda jak oryginał; ma też jego klimat i ten sam system rozgrywki. Jeśli więc graliście w nią przed laty, to być może zechcecie ponownie dać jej szansę, pobierając ją na smartfon lub tablet. A skoro jest darmowa, to nic przecież nie tracicie.

Kultowa Contra na smartfony za darmo - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Któż z nas nie pamięta kultowego Pegasusa i równie kultowej gry pod tytułem Contra? Teraz użytkownicy urządzeń z Androidem mogą zafundować sobie swego rodzaju powrót do przeszłości.

Stara dobra Contra po raz pierwszy (już w 1998 roku) zadebiutowała na japońskiej konsoli NES (Nintendo Entertainment System), ale w naszym kraju była znana przede wszystkim dzięki Pegasusowi, znanemu z rosyjskich bazarów. Teraz, 25 lat po premierze, jej remake pod tytułem Contra: Evolution trafił do Google Play, skąd mogą go pobrać użytkownicy urządzeń z systemem operacyjnym Android.

W grze wcielamy się w uzbrojony po zęby duet składający się z najemników - Billa "Mad Doga" Rizera oraz Lance'a "Scorpiona" Beana - którzy idą przede siebie i niszczą wszystko, co się rusza. Do dyspozycji otrzymujemy pokaźny arsenał śmiercionośnych broni i walczymy z potworami w porośniętych, południowoafrykańskich dżunglach. Po drodze zbieramy power-upy, dopalacze i zaliczamy kolejne poziomy wypakowane intensywną akcją.

Contra: Evolution dla Androida jest dostępna w Google Play w cenie 3,18 zł. W App Store w wersji dla iOS-a jest dostępna już od dwóch miesięcy za 89 eurocentów. Mobilna wersja gry oferuje oprawę graficzną przystosowaną do nowoczesnych standardów.

Pobieraj aplikacje i gry bez obaw o koszty! Twój smartfon działa online i często do odpowiedniej pracy potrzebuje dostępu do sieci? Możesz uniknąć dodatkowych kosztów! Skorzystaj z naszej taryfy multimedialnej lub zamów najlepszy pakiet internetowy na telefon! Aktywacja pakietu: Wyślij SMS pod bezpłatny nr 8010 o treści:
BC9 - jeśli korzystasz z abonamentu,
MAX - jeśli korzystasz z MIXa lub T-Mobile na kartę. Myślisz, że Internet w komórce jest drogi? Przemyśl to jeszcze! Nasze pakiety są już od 9,08 zł! 

Kultowa Contra dla Androida - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Oliwier2012
28-01-2019 - 20:14:56
Super
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Ten tydzień to dobry tydzień dla użytkowników iPhone'ów i iPadów. Specjalnie dla nich przygotowano promocję, w ramach której mobilny remake kultowego Pac-Mana można pobrać za darmo.

Pac-Man w wersji na urządzenia z systemem iOS został udostępniony za darmo w ramach oficjalnej, cotygodniowej akcji Apple pod tytułem Freee App of the Week. Gra jest dostępna w App Store, w wersji uniwersalnej dla iPhone'a i iPada. Pobierajcie ją jak najszybciej, bo oferta skończy się jeszcze w tym tygodniu (prawdopodobnie w piątek).

Warto wyraźnie zaznaczyć, że promocja dotyczy remake'u jedynej słusznej, oryginalnej wersji kultowej gry o zbieraniu kropeczek i uciekaniu przed duchami. Posiada ona bowiem wiele nieoficjalnych przeróbek, ale żadna z nich nie jest tak grywalna, jak pierwowzór z lat 80.

Mobilna wersja Pac-Mana z 1980 roku pojawiła się w App Store już w 2011 roku, ale po raz pierwszy jest dostępna całkowicie za darmo. Do tej pory jej cena wahała się pomiędzy 0,89 a 5,99 euro, więc lepiej nie przegapcie tej okazji.

Kultowy Pac-Man dostępny za darmo. Warto się pospieszyć - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

W App Store i Google Play jest już dostępna darmowa gra pod tytułem Iron Force. Jest to sieciowa strzelanina, w której gracze zasiadają za sterami bojowych czołgów.

Gra Iron Force została stworzona przez znane studio deweloperskie Chillingo, które jest znane z produkcji wielu popularnych gier. Można to potraktować jako gwarancję jakości. To sieciowa strzelanina z udziałem czołgów. W ostatnim czasie panuje duży trend na tego typu gry, co udowodnił spektakularny sukces World of Tanks.  

Iron Force zostało stworzone z myślą o trybie wieloosobowym, rozgrywkę toczymy więc tu za pośrednictwem internetu, rywalizując z innymi graczami. Kampanii dla pojedynczego gracza nie przewidziano. Twórcy oddali do naszej dyspozycji mecze drużynowe (czterech na czterech) oraz mapy, na których sześciu graczy może rywalizować w systemie każdy z każdym. Do wyboru jest w sumie 15 różnych modeli czołgów, które dodatkowo są podatne na modyfikacje. W trakcie zabawy korzystamy też ze specjalnych umiejętności, które są porozrzucane po świetnie zaprojektowanych mapach.

Iron Force jest dostępne w App Store i Google Play za darmo. Gra zawiera jednak system mikropłatności, przy pomocy których można ułatwić sobie zabawę.

Bitwy czołgów na smartfonie (za darmo) - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się