SQUARE ENIX znacząco obniżyło cenę gry Lara Croft GO. Zarówno na Androida, jak i urządzenia z iOS. Teraz tytuł zakupicie w cenie poniżej 10 złotych.

Lara Croft GO to jedna z najlepszych gier mobilnych tego roku, a według niektórych, jak na przykład Apple, tytuł ten jest najlepszą grą, jaka w tym roku zadebiutowała w App Store. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w Lara Croft GO, to teraz macie najlepszą okazję, aby to nadrobić. Tytuł normalnie kosztuje ponad 20 złotych, ale teraz grę kupicie w niższej cenie. Wersja na iOS kosztuje obecnie 1,99 euro, a w Sklepie Play tytuł ściągniecie za 5,76 zł.

Przeczytaj naszą recenzję Lara Croft GO

Oczywiście, promocja jest ograniczona czasowo, a więc z zakupami warto się pospieszyć, bo cena za jakiś czas powróci do wartości sprzed obniżki.

Lara Croft GO jest grą logiczną w połączeniu z przygodówką. W grze naszym celem jest odkrycie mitu Królowej Jadu. W tym celu musimy przemierzyć 5 różnych poziomów, gdzie rozwiążemy zagadki (w podstawowej wersji gry jest ich 75) i odnajdziemy relikty. Lara Croft GO to gra uniwersalna, a więc działa na smartfonach i tabletach.

Tytuł na iOS kupicie w App Store, a na Androida - w Google Play.

 

 

 

Lara Croft GO: mobilna gra roku wg Apple teraz w dużo niższej cenie - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Graj na smartfonach z oferty T-Mobile. Zajrzyj do e-sklepu!
Podziel się