Nie mieliście jeszcze okazji zagrać w Minecraft: Story Mode od TellTale Games? Nic straconego, bo teraz macie najlepszą okazję do nadrobienia. Pierwszy epizod gry na Androida kupicie teraz za jedyne 39 groszy!

Minecraft: Story Mode debiutowało w Sklepie Play kilka tygodni temu i już doczekało się soczystej przeceny. Pierwszy epizod gry obecnie zakupicie na Androida za jedyne 39 groszy! Kolejne odcinki musicie już nabyć z użyciem mikrotransakcji wewnątrz aplikacji.

Minecraft: Story Mode jest wspólnym owocem pracy Mojang oraz TellTale Games. Jak nietrudno się domyślić, z tego musiało powstać coś fajnego. I rzeczywiście, bo Minecraft: Story Mode łączy w sobie elementy znane z kultowego Minecrafta wraz ze świetną przygodą przygotowaną przez drugie ze studiów.

Pobieraj najlepsze gry i aplikacje. Opłaty dodaj do rachunku T-Mobile!

Celem gracza jest odszukanie legendarnego bractwa, które jest znane pod nazwą Zakon Kamienia i uratowanie światła przed widmem zagłady.

Grze Minecraft: Story Mode z pewnością warto dać szansę, a już na pewno w cenie niespełna 40 groszy. Pamiętajcie jednak, że promocja jest ograniczona czasowo i z zakupami warto się pospieszyć. Minecraft: Story Mode kupicie pod tym adresem.

 

Minecraft: Story Mode na Androida za jedyne 39 groszy - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Tablet i smartfon Alcatel w świątecznym zestawie

Dziś premiera tabletowej wersji gry This War of Mine warszawskiego 11bit studios. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji pograć w wersję pecetową, teraz możecie nadrobić zaległości.

0

Ocena autora

This War of Mine to dość nietypowa gra. Wcielamy się w niej w zwykłych ludzi starających się za wszelką cenę przetrwać wojenną zawieruchę w zniszczonym konfliktem mieście. Na każdym kroku na gracza czekają niebezpieczne wyzwania i bardzo trudne decyzje. Wszystko rozchodzi się o prozaiczne potrzeby.

Poziom trudności rozgrywki jest ustawiony dość wysoko. Ze względu na mechanikę i klimat gry została ona znakomicie przyjęta, zarówno przez graczy, jak i recenzentów na całym świecie. Wkrótce po premierze trafił na 1. miejsce bestsellerów na Steam, największej na świecie platformie sprzedającej gry komputerowe w wersji cyfrowej.

Oczywiście, interfejs został dostosowany do sterowania dotykiem. Pod względem zawartości gra nie różni się jednak niczym od swojego pecetowego odpowiednika. Mobilna wersja This War of Mine dostępna jest na tablety z Androidem oraz iPady. W sklepie Google Play trzeba za nią zapłacić 39,99 zł. W App Store pozycja kosztuje 9,99 euro. Naszym zdaniem, zdecydowanie warto!

Pobierz z:Aplikacje dostępne w:

This War of Mine - znakomita polska gra teraz na tabletach - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się