Jeśli jeszcze nie graliście w Monument Valley i użytkujecie urządzenia z iOS, to teraz macie świetną okazję, aby to nadrobić. Gra została udostępniona w App Store za darmo!

Monument Valley to jedna z najładniejszych gier mobilnych na urządzenia z systemem iOS. Tytuł kiedyś można było pobrać za darmo na urządzenia z Androidem (poprzez Amazon Appstore), a teraz Ustwo udostępniło grę za darmo w App Store.

Monument Valley normalnie kosztuje 3,99 euro, ale teraz, przez ograniczony czas, możecie pobrać grę bez ponoszenia jakichkolwiek opłat (chyba, że zdecydujecie się na zakup dodatku).

Zobacz smartfony Apple'a w e-sklepie

W Monument Valley wcielamy się w postać księżniczki Idy, która ma do przejścia różne budowle. Naszym zadaniem jest tak zmieniać otoczenie, by utworzyć ścieżkę, którą nasza bohaterka będzie mogła dojść do mety. Dokonujemy tego przesuwając lub kręcąc elementami, a czasem nawet całym środowiskiem. W ten sposób droga, która dotąd wydawała się nie do pokonania, zmienia się w prosty chodnik, a jej fragmenty łączą się ze ścieżką, która jeszcze przed chwilą była na przykład na innej wysokości.

Monument Valley to jedna z najlepszych gier mobilnych, które kiedykolwiek powstały. Świadczy o tym chociażby wybór tytułu przez Apple na najlepszą grę mobilną 2014 roku. Gra po prostu urzeka niesamowitym urokiem. Monument Valley pobierzecie za darmo stąd.

 

Przepiękne Monument Valley dostępne za darmo na iOS (wideo) - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

MarysiaL
14-12-2015 - 21:57:10
Kto chce zarobic w necie kilkadziesiat $$$ dziennie? Metoda jest prosta i dziala, poszukajcie sobie w gogle: room23a adfly
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

iPhone 6s 16 GB w ofercie. Sprawdź!

Lubicie klimat mafii w czasach prohibicji? W takim razie z pewnością zainteresuje was gra Overkill Mafia dla iPhone'a, która ten temat właśnie podejmuje.

Za Overkill Mafia odpowiada studio Craneballs. Gra jest mobilną strzelanką z akcją przedstawioną z perspektywy pierwszej osoby, a jej akcja toczy się w czasach prohibicji. Kilka dni temu zadebiutowała w Nowej Zelandii, a lada dzień ma trafić również do Europy; warto też dodać, że jest dostępna za darmo i wykorzystuje system mikropłatności. A co oferuje?

W Overkill Mafia gracze wcielają się w postać początkującego gangstera, a ich zadaniem jest poprowadzenie go na sam szczyt mafijnej kariery w Chicago. Zabawa polega tu między innymi na zabijaniu całej masy przeciwników, a sprzyja temu system rozgrywki rodem z automatów (tzw. strzelanka "na szynach"), gdzie gracz nie kontroluje ruchów postaci - bo odbywają się one automatycznie - lecz steruje jedynie celownikiem broni i pociąga za spust. Ma to pewne ograniczenia, ale za to sprawia, że zabawa jest niezwykle dynamiczna.

Overkill Mafia to jednak nie tylko strzelanie do przeciwników. To także konieczność rozwijania głównego bohatera i jego uzbrojenia, w zamian za zdobywaną w trakcie gry walutę. Pieniądze można wydawać przede wszystkim na zakup nowego uzbrojenia oraz ulepszanie już posiadanych broni, a także na zakup nowych garniturów czy werbowanie przydatnych sojuszników.

Gra - co widać na załączonym filmie - posiada bardzo interesującą oprawę graficzną i świetny, mafijny klimat. Nie zabraknie w niej też muzyki z czasów prohibicji. To wszystko już niedługo będzie dostępne w App Store za darmo.

Overkill Mafia już wkrótce na iOS (wideo) - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Posiadacze iPhone'ów i iPadów mogą już korzystać z bezpłatnej aplikacji Skyscanner Hotele w języku polskim. Wersja na Androida jest już w drodze.

Aplikacja Skyscanner Hotele pozwala w intuicyjny sposób wyszukiwać i porównywać oferty oraz dokonywać rezerwacji w hotelach, apartamentach i hostelach. Program pozwala użytkownikom wyszukiwać oferty setek tysięcy kwater na całym świecie, a prezentowane wyniki zawierają porównanie propozycji z wielu serwisów, dając użytkownikowi proste narzędzie do znalezienia najlepszej ceny i idealnego hotelu.

Okazuje się, że podróżni często spędzają więcej czasu na poszukiwaniu perfekcyjnego hotelu, niż trwa ich faktyczny wyjazd – powiedziała Magdalena Greloff, Marketing Manager w Skyscanner. Aplikacja Skyscanner Hotele powstała by uczynić te poszukiwania wygodnymi i przyjemnymi – dajemy podróżnym narzędzia, jakich potrzebują. W jednym miejscu mogą dokonać najlepszego wyboru bez żadnych problemów.

Aplikacja Skyscanner Hotele korzysta z autorskiego sposobu wyszukiwania ofert i ułatwia przeglądanie zdjęć hoteli, apartamentów oraz hosteli. Przewijanie zdjęć jest łatwe i płynne, a także nie wymaga opuszczania zakładki z rezultatami wyszukiwania. Program zawiera również narzędzia, które ułatwiają podjęcie finalnej decyzji odnośnie noclegu, takie jak widok mapy, pozwalający znaleźć zakwaterowanie pod kątem lokalizacji lub odległości od interesujących nas miejsc w okolicy. Funkcja „ulubione” pozwala zapisywać najciekawsze wyniki wyszukiwania, by podjąć decyzję później, porównując wybrane oferty pod kątem kluczowych dla nas cech.

Aplikacja Skyscanner jest dostępna za darmo w App Store. W ciągu kilku tygodni spodziewana jest też wersja na system operacyjny Android.

Aplikacja Skyscanner Hotele dostępna na iOS - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Peggle to jedna z najpopularniejszych serii gier logiczno-zręcznościowych. W Google Play i App Store właśnie pojawiła się jej najnowsza odsłona - Peggle Blast, która jest dostępna za darmo.

Peggle Blast jest dostępne zarówno w wersjach na smartfony i tablety z systemami Android i iOS. Gra została wydana w modelu free-2-play, co oznacza, że z Google Play i App Store można pobrać ją za darmo. Twórcy zamierzają zarabiać, zachęcając graczy do wydawania prawdziwych pieniędzy w ramach systemu mikrotransakcji (całkowicie opcjonalnych).
 
 
System rozgrywki w Peggle Blast nie różni się zbytnio od tego, z czym mieliśmy do czynienia przy okazji poprzednich odsłon serii. Zabawa polega na wystrzeliwaniu kolorowych kółek w taki sposób, by po drodze zahaczyły one o jak największą liczbę przeszkód, a następnie wpadły do znajdującego się w dolnej części ekranu pojemnika. W tym wszystkim chodzi oczywiście o zdobycie jak największej ilości punktów. Do dyspozycji graczy oddano też zestaw specjalnych mocy, które w istotny sposób wpływają na rozgrywkę. 
 
 
Pomimo wielu podobieństw, w Peggle Blast nie zabrakło również kilku różnic i usprawnień w stosunku do poprzednich gier z tej serii. Spośród tych najważniejszych należy wymienić nową perspektywę ukazania rozgrywki, a także mapę świata, po której poruszamy się przechodząc kolejne etapy. Twórcy zapewniają też, że sporo czasu poświęcili na odpowiednie zbalansowanie mikropłatności, tak by ich obecność nie przeszkadzała w zabawie. 
 
Najważniejszą zmianą jest jednak to, że Peggle Blast to pierwsza część serii, która została udostępniona graczom za darmo, w systemie free-to-play.

Peggle Blast za darmo na Androida i iOS-a (wideo) - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się