Pogoda sprzyja, a więc na ulicy można spotkać coraz więcej motocykli. A dzięki grze Raceline CC motocykle już niebawem zagoszczą na ekranach naszych smartfonów.

Gra Raceline CC, która ma zostać ukończona i wydana jeszcze podczas tegorocznego lata, traktuje o nielegalnych wyścigach superszybkich motocykli, tak zwanych ścigaczy. Nie spodziewajcie się po niej realistycznego modelu jazdy, bowiem twórcy postawili nacisk na jazdę efektowną i nieco oderwaną od rzeczywistości. W praktyce ma się to przełożyć na dynamiczną rozgrywkę, której przedsmak czeka na was w zwiastunie załączonym do tej wiadomości.

W Raceline CC rywalizacja ma toczyć się pod osłoną nocy i na terenie dużych miast, a więc tak, jak powinno to mieć miejsce w przypadku nielegalnych wyścigów. Wrażenie prędkości ma potęgować sposób przedstawienia akcji, którą obserwować będziemy z perspektywy pierwszej osoby (w trybie FPP). Gra ma być wypełniona sekwencjami QTE, czyli takimi, w których gracz w określonym momencie musi wykazać się refleksem i szybko dotykać punktów pokazanych na ekranie.

Twórcy obiecują kilka różnych trybów zabawy, w tym mistrzostwa, w których zdobędziemy pieniądze, które następnie przeznaczymy na zakup nowych motocykli. Raceline CC powstaje z myślą o urządzeniach działających pod kontrolą systemu iOS i zostanie wydane w modelu darmowym z mikropłatnościami.

Nadchodzi Raceline CC – gra o wyścigach ścigaczy (wideo) - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Mowa o Real Boxing, czyli grze stworzonej przez bydgoskie studio Vivid Games. Kilka miesięcy temu zadebiutowała w App Store, a teraz trafia pod strzechy Google Play.

Polskie Real Boxing od Vivid Games w App Store pojawiło się stosunkowo dawno, bo w listopadzie ubiegłego roku. Użytkownicy Androida dostali jednak obietnicę, że na ich sprzętach gra również będzie dostępna.

I twórcy słowa dotrzymali, bo Real Boxing jest już od jakiegoś czasu dostępne również w Google Play. Cena została ustanowiona na poziomie 15 złotych. Zanim jednak udacie się na zakupy, miejcie na uwadze, iż gra jest dostępna wyłącznie na urządzeniach z procesorem Tegra.

Real Boxing to symulator walki bokserskiej. Gra wyróżnia się rewelacyjną, wręcz niespotykaną na platformach mobilnych oprawą graficzną oraz innowacyjnym systemem sterowania. Inne atrakcje to chociażby możliwość stworzenia i rozwoju własnego boksera, a także tryb online, umożliwiający toczenie potyczek z graczami z całego świata.

Więcej o Real Boxing przeczytacie w szczegółowym teście na łamach naszego serwisu.

Polska gra o boksie już na Androidzie (wideo) - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Motorsport Manager to gra, która przypadnie do gustu wszystkim fanom sportu uprawianego przez Roberta Kubicę. Czy są tu jacyś fani Formuły 1?

Optymizmem napawa fakt, że za Motorsport Manager odpowiada doświadczony twórca gier mobilnych, który stworzył już m.in. takie produkcje jak Wars Galaxies czy Joe Danger Infinity. To pozwala być spokojnym o jakość gry.

Motorsport Manager porusza tematykę wyścigów w stylu Formuły 1. Gracz nie będzie zajmował się tu jednak kierowaniem superszybkimi bolidami, lecz zarządzaniem całym zespołem oraz budżetem. Do naszych zadań będzie należało podejmowanie ważnych decyzji podczas wyścigu, które będą miały wpływ na wynik końcowy i pozycję na mecie. Oprócz tego konieczne będzie zatrudnianie nowych kierowców i członków ekip technicznych, a także inwestowanie w nowe technologie oraz same bolidy. Wszystko to po to, by osiągać sukcesy w zawodach organizowanych w rozmaitych zakątkach świata.

Gra ma posiadać realistyczną, trójwymiarową oprawę graficzną. Twórcy obiecują też dopracowany i intuicyjny interfejs użytkownika, który zostanie zaprojektowany tak, by w Motorsport Manager można było grać przy pomocy tylko jednej ręki. Premiera gry odbędzie się w ciągu kilku miesięcy.

Nadchodzi gra o Formule 1 (wideo) - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Game of Thrones: Ascent, czyli gra na podstawie bijącego rekordy popularności serialu HBO, trafiła właśnie na smartfony z systemami iOS i Android.

Początkowo Game of Thrones: Ascent była grą dostępną w ramach serwisu społecznościowego Facebook. Następnie pojawiła się na iPadzie, a teraz doczekaliśmy się jej debiutu w wersji na smartfony z iOS-em i Androidem. Można ją pobrać za darmo z App Store i Google Play. Twórcy, jak to zwykle bywa w takich przypadkach, zarabiają na nieobowiązkowych mikropłatnościach.

Game of Thrones: Ascent to strategia społecznościowa, osadzona w znanym z serialu świecie Westeros. Możemy wcielić się w niej w jednego ze szlachciców zamieszkujących tę krainę. Na początku zabawy król przydziela nam niewielki teren, którym musimy zarządzać. Do naszych zadań należy gromadzenie surowców, pozyskiwanie pieniędzy, dbanie o potrzeby poddanych oraz poszerzenia strefy wpływów. Drogę do celu możemy utorować sobie ogniem i mieczem lub sprytnie przemyślaną dyplomacją.

W grze nie brakuje też wciągającej fabuły, powiązanej z bohaterami i wydarzeniami, które są dobrze znane miłośnikom książkowo-serialowego pierwowzoru. Dla miłośników "Gry o Tron" jest to z pewnością pozycja obowiązkowa.

Gra na podstawie "Gry o Tron" trafiła na smartfony (wideo) - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się