aviExpert T-Mobile edition korzysta z najaktualniejszych danych traffic na rynku. Potwierdzają to testy serwisów poświęconych korkom, przeprowadzone przez najstarszy polski tygodnik motoryzacyjny - Motor.

Dziennikarze tygodnika Motor oceniali dostępne funkcjonalności serwisów poświęconych korkom oraz to, czy udostępniane przez nie informacje odpowiadają rzeczywistej sytuacji na drodze. Korkosfera.pl zdeklasowała konkurencję - serwisy TomTom, korkowo.pl, omijamykorki.pl (Targeo), emapę oraz Google. Zwycięstwo było bezapelacyjne – NaviExpert zdobył aż 13 punktów, podczas gdy serwis TomTom, który zajął drugie miejsce – tylko 9.

W pierwszej części testu dziennikarze tygodnika Motor ocenili dostępne funkcjonalności takie jak informacje o zablokowanych odcinkach, aktualne prędkości, przewidywanie sytuacji na drodze, możliwość wyznaczania trasy oraz aplikacje na smartfony. Najbardziej kompleksowa okazała się korkosfera.pl, umożliwiająca skorzystanie ze wszystkich ocenianych funkcjonalności. Dziennikarze tygodnika sprawdzili również, czy informacje z ocenianych serwisów odpowiadają rzeczywistej sytuacji na drodze. Do porównania wytypowano skrzyżowania w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. I tu korkosfera.pl była zdecydowanym prymusem, najtrafniej pokazując bieżącą sytuację na drodze.

aviExpert T-Mobile edition korzysta z najaktualniejszych danych traffic na rynku! Zawsze dotrzesz do celu! 

 - Serwis korkosfera.pl pozwala na obserwację natężenia ruchu na terenie całego kraju, a także wytyczanie optymalnych oraz alternatywnych tras przejazdu z pominięciem korków iutrudnień– mówi Andrzej Jaszkiewicz, Prezes NaviExpert. – Posiadacze telefonów komórkowych mogą też korzystać z korkosfera.pl w wersji mobile na Androida lub zaufać nawigacji NaviExpert T-Mobile edition, która prowadzi omijając najbardziej zakorkowane odcinki dróg, remonty i inne utrudnienia oraz ostrzega przed fotoradarami- dodaje Andrzej Jaszkiewicz.

Zarówno korkosfera.pl jak i NaviExpert T-Mobile edition korzystają z dynamicznych danych o natężeniu ruchu drogowego aktualizowanych w czasie rzeczywistym. Mapy tworzone są w oparciu o średnie prędkości poruszających się po Polsce samochodów, pochodzące od użytkowników NaviExpert oraz z profesjonalnego monitoringu floty AutoGuard i Finder. Prędkości pojazdów na określonych odcinkach są przedstawiane na mapie za pomocą kolorów. korkosfera.pl to również stale uaktualniana baza fotoradarów i remontów.

Najlepszy traffic w NaviExpert T-Mobile edition! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Gdyby mityczny Tezeusz miał NaviExperta, to nie potrzebowałby nitki, by znaleźć drogę w labiryncie, a po wszystkim mógłby błyskawicznie sprawdzić, dokąd zabrać Ariadnę na kolację.

Starożytni grecy oczywiście nie korzystali ze smartfonów z nawigacją, ale niektóre miasta mogą czasem plątaniną swoich ulic przypominać mityczny labirynt. Czasami nawet, jeśli wydaje nam się, że znamy miasto, to problemem może się okazać konieczność błyskawicznego znalezienia na przykład punktu usługowego. I tu właśnie z pomocą przychodzi NaviExpert. Tak, tak, NaviExpert jest na tyle rozbudowany i uniwersalny, że przyda się nie tylko tym, którzy dużo jeżdżą, ale także i tym, którzy dużo chodzą; a nawet podróżują komunikacją miejską.

NaviExpert przyda się nie tylko tym, którzy dużo jeżdżą, ale także i tym, którzy dużo chodzą czy podróżują komunikacją miejską.

NaviExpert jest na tyle rozbudowany i uniwersalny, że przyda się nie tylko tym, którzy dużo jeżdżą, ale także i tym, którzy dużo chodzą; a nawet podróżują komunikacją miejską.

Jak to działa?

Rolę przewodnika po twoim mieście przejmuje NaviPlan Urban, czyli rozszerzenie funkcjonalności NaviExperta, dzięki któremu:

  • zaplanujesz podróż z wykorzystaniem dostępnych środków komunikacji miejskiej
  • nie zgubisz się w mieście – masz nawigację pieszą
  • skorzystasz z nieprzebranej bazy punktów zainteresowań – sklepów, restauracji, bankomatów i wielu innych
  • możesz dzielić się swoimi odkryciami z innymi użytkownikami, dzięki czemu baza NaviExperta będzie zawsze aktualna - również dzięki Tobie
  • dowiesz się o ciekawych wydarzeniach w twoim mieście
  • podzielisz się informacjami o twojej lokalizacji ze znajomymi na facebooku

A to tylko część funkcji miejskiego NaviExperta – liczba zastosowań miejskiej nawigacji zależy praktycznie od Ciebie i tego do czego chcesz jej użyć.

Z NaviPlan Urban skorzystasz z nieprzebranej bazy punktów zainteresowań – sklepów, restauracji, bankomatów i wielu innych.

Bodaj najciekawszą (z punktu widzenia pieszego) funkcją, jaką ma NaviPlan Urban, jest planowanie podróży komunikacją miejską. Funkcja ta została opracowana we współpracy z popularnym serwisem jakdojade.pl.

W czym może pomóc Ci NaviPlan Urban?

  • w szybkim i precyzyjnym wytyczaniu trasy komunikacją miejską
  • w bieżącym informowaniu o przesiadkach i lokalizacjach przystanków
  • w informowaniu o cenach biletów
  • w śledzeniu twojej pozycji GPS podczas jazdy


Planowanie jest obecnie dostępne dla Bydgoszczy, Krakowa, Łodzi, Poznania, Szczecina, Trójmiasta, Torunia, Wrocławia i Warszawy. Wraz z rozwojem serwisu jakdojade.pl usługa będzie także dostępna w kolejnych miastach. Jeśli jeszcze Cie nie przekonaliśmy, to zapraszamy na mały seans pt. Jak to działa?

<p>Jak widać NaviPlan Urban doskonale ułatwia życie i sprawia, że miejski labirynt przestaje być straszny. Nie bez znaczenia jest czas, jaki zaoszczędzimy na szukaniu sklepu, szewca, apteki czy też chińskiej restauracji.</p>

NaviExpert dla pieszych! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Dla posiadaczy smartfonów droga na ferie zimowe może być prostsza dzięki T-Mobile MyBox, który oferuje nawigację NaviExpert T-Mobile w specjalnej cenie.

0

Ocena autora

Czy można dojechać na ferie bez korków i straconych nerwów? Z aplikacją mobilną NaviExpert, dostępną w ramach T-Mobile MyBox, to możliwe. Najnowsze mapy, aktualizowane w czasie rzeczywistym informacje o korkach i utrudnieniach na drodze, a wreszcie dane na temat fotoradarów, kontroli drogowych czy niebezpiecznych miejsc –  według szacunków NaviExpert pozwala na skrócenie czasu podróży nawet o 26 procent.

Dzięki wykorzystaniu informacji o natężeniu ruchu drogowego, NaviExpert informuje o potencjalnych utrudnieniach w ruchu komunikacyjnym. Informacje na temat prędkości, z jaką poruszają się pojazdy na danej trasie są gromadzone i analizowane na bieżąco – wprost od kierowców wyposażonych w aplikację. Jeśli na jakimś odcinku NaviExpert wykryje korek bądź niższą prędkość – nawigacja zasugeruje ominięcie tego odcinka i wyznaczy trasę alternatywną. Aplikacja uwzględni także aktualne remonty, roboty drogowe i nowe inwestycje, zawsze rekomendując optymalną trasę. 

Dzięki funkcji Ostrzeżeń CB aplikacja w czasie rzeczywistym informuje kierowcę zarówno o wypadkach i niebezpiecznych miejscach, jak i fotoradarach i kontrolach drogowych, pozwalając na uniknięcie nieprzyjemnych i często kosztownych niespodzianek na trasie.

Aby pobrać i bezpłatnie przetestować NaviExpert w T-Mobile MyBox wystarczy wysyłać darmowego SMS-a o treści NEBOX pod numer 8089. Pierwsze 30 dni korzystania z NaviExpert jest bezpłatne. W taryfach z T-Mobile MyBox NaviExpert T-Mobile  dostępny jest bez dodatkowych opłat. Z aplikacji można korzystać także niezależnie od wybranej taryfy za jedyne 7,90 zł miesięcznie – 3 razy taniej niż w przypadku zakupu miesięcznego abonamentu na korzystanie z NaviExpert poza T-Mobile. 

Płatności za dostęp do aplikacji dostępnych w T-Mobile MyBox są doliczane do comiesięcznego rachunku, który otrzymuje abonent T-Mobile lub są pobierane ze środków, którymi użytkownicy mix i pre-paid doładowali swoje konta. Nie ma zatem konieczności płacenia kartą kredytową. Wszystkie aplikacje dostępne są w pełnych wersjach, bez reklam oraz bez dodatkowych opłat za każdą z nich z osobna. 

Podczas długiej drogi na ferie przydadzą się także inne aplikacje dostępne w T-Mobile MyBox - m.in. oferujący szeroki wybór seriali i filmów iplex, GameBox z ponad 150 najnowszymi grami mobilnymi, biblioteka audiobooków Audioteki, muzyka ze Sklepu MP3 czy multimedialny kurs języka angielskiego SuperMemo.

Pobierz z:Aplikacje dostępne w:

Prosto i bez przeszkód na ferie z NaviExpert w T-Mobile MyBox - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Przed nami wakacyjne wojaże i weekendy w rozjazdach. Na pewno przyda się nawigacja, która nie tylko doprowadzi do celu, ale także pozwoli ominąć korki i inne utrudnienia na drodze. Wypróbuj NaviExpert.

T-Mobile pomyślał o potrzebach klientów i oferuje im nawigację NaviExpert w prezencie na 30 dni. Wystarczy do 23 maja wysłać darmowy SMS o treści KORKI na nr 8089, aby otrzymać linka aktywującego do bezpłatnej aplikacji. Aplikacja po 30 dniach sama się wyłączy, bez żadnych konsekwencji.

NaviExpert stanie się twoim przewodnikiem, który bezbłędnie poprowadzi Cię do celu – niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz i dokąd zmierzasz.

Omijasz korki
Oszczędzasz czas, bo nie stoisz w korkach. Nawigacja korzysta z informacji o ruchu drogowym, dane pochodzą od kierowców i pokazują, jak szybko jeździ się na poszczególnych odcinkach dróg. Jeśli nawigacja wykryje w jakimś miejscu korek, wytycza alternatywną trasę.

Ostrzeżenia CB
Dzięki ostrzeżeniom CB w nawigacji unikasz mandatów i podróżujesz bezpieczniej. Funkcjonalność używanego przez zawodowych kierowców radia CB została przeniesiona do aplikacji mobilnej. Można dzięki niej zgłosić i odebrać informacje dotyczące m.in. fotoradarów, kontroli drogowych, wypadków czy niebezpiecznych miejsc.

Codziennie aktualizowane mapy
Mapy NaviExpert uwzględniają aktualne remonty dróg i nowe inwestycje, dzięki czemu ich użytkownik podróżuje zawsze optymalną trasą. Przy wytyczaniu trasy brane są pod uwagę mapy aktualizowane online, a nie przechowywane w telefonie. Użytkownik nie musi dokonywać samodzielnie aktualizacji.

Baza użytecznych miejsc
Użytkownik ma dostęp do aktualizowanej na bieżąco bazy ponad 400 tysięcy użytecznych miejsc i wydarzeń (tzw. punktów POI), zlokalizowanych na mapie. Po wybraniu interesującego miejsca, nawigacja prowadzi do celu.

Darmowy NaviExpert dla klientów T-Mobile - opinie i komentarze (8)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Janusz
14-02-2018 - 07:13:11
Mam numer w telefonie z t mobile a nie mam darmowej nawigacji
  (0)
Odpowiedz
MicroaoftLumia640LTE
11-08-2016 - 19:21:29
Czy można wyłączyć tą nawigacje bo ona nie jest mi potrzebna a tylko bierze kasę proszę o podanie kodu
  (0)
Odpowiedz
MicroaoftLumia640LTE
11-08-2016 - 19:21:27
Czy można wyłączyć tą nawigacje bo ona nie jest mi potrzebna a tylko bierze kasę proszę o podanie kodu
  (0)
Odpowiedz
banita100
21-01-2016 - 08:50:28
również mam tą aplikację NAVIExpert niby za DARMO W abonamencie - ale KODU do zarejestrowania nigdzie nie mogę dostać ...boa radzi mi dzwonić do expertów gdzie minuta rozmowy kosztuje 2,50zł.. I TAK T-Mobil nieżle zarabia w skali kraju. tylko pogratulować POMYSŁU...
  (0)
Odpowiedz
marek1234
19-01-2016 - 13:05:21
Czy nawiexPerth dobrze działa!
  (0)
Odpowiedz
760810
19-01-2016 - 12:59:00
Czekam
  (0)
Odpowiedz
richpl
05-12-2015 - 16:34:26
Po przedłużeniu umowy w T-mobile dostałem w gratisie naviexpert ale nie mogę jej zainstalować z tmobile bo nie działa na iphonie i ipadzie, Dziwne to jest bo aplilacja jest a app store i mozna ja pobrać na ios ale na 7 dni a pózniej trzeba zapłacić 4,99 euro. No cóz to kolejny manewr operatora zeby przyciagnąc klientów do t-Mobile. Uwaga!!! kto na system ios to niech nie da sie nabrać :(((
  (0)
Odpowiedz
DLS
24-09-2015 - 10:44:48
Bardzo dobra oferta dla firm
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się