Gdyby mityczny Tezeusz miał NaviExperta, to nie potrzebowałby nitki, by znaleźć drogę w labiryncie, a po wszystkim mógłby błyskawicznie sprawdzić, dokąd zabrać Ariadnę na kolację.

Starożytni grecy oczywiście nie korzystali ze smartfonów z nawigacją, ale niektóre miasta mogą czasem plątaniną swoich ulic przypominać mityczny labirynt. Czasami nawet, jeśli wydaje nam się, że znamy miasto, to problemem może się okazać konieczność błyskawicznego znalezienia na przykład punktu usługowego. I tu właśnie z pomocą przychodzi NaviExpert. Tak, tak, NaviExpert jest na tyle rozbudowany i uniwersalny, że przyda się nie tylko tym, którzy dużo jeżdżą, ale także i tym, którzy dużo chodzą; a nawet podróżują komunikacją miejską.

NaviExpert przyda się nie tylko tym, którzy dużo jeżdżą, ale także i tym, którzy dużo chodzą czy podróżują komunikacją miejską.

NaviExpert jest na tyle rozbudowany i uniwersalny, że przyda się nie tylko tym, którzy dużo jeżdżą, ale także i tym, którzy dużo chodzą; a nawet podróżują komunikacją miejską.

Jak to działa?

Rolę przewodnika po twoim mieście przejmuje NaviPlan Urban, czyli rozszerzenie funkcjonalności NaviExperta, dzięki któremu:

  • zaplanujesz podróż z wykorzystaniem dostępnych środków komunikacji miejskiej
  • nie zgubisz się w mieście – masz nawigację pieszą
  • skorzystasz z nieprzebranej bazy punktów zainteresowań – sklepów, restauracji, bankomatów i wielu innych
  • możesz dzielić się swoimi odkryciami z innymi użytkownikami, dzięki czemu baza NaviExperta będzie zawsze aktualna - również dzięki Tobie
  • dowiesz się o ciekawych wydarzeniach w twoim mieście
  • podzielisz się informacjami o twojej lokalizacji ze znajomymi na facebooku

A to tylko część funkcji miejskiego NaviExperta – liczba zastosowań miejskiej nawigacji zależy praktycznie od Ciebie i tego do czego chcesz jej użyć.

Z NaviPlan Urban skorzystasz z nieprzebranej bazy punktów zainteresowań – sklepów, restauracji, bankomatów i wielu innych.

Bodaj najciekawszą (z punktu widzenia pieszego) funkcją, jaką ma NaviPlan Urban, jest planowanie podróży komunikacją miejską. Funkcja ta została opracowana we współpracy z popularnym serwisem jakdojade.pl.

W czym może pomóc Ci NaviPlan Urban?

  • w szybkim i precyzyjnym wytyczaniu trasy komunikacją miejską
  • w bieżącym informowaniu o przesiadkach i lokalizacjach przystanków
  • w informowaniu o cenach biletów
  • w śledzeniu twojej pozycji GPS podczas jazdy


Planowanie jest obecnie dostępne dla Bydgoszczy, Krakowa, Łodzi, Poznania, Szczecina, Trójmiasta, Torunia, Wrocławia i Warszawy. Wraz z rozwojem serwisu jakdojade.pl usługa będzie także dostępna w kolejnych miastach. Jeśli jeszcze Cie nie przekonaliśmy, to zapraszamy na mały seans pt. Jak to działa?

<p>Jak widać NaviPlan Urban doskonale ułatwia życie i sprawia, że miejski labirynt przestaje być straszny. Nie bez znaczenia jest czas, jaki zaoszczędzimy na szukaniu sklepu, szewca, apteki czy też chińskiej restauracji.</p>

NaviExpert dla pieszych! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

NaviExpert zaprezentował nowe rozwiązanie, dzięki któremu poruszanie się po drogach zakorkowanych miast będzie nieco mniej uciążliwe. Nie wymyślił co prawda rewolucyjnego rozwiązania, którym mogłoby być przeniesienie wszystkich samochodów w powietrze, ale wykorzystał swój własny system Community Traffic w nowej usłudze korkosfera.

Użytkownicy NaviExperta znają już ten system - to dzięki niemu program potrafi wskazać szybszą trasę z pominięciem korków i utrudnień na drodze. Jest on oparty na informacjach zbieranych od kilkuset tysięcy użytkowników tej nawigacji. Teraz producent oprogramowania opublikował darmową usługę, dostępną zarówno z poziomu przeglądarki internetowej, jak i telefonu.

Web planner korkosfera.pl pozwala na obserwację natężenia ruchu na terenie całego kraju oraz wytyczanie optymalnych oraz alternatywnych tras przejazdu z pominięciem korków i utrudnień. Jeszcze przed rozpoczęciem podróży, przy komputerze, możemy wejść na stronę korkosfera.pl i sprawdzić, jak prezentuje się bieżąca sytuacja na naszej trasie do pracy i zaplanować najszybszą drogę dojazdu. Wizualny sposób demonstracji korków i utrudnień jest bardziej przejrzysty i pomoże kierowcom efektywniej planować każdą podróż samochodem. Docelowo będzie można także importować wybrane punkty na naszej drodze do telefonu oraz nawigować zgodnie z założonym w komputerze planem. Na stronie korkosfera.pl pojawiają się również aktualizowane na bieżąco przez społeczność NaviExpert dane na temat remontów, a także aktualne lokalizacje fotoradarów. Posiadacze telefonów komórkowych mogą korzystać z korkosfera.pl w wersji mobile na Androida lub zaufać nawigacji NaviExpert, która prowadzi, omijając najbardziej zakorkowane odcinki dróg, utrudnienia i ostrzeże przed fotoradarem.- tak opisuje nową usługę Andrzej Jaszkiewicz, prezes NaviExpert.

Korkosfera dostępna jest przez stronę internetową korkosfera.pl, a użytkownicy Androida mogą pobierać jej mobilną wersję na swoje smartfony.

Siódma odsłona NaviExperta została już wyposażona w nową usługę, więc jej użytkownicy nie muszą zaopatrywać się w kolejny program.

źródło: NaviExpert

NaviExpert odkorkuje miasta - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Henryk
25-09-2011 - 17:11:33
a ja nie musiałem pobierać :). Był zainstalowany na moim Smasungu :)... jeszcze w ERZe. Dzięki
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Popularna nawigacja samochodowa z funkcją omijania korków i ostrzeżeniami CB jest już dostępna dla użytkowników iPhone'ów i iPadów. Producent oferuje 7-dniowy okres próbny.

Nawigacja NaviExpert jest już dostępna do pobrania z App Store. Tym samym aplikacja jest już oficjalnie dostępna na wszystkich platformach mobilnych.

"System iOS zyskuje w Polsce coraz większą popularność, dlatego bardzo się cieszymy, że nasza aplikacja jest już dostępna w App Store. Długo nad nią pracowaliśmy, dlatego liczymy, że  spotka się z ciepłym przyjęciem użytkowników urządzeń firmy Apple, którzy, jak wiadomo, są przyzwyczajeni do dopracowanych produktów wysokiej jakości" - tłumaczy Adam Bąkowski, Prezes Zarządu NaviExpert. - "Dla nas wejście na platformę iOS oznacza również, że od tego momentu jesteśmy już obecni na wszystkich platformach mobilnych" - dodaje.

Zarówno sama aplikacja NaviExpert, jak i oferowane w ramach niej usługi, takie jak codziennie aktualizowane mapy z informacjami o natężeniu ruchu drogowego, ostrzeżenia CB, porównywarka cen paliw oraz wyszukiwanie adresów i miejsc użytecznych (tzw. POI), są bezpłatne. Aby jednak skorzystać z nawigacji, należy wykupić odpowiedni abonament (miesięczny i roczny). Producent oferuje jednak 7-dniowy okres próbny, w trakcie którego można korzystać z niej za darmo.

NaviExpert dla iOS już jest - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Przed nami wakacyjne wojaże i weekendy w rozjazdach. Na pewno przyda się nawigacja, która nie tylko doprowadzi do celu, ale także pozwoli ominąć korki i inne utrudnienia na drodze. Wypróbuj NaviExpert.

T-Mobile pomyślał o potrzebach klientów i oferuje im nawigację NaviExpert w prezencie na 30 dni. Wystarczy do 23 maja wysłać darmowy SMS o treści KORKI na nr 8089, aby otrzymać linka aktywującego do bezpłatnej aplikacji. Aplikacja po 30 dniach sama się wyłączy, bez żadnych konsekwencji.

NaviExpert stanie się twoim przewodnikiem, który bezbłędnie poprowadzi Cię do celu – niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz i dokąd zmierzasz.

Omijasz korki
Oszczędzasz czas, bo nie stoisz w korkach. Nawigacja korzysta z informacji o ruchu drogowym, dane pochodzą od kierowców i pokazują, jak szybko jeździ się na poszczególnych odcinkach dróg. Jeśli nawigacja wykryje w jakimś miejscu korek, wytycza alternatywną trasę.

Ostrzeżenia CB
Dzięki ostrzeżeniom CB w nawigacji unikasz mandatów i podróżujesz bezpieczniej. Funkcjonalność używanego przez zawodowych kierowców radia CB została przeniesiona do aplikacji mobilnej. Można dzięki niej zgłosić i odebrać informacje dotyczące m.in. fotoradarów, kontroli drogowych, wypadków czy niebezpiecznych miejsc.

Codziennie aktualizowane mapy
Mapy NaviExpert uwzględniają aktualne remonty dróg i nowe inwestycje, dzięki czemu ich użytkownik podróżuje zawsze optymalną trasą. Przy wytyczaniu trasy brane są pod uwagę mapy aktualizowane online, a nie przechowywane w telefonie. Użytkownik nie musi dokonywać samodzielnie aktualizacji.

Baza użytecznych miejsc
Użytkownik ma dostęp do aktualizowanej na bieżąco bazy ponad 400 tysięcy użytecznych miejsc i wydarzeń (tzw. punktów POI), zlokalizowanych na mapie. Po wybraniu interesującego miejsca, nawigacja prowadzi do celu.

Darmowy NaviExpert dla klientów T-Mobile - opinie i komentarze (8)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Janusz
14-02-2018 - 07:13:11
Mam numer w telefonie z t mobile a nie mam darmowej nawigacji
  (0)
Odpowiedz
MicroaoftLumia640LTE
11-08-2016 - 19:21:29
Czy można wyłączyć tą nawigacje bo ona nie jest mi potrzebna a tylko bierze kasę proszę o podanie kodu
  (0)
Odpowiedz
MicroaoftLumia640LTE
11-08-2016 - 19:21:27
Czy można wyłączyć tą nawigacje bo ona nie jest mi potrzebna a tylko bierze kasę proszę o podanie kodu
  (0)
Odpowiedz
banita100
21-01-2016 - 08:50:28
również mam tą aplikację NAVIExpert niby za DARMO W abonamencie - ale KODU do zarejestrowania nigdzie nie mogę dostać ...boa radzi mi dzwonić do expertów gdzie minuta rozmowy kosztuje 2,50zł.. I TAK T-Mobil nieżle zarabia w skali kraju. tylko pogratulować POMYSŁU...
  (0)
Odpowiedz
marek1234
19-01-2016 - 13:05:21
Czy nawiexPerth dobrze działa!
  (0)
Odpowiedz
760810
19-01-2016 - 12:59:00
Czekam
  (0)
Odpowiedz
richpl
05-12-2015 - 16:34:26
Po przedłużeniu umowy w T-mobile dostałem w gratisie naviexpert ale nie mogę jej zainstalować z tmobile bo nie działa na iphonie i ipadzie, Dziwne to jest bo aplilacja jest a app store i mozna ja pobrać na ios ale na 7 dni a pózniej trzeba zapłacić 4,99 euro. No cóz to kolejny manewr operatora zeby przyciagnąc klientów do t-Mobile. Uwaga!!! kto na system ios to niech nie da sie nabrać :(((
  (0)
Odpowiedz
DLS
24-09-2015 - 10:44:48
Bardzo dobra oferta dla firm
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się