Zastanawiacie się jak uniknąć mandatów i skrócić czas podróży? Takie możliwości daje NaviExpert! W naszym nowym filmie możecie przekonać się co potrafi ta aplikacja, która dostępna jest w T-Mobile MyBox.

NaviExpert to nawigacja, z której korzystać można na smartfoanch i tabletach z systemem Android. Aplikacja umożliwia omijanie korków i remontów, zaś mandatów uniknąć można poprzez korzystanie z ostrzeżeń CB m.in. o fotoradarach i kontrolach drogowych. Użytkownik ma też dostęp do zawsze aktualnych map. W promocyjnej ofercie T-Mobile MyBox możesz ułożyć nieograniczoną liczbę tras i nawigować do 20 punktów docelowych przez 30 dni za darmo!

Dowiedz się więcej o T-Mobile MyBox!

NaviExpert na wideo! Zobaczcie najlepszą nawigację na rynku! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

NaviExpert zaprezentował nowe rozwiązanie, dzięki któremu poruszanie się po drogach zakorkowanych miast będzie nieco mniej uciążliwe. Nie wymyślił co prawda rewolucyjnego rozwiązania, którym mogłoby być przeniesienie wszystkich samochodów w powietrze, ale wykorzystał swój własny system Community Traffic w nowej usłudze korkosfera.

Użytkownicy NaviExperta znają już ten system - to dzięki niemu program potrafi wskazać szybszą trasę z pominięciem korków i utrudnień na drodze. Jest on oparty na informacjach zbieranych od kilkuset tysięcy użytkowników tej nawigacji. Teraz producent oprogramowania opublikował darmową usługę, dostępną zarówno z poziomu przeglądarki internetowej, jak i telefonu.

Web planner korkosfera.pl pozwala na obserwację natężenia ruchu na terenie całego kraju oraz wytyczanie optymalnych oraz alternatywnych tras przejazdu z pominięciem korków i utrudnień. Jeszcze przed rozpoczęciem podróży, przy komputerze, możemy wejść na stronę korkosfera.pl i sprawdzić, jak prezentuje się bieżąca sytuacja na naszej trasie do pracy i zaplanować najszybszą drogę dojazdu. Wizualny sposób demonstracji korków i utrudnień jest bardziej przejrzysty i pomoże kierowcom efektywniej planować każdą podróż samochodem. Docelowo będzie można także importować wybrane punkty na naszej drodze do telefonu oraz nawigować zgodnie z założonym w komputerze planem. Na stronie korkosfera.pl pojawiają się również aktualizowane na bieżąco przez społeczność NaviExpert dane na temat remontów, a także aktualne lokalizacje fotoradarów. Posiadacze telefonów komórkowych mogą korzystać z korkosfera.pl w wersji mobile na Androida lub zaufać nawigacji NaviExpert, która prowadzi, omijając najbardziej zakorkowane odcinki dróg, utrudnienia i ostrzeże przed fotoradarem.- tak opisuje nową usługę Andrzej Jaszkiewicz, prezes NaviExpert.

Korkosfera dostępna jest przez stronę internetową korkosfera.pl, a użytkownicy Androida mogą pobierać jej mobilną wersję na swoje smartfony.

Siódma odsłona NaviExperta została już wyposażona w nową usługę, więc jej użytkownicy nie muszą zaopatrywać się w kolejny program.

źródło: NaviExpert

NaviExpert odkorkuje miasta - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Henryk
25-09-2011 - 17:11:33
a ja nie musiałem pobierać :). Był zainstalowany na moim Smasungu :)... jeszcze w ERZe. Dzięki
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Redaktorzy Antyradia i Auto Świata przeprowadzili w ostatnich dniach III edycję Wielkiego Testu Nawigacji. NaviExpert wygrał z AutoMapą i zdeklasował nawigacje światowych gigantów - Google i Nokia.

Kolejna edycja Wielkiego Testu Nawigacji miała miejsce w dniach 23-27 kwietnia. Pod lupę wzięto popularne nawigacje na telefony komórkowe - AutoMapę, Google Maps, NaviExpert i Nokia Maps. Systemy testowano bez litości na warszawskich trasach, które zazwyczaj są bardzo uciążliwe dla kierowców pod względem korków.
Wszystkie nawigacje wytyczały trasy przejazdu do tych samych celów dla czterech ekip, które wyruszały do wskazanego celu jednocześnie z tego samego miejsca. Poza załogą Antyradia, na trasę wyjeżdżały codziennie: reprezentant magazynu Auto Świat, warszawski taksówkarz oraz słuchacz Antyradia.

NaviExpert wygrał test w cuglach. Łączny czas przejazdu po 5 testowanych trasach wyniósł 198 minut i był aż o 32 minuty lepszy, aniżeli wynik osiągnięty przez Auto Mapę. Na trzecim miejscu znalazł się Google z czasem 336 minut, z kolei na czwartym – Nokia Nawigacja z czasem 349 minut.

Navi Expert okazało się lepsze od konkurencji w na każdej z 5 testowanych tras.

NaviExpert to narzędzie, które daje możliwość elastycznego dopasowywania nawigacji do sytuacji na drodze i naszych potrzeb. Technologia Community Traffic, z której korzysta NaviExpert, polega na anonimowym monitorowaniu natężenia ruchu w czasie rzeczywistym. Nawigacja prowadzi nas, omijając zakorkowane odcinki i inne utrudnienia. Jeśli w trakcie podróży sytuacja na drodze ulegnie zmianie, system przelicza trasę uwzględniając aktualne dane o natężeniu ruchu drogowego.

Navi Expert wyprzedziło Auto Mapę aż o 32 minuty!

- Co tu dużo mówić - cieszymy się, że jesteśmy najlepsi, tym bardziej, że obroniliśmy tytuł zdobyty w I i II edycji testu. W kontekście naszego zwycięstwa, na podkreślenie zawsze i wszędzie zasługuje bardzo praktyczny aspekt korzystania z nawigacji. Wyniki testu pokazują jak  istotny jest dobór narzędzi, z których korzystamy na co dzień i jak wiele czasu - a co za tym idzie także pieniędzy i stresu - może nam taki wybór oszczędzić bądź przysporzyć - komentuje Paweł Kozłowski, Prezes Zarządu NaviExpert. I dodaje - Okazuje się, że większość z nas wciąż myśli dość stereotypowo – że nawigacja przydaje się głównie w dalekich podróżach, zwłaszcza tam, gdzie nie znamy trasy. Nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak pomocna może być wykorzystywana na co dzień w miejskich warunkach.

Kolejne zwycięstwo NaviExpert! - opinie i komentarze (4)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

kopolimer
15-05-2012 - 15:44:12
Naviexpert to porażka. Nie wiem jak przeprowadzano te testy ale wiem jak ta nawigacja prowadzi po Poznaniu. Nie sposób używając jej ominąć jakikolwiek korek. W związku z EURO 2012 w Poznaniu była remontowana ul. Bukowska co generowało bardzo wolny przejazd tą ulicą, następnie przez kilka dni była ona wyłączona z ruchu (kładziono nową nawierzchnię) i mimo to NE z maniakalnym uporem kierował mnie na tę drogę. Dla mnie jest ona porównywalna z mapami google tylko trzeba za nią płacić. Czekam na Automapę bo z tym badziewiem nie da się płynnie jeździć.
  (0)
Odpowiedz
PabloPl
14-05-2012 - 13:57:32
@ naci. Ja wolę zapłacić za transmisję, niż bez sensu tracić czas i nerwy w korkach..... Ale za transmisję też nie płacę dużo bo mam... pakiecik :) Wiem co piszę bo z NE jeżdżę od prawie 4 lat: SonyEricsson C702 -> Sony Ericsson w995->Samsung Galaxy-> Samsung Galaxy SII.
  (0)
Odpowiedz
naci
13-05-2012 - 13:27:40
tak tylko że cały czas musimy mieć połączenie z intrrnrtem niestety za cojest pobieran opłata jesli nie jestesmy w zasiegu wifi :(
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
01-07-2015 - 11:16:11
Naci, w naszej ofercie znajdziesz bardzo dobre pakiety transmisji danych i taryfy multimedialne. Więcej informacji na temat internetu mobilnego blueconnect w telefonie komórkowym znajdziesz pod tym linkiem: http://www.t-mobile.pl/pl/biznes/internet/blueconnect/w_telefonie Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Kolejny długi weekend w tym roku to doskonała okazja by wyruszyć w podróż. Z myślą o planujących wiosenne eskapady kierowcach, NaviExpert - dostawca nawigacji GPS na telefony i tablety - przygotował atrakcyjną promocję na długie abonamenty. Tylko do 31 maja można je kupić 30% taniej.

Promocja dotyczy zakupów abonamentów za pośrednictwem serwisu www.naviexpert.pl i są nią objęte abonamenty NaviExpert Polska 12 miesięcy w cenie 69 zł (zamiast 99 zł) i NaviExpert Polska i Europa 24 miesiące w cenie 139 zł (zamiast 199 zł).  

Nawigacja pomoże dojechać do celu optymalną trasą z ominięciem korków i bez mandatów. Co ważne, NaviExpert działa online, pobierając aktualizowane na bieżąco mapy z Internetu, dzięki czemu wytyczane trasy uwzględniają inwestycje dopiero oddane do użytku, takie jak np. odcinek S3 z Jordanowa do Świebodzina w województwie lubuskim czy odcinek autostrady A4 na odcinku między Jarosławiem a Przemyślem.

Osoby, które nie korzystały jeszcze z nawigacji NaviExpert dla systemów Android, Symbian, Java, Bada lub Windows Mobile mogą ją pobrać wpisując w przeglądarce internetowej telefonu adres getne.pl. Po zainstalowaniu aplikacji będą mogły skorzystać z bezpłatnego tygodniowego testu. Darmowy test nawigacji jest także dostępny dla użytkowników telefonów z systemami Windows Phone (aplikacja do pobrania z Windows Phone Marketplace) oraz iOS (do pobrania z App Store Apple).

O NaviExpert     

NaviExpert to nawigacja na telefony komórkowe i tablety. Oferuje wszystkie funkcje standardowej nawigacji oraz szereg możliwości dostępnych wyłącznie online. Dzięki technologii Community Traffic pozwala na omijanie korków. Skuteczność tej funkcji była wielokrotnie potwierdzana przez media organizujące niezależne testy nawigacji, m.in. Motor, Auto Moto czy Antyradio. W ramach swojej aplikacji NaviExpert wprowadził także ostrzeżenia CB, które przenoszą funkcjonalność powszechnie używanego CB radia do aplikacji mobilnej. Ponad 300 modeli znanych marek jest kompatybilnych z aplikacją NaviExpert. Współpracuje z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi (Android, iOS, Windows Phone, Windows Mobile, Bada, Symbian).

NaviExpert nawet 60 zł taniej na długi weekend - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Manieq
24-09-2013 - 11:17:43
Proszę o informację, dlaczego nie ma NaviExpert wersji T-mobile na Windows Phone, jest dostępna tylko darmowa 7dniowa wersja próbna ze strony Windows Phone Marketplace.
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się