Kolejny długi weekend w tym roku to doskonała okazja by wyruszyć w podróż. Z myślą o planujących wiosenne eskapady kierowcach, NaviExpert - dostawca nawigacji GPS na telefony i tablety - przygotował atrakcyjną promocję na długie abonamenty. Tylko do 31 maja można je kupić 30% taniej.

Promocja dotyczy zakupów abonamentów za pośrednictwem serwisu www.naviexpert.pl i są nią objęte abonamenty NaviExpert Polska 12 miesięcy w cenie 69 zł (zamiast 99 zł) i NaviExpert Polska i Europa 24 miesiące w cenie 139 zł (zamiast 199 zł).  

Nawigacja pomoże dojechać do celu optymalną trasą z ominięciem korków i bez mandatów. Co ważne, NaviExpert działa online, pobierając aktualizowane na bieżąco mapy z Internetu, dzięki czemu wytyczane trasy uwzględniają inwestycje dopiero oddane do użytku, takie jak np. odcinek S3 z Jordanowa do Świebodzina w województwie lubuskim czy odcinek autostrady A4 na odcinku między Jarosławiem a Przemyślem.

Osoby, które nie korzystały jeszcze z nawigacji NaviExpert dla systemów Android, Symbian, Java, Bada lub Windows Mobile mogą ją pobrać wpisując w przeglądarce internetowej telefonu adres getne.pl. Po zainstalowaniu aplikacji będą mogły skorzystać z bezpłatnego tygodniowego testu. Darmowy test nawigacji jest także dostępny dla użytkowników telefonów z systemami Windows Phone (aplikacja do pobrania z Windows Phone Marketplace) oraz iOS (do pobrania z App Store Apple).

O NaviExpert     

NaviExpert to nawigacja na telefony komórkowe i tablety. Oferuje wszystkie funkcje standardowej nawigacji oraz szereg możliwości dostępnych wyłącznie online. Dzięki technologii Community Traffic pozwala na omijanie korków. Skuteczność tej funkcji była wielokrotnie potwierdzana przez media organizujące niezależne testy nawigacji, m.in. Motor, Auto Moto czy Antyradio. W ramach swojej aplikacji NaviExpert wprowadził także ostrzeżenia CB, które przenoszą funkcjonalność powszechnie używanego CB radia do aplikacji mobilnej. Ponad 300 modeli znanych marek jest kompatybilnych z aplikacją NaviExpert. Współpracuje z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi (Android, iOS, Windows Phone, Windows Mobile, Bada, Symbian).

NaviExpert nawet 60 zł taniej na długi weekend - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Manieq
24-09-2013 - 11:17:43
Proszę o informację, dlaczego nie ma NaviExpert wersji T-mobile na Windows Phone, jest dostępna tylko darmowa 7dniowa wersja próbna ze strony Windows Phone Marketplace.
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

NaviExpert zaprezentował nowe rozwiązanie, dzięki któremu poruszanie się po drogach zakorkowanych miast będzie nieco mniej uciążliwe. Nie wymyślił co prawda rewolucyjnego rozwiązania, którym mogłoby być przeniesienie wszystkich samochodów w powietrze, ale wykorzystał swój własny system Community Traffic w nowej usłudze korkosfera.

Użytkownicy NaviExperta znają już ten system - to dzięki niemu program potrafi wskazać szybszą trasę z pominięciem korków i utrudnień na drodze. Jest on oparty na informacjach zbieranych od kilkuset tysięcy użytkowników tej nawigacji. Teraz producent oprogramowania opublikował darmową usługę, dostępną zarówno z poziomu przeglądarki internetowej, jak i telefonu.

Web planner korkosfera.pl pozwala na obserwację natężenia ruchu na terenie całego kraju oraz wytyczanie optymalnych oraz alternatywnych tras przejazdu z pominięciem korków i utrudnień. Jeszcze przed rozpoczęciem podróży, przy komputerze, możemy wejść na stronę korkosfera.pl i sprawdzić, jak prezentuje się bieżąca sytuacja na naszej trasie do pracy i zaplanować najszybszą drogę dojazdu. Wizualny sposób demonstracji korków i utrudnień jest bardziej przejrzysty i pomoże kierowcom efektywniej planować każdą podróż samochodem. Docelowo będzie można także importować wybrane punkty na naszej drodze do telefonu oraz nawigować zgodnie z założonym w komputerze planem. Na stronie korkosfera.pl pojawiają się również aktualizowane na bieżąco przez społeczność NaviExpert dane na temat remontów, a także aktualne lokalizacje fotoradarów. Posiadacze telefonów komórkowych mogą korzystać z korkosfera.pl w wersji mobile na Androida lub zaufać nawigacji NaviExpert, która prowadzi, omijając najbardziej zakorkowane odcinki dróg, utrudnienia i ostrzeże przed fotoradarem.- tak opisuje nową usługę Andrzej Jaszkiewicz, prezes NaviExpert.

Korkosfera dostępna jest przez stronę internetową korkosfera.pl, a użytkownicy Androida mogą pobierać jej mobilną wersję na swoje smartfony.

Siódma odsłona NaviExperta została już wyposażona w nową usługę, więc jej użytkownicy nie muszą zaopatrywać się w kolejny program.

źródło: NaviExpert

NaviExpert odkorkuje miasta - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Henryk
25-09-2011 - 17:11:33
a ja nie musiałem pobierać :). Był zainstalowany na moim Smasungu :)... jeszcze w ERZe. Dzięki
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Popularna nawigacja została wzbogacona o nową funkcję – możliwość wyszukania najtańszej stacji benzynowej w okolicy, w której się znajdujemy.

NaviExpert przygotował dla swoich użytkowników niespodziankę, udostępniając nową, przydatną usługę, umożliwiającą znalezienie najtańszej stacji benzynowej w okolicy.

Usługa jest na razie w fazie beta i jest darmowa. Mogą z niej skorzystać wszyscy użytkownicy nowszych wersji oprogramowania NaviExpert (powyżej wersji 6.2.1). Niezbędną aplikację można pobrać ze strony getne.pl.

Aby sprawdzić cenę benzyny, ON lub LPG, wystarczy w aplikacji wybrać odpowiedni rodzaj paliwa. System sprawdza aktualne dane i wyświetla listę najbliższych stacji benzynowych, na których wybrany rodzaj paliwa jest dostępny wraz z jego ceną. Miejsca, w których ceny są najniższe, w aplikacji są pogrubione i oznaczone symbolem grosza. Dodatkowo, po kliknięciu ikony wybranej stacji, możemy sprawdzić ceny innych dostępnych na niej paliw, a także oferowane na stacji usługi.

Dane dotyczące cen paliw pochodzą z informacji pozyskiwanych od użytkowników tank24.pl oraz z transakcji kupna paliwa. Wspomniany serwis umożliwia także zgłaszanie poprawek w przypadku, gdy podana cena różni się od rzeczywistej ceny benzyny na danej stacji.

Źródło/Fot.: NaviExpert

NaviExpert pomoże znaleźć najtańszą benzynę - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Janek
09-09-2012 - 11:45:43
Niby beta, ale już działa całkiem dobrze. Pozostaje jeszcze zgłosić zapotrzebowanie, żeby pokazywał także ceny ropy no i to co można na danej stacji zatankować. Poza tym nie mam uwag do działania nowej funkcjonalności.
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Od dziś, wraz z rozpoczęciem wakacji, T-Mobile wprowadza ofertę Travel & Surf, w ramach której obniża ceny najpopularniejszych pakietów roamingowych. Niektóre z nich nawet o 1/3.

Usługa Wszędzie Rozmawiaj (30 minut do wykorzystania w roamingu, wymienialnych na SMS-y lub MMS-y) w specjalnej ofercie wakacyjnej została obniżona do 5,99 złotych. Cena minuty rozmowy będzie kosztować tylko niecałe 20 groszy, czyli jak za połączenie krajowe.

Usługa Internetu mobilnego Travel & Surf oferuje siedem różnych pakietów zawierających od 20 MB aż do 2 GB danych do wykorzystania za granicą. Najmniejszy z nich kosztuje tylko 9,90 zł, a największy po obniżeniu ceny na wakacje przez T-Mobile Polska tylko 129,90 zł.

Usługa Travel & Surf przeznaczona jest dla klientów T-Mobile oraz Heyah. Można ją aktywować na kilka sposobów: uruchamiając na telefonie komórkowym stronę t-mobile.pl/travelandsurf, wysyłając SMS lub wpisując ekspresowy kod na telefonie. Szczegółowy cennik podajemy poniżej.

Pakiety roamingowe T-Mobile na wakacje taniej - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się