NaviExpert to z pewnością jedna z najlepszych nawigacji na rynku, która wygrała wiele niezależnych testów dziennikarskich. Dzięki niej unikniesz mandatów, skrócisz czas podróży i zawsze będziesz miał dostęp do aktualnych map. W promocji T-Mobile MyBox możesz ułożyć nieograniczoną liczbę tras i nawigować do 20 punktów docelowych przez 30 dni za darmo!

0

Ocena autora

Życie kierowcy nie jest proste. Polska od kilku lat jest w budowie. Powstają nowe autostrady i drogi, przeprowadzane są dziesiątki remontów. I chociaż jeszcze nie możemy być w 100 proc. zadowoleni z rezultatów, to z pewnością przyznać trzeba, że dużo się dzieje. Przez to czasami ciężko jest się połapać czy dana trasa jest już przejezdna czy jeszcze nie. W tym miejscu z pomocą przychodzi nawigacja NaviExpert, z której korzystać możecie na Waszych smartfonach i tabletach z Androidem!

Omijaj korki i jedź najlepszą trasą!
Chyba nie ma takiego kierowcy na świecie, który lubiłby stanie w korkach. Tracimy wtedy dużo czasu i jeszcze więcej nerwów. Czy nie byłoby cudownie ominąć zakorkowane trasy i tak ułożyć sobie drogę, by dotrzeć nad morze czy w góry znacznie szybciej?

NaviExpert daje właśnie takie możliwości. Nawigacja ma funkcje omijania korków i wytaczania optymalnej trasy pod kątem czasu dojazdu. Jeżeli system wykryje korek na danej trasie, wybierze nową! A wszystko dzięki technologii Community Traffic. Producent aplikacji podkreśla, że dzięki NaviExpert oszczędzamy średnio 26 proc. czasu podróży!

Jak korzystać z NaviExpert?

1. Pobierz MyBox
2. Pobierz NaviExpert dzięki MyBox
3. Wypróbuj przez 30 dni za darmo
4. Korzystaj jak długo zechcesz za jedyne 7,90 zł lub za darmo w taryfieChroń się przed mandatami!
Mobilna nawigacja jest wyposażona również w funkcję ostrzeżeń CB. Co konkretnie dzięki temu potrafi? Aplikacja czerpie z powszechnie używanego CB radia. Dzięki temu kierujący jest zawsze informowany o fotoradarach i kontrolach drogowych. Mandat nam wtedy nie grozi, a nasza jazda będzie też znacznie bezpieczniejsza. Funkcja ostrzeżeń CB daje znać także o wypadkach i utrudnieniach w ruchu na trasie. Wyznaczona alternatywna trasa zagwarantować ma bezproblemowe dotarcie do celu.

Mapy zawierają również informacje o ograniczeniach prędkości i niebezpiecznych miejscach. Można również sprawdzić ceny benzyny i tankować taniej. Użytkownik ma też stały dostęp do bogatej bazy użytecznych miejsc i wydarzeń. W aplikacji znajdziemy ponad 400 tys. miejsc, takich jak stacje paliw, bankomaty, kina, sklepy czy urzędy.

Z NaviExpertem na naszym telefonie dojedziemy wszędzie szybko i bezpiecznie!

NaviExpert hitową aplikacją w T-Mobile MyBox. Co oferujemy?
NaviExpert jest jednym z Hitów wchodzących w skład nowej usługi T-Mobile MyBox. Pozwala ona na korzystanie z przydatnych aplikacji bez kupowania ich w sklepie Google'a, a więc nie wymaga posiadania karty kredytowej. Płatności za dostęp do NaviExpert i innych Hitów doliczane są do comiesięcznego rachunku, który otrzymuje abonent T-Mobile lub pobierane są ze środków, którymi użytkownicy mix i pre-paid doładowali telefony, zatem są proste i bezpieczne.

Aplikację można pobrać za pośrednictwem wspomnianej usługi MyBox wysyłając darmowego SMS-a o treści MYBOX na numer 80545. Bezpośredni QR code oraz przycisk do pobrania T-Mobile MyBox znajduje się także na początku i końcu tego artykułu.

W promocji T-Mobile MyBox możesz ułożyć nieograniczoną liczbę tras i nawigować do 20 punktów docelowych przez 30 dni za darmo! Potem korzystasz z aplikacji jak długo chcesz, płacąc jedynie 7,90 zł za każde kolejne 30 dni lub nie płacąc nic więcej, jeśli wybierzesz NaviExpert jako usługę promocyjną w taryfach z MyBox.

Korzyści, o których wspominamy, dotyczą NaviExperta dostępnego z poziomu MyBox. Warto pamiętać, że do korzystania z MyBox, a tym samym z NaviExpert, bez obaw o koszty niezbędny jest internet mobilny przez Wi-Fi lub 3G, dlatego warto pomyśleć o wykupieniu pakietu internetowego (szczegółową ofertę znajdziecie na naszej stronie).

NaviExpert krok po kroku
Po pobraniu MyBox na nasze mobilne urządzenie, wyświetlą się nam dostępne w jej ramach aplikacje wchodzące w skład Hitów. Jedna z nich została oznaczona jako NaviExpert. Należy kliknąć na przycisk z napisem Wypróbuj. Tutaj znajdziemy informacje o NaviExpert w pigułce i jest to także miejsce, gdzie możemy zdecydować się na wypróbowanie aplikacji.
Instalujemy aplikację na naszym smartfonie lub tablecie.

Przypominamy wszystkim kierowcom, że do używania mobilnej nawigacji w samochodzie bardzo przyda się nabycie specjalnego uchwytu, dzięki któremu możemy przymocować nasz telefon np. do szyby auta. Dzięki temu kierowca i pasażerowie w wygodny i bezpieczny sposób mogą śledzić pokazywaną trasę na mapie.

Obsługa nawigacji jest prosta i intuicyjna. Producent zadbał, by poruszanie się po aplikacji było przede wszystkim logiczne. Najważniejszym jej aspektem są oczywiście aktualne mapy. To w tym miejscu wpisujemy, gdzie chcemy dotrzeć. Aplikacja wyznacza nam rekomendowaną trasę. Jeżeli ją akceptujemy, możemy ruszać w drogę, a NaviExpert poprowadzi nas do celu. Zaznaczoną drogę będziemy widzieć na mapie, a aplikacja będzie nas dodatkowo prowadzić "głosowo".

Ostrzeżenia CB często pomagają podczas jazdy. W czasie podróży ekran telefonu automatycznie będzie się odświeżał i pokazywał ewentualne zagrożenia na drodze. Warto rewanżować się innym kierowcom. Wystarczy dotknąć wybranej ikony w czasie jazdy, a inni użytkownicy NaviExpert zostaną ostrzeżeni o wypadkach, remontach czy fotoradarach, które Ty zauważyłeś.

Pobierz z:Aplikacje dostępne w:

NaviExpert: ominiesz korki i ekspresowo dotrzesz do celu! - opinie i komentarze (4)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

jmo
16-10-2015 - 14:27:55
Wersja Navi z pakietu MyBox to 9.1.3, tymczasem wersja na GooglePlay to już 9.3. Kiedy aktualizacja i na jakich warunkach?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
17-10-2015 - 07:41:32
Witam. Na tą chwilę nie mamy żadnych informacji o aktualizacji aplikacji Naviexpert w wersji dla klientów T-Mobile do wyższej wersji. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
megabajt
11-08-2015 - 22:53:51
Mam problem z przywróceniem odinstalowanej aplikacji NaviExpert. Posiadam abonament z Navi w pakiecie, po miesiącu użytkowania otrzymałem SMS z informacją przedłużenia lub rezygnacji korzystania z nawigacji. SMS informował że w przypadku przedłużenia będzie potrącone 7,99 zł miesięcznie. Skoro ma aplikacja być za darmo przez czas trwania umowy to dlaczego miesięczna opłata, więc odpisałem na SMS NEBOX ANULUJ a aplikację usunąłem. Dzisiaj dowiaduję się że na te SMS-y nie trzeba zwracać uwagi jeżeli aplikacje zawarte są w pakiecie. Proszę o jakąś podpowiedź w jaki sposób przywrócić nawigację. Dziękuję i pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
parowuz
01-05-2015 - 08:56:29
Bardzo dobra aplikacja jednak t mobile powinien dodać za mniejsza cenę na tydzień ponieważ ostatnio potrzebowałem na 3 dni gps a ponieważ byłem w obcym mieście a tu musiałem zapłacić 8 zł jednak nie ma tego złego mało zapłaciłem a aplikacja dala wiele więcej niż się spodziewałem.
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Użytkownicy telefonów z Androidem i nawigacją GPS NaviExpert mogą wybrać głosowo cel podróży lub szukanie na mapie użyteczne miejsce. Czeka na nich jeszcze wiele innych funkcji, które sprawią, że wakacyjny wyjazd będzie przyjemniejszy.

Ileż razy próbowaliście prowadzić samochód i jednocześnie wpisywać cel podróży na ekranie urządzenia do nawigacji? Pewnie się zdarzyło, bo nie było gdzie się zatrzymać, a właśnie zmieniliście cel podróży, spieszyliście się i nie chcieliście tracić czasu na postój. Łatwo zdać sobie sprawę, jakie to niebezpieczne - koncentrować się jednocześnie na drodze i na nawigacji. Może więc zainteresuje was nowa funkcja GPS NaviExpert.

Firma wprowadziła na rynek nową wersję aplikacji z niedostępną do tej pory w nawigacjach funkcją wybierania głosowego. Mogą z niej korzystać posiadacze urządzeń mobilnych z systemem Android. Wystarczy wypowiedzieć np.: „nawiguj Warszawa, Marszałkowska 33” czy „nawiguj Plac Bankowy”, aby uruchomić nawigację pod wskazany adres.

Można również głosowo lokalizować na mapie użyteczne miejsca (tzw. POI) takie, jak restauracje, hotele, bankomaty, stacje benzynowe itd. oraz adresy. W tym celu wystarczy głosowe polecenie z nazwą miejsca, które chcemy odnaleźć, np.: „szukaj bankomat” lub „szukaj kino”. Dodatkowo menu aplikacji zostało dostosowane do standardów Androida.

Wersja NaviExpert 6.2 umożliwia także użytkownikom integrację aplikacji z profilem na Facebooku. Dzięki tej funkcjonalności można na bieżąco publikować informacje o tym, gdzie się aktualnie znajdujemy, rekomendować interesujące miejsca lub wydarzenia. Może to być funkcja przydatna przy organizacji spotkań z przyjaciółmi.

Dla zainteresowanych przetestowaniem nowych możliwości nawigacji NaviExpert uruchamia powszechny program testowy. Wystarczy wejść w przeglądarkę internetową telefonu lub tabletu, wpisać adres getne.pl i pobrać aplikację. W trakcie instalacji otrzymamy jednorazowy, siedmiodniowy, bezpłatny dostęp do usługi.

Kolejną nowością w nawigacji NaviExpert jest to, że może ona poprowadzić nas do celu po śląsku. Lektorem w polskim systemie nawigacji mobilnej został dobrze znany z telewizyjnego programu TVN „Nauka Jazdy” licencjonowany instruktor Grzegorz Stasiak. Znakomity aktor i komik doskonale odnalazł się w roli lektora nawigacji. Stworzył zabawne komendy głosowe i ożywił je, użyczając swojego charakterystycznego głosu. Podczas jazdy można usłyszeć chociażby takie kwiatki: „Kaj Ty jedziesz pieronie” czy „Jadymy Ty zakamuflowano opcjo niemiecko”.

Nawigacja NaviExpert pomoże kierowcom ominąć nie tylko korki, ale także miejsca, w których jest reorganizacja ruchu. To zdecydowanie przyspieszy dojazd do miejsca wakacyjnego wypoczynku

NaviExpert to bardzo popularny w Polsce system mobilnej nawigacji GPS. Już ponad milion zarejestrowanych użytkowników korzysta z nawigacji, która zawsze jest pod ręką, bo w telefonie. Aplikacja zapewnia dostęp do standardowych funkcji nawigacyjnych oraz szeregu rozwiązań dostępnych wyłącznie w trybie online.

Nawigacja NaviExpert korzysta z unikalnej technologii Community Traffic®, dzięki której jej użytkownicy mogą ominąć korki. Telefony użytkowników systemu wysyłają anonimowe dane o średnich prędkościach jazdy, które są przetwarzane za pomocą zaawansowanych algorytmów. Pozwala to rozróżnić prędkość, kierunek i dany odcinek drogi, a także porę dnia. Na podstawie tych danych NaviExpert prowadzi optymalną drogą do wakacyjnego celu z pominięciem najbardziej zakorkowanych odcinków dróg, a kierowcy oszczędzają czas i paliwo.

NaviExpert aktualizuje mapy w trybie online. Dzięki temu na mapie znajdują się bieżące informacje o utrudnieniach drogowych, remontach, objazdach oraz najnowsze inwestycje drogowe. Szczegółowe lokalizacje fotoradarów, miejsc częstych kontroli drogowych oraz powiadomienia o ograniczeniach prędkości pomogą bezpiecznie i bez zbędnych niespodzianej dotrzeć do miejsca wakacyjnego wypoczynku.

NaviExpert to także bogata baza interesujących punktów, tzw. POI. To jedyna nawigacja, w której poza danymi tekstowymi np. restauracji można znaleźć informację o przedziale cenowym serwowanych dań, rodzaju kuchni, typie lokalu oraz menu. Lokalizacje atrakcji turystycznych oraz opisy ciekawych miejsc spełniają rolę mobilnego przewodnika. Aktualny repertuar kin, kalendarz wydarzeń kulturalnych i sportowych to także informacje, które z pewnością przydadzą się podczas urlopu.

Wakacje już się zaczęły, więc czas pomyśleć o wygodnej i funkcjonalnej nawigacji, która nie tylko poprowadzi do celu, ale także pomoże napisać scenariusz wakacyjnego lenistwa.

Wybierz trasę głosem w nowej wersji nawigacji NaviExpert - opinie i komentarze (4)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Oskar
21-12-2020 - 02:48:33
Chce mieć nawigacje glosowa
  (0)
Odpowiedz
asia22
09-09-2011 - 23:10:32
a ja korzystam z darmowej nawigacji w HTC, polecam!
  (0)
Odpowiedz
Darek
20-07-2011 - 16:15:36
korzystam z tej opcji i jestem zadowolony
  (0)
Odpowiedz
margo84
20-07-2011 - 16:11:28
Komentarz po śląsku to ciekawa opcja ;)
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

NaviExpert wszystkim użytkownikom T-Mobile pomoże dojechać do celu szybko, bezpiecznie i komfortowo.

0

Ocena autora

Kierowcy wybierający się w podróż, muszą liczyć się z takimi utrudnieniami na drogach jak: zakorkowane wylotówki, wzmożone kontrole drogowe oraz zaskakująco duża liczba fotoradarów. Aby łatwiej dojechać do celu, wybrać optymalną trasę, nie stracić wolnego czasu w korkach i nie otrzymać po drodze mandatu warto wyposażyć się w nawigację NaviExpert, która jest dostępna dla wszystkich użytkowników T-Mobile. 

NaviExpert dzięki funkcji omijania korków wytycza trasy optymalne pod kątem czasu dojazdu. Jeżeli system wykryje korek na danej trasie, wybierze nową - taką, która go ominie. Funkcja ta przyda się szczególnie kierowcom, którzy planują wyjazd na długi weekend lub wakacje. W tym czasie, podobnie jak w latach ubiegłych na wylotówkach z dużych miast prowadzących do popularnych miejscowości wypoczynkowych utworzą się olbrzymie korki.

Na trasach nad morze, na Mazury oraz w góry kierowcy mogą spodziewać się, poza standardowymi już fotoradarami, większej liczby patroli drogowych. Aby podróż nie była zbyt kosztowna, przed mandatami ochroni kierowców funkcja ostrzeżeń CB dostępna w NaviExpert. Ostrzeżenia CB przenoszą funkcjonalność powszechnie używanego CB radia do aplikacji mobilnej.  Za ich pomocą kierowca informowany jest o fotoradarach, kontrolach drogowych, wypadkach i innych utrudnieniach. Już w chwili zgłoszenia przez użytkownika w aplikacji pojawia się ikona z ostrzeżeniem, a informacja w formie graficznej i głosowej jest wysyłana do wszystkich użytkowników NaviExpert znajdujących się w okolicy miejsca zgłaszanego.

Aby przekonać się o skuteczności aplikacji NaviExpert, kierowcy mogą testować ją za darmo. Po bezpłatnym tygodniowym miesięczna opłata za korzystanie z usługi to zaledwie 9,08 zł miesięcznie. Korzystanie z ostrzeżeń CB oraz funkcji omijania korków jest natomiast bezpłatne – nie trzeba mieć aktywnej subskrypcji.

Pobierz z:Aplikacje dostępne w:

Z nawigacją NaviExpert dotrzesz do celu bezpiecznie i szybko! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Chyba nie ma kierowcy, który lubiłby korki. Czy można zrobić coś, aby były mniejsze. Odpowiedź może przynieść akcja „Odkorkuj miasto”.

NaviExpert i T-Mobile z partnerami rozpoczynają akcję „Odkorkuj miasto”, stając się sprzymierzeńcami kierowców w walce z korkami. Z tej okazji nawigacja NaviExpert udostępniona zostaje za darmo, a towarzyszy jej poradnik, jak nie tworzyć nowych korków.

Klienci T-Mobile, którzy posiadają telefony z systemem Android oraz Windows Phone 7 i 8 mogą w ramach akcji uruchomić usługę w ramach aplikacji NaviExpert T-Mobile na 30 dni za darmo z mapami Polski. Instrukcja, w jaki sposób skorzystać oraz jak pobrać aplikację, znajdują się na stronie www.darmowanawigacja.pl.

Aplikacja NaviExpert na bieżąco informuje o natężeniu ruchu drogowego i pomaga wytyczyć trasy, które omijają aktualnie zakorkowane ulice.

Uczestnicy akcji „Odkorkuj miasto” mogą również wziąć udział w konkursie, w którym na zwycięzców czekają m.in. 3 samochody Citorën C4 Cactus z pełnym bakiem na weekend, 10 telefonów HTC Desire 620 wraz z uchwytami i ładowarkami samochodowymi, a także bony na paliwo, powerbanki oraz roczne licencje na nawigację NaviExpert. Więcej informacji o inicjatywie „Odkorkuj miasto” znajduje się na stronie akcji. Potrwa ona do 24 maja.

Fot.: Fotolia

T-Mobile z NaviExpert przeciwko korkom - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się