Specjalna aplikacja pozwoli Ci wypełnić noworoczne postanowienie! Razem z T-Mobile zrzucisz kilka zbędnych kilogramów!

"Osobisty Dietetyk T-Mobile" to pierwsza mobilna aplikacja, która umożliwia zarządzanie dietą za pomocą smartfona. Została opracowana przez popularny serwis kalorynka.pl.

Warto zainteresować się naszą aplikacją teraz, kiedy tysiące Polaków postanowiły zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Z pewnością było wiele chwil, kiedy przy zapomnieliśmy się przy świątecznym stole i zjedliśmy znacznie więcej niż powinniśmy. Taki urok świąt. Ale teraz możecie schudnąć właśnie dzięki aplikacji "Osobisty Dietetyk T-Mobile"!

Jak zacząć dietę?

Aplikacja „Osobisty Dietetyk T-Mobile” dostępna jest na smartfony z Androidem w sklepie Google Play. Aktualnie trwają intensywne prace nad przygotowaniem i udostępnieniem wersji na systemy iOS oraz Windows. Klienci T-Mobile mogą pobrać aplikację wysyłając darmowego SMSa o treści DIETA na numer 8008. Mają oni możliwość darmowego przetestowania aplikacji przez 7 dni. Koszt korzystania z „Osobistego Dietetyka T-Mobile” po wygaśnięciu okresu promocyjnego to tylko 4,99 zł za każdy kolejny tydzień.

Aplikacja ułoży specjalny jadłospis na każdy dzień!

Wielu z nas nie przywiązuje wystarczającej uwagi do prawidłowych nawyków i nie przestrzega we własnym gospodarstwie domowym zasad właściwego żywienia. Jak informuje Instytut Żywności i Żywienia, badanie przeprowadzone w szesnastu województwach wykazało otyłość i nadwagę według wskaźnika BMI u 62 proc. mężczyzn i 50 proc. kobiet w wieku 20 – 74 lata. Co więcej, badania Centrum Zdrowia Dziecka pokazują, że w wieku przedszkolnym (3-6 lat) częstość nadwagi i otyłości wynosi od 9 proc. do 18 proc.

Nasza aplikacja to jedyne rozwiązanie na rynku, które pozwala dbać o formę i prowadzić skuteczną dietę za pomocą telefonu komórkowego, począwszy od analizy potrzeb żywieniowych, na dostępie do pełnego jadłospisu kończąc. Skuteczna dieta, przygotowana przez profesjonalnych dietetyków, uwzględniająca menu na każdy dzień, listy zakupów, a nawet przepisy video, teraz jest na wyciągnięcie ręki. „Osobisty Dietetyk T‑Mobile” daje możliwość śledzenia własnych postępów, sprawdzania wartości kalorycznych poszczególnych produktów z różnych kategorii, a także zasięgania indywidualnych porad u specjalistów za pomocą czatu, infolinii lub kontaktu mailowego. Już niedługo opracowana przez serwis Kalorynka.pl aplikacja zostanie wzbogacona o dodatkowe funkcjonalności - moduł osobistego trenera video, a także o zakładkę "Przydatne Narzędzia - Policz sam".

Skuteczna dieta, przygotowana przez profesjonalnych dietetyków, uwzględniająca menu na każdy dzień, listy zakupów, a nawet przepisy video, teraz jest na wyciągnięcie ręki.

Wiele osób wciąż traktuje wizytę u specjalisty jako ostateczność, ze względu na wysoki koszt opracowania spersonalizowanej diety. Jedno spotkanie ze specjalistą ds. żywienia to wydatek rzędu 100-200 zł. Do tego doliczyć należy koszty ułożenia jadłospisów. Łącznie opracowanie profesjonalnego programu dietetycznego na miesiąc może kosztować nawet 600-800 zł. Użytkownicy aplikacji „Osobisty Dietetyk T-Mobile” otrzymują praktycznie takie samo wsparcie, jak w przypadku wizyt u dietetyka. Co więcej – posiadają nieograniczony dostęp do zasobów aplikacji, bez względu na porę dnia czy lokalizację. Przede wszystkim jednak plusem jest nieporównywalnie niższy koszt korzystania z aplikacji, który wynosi zaledwie 20 zł miesięcznie.Naszą aplikację możecie dodatkowo testować przez pierwsze 7 dni za darmo!

Aplikację możecie ściągnąć stąd. Zachęcamy!

<p><em>Zobacz jak działa Dietetyk Osobisty T-Mobile! Przekonaj się, że warto!</em></p>

"Osobisty Dietetyk T-Mobile" najlepszym partnerem w noworocznej diecie - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy aplikację, która pozwoli ułożyć indywidualną dietę odchudzającą. Sprawdźcie.

0

Ocena autora

Wprawdzie wakacje, które wymagały wyeksponowania na plaży smukłego ciała, już za nami, ale baseny nie zostały przecież zamknięte, ubrania nadal dziwnym trafem  nie chcą rosnąć razem z nami, a do Sylwestra pozostało mniej czasu niż mogłoby się wydawać. To wystarczające powody, aby nie porzucać pomysłu z odchudzaniem.

Ci, którzy kiedykolwiek podjęli ten trud doskonale wiedzą, że podczas diety myśli dziwnym trafem zbaczają właśnie na temat jedzenia. Nagle w oglądanym filmie wszyscy wciąż coś smakowitego jedzą, w telewizji i na billboardach reklamowane są dosłownie same słodycze, dania gotowe i nęcące fast-foody, znajomi złośliwie wciąż ruszają żuchwą. A biedny odchudzający się? On oczywiście wciąż przełyka ślinę, bo po liściu sałaty popitym wodą nie ma szans poczuć się syty.

Jeżeli właśnie tak wyglądają wasze doświadczenia z odchudzaniem, to czas sprawdzić nowy sposób gubienia zbędnych kilogramów. Specjalnie z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy aplikację na urządzenia z Androidem o wiele mówiącej nazwie Dietetyk Osobisty T-Mobile.

To propozycja dla tych, którzy już wiedzą, że diety z gazet, szczególnie takie, które zakładają jedzenie jednego rodzaju żywności przez okrągły tydzień, są nie tylko nieskuteczne, ale także szkodliwe dla zdrowia. I dla tych, którzy jakoś nie mieli czasu umówić się na wizytę do dietetyka, który ułoży im dietę dopasowaną do ich trybu życia, stanu zdrowia i oczywiście preferencji smakowych.

Może to dla nich zrobić Dietetyk Osobisty. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację ze sklepu Google Play, zrobić według wskazówek analizę własnej kondycji, a twórcy aplikacji nie tylko przygotują indywidualnie dobraną dietę odchudzającą, ale także dobiorą do niej zestaw ćwiczeń, które pozwolą efektywnie spalić zbędne kilogramy.

Korzystaj z internetu w telefonie bez obaw o koszty! Twój smartfon działa online i często do odpowiedniej pracy potrzebuje dostępu do sieci? Możesz uniknąć dodatkowych kosztów! Skorzystaj z naszej taryfy multimedialnej lub zamów najlepszy pakiet internetowy na telefon! Aktywacja pakietu: Wyślij SMS pod bezpłatny nr 8010 o treści:
BC9 - jeśli korzystasz z abonamentu,
MAX - jeśli korzystasz z MIXa lub T-Mobile na kartę. Myślisz, że Internet w komórce jest drogi? Przemyśl to jeszcze! Nasze pakiety są już od 9,08 zł!

Jest to wersja aplikacji tylko dla klientów T-Mobile, którzy za pierwszy tydzień indywidualnie dopasowanej diety nie zapłacą nic. Pierwsze entuzjastyczne komentarze dotyczące aplikacji chwalą przepisy w formie wideo, z którymi poradzą sobie nawet okazjonalni kucharze, ciekawe artykuły dotyczące prawidłowego odżywiania i aktywności fizycznej, opisy wartości odżywczych produktów spożywczych, tabele kaloryczne.

Dacie się skusić na nowoczesne odchudzanie ze swoim smartfonem? Musicie przyznać, że, nawet jeśli próbowaliście już dosłownie wszystkiego, tego chyba nie. Czekamy na relacje z gubienia tłuszczyku.

 

Fot. Fotolia, Google Play

Pobierz z:Aplikacje dostępne w:

Osobisty dietetyk w komórce - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Lifesum sprawi, że Twoje zdrowe życie będzie teraz prostsze. A przynajmniej tak zapewnia nas producent…

0

Ocena autora

Aplikacji pokroju Lifesum nie brakuje w sklepie Google Play. Pozwalają one zarejestrować naszą aktywność fizyczną i zapisać informacje o spożytych posiłkach. Dzięki temu możemy szybko uzyskać informacje o niedoborze lub nadwyżce energii, którą możemy wyrównać przekąską lub dodatkowymi ćwiczeniami. Pomimo obecności wielu podobnych rozwiązań w mobilnym świecie, nowi producenci szukają w nim swojego miejsca, oferując aplikacje coraz wygodniejsze w użytkowaniu. Lifesum jest jedną z nich.

Tuż po pierwszym uruchomieniu aplikacji przywita nas skromny komunikat pod logiem aplikacji: „Zdrowe życie, teraz prostsze”. I to właśnie z poziomu tego ekranu mamy się o tym przekonać, wybierając jeden z trzech dostępnych planów: „bądź zdrowsza”, „schudnij” i „przyrost wagi”. Na tym etapie należy wskazać więc cel, który skłonił nas do sięgnięcia po pomoc tego mobilnego trenera – czy chcemy się zdrowo odżywiać, tracić na wadze, czy wręcz przeciwnie – nabrać masy.

Choć teoretycznie zakładanie konta w usłudze nie jest wymagane, to aplikacja będzie się o nie dopominać na niemal każdym kroku, informując o ewentualnej możliwości utraty danych. W kolejnym etapie konfiguracji należy wskazać datę urodzenia, płeć, wzrost i wagę (obecną i docelową) – na tej podstawie program określi nasz profil. W kolejnym kroku możemy dodać posiłki zjedzone w ciągu dnia, wskazując pozycje na podstawie predefiniowanej listy lub samodzielnie komponując składniki. Możemy jednak ominąć ten etap, by przejść do głównego ekranu aplikacji. 

Lifesum został całkowicie oparty na wskazówkach Google dotyczących stylistyki Material Design. Po kolejnym uruchomieniu aplikacji zobaczymy więc dziennik, w którym gestem można przełączać się między poszczególnymi datami, by zapoznać się z historią swojej aktywności fizycznej i żywieniowej. W górnej części okna dowiemy się na ile kalorii możemy sobie jeszcze pozwolić z podziałem na węglowodany, białka i tłuszcz. Poniżej możemy zapisać ile kubków z wodą wypiliśmy danego dnia, a tuż pod nimi ulokowane zostały również wskazówki, jak kontrolować swój apetyt, wypijając 1 lub 2 szklanki wody. Dodatkowo, gdy wypijemy odpowiednią ilość wody, program pochwali nas komunikatem o osiągnięciu celu.

Dalej mamy historię posiłków z wykazem kalorii i sumarycznym podsumowaniem. Zostaniemy też zachęceni do większego spożycia, jeśli w ciągu dnia nie wykorzystaliśmy limitu, albo ostrzeżeni o jego przekroczeniu. Wszystkie posiłki podzielone zostały na kategorie (śniadanie, lunch, obiad i przekąski), a dodatkowo możemy zarejestrować trening, który zwiększa nasz dzienny limit kalorii. Wszystko to dostępne jest w darmowej wersji aplikacji, jednak jeśli chcemy móc korzystać z bardziej zaawansowanych planów żywieniowych lub zapoznać się z bardziej szczegółową charakterystyką składników odżywczych w poszczególnych produktach, możemy wykupić miesięczną, roczną lub dwuletnią subskrypcję (od 10 do 30 zł miesięcznie). 

Pobierz z:Aplikacje dostępne w:

Lifesum - kieszonkowy, osobisty dietetyk - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Chciałbyś pracować dla jednego z największych operatorów komórkowych w Polsce?

Chciałbyś zdobyć doświadczenie u jednego z największych operatorów komórkowych w Polsce? Pasjonują Cię nowe technologie? Lubisz ludzi? Lubisz rozmawiać i łatwo nawiązujesz kontakty? Mamy dla Ciebie pracę! Zostań konsultantem w T-Mobile Polska:

1. Konsultant ds. Sprzedaży w Sklepie T-Mobile (cała Polska)

T-Mobile Polska oferuje ciekawą pracę na etacie z atrakcyjnym systemem premiowym, a do tego telefon do prywatnych rozmów, smsów, internet i inne usługi T-Mobile, pakiet rekreacyjny i zniżki na produkty i usługi różnych firm, opiekę medyczną, dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin lub imienin, a także ciekawe szkolenia i programy rozwojowe.

2. Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta i Sprzedaży (Warszawa, Łódź)

T-Mobile Polska oferuje profesjonalne szkolenie i wsparcie merytoryczne, premię, której wysokość będzie uzależniona od wyników Twojej pracy, bogaty pakiet benefitów pracowniczych, zniżki na produkty i usługi różnych firm oraz możliwość pracy w zgranym zespole i miłej atmosferze.

Wiek kandydata nie ma znaczenia. Liczy się chęć do nauki. Czekamy na Ciebie!

Chcesz pracować w T-Mobile Polska? Teraz jest dobra okazja! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się