Jeśli granie w gry, oglądanie filmów, słuchanie książek i buszowanie w sieci przy pomocy smartfonu sprawiło, że poczuliście głód, może zainteresuje was aplikacja dla smakoszy i łasuchów.

0

Ocena autora

O T-Mobile MyBox pisaliśmy na łamach naszego serwisu w kontekście szeroko pojętej kultury, rozrywki (iplex, Sklep MP3, Audioteka, Gamebox), edukacji (SuperMemo), narzędzi ułatwiających codzienne życie (NaviExpert, Allegro itd.). Czas zaspokoić bardziej podstawowe potrzeby człowieka, w czym pomoże aplikacja PizzaPortal. Nazwa może być myląca, bo za jej pośrednictwem zamówią smaczne potrawy z możliwością dostawy bądź odbioru w lokalu także wielbiciele innych kuchni niż włoska.

W serwisie, a co za tym idzie, także w jego aplikacji mobilnej, znajduje się obecnie ponad 2600 restauracji – od popularnych sieciówek po miejsca kojarzone z kuchnią dla wytrawnych smakoszy. Za pośrednictwem PizzaPortal można zamawiać z restauracji w całej Polsce, a ceny są dokładnie takie jak na miejscu. Aplikacja jest tak pomyślana, że możliwe jest przeglądanie menu jedynie tych miejsc, które zadeklarowały, że dostarczają jedzenie pod wskazany przez nas adres. Nie dojedzie więc do sytuacji, w której ślinka pocieknie nam na widok menu, a nie będziemy mieli szansy go wypróbować.

Po zainstalowaniu i uruchomieniu aplikacji PizzaPortal.pl ukazują się użytkownikowi pola, w które należy wpisać miasto, nazwę i numer ulicę dostawy, numer ulicy. Po wpisaniu pierwszych liter, aplikacja podpowiada nazwę w całym brzmieniu. Gdy uzupełnimy dane, należy kliknąć na przycisk „Szukaj”. Dowiadujemy się, ile restauracji dostępnych w portalu, dowozi zamówienia na adres, który przed chwilą podaliśmy.

Część z dostępnych w aplikacji restauracji i lokali ma oceny użytkowników, wyrażone punktowo, gdzie 5 to najwyższa możliwa nota. Znajduje się tutaj także informacja, od jakiej bądź do jakiej godziny realizowany jest dowóz jedzenia i w jakich godzinach można wziąć z danego miejsca jedzenia na wynos. Jest też informacja, czy w momencie korzystania z aplikacji, dana restauracja jest otwarta czy zamknięta.

W lewym górnym rogu znajduje się ikona, po kliknięciu której przechodzimy do kategorii. Pozwala to na wyselekcjonowanie restauracji zgodnie z rodzajem serwowanej kuchni i nie musimy przeglądać pizzerii, gdy szukamy sushi. Wśród kategorii kuchni znalazły się: Pizza, Sushi, Domowe, Chińskie, Pierogi, Indyjskie, Kebab-Gyros-Shaorma, Tajskie, Fast-food, Meksykańskie, Wietnamskie, Inne. Możemy naturalnie wybrać restauracje z jednej kategorii.

Gdy wejdziemy w podstronę konkretnej restauracji, znajdziemy na górze informację o warunkach dostawy. Pod spodem są już kategorie potraw. Po kliknięciu na jedną z nich, wyświetlają się konkretne potrawy, które możemy zamówić, wraz z podanymi cenami i zieloną ikonką „Dodaj”. Możemy poruszać się po całym menu restauracji, dodając kolejne dania, a na dole pojawia się żółty przycisk „Do kasy”, a obok niego – kwota do zapłaty. Gdy uznamy, że skończyliśmy zamawiać, przechodzimy dzięki niemu do etapu płatności za zamówienie.

Możemy wybrać sposób dostawy – odbiór na miejscu lub dostawę. Gdy już zdecydujemy, zostaniemy poproszeni o dodanie imienia i nazwiska, numeru telefonu oraz adresu email do wcześniej podanego adresu dostawy. Jest także miejsce na krótką informację, gdzie można wpisać chociażby taką numer klatki w bloku, nazwę firm, na której adres zamawiamy jedzenie. Przy wyborze metod płatności możemy zdecydować się na gotówkę, PayPal oraz płatność kartą. Jeśli korzystamy z aplikacji regularnie, możemy zapamiętać także naszą kartę płatniczą.

Aplikacja jest niezwykle prosta w obsłudze, bardzo estetyczna. Nawet przy pierwszym korzystaniu użytkownik zostanie pokierowany w taki sposób, że nie będzie miał wątpliwości, na jakim etapie zamawiania jest obecnie i ile zapłaci.

Pobierz aplikację PizzaPortal za pośrednictwem T-Mobile MyBox. Wprowadzona w październiku tego roku usługa pozwala na korzystanie z wybranych aplikacji w wygodny sposób. Płatności za ich używanie doliczane są do comiesięcznego rachunku, który otrzymuje abonent T-Mobile lub pobierane są ze środków, którymi użytkownicy mix i pre-paid doładowali telefony, więc nie wymagają posiadania karty kredytowej. Aby pobrać MyBox, wystarczy wysłać SMS pod bezpłatny numer 80545 w treści wpisując MYBOX.

Pobierz z:Aplikacje dostępne w:

PizzaPortal.pl – aplikacja na największy głód - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Teraz także posiadacze telefonów z zielonym robotem będą mogli randkować dzięki swojej komórce.

Popularny rodzimy serwis udostępnił aplikację na urządzenia mobilne obsługiwane w systemie Android.

Podobnie jak udostępniona wcześniej wersja na iPhone’a, aplikacja daje szybki dostęp do najważniejszych funkcji serwisu, takich jak zarządzanie własnym kontem czy przeglądanie i wyszukiwanie profili innych użytkowników.

Za pomocą telefonu można m.in. komunikować się z innymi przy wykorzystaniu sympatycznej poczty, czyli wewnętrznego systemu wiadomości serwisu Sympatia.pl. Użytkownicy smartfonów z Androidem mogą także korzystać z komunikatora do rozmowy online, a dzięki geolokalizacji sprawdzą, czy w okolicy znajdują się inne osoby, które mają ochotę umówić się na randkę.

Jeżeli chcecie porandkować w sieci, ściągnijcie aplikację za darmo z Android Market.

Sympatia.pl na Androida - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Internet to nie tylko demotywatory i pudelek. Najlepszym tego przykładem jest Google Art Project z jego galerią obejmującą ponad 30 tysięcy dzieł sztuki ze 151 muzeów. Nie zabrakło polskich akcentów!

Coś co rok temu było eksperymentem, stało się największą galerią świata. I co z tego że wirtualną? Nie odchodząc od komputera, możecie słynne dzieła sztuki oglądać w gigapikselowej rozdzielczości. Takich detali jakie w sieci serwuje Google nie dostrzeżecie gołym okiem wybierając się do muzeum.

Google Art Project stał się wizytówką prospołecznej działalności koncernu z Mountain View. 30 tysięcy dzieł sztuki, 151 kolekcji. W ramach wirtualnego spaceru a la Street View można odwiedzić aż 46 muzeów a kolejne pojawią się już wkrótce. Wycieczka jest w pełni interaktywna.

Ambicje Google są potężne. W ubiegłym roku lista obejmowała 17 najsłynniejszych galerii sztuki – głównie amerykańskich i europejskich o ugruntowanej reputacji. Dziś za pomocą Art Project bez problemu wybierzecie się w miejsca bardziej egzotyczne - do Indii czy do Kataru. Można przespacerować się korytarzami Białego Domu i zobaczyć kolekcję 139 prac, 96 artystów, które zdobią siedzibę Prezydenta Stanów Zjednoczonych. Co z Polską? W sieci obejrzeć możecie kolekcje z Muzeum Sztuki w Łodzi i Muzeum Pałacu w Wilanowie.

Aby Art Project był funkcjonalny i wygodny w obsłudze, Google udostępniło nowe narzędzia pozwalające sortować dzieła sztuki według epoki, twórcy lub nurtu w sztuce. Dzięki temu można łączyć kolekcje z wielu galerii i tworzyć tzw. galerie spersonalizowane.

Wielka sztuka jest na wyciągnięcie ręki!

Internetowy gigant zapowiada dalszą rozbudowę wirtualnego muzeum. Art Project podobnie jak Google Books, to projekt mający na celu zachowanie dziedzictwa ludzkości i szersze jego udostępnienie poprzez cyfryzację. Google chce najwyraźniej udowodnić, że nie wszystko co robi, robi dla pieniędzy. Niektóre rzeczy robi dla wizerunku...

Fot. Google

Google Art Project. Największe muzum sztuki znajdziecie w sieci - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Od dzisiaj wśród aplikacji polecanych w usłudze MyBox znaleźć można serwis PizzaPortal.pl ze swoją darmową aplikacją. Pozwala zamawiać jedzenie online z popularnych restauracji.

T-Mobile został nowym partnerem PizzaPortal.pl, największej platformy do zamawiania jedzenia przez Internet w Polsce. W chwili obecnej ma ona w swojej bazie ponad 2500 restauracji w blisko 400 miastach w całej Polsce.

Aplikacja jest darmowa i pozwala w prosty sposób zamówić jedzenie z dostawą z wybranych restauracji. Mimo nazwy PizzaPortal znajdziecie tu tak na prawdę wszystkie kuchnie, od pizzy i kebaba poprzez pierogi, dania meksykańskie po kuchnię chińską i sushi.

T-Mobile przygotował niespodziankę dla swoich klientów. Aby przekonać się, co nią jest, pobierz aplikację PizzaPortal za pośrednictwem T-Mobile MyBox.

Wprowadzona w październiku tego roku usługa MyBox pozwala na korzystanie z wybranych aplikacji w wygodny sposób. Płatności za ich używanie doliczane są do comiesięcznego rachunku, który otrzymuje abonent T-Mobile lub pobierane są ze środków, którymi użytkownicy mix i pre-paid doładowali telefony, więc nie wymagają posiadania karty kredytowej. Aby pobrać MyBox, wystarczy wysłać SMS pod bezpłatny numer 80545 w treści wpisując MYBOX.

PizzaPortal w T-Mobile MyBox - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się