Od dzisiaj wśród aplikacji polecanych w usłudze MyBox znaleźć można serwis PizzaPortal.pl ze swoją darmową aplikacją. Pozwala zamawiać jedzenie online z popularnych restauracji.

T-Mobile został nowym partnerem PizzaPortal.pl, największej platformy do zamawiania jedzenia przez Internet w Polsce. W chwili obecnej ma ona w swojej bazie ponad 2500 restauracji w blisko 400 miastach w całej Polsce.

Aplikacja jest darmowa i pozwala w prosty sposób zamówić jedzenie z dostawą z wybranych restauracji. Mimo nazwy PizzaPortal znajdziecie tu tak na prawdę wszystkie kuchnie, od pizzy i kebaba poprzez pierogi, dania meksykańskie po kuchnię chińską i sushi.

T-Mobile przygotował niespodziankę dla swoich klientów. Aby przekonać się, co nią jest, pobierz aplikację PizzaPortal za pośrednictwem T-Mobile MyBox.

Wprowadzona w październiku tego roku usługa MyBox pozwala na korzystanie z wybranych aplikacji w wygodny sposób. Płatności za ich używanie doliczane są do comiesięcznego rachunku, który otrzymuje abonent T-Mobile lub pobierane są ze środków, którymi użytkownicy mix i pre-paid doładowali telefony, więc nie wymagają posiadania karty kredytowej. Aby pobrać MyBox, wystarczy wysłać SMS pod bezpłatny numer 80545 w treści wpisując MYBOX.

PizzaPortal w T-Mobile MyBox - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Koniec z nudą! Nasza nowa atrakcja, GameBox, zapewni Wam długie godziny zabawy i rozrywki w najlepszej postaci. Do wyboru ponad 150 różnych gier!

0

Ocena autora

Serwis GameBox umożliwia zakup gier oraz ich natychmiastowe pobranie bezpośrednio na telefon.  Oferta jest bardzo bogata i gwarantuje Wam dobrą zabawę przez wiele, wiele godzin. Do wyboru jest ponad 200 gier z różnych kategorii (akcji, logiczne, dla dzieci, strategiczne, sportowe). Warto zaznaczyć, że dostawcą gier jest Exent, znana na całym świecie firma produkująca gry komputerowe i mobilne.

GameBox jest jednym z Hitów wchodzących w skład nowej usługi T-Mobile MyBox, dostępnej na smartfony i tablety z systemem Android. Płatności za dostęp do GameBox i innych Hitów są doliczane do comiesięcznego rachunku, który otrzymuje abonent T-Mobile lub są pobierane ze środków, którymi użytkownicy mix i pre-paid doładowali telefony. To proste i bezpieczne.

Aplikację można pobrać za pośrednictwem wspomnianej usługi MyBox wysyłając darmowego SMS-a o treści MYBOX pod numer 80545. Bezpośredni QR code oraz przycisk do pobrania T-Mobile MyBox znajduje się także na końcu tego artykułu.

Ponad 150 gier z GameBox dla Ciebie
 • Wypróbuj przez 30 dni za darmo - graj w dowolne gry GameBox bez ograniczeń
 • W promocji T-Mobile MyBox możesz wybrać GameBox jako usługę promocyjną
 • W taryfach z MyBox otrzymasz ją bez dodatkowych opłat, a jeśli ją dokupisz osobno będziesz korzystać jak długo chcesz i co 30 dni zapłacisz tylko 7,90 zł
 • Dowiedz się więcej o T-Mobile MyBox!

Do wyboru jest ponad 150 gier z różnych kategorii (akcji, logiczne, dla dzieci, strategiczne, sportowe). W pełnej wersji (bez reklam) oraz bez dodatkowych opłat za każdą z nich z osobna.

W GameBox znajdziesz takie bestsellery jak:

 • World of Goo
 • Duke Nukem 3D
 • Anomaly Warzone Earth
 • R-Type
 • Granny Smith
 • Treasure of Montezuma 3
 • Farm Frenzy
 • Chicken Invaders 3                                                     
 • Radiant HD
 • Majesty: Fantasy Kingdom
 • Hyper Jump
 • Monster Shooter: Lost Levels
 • Call of Cthulhu: Wasted Land
Pobierz z:Aplikacje dostępne w:

GameBox. Nowy Hit w T-Mobile MyBox! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Jeśli granie w gry, oglądanie filmów, słuchanie książek i buszowanie w sieci przy pomocy smartfonu sprawiło, że poczuliście głód, może zainteresuje was aplikacja dla smakoszy i łasuchów.

0

Ocena autora

O T-Mobile MyBox pisaliśmy na łamach naszego serwisu w kontekście szeroko pojętej kultury, rozrywki (iplex, Sklep MP3, Audioteka, Gamebox), edukacji (SuperMemo), narzędzi ułatwiających codzienne życie (NaviExpert, Allegro itd.). Czas zaspokoić bardziej podstawowe potrzeby człowieka, w czym pomoże aplikacja PizzaPortal. Nazwa może być myląca, bo za jej pośrednictwem zamówią smaczne potrawy z możliwością dostawy bądź odbioru w lokalu także wielbiciele innych kuchni niż włoska.

W serwisie, a co za tym idzie, także w jego aplikacji mobilnej, znajduje się obecnie ponad 2600 restauracji – od popularnych sieciówek po miejsca kojarzone z kuchnią dla wytrawnych smakoszy. Za pośrednictwem PizzaPortal można zamawiać z restauracji w całej Polsce, a ceny są dokładnie takie jak na miejscu. Aplikacja jest tak pomyślana, że możliwe jest przeglądanie menu jedynie tych miejsc, które zadeklarowały, że dostarczają jedzenie pod wskazany przez nas adres. Nie dojedzie więc do sytuacji, w której ślinka pocieknie nam na widok menu, a nie będziemy mieli szansy go wypróbować.

Po zainstalowaniu i uruchomieniu aplikacji PizzaPortal.pl ukazują się użytkownikowi pola, w które należy wpisać miasto, nazwę i numer ulicę dostawy, numer ulicy. Po wpisaniu pierwszych liter, aplikacja podpowiada nazwę w całym brzmieniu. Gdy uzupełnimy dane, należy kliknąć na przycisk „Szukaj”. Dowiadujemy się, ile restauracji dostępnych w portalu, dowozi zamówienia na adres, który przed chwilą podaliśmy.

Część z dostępnych w aplikacji restauracji i lokali ma oceny użytkowników, wyrażone punktowo, gdzie 5 to najwyższa możliwa nota. Znajduje się tutaj także informacja, od jakiej bądź do jakiej godziny realizowany jest dowóz jedzenia i w jakich godzinach można wziąć z danego miejsca jedzenia na wynos. Jest też informacja, czy w momencie korzystania z aplikacji, dana restauracja jest otwarta czy zamknięta.

W lewym górnym rogu znajduje się ikona, po kliknięciu której przechodzimy do kategorii. Pozwala to na wyselekcjonowanie restauracji zgodnie z rodzajem serwowanej kuchni i nie musimy przeglądać pizzerii, gdy szukamy sushi. Wśród kategorii kuchni znalazły się: Pizza, Sushi, Domowe, Chińskie, Pierogi, Indyjskie, Kebab-Gyros-Shaorma, Tajskie, Fast-food, Meksykańskie, Wietnamskie, Inne. Możemy naturalnie wybrać restauracje z jednej kategorii.

Gdy wejdziemy w podstronę konkretnej restauracji, znajdziemy na górze informację o warunkach dostawy. Pod spodem są już kategorie potraw. Po kliknięciu na jedną z nich, wyświetlają się konkretne potrawy, które możemy zamówić, wraz z podanymi cenami i zieloną ikonką „Dodaj”. Możemy poruszać się po całym menu restauracji, dodając kolejne dania, a na dole pojawia się żółty przycisk „Do kasy”, a obok niego – kwota do zapłaty. Gdy uznamy, że skończyliśmy zamawiać, przechodzimy dzięki niemu do etapu płatności za zamówienie.

Możemy wybrać sposób dostawy – odbiór na miejscu lub dostawę. Gdy już zdecydujemy, zostaniemy poproszeni o dodanie imienia i nazwiska, numeru telefonu oraz adresu email do wcześniej podanego adresu dostawy. Jest także miejsce na krótką informację, gdzie można wpisać chociażby taką numer klatki w bloku, nazwę firm, na której adres zamawiamy jedzenie. Przy wyborze metod płatności możemy zdecydować się na gotówkę, PayPal oraz płatność kartą. Jeśli korzystamy z aplikacji regularnie, możemy zapamiętać także naszą kartę płatniczą.

Aplikacja jest niezwykle prosta w obsłudze, bardzo estetyczna. Nawet przy pierwszym korzystaniu użytkownik zostanie pokierowany w taki sposób, że nie będzie miał wątpliwości, na jakim etapie zamawiania jest obecnie i ile zapłaci.

Pobierz aplikację PizzaPortal za pośrednictwem T-Mobile MyBox. Wprowadzona w październiku tego roku usługa pozwala na korzystanie z wybranych aplikacji w wygodny sposób. Płatności za ich używanie doliczane są do comiesięcznego rachunku, który otrzymuje abonent T-Mobile lub pobierane są ze środków, którymi użytkownicy mix i pre-paid doładowali telefony, więc nie wymagają posiadania karty kredytowej. Aby pobrać MyBox, wystarczy wysłać SMS pod bezpłatny numer 80545 w treści wpisując MYBOX.

Pobierz z:Aplikacje dostępne w:

PizzaPortal.pl – aplikacja na największy głód - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

W dzisiejszych czasach telefonowanie to tylko jedna z możliwości, jakie dają nowoczesne smartfony. Dzięki telefonom możecie teraz skorzystać z nawigacji samochodowej, posłuchać audiobooków i muzyki, skorzystać z gier czy uczyć się języków obcych. Wystarczy T-Mobile MyBox! Zobaczcie co potrafi ta aplikacja!

T-Mobile MyBox to prosty i bezpieczny serwis od razu dostępny na wybranych smartfonach Android oraz możliwy do pobrania na wszystkie urządzenia z tym systemem. 

Dzięki MyBox otrzymujecie dostęp do audiobooków z Audioteki, filmów z iplex, nawigacji od NaviExpert, muzyki z WiMP i ze Sklepu MP3, gier z GameBox, telewizji z TVP Sport oraz nauki języków obcych od SuperMemo. Dodatkowo do dyspozycji macie aplikacje Polecane, takie jak Allegro, Stopklatka, Ceneo, Bazgroszyt, PizzaPortal i inne.

Wystarczy wysłać SMS pod bezpłatny numer 80545 w treści wpisując MYBOX. T-Mobile MyBox możecie też pobrać stąd! Więcej informacji o MyBox znajdziecie w artykule specjalnie poświęconemu tej usłudze.

Poniżej możecie obejrzeć zaś filmy, których zobaczycie jak w łątwy i prosty sposób z bogactwa MyBox można korzystać na co dzień. 

<p><em>T-Mobile MyBox w Nowy Gadżet</em></p>

<p><em>T-Mobile MyBox w Pani Gadżet</em></p>

Wtorki ze światem nowych technologii: T-Mobile MyBox - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się