Jeśli planujesz podróż po Europie, zależy Ci na szybkim i precyzyjnym określeniu trasy oraz preferujesz mapy w wersji online to najnowsza oferta T-Mobile jest dla Ciebie!

NaviExpert T-Mobile to aplikacja, która działa jak nasz osobisty i inteligentny przewodnik. Dzięki niemu, podróżując po Polsce, ominiemy korki i z wyprzedzeniem dowiemy się o fotoradarach i kontrolach drogowych. Dzięki stałej aktualizacji online NaviExpert daje nam gwarancję, że zawsze szybko i bezbłędnie dotrzemy do wybranego celu.

Do tej pory klienci T-Mobile mogli korzystać z nawigacji NaviExpert tylko w Polsce, ale to się właśnie zmienia. 10 września klienci posiadający aktywną subskrypcję NaviExpert mogą skorzystać z 30-dniowego pakietu map EUROPA za jedyne 12 zł.

Pakiet jest 30-dniowy, jednorazowy i NIE przedłuża się w subskrypcję. Warunkiem koniecznym do uruchomienia pakietu przez użytkownika jest posiadanie aktywnej subskrypcji NaviExpert T-Mobile na POLSKĘ (wersja MyBox lub pełna).

Usługę EUROPA można włączyć:

 • w MENU aplikacji: Narzędzia - Moje Konto - Zamów Usługę
 • wysyłając sms: EUROPA na 8089 - jeśli użytkownik ma subskrypcje w MyBox za 7,90zł/mies.
 • wysyłając sms:EUROPA na 8017 - jeśli użytkownik ma zwykłą, nielimitowaną subskrypcję za 9,08 zł/mies.

Korzystanie z aplikacji online za granicą często budzi obawy przed wysokim kosztem rachunku za transfer danych. W przypadku nawigacji NaviExpert T-Mobile te obawy są nieuzasadnione, bowiem dzięki możliwości planowania trasy w zasięgu WiFi użytkownicy nie są narażeni na duże opłaty z tytułu przesyłania danych przez sieć komórkową. - Wytyczenie i przejechanie ok. 100 km trasy generuje ok. 300-350 KB w roamingu. To niewiele, a jeśli skorzystamy z Wi-Fi – cała trasa z otoczeniem pobierze się na zapas i dopiero zmiana trasy w trakcie jej pokonywania może spowodować próbę pobierania danych z serwera. Zapisane w pamięci podręcznej mapy pozwalają na powrót tą samą drogą, bez pobierania map – tłumaczy Aleksandra Sochocka odpowiedzialna za usługę w T-Mobile.

Więcej informacji o NaviExpert w T-Mobile znajdziecie na stronie operatora.

Podróżuj po Europie z NaviExpert T-Mobile - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Gdyby mityczny Tezeusz miał NaviExperta, to nie potrzebowałby nitki, by znaleźć drogę w labiryncie, a po wszystkim mógłby błyskawicznie sprawdzić, dokąd zabrać Ariadnę na kolację.

Starożytni grecy oczywiście nie korzystali ze smartfonów z nawigacją, ale niektóre miasta mogą czasem plątaniną swoich ulic przypominać mityczny labirynt. Czasami nawet, jeśli wydaje nam się, że znamy miasto, to problemem może się okazać konieczność błyskawicznego znalezienia na przykład punktu usługowego. I tu właśnie z pomocą przychodzi NaviExpert. Tak, tak, NaviExpert jest na tyle rozbudowany i uniwersalny, że przyda się nie tylko tym, którzy dużo jeżdżą, ale także i tym, którzy dużo chodzą; a nawet podróżują komunikacją miejską.

NaviExpert przyda się nie tylko tym, którzy dużo jeżdżą, ale także i tym, którzy dużo chodzą czy podróżują komunikacją miejską.

NaviExpert jest na tyle rozbudowany i uniwersalny, że przyda się nie tylko tym, którzy dużo jeżdżą, ale także i tym, którzy dużo chodzą; a nawet podróżują komunikacją miejską.

Jak to działa?

Rolę przewodnika po twoim mieście przejmuje NaviPlan Urban, czyli rozszerzenie funkcjonalności NaviExperta, dzięki któremu:

 • zaplanujesz podróż z wykorzystaniem dostępnych środków komunikacji miejskiej
 • nie zgubisz się w mieście – masz nawigację pieszą
 • skorzystasz z nieprzebranej bazy punktów zainteresowań – sklepów, restauracji, bankomatów i wielu innych
 • możesz dzielić się swoimi odkryciami z innymi użytkownikami, dzięki czemu baza NaviExperta będzie zawsze aktualna - również dzięki Tobie
 • dowiesz się o ciekawych wydarzeniach w twoim mieście
 • podzielisz się informacjami o twojej lokalizacji ze znajomymi na facebooku

A to tylko część funkcji miejskiego NaviExperta – liczba zastosowań miejskiej nawigacji zależy praktycznie od Ciebie i tego do czego chcesz jej użyć.

Z NaviPlan Urban skorzystasz z nieprzebranej bazy punktów zainteresowań – sklepów, restauracji, bankomatów i wielu innych.

Bodaj najciekawszą (z punktu widzenia pieszego) funkcją, jaką ma NaviPlan Urban, jest planowanie podróży komunikacją miejską. Funkcja ta została opracowana we współpracy z popularnym serwisem jakdojade.pl.

W czym może pomóc Ci NaviPlan Urban?

 • w szybkim i precyzyjnym wytyczaniu trasy komunikacją miejską
 • w bieżącym informowaniu o przesiadkach i lokalizacjach przystanków
 • w informowaniu o cenach biletów
 • w śledzeniu twojej pozycji GPS podczas jazdy


Planowanie jest obecnie dostępne dla Bydgoszczy, Krakowa, Łodzi, Poznania, Szczecina, Trójmiasta, Torunia, Wrocławia i Warszawy. Wraz z rozwojem serwisu jakdojade.pl usługa będzie także dostępna w kolejnych miastach. Jeśli jeszcze Cie nie przekonaliśmy, to zapraszamy na mały seans pt. Jak to działa?

<p>Jak widać NaviPlan Urban doskonale ułatwia życie i sprawia, że miejski labirynt przestaje być straszny. Nie bez znaczenia jest czas, jaki zaoszczędzimy na szukaniu sklepu, szewca, apteki czy też chińskiej restauracji.</p>

NaviExpert dla pieszych! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Chyba nie ma kierowcy, który lubiłby korki. Czy można zrobić coś, aby były mniejsze. Odpowiedź może przynieść akcja „Odkorkuj miasto”.

NaviExpert i T-Mobile z partnerami rozpoczynają akcję „Odkorkuj miasto”, stając się sprzymierzeńcami kierowców w walce z korkami. Z tej okazji nawigacja NaviExpert udostępniona zostaje za darmo, a towarzyszy jej poradnik, jak nie tworzyć nowych korków.

Klienci T-Mobile, którzy posiadają telefony z systemem Android oraz Windows Phone 7 i 8 mogą w ramach akcji uruchomić usługę w ramach aplikacji NaviExpert T-Mobile na 30 dni za darmo z mapami Polski. Instrukcja, w jaki sposób skorzystać oraz jak pobrać aplikację, znajdują się na stronie www.darmowanawigacja.pl.

Aplikacja NaviExpert na bieżąco informuje o natężeniu ruchu drogowego i pomaga wytyczyć trasy, które omijają aktualnie zakorkowane ulice.

Uczestnicy akcji „Odkorkuj miasto” mogą również wziąć udział w konkursie, w którym na zwycięzców czekają m.in. 3 samochody Citorën C4 Cactus z pełnym bakiem na weekend, 10 telefonów HTC Desire 620 wraz z uchwytami i ładowarkami samochodowymi, a także bony na paliwo, powerbanki oraz roczne licencje na nawigację NaviExpert. Więcej informacji o inicjatywie „Odkorkuj miasto” znajduje się na stronie akcji. Potrwa ona do 24 maja.

Fot.: Fotolia

T-Mobile z NaviExpert przeciwko korkom - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Przed nami wakacyjne wojaże i weekendy w rozjazdach. Na pewno przyda się nawigacja, która nie tylko doprowadzi do celu, ale także pozwoli ominąć korki i inne utrudnienia na drodze. Wypróbuj NaviExpert.

T-Mobile pomyślał o potrzebach klientów i oferuje im nawigację NaviExpert w prezencie na 30 dni. Wystarczy do 23 maja wysłać darmowy SMS o treści KORKI na nr 8089, aby otrzymać linka aktywującego do bezpłatnej aplikacji. Aplikacja po 30 dniach sama się wyłączy, bez żadnych konsekwencji.

NaviExpert stanie się twoim przewodnikiem, który bezbłędnie poprowadzi Cię do celu – niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz i dokąd zmierzasz.

Omijasz korki
Oszczędzasz czas, bo nie stoisz w korkach. Nawigacja korzysta z informacji o ruchu drogowym, dane pochodzą od kierowców i pokazują, jak szybko jeździ się na poszczególnych odcinkach dróg. Jeśli nawigacja wykryje w jakimś miejscu korek, wytycza alternatywną trasę.

Ostrzeżenia CB
Dzięki ostrzeżeniom CB w nawigacji unikasz mandatów i podróżujesz bezpieczniej. Funkcjonalność używanego przez zawodowych kierowców radia CB została przeniesiona do aplikacji mobilnej. Można dzięki niej zgłosić i odebrać informacje dotyczące m.in. fotoradarów, kontroli drogowych, wypadków czy niebezpiecznych miejsc.

Codziennie aktualizowane mapy
Mapy NaviExpert uwzględniają aktualne remonty dróg i nowe inwestycje, dzięki czemu ich użytkownik podróżuje zawsze optymalną trasą. Przy wytyczaniu trasy brane są pod uwagę mapy aktualizowane online, a nie przechowywane w telefonie. Użytkownik nie musi dokonywać samodzielnie aktualizacji.

Baza użytecznych miejsc
Użytkownik ma dostęp do aktualizowanej na bieżąco bazy ponad 400 tysięcy użytecznych miejsc i wydarzeń (tzw. punktów POI), zlokalizowanych na mapie. Po wybraniu interesującego miejsca, nawigacja prowadzi do celu.

Darmowy NaviExpert dla klientów T-Mobile - opinie i komentarze (8)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Janusz
14-02-2018 - 07:13:11
Mam numer w telefonie z t mobile a nie mam darmowej nawigacji
  (0)
Odpowiedz
MicroaoftLumia640LTE
11-08-2016 - 19:21:29
Czy można wyłączyć tą nawigacje bo ona nie jest mi potrzebna a tylko bierze kasę proszę o podanie kodu
  (0)
Odpowiedz
MicroaoftLumia640LTE
11-08-2016 - 19:21:27
Czy można wyłączyć tą nawigacje bo ona nie jest mi potrzebna a tylko bierze kasę proszę o podanie kodu
  (0)
Odpowiedz
banita100
21-01-2016 - 08:50:28
również mam tą aplikację NAVIExpert niby za DARMO W abonamencie - ale KODU do zarejestrowania nigdzie nie mogę dostać ...boa radzi mi dzwonić do expertów gdzie minuta rozmowy kosztuje 2,50zł.. I TAK T-Mobil nieżle zarabia w skali kraju. tylko pogratulować POMYSŁU...
  (0)
Odpowiedz
marek1234
19-01-2016 - 13:05:21
Czy nawiexPerth dobrze działa!
  (0)
Odpowiedz
760810
19-01-2016 - 12:59:00
Czekam
  (0)
Odpowiedz
richpl
05-12-2015 - 16:34:26
Po przedłużeniu umowy w T-mobile dostałem w gratisie naviexpert ale nie mogę jej zainstalować z tmobile bo nie działa na iphonie i ipadzie, Dziwne to jest bo aplilacja jest a app store i mozna ja pobrać na ios ale na 7 dni a pózniej trzeba zapłacić 4,99 euro. No cóz to kolejny manewr operatora zeby przyciagnąc klientów do t-Mobile. Uwaga!!! kto na system ios to niech nie da sie nabrać :(((
  (0)
Odpowiedz
DLS
24-09-2015 - 10:44:48
Bardzo dobra oferta dla firm
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się