Już teraz możecie korzystać z aplikacji Polska Niezwykła powered by T-Mobile! Oferuje ona szeroki zbiór informacji turystycznych: pozwala sprawdzić prognozę pogody w wybranej lokalizacji, atrakcje turystyczne, a także obejrzeć je na zdjęciach przesyłanych przez innych użytkowników. Za trzydziestodniową subskrypcję aplikacji zapłacimy jedynie 3 zł!

Z nową aplikacją w T-Mobile – Polską Niezwykłą korzystać można z największej bazy atrakcji turystycznych w Polsce, a także z bogatego zbioru informacji na temat ponad 9 tys. opisanych miejscowości, uporządkowanych według kategorii: przyroda, rozrywka, zabytki, niezwykłe, dla dzieci oraz dla aktywnych.

Aplikacja pozwala na jej czynne współtworzenie, tzn. użytkownicy mogą dodawać swoje autorskie opisy miejsc, a nad rzetelnością ich tekstów czuwają moderatorzy, odpowiedzialni za poszczególne regiony. Dzięki temu baza informacji poszerza się średnio o 1 tys. nowych opisów miesięcznie i ok. 500 zdjęć dziennie. Takie aktywności użytkowników nagradzane są punktami, które można wymienić na nagrody rzeczowe, na zasadzie programu lojalnościowego.

Dzięki aplikacji nie będziecie musieli nosić ze sobą grubych przewodników.  

Aplikację można wypróbować w sieci T-Mobile przez pierwsze 7 dni za darmo, a jej subskrypcja kosztuje jedyne 3 zł miesięcznie. Aktywacja odbywa się poprzez wysłanie przez użytkownika bezpłatnego  SMSa o treści: PN na numer 8089, i  otrzymuje wiadomość zwrotną z linkiem do pobrania aplikacji. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

W bazie Polski Niezwykłej powered by T-Mobile znajdują się również aktualne informacje na temat imprez i wydarzeń w danej lokalizacji, podzielone na kategorie: muzyka, kino, teatr, rodzinne, sport i pozostałe.

Wszystkie informacje posiadają dokładnie określone współrzędne geograficzne, a każdy użytkownik jest automatycznie lokalizowany poprzez odbiornik GPS urządzenia mobilnego, na którym posiada zainstalowaną aplikację.

Wypróbuj Polskę Niezwykłą powered by T-Mobile

Aplikację można wypróbować w sieci T-Mobile przez pierwsze 7 dni za darmo, a jej subskrypcja kosztuje jedyne 3 zł miesięcznie. Aktywacja odbywa się poprzez wysłanie przez użytkownika bezpłatnego  SMSa o treści: PN na numer 8089, i  otrzymuje wiadomość zwrotną z linkiem do pobrania aplikacji. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Aplikacja pozwoli Wam sprawdzić pogodę w miejscu do którego zmierzacie.

Dzięki temu prezentowane są mu wszystkie atrakcje i imprezy mające miejsce w jego okolicy, wraz z informacją o odległości od danego punktu. Z Polską Niezwykłą można także zaplanować sobie podróż w wybrane miejsce i przechować wskazówki w schowku z dostępem offline.

Dodatkową funkcjonalnością jest możliwość śledzenia prognozy pogody na najbliższe dni dla atrakcji i wydarzeń, które interesują użytkownika.

Przed nami kolejny długi weekend, a wakacje się jeszcze nie skończyły. Pobierajcie więc Polskę Niezwykłą powered by T-Mobile i ruszajcie nad morze, w góry czy na Mazury!

Polska Niezwykła w T-Mobile – przewodnik po Polsce na smartfony - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

World Explorer to bardzo prosta aplikacja, która daje nam dostęp do opisów ponad 350 tysięcy miejsc na całym świecie. Warto zabrać ją w podróż, by wiedzieć, jakie miejsca warto odwiedzić.

0

Ocena autora

Wyobraźcie sobie taką sytuację: wybieracie się na spontaniczne wakacje, wysiadacie z samolotu i... nie wiecie, co dalej. Tutaj z pomocą przychodzą aplikacje mobilne, między innymi właśnie takie jak polskie World Explorer. Po jej uruchomieniu naszym oczom ukazuje się pokaźna lista miejsc wartych odwiedzenia, skonstruowana na podstawie nasze lokalizacji. I nagle może się okazać, że jedna z głównych atrakcji wypadu znajduje się ulicę lub kilkanaście metrów od miejsca, w którym właśnie stoimy.

Bonjour! ¡buenos días! Good Morning!

Stań się poliglotą nim ruszysz na wakacje. Otwórz aplikację SuperMemo  w T-Mobile MyBox i ucz się nawet 15 razy szybciej wybranego języka. 
Korzystaj z kursów  w każdej wolnej chwili, jadąc autobusem, siedząc na ławce w parku – zawsze będą z Tobą, w telefonie.
 Wypróbuj metody SuperMemo za darmo przez 30 dni i sprawdź, jak przyjemne są rozmowy w innych językach.
Aplikacja World Explorer została uproszczona do bólu, ale dzięki temu nie musimy przebijać się przez niepotrzebne ekrany w celu znalezienia tego, co nas interesuje. Po prostu uruchamiamy program, a dosłownie po sekundzie widzimy liczącą od kilkudziesięciu do nawet kilkuset pozycji listę potencjalnie interesujących miejsc. Dla naszej wygody są one ułożone na podstawie odległości. Na samej górze widzimy atrakcje, od których dzieli nas zaledwie kilkanaście metrów, a na samym dole - te znajdujące się w odległości kilkudziesięciu kilometrów. Dzięki temu planując wycieczkę możemy w pierwszej kolejności uwzględnić te atrakcje, od których dzieli nas dosłownie rzut kamieniem. Oczywiście konkretna odległość od poszczególnych miejsc jest widoczna od razu na liście.

Na liście ciekawych miejsc w World Explorer widzimy bardzo dużo. Uwzględnione są zarówno miejsca bardzo konkretne, takie jak pomniki, zabytki, muzea, parki, lotniska, biblioteki, szkoły czy ciekawe i ważne budynki, a także nieco bardziej ogólne, jak dzielnice, ulice czy okoliczne miasteczka. Słowem, wszystko to, co dane miasto może mieć nam do zaoferowania. Gdy podczas przeglądania zasobów aplikacji natkniemy się na interesującą nas pozycję na liście, możemy nacisnąć na niej palcem i uzyskać w ten sposób pakiet najważniejszych informacji na jej temat. Baza World Explorer jest zintegrowana z internetową encyklopedią Wikipedia, z której  pochodzą wszystkie oferowane przez aplikację informacje oraz zdjęcia.

Nie szukaj Wi-Fi za granicą, wybierz Travel & Surf!
 
Travel & Surf to pakiety zapewniające bardzo atrakcyjny cenowo dostęp do Internetu mobilnego w roamingu do wykorzystania tylko w krajach Unii Europejskiej (Travel & Surf UE) lub w ponad 100 krajach na całym świecie (Travel & Surf Świat), w tym m.in. w popularnych destynacjach turystycznych, np. Egipcie, Turcji czy Tajlandii.
Dobierasz wielkość pakietu danych (od 4MB do 1GB) i okres na jaki chcesz go włączyć (od 1 dnia do 2 tygodni).
Włącz na www.travelandsurf.pl lub wyślij darmowy SMS W na 80818.

W sumie World Explorer zawiera dane i informacje na temat ponad 350 tysięcy miejsc na świecie. Do każdego z nich możemy zostać poprowadzeni bezpośrednio z poziomu aplikacji, ponieważ współpracuje ona w tym zakresie z Mapami Google. W podróży trzeba tylko dysponować dostępem do internetu mobilnego. Tak czy inaczej, warto, bo World Explorer to proste i na pierwszy rzut oka niepozorne narzędzie, które jednak może okazać się nieocenionym kompanem w trakcie zagranicznych wojaży. Z tą aplikacją na pewno nie dojdzie do sytuacji, w której nie wiemy, dokąd warto udać się podczas pobytu w obcym mieście.

<p>"Szukaj przygód a nie WiFi" - tym hasłem w zabawny sposób przypominamy, że są lepsze sposoby spędzania czasu na wakacjach niż poszukiwanie Wi-Fi.</p>

Aplikacja World Explorer jest dostępna w dwóch wersjach: darmowej (zawiera wszystkie funkcje opisane w artykule) oraz płatnej (zawiera kilka dodatkowych funkcji, takich jak tryb rozszerzonej rzeczywistości). Poniższe linki prowadzą do tej pierwszej.

Pobierz z:Aplikacje dostępne w:

World Explorer - polski przewodnik po świecie - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Chciałbyś pracować dla jednego z największych operatorów komórkowych w Polsce?

Chciałbyś zdobyć doświadczenie u jednego z największych operatorów komórkowych w Polsce? Pasjonują Cię nowe technologie? Lubisz ludzi? Lubisz rozmawiać i łatwo nawiązujesz kontakty? Mamy dla Ciebie pracę! Zostań konsultantem w T-Mobile Polska:

1. Konsultant ds. Sprzedaży w Sklepie T-Mobile (cała Polska)

T-Mobile Polska oferuje ciekawą pracę na etacie z atrakcyjnym systemem premiowym, a do tego telefon do prywatnych rozmów, smsów, internet i inne usługi T-Mobile, pakiet rekreacyjny i zniżki na produkty i usługi różnych firm, opiekę medyczną, dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin lub imienin, a także ciekawe szkolenia i programy rozwojowe.

2. Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta i Sprzedaży (Warszawa, Łódź)

T-Mobile Polska oferuje profesjonalne szkolenie i wsparcie merytoryczne, premię, której wysokość będzie uzależniona od wyników Twojej pracy, bogaty pakiet benefitów pracowniczych, zniżki na produkty i usługi różnych firm oraz możliwość pracy w zgranym zespole i miłej atmosferze.

Wiek kandydata nie ma znaczenia. Liczy się chęć do nauki. Czekamy na Ciebie!

Chcesz pracować w T-Mobile Polska? Teraz jest dobra okazja! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Jeden z największych operatorów komórkowych w Polsce poszukuje ludzi do pracy. Może to właśnie na Ciebie czeka atrakcyjna posada w T-Mobile Polska?

Praca w T-Mobile Polska! Czekamy na Ciebie! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się