Dla posiadaczy smartfonów droga na ferie zimowe może być prostsza dzięki T-Mobile MyBox, który oferuje nawigację NaviExpert T-Mobile w specjalnej cenie.

0

Ocena autora

Czy można dojechać na ferie bez korków i straconych nerwów? Z aplikacją mobilną NaviExpert, dostępną w ramach T-Mobile MyBox, to możliwe. Najnowsze mapy, aktualizowane w czasie rzeczywistym informacje o korkach i utrudnieniach na drodze, a wreszcie dane na temat fotoradarów, kontroli drogowych czy niebezpiecznych miejsc –  według szacunków NaviExpert pozwala na skrócenie czasu podróży nawet o 26 procent.

Dzięki wykorzystaniu informacji o natężeniu ruchu drogowego, NaviExpert informuje o potencjalnych utrudnieniach w ruchu komunikacyjnym. Informacje na temat prędkości, z jaką poruszają się pojazdy na danej trasie są gromadzone i analizowane na bieżąco – wprost od kierowców wyposażonych w aplikację. Jeśli na jakimś odcinku NaviExpert wykryje korek bądź niższą prędkość – nawigacja zasugeruje ominięcie tego odcinka i wyznaczy trasę alternatywną. Aplikacja uwzględni także aktualne remonty, roboty drogowe i nowe inwestycje, zawsze rekomendując optymalną trasę. 

Dzięki funkcji Ostrzeżeń CB aplikacja w czasie rzeczywistym informuje kierowcę zarówno o wypadkach i niebezpiecznych miejscach, jak i fotoradarach i kontrolach drogowych, pozwalając na uniknięcie nieprzyjemnych i często kosztownych niespodzianek na trasie.

Aby pobrać i bezpłatnie przetestować NaviExpert w T-Mobile MyBox wystarczy wysyłać darmowego SMS-a o treści NEBOX pod numer 8089. Pierwsze 30 dni korzystania z NaviExpert jest bezpłatne. W taryfach z T-Mobile MyBox NaviExpert T-Mobile  dostępny jest bez dodatkowych opłat. Z aplikacji można korzystać także niezależnie od wybranej taryfy za jedyne 7,90 zł miesięcznie – 3 razy taniej niż w przypadku zakupu miesięcznego abonamentu na korzystanie z NaviExpert poza T-Mobile. 

Płatności za dostęp do aplikacji dostępnych w T-Mobile MyBox są doliczane do comiesięcznego rachunku, który otrzymuje abonent T-Mobile lub są pobierane ze środków, którymi użytkownicy mix i pre-paid doładowali swoje konta. Nie ma zatem konieczności płacenia kartą kredytową. Wszystkie aplikacje dostępne są w pełnych wersjach, bez reklam oraz bez dodatkowych opłat za każdą z nich z osobna. 

Podczas długiej drogi na ferie przydadzą się także inne aplikacje dostępne w T-Mobile MyBox - m.in. oferujący szeroki wybór seriali i filmów iplex, GameBox z ponad 150 najnowszymi grami mobilnymi, biblioteka audiobooków Audioteki, muzyka ze Sklepu MP3 czy multimedialny kurs języka angielskiego SuperMemo.

Pobierz z:Aplikacje dostępne w:

Prosto i bez przeszkód na ferie z NaviExpert w T-Mobile MyBox - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

aviExpert T-Mobile edition korzysta z najaktualniejszych danych traffic na rynku. Potwierdzają to testy serwisów poświęconych korkom, przeprowadzone przez najstarszy polski tygodnik motoryzacyjny - Motor.

Dziennikarze tygodnika Motor oceniali dostępne funkcjonalności serwisów poświęconych korkom oraz to, czy udostępniane przez nie informacje odpowiadają rzeczywistej sytuacji na drodze. Korkosfera.pl zdeklasowała konkurencję - serwisy TomTom, korkowo.pl, omijamykorki.pl (Targeo), emapę oraz Google. Zwycięstwo było bezapelacyjne – NaviExpert zdobył aż 13 punktów, podczas gdy serwis TomTom, który zajął drugie miejsce – tylko 9.

W pierwszej części testu dziennikarze tygodnika Motor ocenili dostępne funkcjonalności takie jak informacje o zablokowanych odcinkach, aktualne prędkości, przewidywanie sytuacji na drodze, możliwość wyznaczania trasy oraz aplikacje na smartfony. Najbardziej kompleksowa okazała się korkosfera.pl, umożliwiająca skorzystanie ze wszystkich ocenianych funkcjonalności. Dziennikarze tygodnika sprawdzili również, czy informacje z ocenianych serwisów odpowiadają rzeczywistej sytuacji na drodze. Do porównania wytypowano skrzyżowania w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. I tu korkosfera.pl była zdecydowanym prymusem, najtrafniej pokazując bieżącą sytuację na drodze.

aviExpert T-Mobile edition korzysta z najaktualniejszych danych traffic na rynku! Zawsze dotrzesz do celu! 

 - Serwis korkosfera.pl pozwala na obserwację natężenia ruchu na terenie całego kraju, a także wytyczanie optymalnych oraz alternatywnych tras przejazdu z pominięciem korków iutrudnień– mówi Andrzej Jaszkiewicz, Prezes NaviExpert. – Posiadacze telefonów komórkowych mogą też korzystać z korkosfera.pl w wersji mobile na Androida lub zaufać nawigacji NaviExpert T-Mobile edition, która prowadzi omijając najbardziej zakorkowane odcinki dróg, remonty i inne utrudnienia oraz ostrzega przed fotoradarami- dodaje Andrzej Jaszkiewicz.

Zarówno korkosfera.pl jak i NaviExpert T-Mobile edition korzystają z dynamicznych danych o natężeniu ruchu drogowego aktualizowanych w czasie rzeczywistym. Mapy tworzone są w oparciu o średnie prędkości poruszających się po Polsce samochodów, pochodzące od użytkowników NaviExpert oraz z profesjonalnego monitoringu floty AutoGuard i Finder. Prędkości pojazdów na określonych odcinkach są przedstawiane na mapie za pomocą kolorów. korkosfera.pl to również stale uaktualniana baza fotoradarów i remontów.

Najlepszy traffic w NaviExpert T-Mobile edition! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Zastanawiacie się jak uniknąć mandatów i skrócić czas podróży? Takie możliwości daje NaviExpert! W naszym nowym filmie możecie przekonać się co potrafi ta aplikacja, która dostępna jest w T-Mobile MyBox.

NaviExpert to nawigacja, z której korzystać można na smartfoanch i tabletach z systemem Android. Aplikacja umożliwia omijanie korków i remontów, zaś mandatów uniknąć można poprzez korzystanie z ostrzeżeń CB m.in. o fotoradarach i kontrolach drogowych. Użytkownik ma też dostęp do zawsze aktualnych map. W promocyjnej ofercie T-Mobile MyBox możesz ułożyć nieograniczoną liczbę tras i nawigować do 20 punktów docelowych przez 30 dni za darmo!

Dowiedz się więcej o T-Mobile MyBox!

NaviExpert na wideo! Zobaczcie najlepszą nawigację na rynku! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Jeśli planujesz podróż po Europie, zależy Ci na szybkim i precyzyjnym określeniu trasy oraz preferujesz mapy w wersji online to najnowsza oferta T-Mobile jest dla Ciebie!

NaviExpert T-Mobile to aplikacja, która działa jak nasz osobisty i inteligentny przewodnik. Dzięki niemu, podróżując po Polsce, ominiemy korki i z wyprzedzeniem dowiemy się o fotoradarach i kontrolach drogowych. Dzięki stałej aktualizacji online NaviExpert daje nam gwarancję, że zawsze szybko i bezbłędnie dotrzemy do wybranego celu.

Do tej pory klienci T-Mobile mogli korzystać z nawigacji NaviExpert tylko w Polsce, ale to się właśnie zmienia. 10 września klienci posiadający aktywną subskrypcję NaviExpert mogą skorzystać z 30-dniowego pakietu map EUROPA za jedyne 12 zł.

Pakiet jest 30-dniowy, jednorazowy i NIE przedłuża się w subskrypcję. Warunkiem koniecznym do uruchomienia pakietu przez użytkownika jest posiadanie aktywnej subskrypcji NaviExpert T-Mobile na POLSKĘ (wersja MyBox lub pełna).

Usługę EUROPA można włączyć:

  • w MENU aplikacji: Narzędzia - Moje Konto - Zamów Usługę
  • wysyłając sms: EUROPA na 8089 - jeśli użytkownik ma subskrypcje w MyBox za 7,90zł/mies.
  • wysyłając sms:EUROPA na 8017 - jeśli użytkownik ma zwykłą, nielimitowaną subskrypcję za 9,08 zł/mies.

Korzystanie z aplikacji online za granicą często budzi obawy przed wysokim kosztem rachunku za transfer danych. W przypadku nawigacji NaviExpert T-Mobile te obawy są nieuzasadnione, bowiem dzięki możliwości planowania trasy w zasięgu WiFi użytkownicy nie są narażeni na duże opłaty z tytułu przesyłania danych przez sieć komórkową. - Wytyczenie i przejechanie ok. 100 km trasy generuje ok. 300-350 KB w roamingu. To niewiele, a jeśli skorzystamy z Wi-Fi – cała trasa z otoczeniem pobierze się na zapas i dopiero zmiana trasy w trakcie jej pokonywania może spowodować próbę pobierania danych z serwera. Zapisane w pamięci podręcznej mapy pozwalają na powrót tą samą drogą, bez pobierania map – tłumaczy Aleksandra Sochocka odpowiedzialna za usługę w T-Mobile.

Więcej informacji o NaviExpert w T-Mobile znajdziecie na stronie operatora.

Podróżuj po Europie z NaviExpert T-Mobile - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się