Aktualności

22.04.2013
Sklep MP3 – jak ściągać swoje ulubione hity za grosze

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Dobra muzyka to coś, co niemal wszyscy lubimy. Dzięki współczesnym możliwościom technologicznym może ona towarzyszyć nam dziś niemal wszędzie, co zresztą dobrze widać na naszych ulicach czy w komunikacji miejskiej – niemal na każdym kroku spotykamy kogoś ze słuchawkami na uszach, słuchającego swoich ulubionych piosenek.

Na taką okazję T-Mobile przygotowało dedykowaną miłośnikom muzyki aplikację Sklep MP3, będącą częścią serwisu www.muzyka.t-mobile.pl. Dzięki niej klienci T-Mobile mogą pobierać na swój telefon lub tablet nie tylko swoje ulubione piosenki, ale także całe albumy. Aplikacja ta serwuje im także pokaźną dawkę nowości z rynku muzycznego oraz wyczerpujące informacje dotyczące naszych ulubionych wykonawców.

Pierwszym krokiem, który trzeba wykonać aby zacząć korzystać z możliwości Sklepu MP3 jest pobranie jej ze sklepu Google Play. Aplikację umożliwiającą dostęp do jego prawie nieprzebranych zasobów znajdziemy na liście aplikacji zainstalowanych w naszym smartfonie. Aby odnaleźć Sklep MP3 wśród wielu innych aplikacji najprościej będzie skorzystać z wyszukiwarki. Naciskamy znajdujący się na górnej belce Google Play przycisk wyszukiwania. Następnie, korzystając z klawiatury w polu wyszukiwarki wpisujemy Sklep MP3. Wyniki wyszukiwania pojawią się na ekranie naszego smartfonu lub tabletu po wciśnięciu na klawiaturze klawisza enter lub wybraniu odpowiedniej pozycji z propozycji wyświetlonych przez wyszukiwarkę.

Sklep MP3 – jak ściągać swoje ulubione hity za grosze - opinie i komentarze (6)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Ania
15-02-2016 - 22:09:46
Też mam ten sam problem. Czy można to jakoś naprawić?
  (0)
Odpowiedz
Ewa L
14-02-2016 - 18:31:03
Od kilku dni aplikacja nie działa. Po uruchomieniu pojawia się komunika "Błąd połączenia" wraz z przyciskami wyboru "Ponów próbę" "Anuluj", pomimo tego, że połączenie internetowe działa be zarzutu. Proszę o pilną pomoc.
  (0)
Odpowiedz
AniaSzopa
17-10-2013 - 16:05:44
po prostu pisze błąd czarny napis na białym tle i nic się nie da pobrać
  (0)
Odpowiedz
ania
17-10-2013 - 14:57:58
mam tą aplikacje na telefonie ale nie mogę z niej korzystać jak próbuje pobrać jakąś piosenkę to wyskakuje błąd i tak jest za każdym razem
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
17-10-2013 - 15:32:53
Aniu, jakiego rodzaju błąd Ci się pojawia? Pozdrawiamy!
  (1)
Odpowiedz
OldShaterhan
24-04-2013 - 17:42:09
Pomyślcie lepiej o ofercie ze Spotify ;)
  (1)
Odpowiedz
Podziel się