Tęsknicie za starymi czasami i końcem lat '90? W Marketplace pojawiła się właśnie gra Snake, w którą pobawić się mogą posiadacze telefonów Nokia Lumia.

Na rynku pojawiają się coraz to nowocześniejsze smartfony z rewolucyjnymi grami na pokładzie. Jednak coraz częściej pojawia się wśród użytkowników telefonów komórkowych uczucie nostalgii i tęsknota z minionymi czasami. Właśnie dla takich ludzi Nokia powróciła do gry Snake, która posiada ponad 15-letnią historię. Gra stała się popularna pod koniec lat 90., a potem wielokrotnie była adoptowana w późniejszych komórkach. Teraz użytkownicy smartfonów Nokia Lumia (modele 610, 710 i 800 dostępne w ofercie naszej sieci) mogą wrócić do zabawy w ulubioną grę sprzed lat.  

Do Marketplace trafiły aż dwie gry, które oddawać mają urok Snake’a. Pierwszą z nich jest Snake ’97, czyli odpowiednik węża wprowadzonego w 1997 roku, który pojawił się w takich telefonach jak Nokia 5110 i Nokia 3210. Na ekranie smartfona wyświetlana jest część jednej z klasycznych Nokii, a gracz steruje wężem za pomocą wirtualnej klawiatury alfanumerycznej.

Snake '97

Drugą grą tego samego twórcy jest Snake 2k nawiązujący do nieco nowszego wydania węża, które pojawiło się 2000 roku wraz z kultową Nokią 3310. Sterowanie w grze się nie zmieniło, ale jest nieco nowsza szata graficzna i dodatki w postaci labiryntów.

Snake ’97Snake 2k dostępne są dla smartfonów z Window Phone 7.

Snake 2k

Snake powraca! Kultowa gra jest już na Marketplace! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

W Marketplace pojawiła się właśnie najnowsza wersja odtwarzacza Nokia Muzyka. Co zawiera wersja 3.0?

Nokia Muzyka to oficjalny odtwarzacz fińskiego producenta, który znajdziemy na smartfonach z rodziny Lumia. Nokia Muzyka jest na tych telefonach preinstalowana. Obecnie pojawiła się już trzecia wersja tego programu. Przyjrzyjmy się co znajduje się w niej nowego.

Wraz z dokonaniem update'u do wersji 3.0 będziecie mogli przypinać do ekranu głównego Wasze ulubione kanały, dzięki czemu jeszcze szybciej dotrzecie do Waszej ulubionej muzyki. Na głównej stronie aplikacji znajdziemy teraz przycisk, dzięki któremu będzie można sobie przypomnieć,  jakie mixy były ostatnio uruchamiane i jakie utwory przesłuchiwaliśmy.
Usprawniono także kategorię koncerty. Pojawiła się wyszukiwarka, która pozwala na odnalezienie zbliżających się wydarzeń w dowolnym mieście, miejscu, a także według wybranego artysty. Dzięki temu nie przegapicie wizyty ulubionych muzyków w Waszej okolicy.

Przy tworzeniu nowego wydania Nokia Muzyka zadbano także o wyeliminowanie wszystkich błędów występujących w poprzednich edycjach, a także jeszcze bardziej przyśpieszono działanie aplikacji.

Nokia Muzyka 3.0 znajdziecie w Marketplace.

Nokia Muzyka 3.0 już w Marketplace - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Debiut aplikacji mobilnej Filmwebu dla Windows Phone pozwala korzystać z zasobów najpopularniejszego polskiego portalu filmowego między innymi użytkownikom Nokii Lumia.

W listopadzie Filmweb trafił do Apple App Store, a miesiąc temu pojawił się w wersji na Androida.

Wersja dla Windows Phone zadebiutowała jako ostatnia i wizualnie mocno się różni od poprzedników. Omnigence zdecydowało się aplikację dostosować do kafelkowego interfejsu Metro. Dzięki temu osoby przyzwyczajone do korzystania ze wstążki, nie będą miały problemu z nawigacją po popularnym serwisie.

Aplikację dostosowano do windowsowych kafelków. Dzięki temu jej obsługa jest dość intuicyjna

Pobieraj aplikacje i gry bez obaw o koszty! Twój smartfon działa online i często do odpowiedniej pracy potrzebuje dostępu do sieci? Możesz uniknąć dodatkowych kosztów! Skorzystaj z naszej taryfy multimedialnej lub zamów najlepszy pakiet internetowy na telefon! Aktywacja pakietu: Wyślij SMS pod bezpłatny nr 8010 o treści:
BC9 - jeśli korzystasz z abonamentu,
MAX - jeśli korzystasz z MIXa lub T-Mobile na kartę. Myślisz, że Internet w komórce jest drogi? Przemyśl to jeszcze! Nasze pakiety są już od 9,08 zł! 

Użytkownicy topowych modeli smartfonów z Windows Phone 8 docenią również wsparcie aplikacji dla rozdzielczości HD. Istotne o tyle, że poza serwowaniem treści takich jak newsy, artykuły i recenzje – mobilny Filmweb pozwala również obejrzeć zwiastuny filmowe, oraz skorzystać ze społecznościowej usługi Gustomierz. Oczywiście większość funkcji wymaga od użytkowników zalogowania się na swoje konto w serwisie. Niestety, mobilny Filmweb dość mocno ogranicza dostęp do forum - dla wielu osób jednej z najważniejszych funkcjonalności serwisu w wersji desktop.

Co jest najważniejsze? Oczywiście możliwość pobrania i korzystania z aplikacji za darmo!

Fot. Filmweb

Filmweb + Windows Phone. Aplikacja jest już dostępna! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Kultowa gra znana z pierwszych smartfonów Nokii powróci w nowoczesnej odsłonie. Czy będzie hitem?

Pamiętacie jedną z pierwszych, a na pewno najpopularniejszych, gier mobilnych? Oczywiście chodzi o Węża, w którego można było pograć na pierwszych komórkach Nokii, w tym chociażby kultowej Nokii 3210.

Snake sprawił, że dla wielu telefon stał się źródłem rozrywki zgoła innej niż dzwonienie czy wysyłanie SMS-ów (młodszym użytkownikom komórek wypada wspomnieć, że o Facebooku i internecie nie było wówczas mowy).

Teraz Snake powraca, a nowej odsłony tej gry doczekamy się już 14 maja. Pracuje nad nią twórca oryginalnej gry z 1997 roku – Taneli Armanto wraz ze studiem Rumilus. Gra przewidziana jest na Androida, iOS i Windows Phone.

Czy jest możliwe spopularyzowanie tak prostej gry w dobie skomplikowanych hitów pokroju Angry Birds? Przekonamy się niebawem.

Snake powraca! Pamiętacie kultową grę? (wideo) - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się