Nauka języków obcych ze smartfonem, który towarzyszy nam w zasadzie zawsze i wszędzie? To możliwe. Testując aplikację poprzez T-Mobile MyBox możecie korzystać z dwóch kursów jednocześnie, wymieniając je w dowolnym momencie na inne.

0

Ocena autora

Aplikacja jako skuteczny sposób nauki

SuperMemo to nagradzana metoda nauki języków obcych, której twórcy zapewniają, że pozwala ona nawet 15 razy szybciej przyswoić język obcy niż w przypadku uczenia się go tradycyjnymi metodami. Badania naukowe wykazały, że osoby korzystające z kursu językowego SuperMemo uzyskują przeciętnie o ponad 30 proc. lepszy rezultat na sprawdzianach od osób uczących się tradycyjnymi metodami.

Klienci T-Mobile, korzystający z aplikacji SuperMemo, mają okazję wypróbować dwa rodzaje kursów. Pierwszy rodzaj, określany mianem „no problem” oferuje naukę najpopularniejszych języków obcych: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, francuskiego oraz włoskiego. Każdy z nich można zgłębiać na jednym z trzech poziomów zaawansowania. Na kursy składają się tysiące ćwiczeń, podzielonych na lekcje.

Drugi rodzaj kursu to FOTOkurs, który umożliwia szybką naukę wybranego języka od podstaw. Odbywa się to poprzez specjalnie dodane obrazy, nie wymagające tłumaczenia na język polski. Tutaj użytkownicy aplikacji mogą wybierać spośród języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego oraz hiszpańskiego.

Dzięki SuperMemo w wygodny sposób możecie uczyć się języków obcych! Spróbujcie!

Co zyskujesz korzystając z SuperMemo z T-Mobile MyBox?

SuperMemo jest jednym z Hitów wchodzących w skład nowej usługi T-Mobile MyBox. Pozwala ona na korzystanie z przydatnych aplikacji bez kupowania ich w sklepie Google'a, a więc nie wymaga posiadania karty kredytowej. Płatności za dostęp do SuperMemo i innych Hitów doliczane są do comiesięcznego rachunku, który otrzymuje abonent T-Mobile lub pobierane są ze środków, którymi użytkownicy mix i pre-paid doładowali telefony, więc nie wymagają posiadania karty kredytowej. To najprostsza i jednocześnie najbezpieczniejsza metoda płatności za aplikacje.

Aplikację można pobrać za pośrednictwem wspomnianej usługi MyBox wysyłając darmowego SMS-a o treści MYBOX na numer 80545. Bezpośredni kod QR oraz przycisk do pobrania T-Mobile MyBox znajduje się także na początku i końcu tego artykułu.

Jak skorzystać z SuperMemo?

1. Pobierz MyBox
2. Pobierz SuperMemo dzięki MyBox
3. Wypróbuj wybrane kursy „No problem” lub „FOTO”
4. Korzystaj jednocześnie z 2 kursów językowych jak długo chcesz
5. Ucz się języków obcych nawet 15 razy szybciej

W promocji T-Mobile MyBox przez pierwsze 30 dni możesz korzystać ze wspomnianych kursów za darmo. Następnie użytkownik, uzbrojony w wiedzę, które kursy najlepiej odpowiadają jego potrzebom i oczekiwaniom, może wybrać dwa z nich i korzystać z nich, płacąc jedynie 7,90 zł za każde kolejne 30 dni lub nie płacąc nic więcej w przypadku wybrania SuperMemo spośród aplikacji MyBox w taryfach z tą usługą.

Korzyści, o których wspominamy, dotyczą aplikacji SuperMemo dostępnej z poziomu MyBox. Warto pamiętać, że do korzystania z MyBox, a tym samym z SuperMemo, niezbędny jest internet mobilny przez Wi-Fi lub 3G, dlatego warto pomyśleć o wykupieniu pakietu internetowego (szczegółową ofertę znajdziecie na naszej stronie).

SuperMemo krok po kroku

Aplikacja jest utrzymana w miłej dla oka ciemnoniebieskiej kolorystyce i jest prosta w obsłudze. Na pierwszym ekranie znajdują się dwa przyciski – Kalendarz i Nauka. Te drugi prowadzi do kursów językowych. Pojawia się także informacja, że w ramach promocji możemy zdecydować się na dwa wybrane kursy.

Przechodząc dalej, znajdujemy kursy, oznaczone flagami odpowiadających im państw. Po kliknięciu na przycisk z flagą, możemy wybrać kurs ogólny lub FOTOkurs (w przypadku czterech wspomnianych języków). Gdy wybierzemy pierwszą opcję, dostaniemy do wyboru poziom podstawowy, średni i zaawansowany. Po wybraniu kursu możemy już pobrać go na swój smartfon. Ze względu na duży rozmiar pliku, aplikacja rekomenduje korzystanie z sieci Wi-Fi. Zanim to zrobimy, warto zapoznać się jeszcze z dostępnym w tym miejscu w aplikacji szczegółowym opisem kursu.

Dzięki metodzie SuperMemo wystarczy pół roku na opanowanie jednego poziomu biegłości w danym języku (przy założeniu, że na naukę poświęcamy około 20 minut dziennie).

<p><em>Zobaczcie czym jest T-Mobile MyBox!</em></p>

<p><em>Zobaczcie jak działa SuperMemo!</em></p>

Pobierz z:Aplikacje dostępne w:

SuperMemo: ucz się języków ze smartfonem, nawet 15 razy szybciej - opinie i komentarze (2)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Akm102
27-03-2016 - 15:27:07
Niby jest napisane 7,90 za miesiąc a ja dostałem sms 4,90 za tydzień. To o co chodzi? Miałem dobre chęci ale jeszvze zanim zacząłem już mam doś tej aplikacji.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
29-03-2016 - 08:25:20
Witam. Subskrypcja kursów Super Memo w ramach T-Mobile MyBox kosztuje 7,90zł brutto na 30 dni kalendarzowych. W tym są 2 kursy. Dodatkowo można dokupić rozmówki mobilne za 4,99zł brutto. Być może taka opcja została aktywowana. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

SuperMemo to rewelacyjny kurs językowy. Zobaczcie jak włączyć i wypróbować aplikację, dzięki której możecie uczyć się nawet 6 języków obcych!

Pierwszą możliwością na pozyskanie SuperMemo jest ściągnięcie aplikacji na smartfon z systemem Android z Google Play. Kurs znajduje się tutaj. Druga opcja polega na wysłaniu SMSa o treści SM na 8017.

Jak pobrać, aktywować i korzystać za darmo z SuperMemo? - opinie i komentarze (13)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Grześ
19-01-2014 - 14:30:48
przychodzi mi na telefon raz wtygodniu sms o tym ,że ,,Twoja subskrycja SUPERMEMO_BUY-7dni została przedłuzona .co zrobić aby ta usługa nie była kontynuowana ,jaki trzeba wysłac kod deaktywacyjny ,nigdzie nie moge znaleść takich informacji ,prosze o odpowiedz ,mam w t-mobile 3 telefony komórkowei jeden stacjonarny oraz internet mobilny i w tym wypadku nie jestem zadowolony z tej usługi ,prosze o pomoc ,pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
23-01-2014 - 09:23:15
Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z BOA, gdzie należy podać numer telefonu i na kogo telefon jest zarejestrowany - wówczas nasi konsultanci zablokują usługę. Pozdrawiamy.
  (0)
Odpowiedz
agader
16-10-2013 - 08:53:20
mam problem przychodzą mi sms o treści pobierz bez żadnego i nie wiem jak to wyłączyć proszę o pomoc
  (1)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
16-10-2013 - 10:50:58
Mamy za mało informacji by pomóc. Zachęcamy do wizyty w salonie bądź telefon do BOA. Pozdrawiamy.
  (0)
Odpowiedz
basia
08-08-2013 - 22:31:12
mam jedno pytanie jak to wylaczyc. juz nauczylam sie i nie umiem tego wylaczyc . prosze o pomoc
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
11-08-2013 - 11:50:14
Basiu, usługi SUPERMEMO nie wyłącza się w żaden sposób, wystarczy ją skasować z telefonu, ewentualnie z komputera. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
ania
05-07-2013 - 14:20:20
Witam! Miałam oddawany telefon do serwisu, a mam kurs w abonamencie... Jak ponownie uzyskac kod do kursu?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
08-07-2013 - 10:21:54
Aniu, potrzebujemy Twoich danych, by odpowiedzieć na to zapytanie. Możesz napisać ma redakcja@t-mobile-trendy.pl? Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
karaa
28-06-2013 - 22:39:39
ej jaki jest kod na darmowe sms do play ??
  (0)
Odpowiedz
qubap
25-10-2012 - 19:23:11
czy tą aplikację da się pobrać na PC?
  (1)
Odpowiedz
Malone
20-10-2012 - 21:03:25
Mimo iż dostałem link i kod aktywacyjny to wpierw musze sie zalogowac poźniej kupić. Jednak wole sam sie uczyc bez takich cudownych programów.
  (0)
Odpowiedz
monika
22-09-2012 - 21:30:41
Przed instalacją program każe mi podać adres e-mail i hasło. Pytam się skąd?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
25-09-2012 - 09:32:09
W odpowiedzi na otrzymane pismo informuję, że login oraz hasło zostanie wysłane w ciągu 3- ech dni roboczych sms-em do momentu podpisania umowy lub aneksu. Jeżeli taka wiadomość nie została dostarczona należy skontaktować się z Biurem Obsługi Abonenta. Pozdrawiamy!
  (1)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Wspólna oferta T-Mobile i SuperMemo to znakomity sposób na to, aby szybko i skutecznie uczyć się języków obcych, na swoim własnym notebooku. Przed wami krótki przewodnik po jednym z kursów językowych.

Co to jest SuperMemo?

SuperMemo to kurs językowy, pozwalający abonentom T-Mobile na naukę języków obcych w zaciszu własnego domu. W ofercie dostępne są trzy kursy – język angielski, język niemiecki i język hiszpański. Dla każdego wybrać można, w zależności od stopnie naszego zaawansowania jedną z trzech wersji – poziom podstawowy, poziom średni lub poziom zaawansowany. Działanie aplikacji demonstrujemy na przykładzie kursu Angielski No Problem!3 (poziom zaawansowany).

Jak zainstalować i uruchomić SuperMemo na laptopie?

Po zakupie wybranego przez nas kursu otrzymamy wiadomość e-mail z unikalnym kodem aktywacyjnym. Następnym krokiem jest pobranie aplikacji SuperMemo z internetu oraz zainstalowanie jej na naszym laptopie. Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji zostaniemy poproszeni o stworzenie swojego profilu, w którym będą przechowywane dane o naszych postępach – jeśli chcemy profil możemy także zabezpieczyć hasłem. Przed rozpoczęciem nauki konieczna będzie jeszcze tylko aktywacja wybranego kursu. Okno w które należy skopiować lub przepisać kod otrzymany w e-mailu pojawi się po wybraniu kursu – przycisk jego wyboru znajduje się w prawym dolnym rogu głównego okna aplikacji. Z kursu SuperMemo można korzystać bez jakichkolwiek ograniczeń czasowych.

SuperMemo to kompletny kurs językowy - wraz z aplikacją otrzymujemy także nagrania audio kolejnych lekcji w formacie MP3 oraz podręcznik w formacie PDF.

Kurs oparty na metodzie SuperMemo zawiera różnorodne ćwiczenia zawarte w obszernych lekcjach. Kurs bazuje na uznanej i wielokrotnie nagradzanej metodzie SuperMemo, która skraca proces nauki i sprawia, że uczysz się nawet 15 razy szybciej i skuteczniej, niż tradycyjnymi metodami. Dzięki SuperMemo możliwe jest osiągnięcie skuteczności pamiętania na poziomie bliskim 100 proc! A na samą naukę wystarczy jedynie 20 minut dziennie.

Jak poruszać się po aplikacji SuperMemo?

W głównym oknie aplikacji liczbę dostępnych opcji ograniczono do niezbędnego minimum – aby rozpocząć naukę wystarczy wybrać kurs i kliknąć w przycisk Rozpocznij, lub dwa razy kliknąć na wybranym kursie.
Lewą cześć ekranu kursu przeznaczono na okna zawierające plan nauki, spis treści aktualnie przerabianego kursu oraz dolne, w którym przełączać możemy się pomiędzy odtwarzaczem audio i powtórkami materiału. W górnym pasku narzędziowym znajdziemy oprócz ustawień i informacji o kursie także przydatny słowniczek zaopatrzony w przycisk umożliwiający odsłuchanie poszukiwanego przez nas obcojęzycznego wyrażenia wyrażenia. Jeśli mamy swoje konto w serwisie supermemo.net może możemy skorzystać z możliwości synchronizacji danych. Odpowiednie narzędzie znajduje się na górnej belce w menu Narzędzia/Synchronizacja.

Korzystacie z SuperMemo na smartfonie?

Świetnie! Dla Was też przygotowaliśmy specjalną poradę, która odpowie na wszystkie Wasze pytanie. Wejdźcie tutaj.

Jak uczyć się przy pomocy aplikacji SuperMemo?

Proces nauki jest bardzo prosty. Po wybraniu interesującego nas kursu zostaniemy od razu przeniesieni do nowej lekcji lub pierwszej pozycji, której jeszcze nie przerabialiśmy. Nową lekcję rozpoczynamy, znajdującym się w prawym dolnym roku ekranu przycisku Dalej.
W przypadku ćwiczeń możemy wybrać stopień opanowania przez nas materiału. Jeśli jesteśmy pewni odpowiedzi możemy użyć przycisku Wiem, jeśli nie jesteśmy jej pewni wybieramy Prawie. Jeśli nie udało nam się poprawnie wykonać ćwiczenia – klikamy na Nie wiem. Stopień ich opanowania pokazywany jest w lewym dolnym oknie oznaczonym jako Powtórki. Ćwiczenia oznaczone są w spisie treści kolorami. Zielony kolor odpowiada pozycje zapamiętane a żółty – prawie. Czerwonym kolorem zaznaczono ćwiczenia, których nie udało nam się wykonać. Do następnego ćwiczenia tej samej lekcji przechodzimy przyciskiem Dalej.

Jeśli podczas wykonywania ćwiczeń używaliśmy przycisku Prawie (pozycje w spisie treści oznaczone na żółto) to pojawią się one w Planie nauki jako utrwalenia – warto tam zaglądać, aby doszlifować materiał kursu.

Więcej o SuperMemo dowiecie się tutaj.

Jak korzystać z kursu językowego SuperMemo na laptopie? - opinie i komentarze (14)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Pomoc
10-01-2021 - 20:32:39
Wchodzicie na strone supermemo.com. Rejestrujecie sie (lub logujecie, jak juz macie konto). Wybieracie Moja nauka (przycisk w prawym gornym rogu). Nastepnie klikacie w prawym gornym rogu rozwijane menu (3 pionowe kreski) i tam jest ZREALIZUJ KOD. Tyle. Jak ktos woli korzystac z aplikacji, to aplikacja jest na stronie www.supermemo.com/pl/apps
  (0)
Odpowiedz
irus70
16-10-2012 - 18:06:31
Witam serdecznie Zakupiłam Laptop Samsung 300E5C wraz z kursem SuperMemo dnia 2012-10-03 . Miałam otrzymać na adres e mail klucz aktywacyjny ,lecz do dnia dzisiejszego tego klucza nie otrzymałam. Co mam zrobić ?
  (0)
Odpowiedz
Magda
14-10-2012 - 10:02:43
Ofertę macie od 10.10.2012 to się zgadza, ale wcześniej sprzedawaliście w ofercie supermemo z informacją że można też instalować na laptopach a prawda jest inna więc proponuję się nie wykręcać po prostu namówiliście ludzi do korzystania z sieci oferując dodatkowy produkt który tak naprawdę nie jest dla wszystkich !
  (0)
Odpowiedz
Olka
13-10-2012 - 09:01:57
Fajnie. Tylko, że nie dostałam tego kodu aktywacyjnego a minął już miesiąc od podpisania umowy :/
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
13-10-2012 - 18:44:51
Prosimy Cię o kontakt z naszym Biurem Obsługi Abonenta. Nasz Konsultant pomoże Ci rozwiązać problem. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
ciupak
12-10-2012 - 18:22:10
No to nieźle, ja też właśnie wybrałem Nokię niedawno przy przedłużaniu umowy. I co teraz będzie Szanowna Redakcjo?
  (0)
Odpowiedz
Magda
12-10-2012 - 12:25:26
zapomniałam dodać, że potwierdzono mi to również mailowo w zespole Supermemo że oferta sms z hasłem aktywacyjnym z T-mobile dotyczy tylko telefonów - OSZUKUJECIE KLIENTÓW !!!
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
13-10-2012 - 18:52:59
Magdo, SuperMemo dostępne jest w naszej ofercie także na laptopa. Tutaj znajdziesz szczegóły: http://www.t-mobile.pl/pl/indywidualni/oferta/nowa_oferta/internet/mobilny_ Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
Magda
12-10-2012 - 12:07:26
Dlaczego wprowadzacie w błąd klientów, pracownik BOA powiedział mi że oferta super memo dostępna przy przedłużeniu umowy jest tylko na telefon i nie będę mogła zalogować się to tego kursu z innego urządzenia niż android a ja wybierając telefon wziełam nokię i wiedząc żę kurs obsługuje tylko telefony z androidem wierzyłam w to co mi mówiono że będę miała dostęp z komputera/laptopa To nie fair
  (0)
Odpowiedz
sledzik89
10-10-2012 - 17:28:04
Aha, czyli ciągle nie wiemy jak zainstalować kurs na laptop, tracę godziny szukając informacji na necie i dalej nic nie wiem. Przecież powyższy artykuł niczego nie tłumaczy krok po kroku tylko ogranicza się do stwierdzenia "proszę ściągnąć i zainstalować kurs a będzie działać". Po raz ostatni proszę, żeby T-mobile wytłumaczył jak krok po kroku ściągnąć kurs na laptopa, pobrać, zainstalować aplikację i korzystać, mając jedynie kod do aktywacji wybranego kursu w smsie, gdyż tak jest np. w moim przypadku. Pozdrawiam!
  (0)
Odpowiedz
www
09-10-2012 - 22:50:45
"ciupak" dzięki za linka. Wychodzi na to, że UX to program bez kursów. Na dole tej strony są wersje demo kursów pobierasz, rozpakowujesz i po uruchomieniu programu uruchamiasz kurs wskazując jego lokalizację na dysku. Ale to tylko wersja demo, a skąd wziąć pełną wersję od T-mobile.
  (0)
Odpowiedz
www
09-10-2012 - 18:32:26
A jak ją pobrałeś?
  (0)
Odpowiedz
ciupak
09-10-2012 - 17:00:55
Pobrałem aplikację SuperMemo UX ale nie mam pojęcia jak wgrać kurs...
  (0)
Odpowiedz
sledzik1989
09-10-2012 - 16:42:22
Czy możecie Państwo podać link do ściągnięcia na laptop aplikacji SuperMemo z Internetu? Dziękuję.
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

SuperMemo to innowacyjny kurs do nauki języków obcych. Testując aplikację poprzez T-Mobile MyBox możecie korzystać z dwóch kursów jednocześnie, wymieniając je w dowolnym momencie na inne. Chcecie wiedzie, jak to wygląda w praktyce? Obejrzyjcie nasz film!

SuperMemo to nagradzana metoda nauki języków obcych, której twórcy zapewniają, że pozwala ona nawet 15 razy szybciej przyswoić język obcy niż w przypadku uczenia się go tradycyjnymi metodami. Badania naukowe wykazały, że osoby korzystające z kursu językowego SuperMemo uzyskują przeciętnie o ponad 30 proc. lepszy rezultat na sprawdzianach od osób uczących się tradycyjnymi metodami. Dowiedzcie się o niej więcej!

Ucz się języków na smartfonie! Zobacz jak to wygląda na wideo! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się