Zestawienia

22.12.2014
Święta ze smartfonem. Najlepsze aplikacje

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Święta Bożego Narodzenia już za kilka dni! Z tej okazji przygotowaliśmy zestawienie najlepszych świątecznych aplikacji na smartfony i tablety.

Jeśli Święta kojarzą się Wam ze świątecznym obżarstwem, to… nie ma w tym nic złego! Ten specyficzny okres w roku sprzyja spożywaniu różnego rodzaju smakołyków w ciepłym, rodzinnym gronie, i naprawdę nie trzeba mieć wyrzutów sumienia, że pochłonęło się więcej niż zwykle. Wszyscy wiemy, jak przygotować tradycyjne potrawy, ale aplikacja Christmas Recipes dostarcza przepisów na przepyszne, rozgrzewające napoje. Zarówno te bezalkoholowe, jak i z domieszką alkoholu.

Już sama nazwa tej aplikacji zdradza jej zastosowanie. Kolędy Polskie to zdecydowanie najlepsza aplikacja z tych dostępnych w Google Play, która zawiera pokaźny zestaw bożonarodzeniowych piosenek i przyśpiewek. Wszystkie kolędy są dostępne w języku polskim, a użytkownik może dodatkowo wybrać, czy mają być odtwarzane z wokalem, czy też wyłącznie z samym podkładem muzycznym. Aplikacja wyświetla również słowa, dzięki czemu z jej pomocą możemy zafundować sobie jedyne w swoim rodzaju, świąteczne karaoke. 

Magię świąt można poczuć na wiele różnych sposobów. Jeśli posiadacie smartfon lub tablet, koniecznie ustawcie sobie okolicznościową tapetę, dzięki której świąteczny klimat udzieli wam się jeszcze bardziej. Aplikacja Christmas Wallpapers zawiera ogromną ilość świetnych, świątecznych obrazków, idealnych na tapetę i dostosowanych do rozdzielczości ekranów Retina. W tym szczególnym okresie ustawcie sobie odpowiednią tapetę.

A to coś dla miłośników gier. W końcu Święta to idealny okres na to, by oddać się beztroskiej rozrywce. Jeśli macie smartfon lub tablet, to koniecznie zainstalujcie sobie Super Mega Worm Vs Santa 2, a gwarantuję, że nie będziecie się nudzić. Ta dynamiczna zręcznościówka polega nie tylko na strzelaniu - niektóre momenty wymagają bowiem ruszenia głową. A wszystko to utrzymane jest w świątecznej atmosferze.

Wypakowane czekoladkami kalendarze adwentowe to absolutna klasyka Świąt. Ten kalendarz jest jednak nieco inny, bo elektroniczny. I choć niestety nie zawiera prawdziwych czekoladek, to mimo wszystko umożliwia odliczanie dni do świąt. Do gustu przypadnie szczególnie młodszym użytkownikom smaertfonów i tabletów, a to dzięki bajkowej oprawie graficznej.

Święta ze smartfonem. Najlepsze aplikacje - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Podziel się