Teraz także posiadacze telefonów z zielonym robotem będą mogli randkować dzięki swojej komórce.

Popularny rodzimy serwis udostępnił aplikację na urządzenia mobilne obsługiwane w systemie Android.

Podobnie jak udostępniona wcześniej wersja na iPhone’a, aplikacja daje szybki dostęp do najważniejszych funkcji serwisu, takich jak zarządzanie własnym kontem czy przeglądanie i wyszukiwanie profili innych użytkowników.

Za pomocą telefonu można m.in. komunikować się z innymi przy wykorzystaniu sympatycznej poczty, czyli wewnętrznego systemu wiadomości serwisu Sympatia.pl. Użytkownicy smartfonów z Androidem mogą także korzystać z komunikatora do rozmowy online, a dzięki geolokalizacji sprawdzą, czy w okolicy znajdują się inne osoby, które mają ochotę umówić się na randkę.

Jeżeli chcecie porandkować w sieci, ściągnijcie aplikację za darmo z Android Market.

Sympatia.pl na Androida - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Największa w Polsce społecznościówka, może się już pochwalić aplikacją dla Androida oraz nowym klientem dla Nokii z dotykowym ekranem.

Wzorem Facebooka, Nasza Klasa jest już dostępna na praktycznie wszystkich platformach mobilnych. Zupełnienową aplikację NK.pl znajdziecie w Android Market (jest to już wersja finalna oznaczona jako 1.0), a także w OVI Store.

W tym drugim przypadku polski gigant społecznościowy, wprowadził aplikację NK Touch – dedykowaną dla dotykowych Nokii z Symbian OS, w tym najnowszych urządzeń z serii Touch&Type. Chodzi o wygodę użytkowników, a w Polsce Nokia jest niekwestionowanym liderem rynku. Nie od dziś wiadomo, że aplikacja jest lepszym rozwiązaniem niż tzw. Lajt – mobilna wersja serwisu www.

Wyjątkowo ciekawa jest aplikacja dla Androida. Wymaga systemu w wersji 2.x, oferuje też dostęp do zdecydowanej większości funkcji pełnowymiarowego serwisu. Działa poczta, wpisy, przeglądanie pełnych profili, galeria zdjęć i powiadomienia. Widać także gości, którzy odwiedzali ostatnio nasz profil. Aplikacja była intensywnie testowana i jest chyba najważniejszym mobilnym debiutem w portfolio NK, od czasu wejścia do Apple App Store.

Ostatni projekt, który uruchomiono razem z aplikacjami, nosi nazwę NK na wakacjach. Jest to witryna symulator, której celem jest zapoznanie użytkowników z mobilną wersją serwisu. Można ją odpalić w pecetowej przeglądarce (wymagana jest JAVA) i testować wszystkie funkcje portalu w wersji Lajt. Symulator wykorzystuje interfejs niezwykle popularnej przeglądarki Opera Mini, a Opera jest oficjalnym partnerem projektu.

Podsumowując, polska społecznościówka jest dostępna już w prawie każdej komórce. NK.pl ma już wersję Lajt, Java, dla Nokii z Symbianem, dla iPhone, Windows Mobile, oraz Androida. Brakuje wersji dla Windows Phone i Bada OS, ale deweloperzy zapewne wkrótce rozwiążą i te problemy. Na pewno pomoże otwarcie Polakom dostępu do Windows Marketplace jesienią tego roku.

Fot/Źródło: NK.pl

NK.pl już dla wszystkich! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Popularna aplikacja umożliwiająca znalezienie optymalnego dojazdu komunikacją miejską jest już w wersji na iOS.

Aplikacja jakdojade.pl dostępna jest już w wersji na urządzenia z Symbianem i Androidem. Teraz mogą z niej korzystać także posiadacze iPhone’ów i oferuje im ona dużo więcej niż wersja webowa.

Nowy program umożliwia nie tylko wyszukiwanie połączeń, ale także sprawdzanie rozkładów komunikacji miejskiej oraz nawigację po wyznaczonej trasie. Nie jest to lekko zmodyfikowana wersja na Androida – aplikację napisano zupełnie od nowa.

Posiadacze iPhone’ów mogą obserwować najbardziej interesujące ich rozkłady jazdy – są one aktualizowane na bieżąco i dostępne także w trybie offline. Nowością jest także tryb aktualizacji przystanku, na którym znajduje się użytkownik aplikacji i zaprezentowanie mu rozkładów jazdy, gdy nie ma ich na przystanku.

Jakdojade.pl dostępna jest już w App Store w wersji płatnej za 2,99 euro oraz w wersji darmowej Lite. Drugie rozwiązanie to coś dla tych, którzy rzadko szukają połączeń komunikacji miejskiej. Są w niej reklamy, daje pełen dostęp do wszystkich rozkładów jazdy, jednak z wyszukiwarki można skorzystać jedynie 3 razy w miesiącu i obserwować jedynie 3 rozkłady jazdy.

Jakdojade.pl już na iPhone’a - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Jeśli granie w gry, oglądanie filmów, słuchanie książek i buszowanie w sieci przy pomocy smartfonu sprawiło, że poczuliście głód, może zainteresuje was aplikacja dla smakoszy i łasuchów.

0

Ocena autora

O T-Mobile MyBox pisaliśmy na łamach naszego serwisu w kontekście szeroko pojętej kultury, rozrywki (iplex, Sklep MP3, Audioteka, Gamebox), edukacji (SuperMemo), narzędzi ułatwiających codzienne życie (NaviExpert, Allegro itd.). Czas zaspokoić bardziej podstawowe potrzeby człowieka, w czym pomoże aplikacja PizzaPortal. Nazwa może być myląca, bo za jej pośrednictwem zamówią smaczne potrawy z możliwością dostawy bądź odbioru w lokalu także wielbiciele innych kuchni niż włoska.

W serwisie, a co za tym idzie, także w jego aplikacji mobilnej, znajduje się obecnie ponad 2600 restauracji – od popularnych sieciówek po miejsca kojarzone z kuchnią dla wytrawnych smakoszy. Za pośrednictwem PizzaPortal można zamawiać z restauracji w całej Polsce, a ceny są dokładnie takie jak na miejscu. Aplikacja jest tak pomyślana, że możliwe jest przeglądanie menu jedynie tych miejsc, które zadeklarowały, że dostarczają jedzenie pod wskazany przez nas adres. Nie dojedzie więc do sytuacji, w której ślinka pocieknie nam na widok menu, a nie będziemy mieli szansy go wypróbować.

Po zainstalowaniu i uruchomieniu aplikacji PizzaPortal.pl ukazują się użytkownikowi pola, w które należy wpisać miasto, nazwę i numer ulicę dostawy, numer ulicy. Po wpisaniu pierwszych liter, aplikacja podpowiada nazwę w całym brzmieniu. Gdy uzupełnimy dane, należy kliknąć na przycisk „Szukaj”. Dowiadujemy się, ile restauracji dostępnych w portalu, dowozi zamówienia na adres, który przed chwilą podaliśmy.

Część z dostępnych w aplikacji restauracji i lokali ma oceny użytkowników, wyrażone punktowo, gdzie 5 to najwyższa możliwa nota. Znajduje się tutaj także informacja, od jakiej bądź do jakiej godziny realizowany jest dowóz jedzenia i w jakich godzinach można wziąć z danego miejsca jedzenia na wynos. Jest też informacja, czy w momencie korzystania z aplikacji, dana restauracja jest otwarta czy zamknięta.

W lewym górnym rogu znajduje się ikona, po kliknięciu której przechodzimy do kategorii. Pozwala to na wyselekcjonowanie restauracji zgodnie z rodzajem serwowanej kuchni i nie musimy przeglądać pizzerii, gdy szukamy sushi. Wśród kategorii kuchni znalazły się: Pizza, Sushi, Domowe, Chińskie, Pierogi, Indyjskie, Kebab-Gyros-Shaorma, Tajskie, Fast-food, Meksykańskie, Wietnamskie, Inne. Możemy naturalnie wybrać restauracje z jednej kategorii.

Gdy wejdziemy w podstronę konkretnej restauracji, znajdziemy na górze informację o warunkach dostawy. Pod spodem są już kategorie potraw. Po kliknięciu na jedną z nich, wyświetlają się konkretne potrawy, które możemy zamówić, wraz z podanymi cenami i zieloną ikonką „Dodaj”. Możemy poruszać się po całym menu restauracji, dodając kolejne dania, a na dole pojawia się żółty przycisk „Do kasy”, a obok niego – kwota do zapłaty. Gdy uznamy, że skończyliśmy zamawiać, przechodzimy dzięki niemu do etapu płatności za zamówienie.

Możemy wybrać sposób dostawy – odbiór na miejscu lub dostawę. Gdy już zdecydujemy, zostaniemy poproszeni o dodanie imienia i nazwiska, numeru telefonu oraz adresu email do wcześniej podanego adresu dostawy. Jest także miejsce na krótką informację, gdzie można wpisać chociażby taką numer klatki w bloku, nazwę firm, na której adres zamawiamy jedzenie. Przy wyborze metod płatności możemy zdecydować się na gotówkę, PayPal oraz płatność kartą. Jeśli korzystamy z aplikacji regularnie, możemy zapamiętać także naszą kartę płatniczą.

Aplikacja jest niezwykle prosta w obsłudze, bardzo estetyczna. Nawet przy pierwszym korzystaniu użytkownik zostanie pokierowany w taki sposób, że nie będzie miał wątpliwości, na jakim etapie zamawiania jest obecnie i ile zapłaci.

Pobierz aplikację PizzaPortal za pośrednictwem T-Mobile MyBox. Wprowadzona w październiku tego roku usługa pozwala na korzystanie z wybranych aplikacji w wygodny sposób. Płatności za ich używanie doliczane są do comiesięcznego rachunku, który otrzymuje abonent T-Mobile lub pobierane są ze środków, którymi użytkownicy mix i pre-paid doładowali telefony, więc nie wymagają posiadania karty kredytowej. Aby pobrać MyBox, wystarczy wysłać SMS pod bezpłatny numer 80545 w treści wpisując MYBOX.

Pobierz z:Aplikacje dostępne w:

PizzaPortal.pl – aplikacja na największy głód - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się