Recenzje

09.06.2014
T-Mobile MyBox: sprawdź jak najlepiej wyposażyć smartfon i tablet

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Filmy, seriale, nawigacja, audiobooki, muzyka, gry czy nauka języków obcych? T-Mobile MyBox zapewnia rozrywkę i przydatne narzędzia, które znacznie rozszerzą możliwości naszego smartfona czy tabletu. Przez 30 dni mamy okazję sprawdzić jak działają, bez obaw o dodatkowe koszty.

Chciałbyś zmienić swojego smartfona lub tablet w odtwarzacz muzyki, filmów, wydarzeń sportowych i audiobooków, a może w narzędzie do nawigacji, konsolę do gier lub nauczyciela języków obcych? Dzięki T-Mobile MyBox wyposażysz swoje urządzenie mobilne na każdą okazję.

Tym, którzy nie zetknęli się z T-Mobile MyBox, spieszymy wyjaśnić, że jest to prosty i bezpieczny serwis preinstalowany, czyli od razu dostępny na wybranych smartfonach z Androidem oraz możliwy do pobrania na urządzenia mobilne z systemem Google'a (wersja od 2.2 do aktualnej), oferujący klientom trzy kategorie aplikacji:

  • Nowości: Player od TVN
  • Hity: muzyka z WiMP, audiobooki od Audioteki, mapy od NaviExpert, muzyka ze Sklepu MP3, nauka języków od SuperMemo, gry z GameBox,
  • Polecane: Granie na czekanie, Tuba FM, Allegro, Ceneo, Stopklatka, Ling.pl Mobile, Kto tam, Połącz chwile, Bazgroszyt, PizzaPortal.

Na pozostałe modele smartfonów i tabletów 3G (wersja Android od 2.2 do aktualnej) możesz pobrać T-Mobile MyBox samodzielnie. Wystarczy wysłać SMS pod bezpłatny numer 80545 w treści wpisując MYBOX. T-Mobile MyBox możecie też pobrać stąd!

T-Mobile MyBox zabierze Cię szybko w świat rozrywki oraz przydatnych aplikacji. Możesz w dowolnym momencie wypróbować każdą z aplikacji z kategorii HITY przez 30 dni. Przez ten okres jedyne opłaty, jakie poniesiesz, będą dotyczyć połączenia z Internetem (zgodnie z taryfą lub pakietem jaki masz).

Na jeden dzień przed upływem darmowego okresu próbnego otrzymasz komunikat SMS informujący o możliwości anulowania płatnej subskrypcji. Jeżeli nie anulujesz jej, dalej będziesz korzystać z wybranych usług tak długo jak tylko chcesz. Zapłacisz jedyne 7,90 zł za kolejne 30 dni korzystania z każdej aplikacji w kategorii HITY.

Z T-Mobile MyBox możesz korzystać teraz także dzięki nowym taryfom JUMP! z Internetem w jakości LTE 4G, których usługa jest integralną częścią. W tym wypadku klienci mogą przez 30 dni testować każdą z usług, które składają się na MyBox i w tym czasie muszą wskazać tę, z której chcą korzystać za darmo w ramach miesięcznego abonamentu. Jeśli mają ochotę korzystać z więcej niż jednej aplikacji z MyBox, mogą dodatkowo zdecydować się na subskrypcję we wspomnianej cenie 7,90 zł miesięcznie.

Do aplikacji z MyBox klienci T-Mobile mają dostęp bez potrzeby zakładania konta w sklepie Google Play. Otrzymują ponadto gwarancję wysokiej jakości i bezpieczeństwa dla urządzenia mobilnego, a także wsparcie konsultantów T-Mobile w korzystaniu z aplikacji. 

  • Aplikacje dostępne w MyBox są umieszczone na serwerze T-Mobile (nie w Google Play).
  • Wszelkie płatności dokonywane są w systemie T-Mobile, co oznacza dopisanie opłaty do faktury lub zdjęcie kwoty z doładowania telefonu na kartę lub mix, zamiast płatności kartą kredytową, wymaganych przez sklepy z aplikacjami.

Wypróbuj MyBox i dowiedz się, czemu warto z niego korzystać!

Po uruchomieniu aplikacji MyBox znajdziemy się w menu głównym, gdzie zaprezentowane zostały najpopularniejsze usługi. Wybranie zakładki Polecane umożliwi nam wyświetlenie innych usług. Zajmijmy się jednak tymi z zakładki Hity, bo to one pozwalają sprawdzić zalety MyBox za darmo.

Użytkownicy T-Mobile MyBox mogli kupować pojedyncze utwory lub całe albumy w Sklepie MP3. Wśród Hitów jest teraz także jeden z największych muzycznych serwisów streamingowych, w którego zasobach znalazło się ponad 23 miliony utworów z różnych wytwórni – polskich i zagranicznych artystów - WiMP.

W ramach miesięcznego abonamentu można słuchać dowolnej ilości muzyki na komputerze oraz na urządzeniach mobilnych, także w rybie offline, tworzyć playlisty, korzystać z playlist tworzonych przez innych, a także być na bieżąco z wydarzeniami ze świata muzyki dzięki materiałom tworzonym przez zespół redakcyjny WiMP.

W promocji T-Mobile MyBox przez pierwszy miesiąc możesz korzystać z WiMP bez żadnych opłat. Potem korzystasz z aplikacji jak długo chcesz, płacąc jedynie 7,90 zł za każde kolejne 30 dni lub nie płacąc nic więcej, jeśli wybierzesz WiMP jako usługę promocyjną w taryfach JUMP!

Strefa T-Mobile zapewnia dostęp w serwisie VOD Player.pl do flagowych programów TVN (m.in. „Mam Talent!”, „MasterChef”, „Dzień Dobry TVN”), możliwość oglądania wybranych, najbardziej atrakcyjnych polskich i zagranicznych filmów fabularnych - od najpopularniejszych filmów i seriali z Hollywood po nagradzane produkcje polskie – a także wybrane, cieszące się popularnością kanały telewizyjne na żywo (m.in. TVN24, TVN Turbo i TVN Style).

Strefa T-Mobile w Player.pl bazuje na modelu miesięcznej subskrypcji, dzięki czemu klienci w każdej chwili mogą zdecydować o zakupie bądź rezygnacji z pakietu. Do wyboru są subskrypcje: Pakiet Świat, Pakiet Kids i Pakiet Multi. 

Transmisja danych na potrzeby pakietu jest nielimitowana a miesięczna opłata za pakiet wynosi 14,99 zł.

Aplikację znajdziecie już także na swoim smartfonie lub tablecie w aplikacji MyBox.

Dzięki T-Mobile MyBox mamy okazję zamienić swój smartfon w nawigację samochodową z prawdziwego zdarzenia. Z nawigacją NaviExpert omijasz korki i remonty dzięki technologii Community Traffic online, unikasz mandatów korzystając z ostrzeżeń CB o m.in. fotoradarach i kontrolach drogowych, masz dostęp do zawsze aktualnych map uwzględniających remonty i nowe inwestycje.

Mapy zawierają również informacje o ograniczeniach prędkości i niebezpiecznych miejscach, możesz również sprawdzić ceny benzyny i tankować taniej, masz stały dostęp do bogatej bazy użytecznych miejsc i wydarzeń.

NaviExpert w T-Mobile MyBox:

W promocji T-Mobile MyBox możesz ułożyć nieograniczoną liczbę tras i nawigować do 20 punktów docelowych przez 30 dni za darmo! Potem korzystasz z aplikacji jak długo chcesz, płacąc jedynie 7,90 zł za każde kolejne 30 dni lub nie płacąc nic więcej, jeśli wybierzesz NaviExpert jako usługę promocyjną w taryfach JUMP!

Serwis GameBox umożliwia zakup gier oraz ich natychmiastowe pobranie bezpośrednio na telefon.  Oferta jest bardzo bogata i gwarantuje Wam dobrą zabawę przez wiele, wiele godzin. Do wyboru jest ponad 150 gier z różnych kategorii (akcji, logiczne, dla dzieci, strategiczne, sportowe). Warto zaznaczyć, że dostawcą gier jest Exent, znana na całym świecie firma produkująca gry komputerowe i mobilne.

W GameBox znajdziesz takie bestsellery jak: World of Goo, Duke Nukem 3D, Anomaly Warzone Earth, R-Type, Granny Smith, Treasure of Montezuma 3, Farm Frenzy, Chicken Invaders 3, Radiant HD, Majesty: Fantasy Kingdom, Hyper Jump, Monster Shooter: Lost Levels czy Call of Cthulhu: Wasted Land.

GameBox w T-Mobile MyBox:

W promocji T-Mobile MyBox możesz wypróbować aplikację Audioteka przez 30 dni za darmo, a potem korzystać z niej jak długo chcesz. Płacisz jedynie 7,90 zł za każde kolejne 30 dni lub nie płacisz nic więcej, jeśli wybierzesz GameBox jako usługę promocyjną w taryfach JUMP!

Smartfon, tablet - te urządzenia pozwalają oglądać filmy niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy. Aplikacja iplex daje bogaty wybór filmów, a subskrybując iplex w MyBox oglądamy je bez reklam!

Warto dodać, że usługa iplex powered by T-Mobile działa na smartfonach, tabletach, komputerach i telewizorach SmartTV. Wystarczy raz utworzyć swoje konto w iplex i logować się w każdym z czterech wymienionych urządzeń. W iplex powered by T-Mobile liczba dostępnych filmów ciągle wzrasta, więc nasz głód filmowy będzie regularnie zaspokajany!

iplex w T-Mobile MyBox:

W promocji T-Mobile MyBox możesz korzystać z pakietu iplex plus i oglądać dowolną liczbę filmów. W ciągu pierwszych 30 dni oglądasz hity kinowe, seriale i bajki za darmo! Potem korzystasz z aplikacji jak długo chcesz, płacąc jedynie 7,90 zł za każde kolejne 30 dni lub nie płacąc nic więcej, jeśli wybierzesz iplex jako usługę promocyjną w taryfach JUMP! 

Masz akurat ochotę posłuchać utworu swojego ulubionego wykonawcy na telefonie? Nic prostszego - po przejściu do Sklepu MP3 możesz wybierać z bogatej oferty artystów, poznać listy przebojów, biografie muzyków, nowości i przeczytać wiadomości ze świata muzyki.

Obsługa aplikacji jest prosta: wskaż utwory do ściągnięcia, pobierz je i słuchaj! Bez ograniczeń, bezpiecznie i legalnie. Do odsłuchania zarówno na smartfonie i tablecie, jak i na komputerze lub odtwarzaczu MP3. Więcej na temat obsługi znajdziesz też tutaj a o nowościach napisaliśmy tu.

Sklep MP3 w T-Mobile MyBox:

W promocji T-Mobile MyBox przez pierwsze 30 dni masz możliwość pobrania 10 utworów i stworzenia własnej playlisty. Zupełnie za darmo! Potem korzystasz z aplikacji jak długo chcesz, płacąc jedynie 7,90 zł za każde kolejne 10 utworów, które zamawiasz kiedy tylko masz ochotę. Na ich pobranie masz 30 dni. Możesz także wybrać Sklep MP3 jako usługę promocyjną w taryfach JUMP!

Audiobooki są dziś bardzo popularne - to świetny sposób na zapoznanie się z książkami podczas jazdy samochodem, komunikacją miejską czy biegania. Serwis Audioteka umożliwia zakup audiobooków oraz ich natychmiastowe pobranie bezpośrednio na telefon. Do wyboru ponad 3800 audiobooków w języku polskim, czytanych przez znanych lektorów, oraz blisko 200 pozycji związanych z nauką języków obcych. 

Jak korzystać z Audioteki? Zerknijcie do naszego przewodnika!

Audioteka w T-Mobile MyBox:

Przez 30 dni możesz pobrać jeden darmowy audiobook z dedykowanej kolekcji w kategorii MyBox. Co miesiąc zawiera ona 20 pozycji, w tym przedpremierowy bestseller wyłącznie dla klientów T-Mobile!

W promocji T-Mobile MyBox możesz wypróbować aplikację Audioteka przez 30 dni za darmo, a potem korzystać z niej jak długo chcesz. Płacisz jedynie 7,90 zł za każde kolejne 30 dni lub nie płacisz nic więcej, jeśli wybierzesz Audiotekę jako usługę promocyjną w taryfach JUMP!

SuperMemo to uznana i nagradzana metoda nauki języków obcych. Jej twórcy zapewniają, że korzystając z SuperMemo uczymy się nawet 15 razy szybciej niż tradycyjnymi metodami.

W T-Mobile MyBox mamy okazję wypróbować dwa rodzaje kursów. Pierwszy z nich, „no problem”, oferuje naukę 6 popularnych języków (angielski, niemiecki, hiszpański, rosyjski, francuski, włoski) na 3 poziomach zaawansowania. Kursy zawierają tysiące różnorodnych ćwiczeń zawartych w obszernych lekcjach. Bazują na uznanej i nagradzanej metodzie SuperMemo, która skraca proces nauki i sprawia, że uczysz się nawet 15 razy szybciej i skuteczniej, niż tradycyjnymi metodami.

Drugi, czyli FOTOkurs umożliwia szybką naukę podstaw danego języka, przez specjalnie dodane obrazy, nie wymagające tłumaczenia na język polski. W FOTOkursie do wyboru mamy angielski, niemiecki, hiszpański i francuski.

SuperMemo w T-Mobile MyBox:

Możliwe jest korzystanie równocześnie z dwóch kursów, które można wymieniać na inne w dowolnym momencie bez dodatkowych opłat! W ramach promocji T-Mobile MyBox przez 30 dni możesz korzystać z dostępnych kursów za darmo. Potem korzystasz z aplikacji jak długo chcesz, płacąc jedynie 7,90 zł za każde kolejne 30 dni lub nie płacąc nic więcej, jeśli wybierzesz SuperMemo jako usługę promocyjną w taryfach JUMP!

Wybierając ikonę trzech pionowych kwadratów w górnym rogu aplikacji możemy wyświetlić menu Moje usługi. Umożliwia ono sprawdzenie warunków danej usługi i tego, czy jest ona aktywna.

Oprócz aplikacji w kategorii HITY, T-Mobile MyBox oferuje również stale rozbudowywaną ofertę aplikacji POLECANYCH.

Są to popularne aplikacje, często bezpłatne, które pozwolą Wam w pełni wykorzystać funkcjonalności smartfonów i tabletów z systemem Android.

Poznajcie je!

Granie na czekanie - aplikacja dla Klientów T-Mobile pozwalająca na łatwe zarządzanie usługą Granie na czekanie bez Limitu. Granie na czekanie to usługa, dzięki której zamienisz standardowy sygnał oczekiwania na połączenie na ulubioną muzykę, zabawne nagranie lub ciekawy dźwięk. Dzięki aplikacji możesz szybko: odsłuchać utwory, tworzyć swoje własne playlisty dla kontaktów w Twojej książce telefonicznej.

Tuba FM - intuicyjna i prosta w obsłudze aplikacja Tuba.FM zapewnia bezpłatny dostęp do muzyki w ulubionym klimacie. Tuba FM to pierwsza polska aplikacja, która umożliwia słuchanie kanałów radiowych z utworami dobranymi do upodobań każdego słuchacza. Wpisz do wyszukiwarki nazwę wykonawcy czy gatunku – i już po chwili możesz słuchać ulubionej muzyki w spersonalizowanym kanale! Radia możesz zapisywać i edytować! Wystarczy stworzyć konto i zalogować się do tuba.FM.

Allegro - od teraz dostęp do największej platformy handlowej w Polsce i milionów przedmiotów w najlepszych cenach znajdą się w Twoim zasięgu. Korzystaj z Allegro jak chcesz i gdzie chcesz. Wypróbuj aplikację i przekonaj się jak prosto i wygodnie można kupować przedmioty na Allegro.

Ceneo - aplikacja, dzięki której możesz porównać ceny produktów w serwisie Ceneo.pl. Produkty są skatalogowane w przejrzyste kategorie, prezentowane w formie listy z odnośnikami do sklepów internetowych. Aplikacja umożliwia wyszukiwanie produktów za pomocą wyszukiwarki tekstowej lub skanera kodów kreskowych. Po odnalezieniu produktu i wybraniu najlepszej oferty użytkownik może przejść do e-sklepu i dokonać zakupu. Aplikacja zapewnia również dostęp do opinii użytkowników, bogatej galerii zdjęć, jak też opisu i specyfikacji technicznej produktu.

Stopklatka - "Stopklatka.pl - newsy filmowe i repertuar kin" to lekka, szybka aplikacja dla osób zainteresowanych kinem i rozrywką. Aplikacja pozwala: czytać najnowsze wiadomości filmowe serwisu Stopklatka.pl, korzystać z repertuaru kin w całej Polsce, przeglądać informacje na temat filmów, aktorów oraz galerie serwisu Stopklatka.pl

Ling.pl Mobile - największy darmowy słownik internetowy! Ponad 3 miliony haseł z 6 różnych języków. Nie musisz osobno instalować słownika angielskiego, francuskiego czy niemieckiego - dostajesz wszystko w jednej aplikacji!

Kto tam - ile razy otrzymałeś SMS "Kto tam?" z numerem telefonu i wciąż zastanawiałeś się kto dzwonił? Aplikacja "Kto tam?" uzupełni treść wiadomości o nazwę kontaktu z Twojej książki adresowej. Dzięki temu nie będziesz musiał zastanawiać się do kogo należy numer, który próbował się dodzwonić. Usługa „Kto tam?” to bezpłatna wiadomość SMS dla klientów T-Mobile informująca o próbie połączenia, gdy Twój telefon był wyłączony, poza zasięgiem, zajęty, a także, gdy osoba dzwoniąca z telefonu T-Mobile na kartę lub Mix nie ma już środków na kocie, a próbowała się do Ciebie dodzwonić.

Połącz chwile - aplikacja Połącz chwile udostępnia możliwość szybkiego i łatwego oddzwaniania, odrzucania połączenia i wysyłania powiadomienia SMS.
Jeśli chcesz oddzwonić do dzwoniącej do Ciebie osoby, wstrząśnij telefonem. Połączenie zostanie zakończone, telefon zostanie odblokowany i zostanie wybrany numer rozłączonej osoby. Jeśli natomiast nie możesz rozmawiać, odwróć telefon ekranem do dołu. Połączenie zostanie odrzucone i jeżeli chcesz, zostanie wysłany SMS o ustawionej w konfiguracji treści.

 

T-Mobile MyBox: sprawdź jak najlepiej wyposażyć smartfon i tablet - opinie i komentarze (91)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Podziel się