NaviExpert wszystkim użytkownikom T-Mobile pomoże dojechać do celu szybko, bezpiecznie i komfortowo.

0

Ocena autora

Kierowcy wybierający się w podróż, muszą liczyć się z takimi utrudnieniami na drogach jak: zakorkowane wylotówki, wzmożone kontrole drogowe oraz zaskakująco duża liczba fotoradarów. Aby łatwiej dojechać do celu, wybrać optymalną trasę, nie stracić wolnego czasu w korkach i nie otrzymać po drodze mandatu warto wyposażyć się w nawigację NaviExpert, która jest dostępna dla wszystkich użytkowników T-Mobile. 

NaviExpert dzięki funkcji omijania korków wytycza trasy optymalne pod kątem czasu dojazdu. Jeżeli system wykryje korek na danej trasie, wybierze nową - taką, która go ominie. Funkcja ta przyda się szczególnie kierowcom, którzy planują wyjazd na długi weekend lub wakacje. W tym czasie, podobnie jak w latach ubiegłych na wylotówkach z dużych miast prowadzących do popularnych miejscowości wypoczynkowych utworzą się olbrzymie korki.

Na trasach nad morze, na Mazury oraz w góry kierowcy mogą spodziewać się, poza standardowymi już fotoradarami, większej liczby patroli drogowych. Aby podróż nie była zbyt kosztowna, przed mandatami ochroni kierowców funkcja ostrzeżeń CB dostępna w NaviExpert. Ostrzeżenia CB przenoszą funkcjonalność powszechnie używanego CB radia do aplikacji mobilnej.  Za ich pomocą kierowca informowany jest o fotoradarach, kontrolach drogowych, wypadkach i innych utrudnieniach. Już w chwili zgłoszenia przez użytkownika w aplikacji pojawia się ikona z ostrzeżeniem, a informacja w formie graficznej i głosowej jest wysyłana do wszystkich użytkowników NaviExpert znajdujących się w okolicy miejsca zgłaszanego.

Aby przekonać się o skuteczności aplikacji NaviExpert, kierowcy mogą testować ją za darmo. Po bezpłatnym tygodniowym miesięczna opłata za korzystanie z usługi to zaledwie 9,08 zł miesięcznie. Korzystanie z ostrzeżeń CB oraz funkcji omijania korków jest natomiast bezpłatne – nie trzeba mieć aktywnej subskrypcji.

Pobierz z:Aplikacje dostępne w:

Z nawigacją NaviExpert dotrzesz do celu bezpiecznie i szybko! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

NaviExpert zaprezentował nowe rozwiązanie, dzięki któremu poruszanie się po drogach zakorkowanych miast będzie nieco mniej uciążliwe. Nie wymyślił co prawda rewolucyjnego rozwiązania, którym mogłoby być przeniesienie wszystkich samochodów w powietrze, ale wykorzystał swój własny system Community Traffic w nowej usłudze korkosfera.

Użytkownicy NaviExperta znają już ten system - to dzięki niemu program potrafi wskazać szybszą trasę z pominięciem korków i utrudnień na drodze. Jest on oparty na informacjach zbieranych od kilkuset tysięcy użytkowników tej nawigacji. Teraz producent oprogramowania opublikował darmową usługę, dostępną zarówno z poziomu przeglądarki internetowej, jak i telefonu.

Web planner korkosfera.pl pozwala na obserwację natężenia ruchu na terenie całego kraju oraz wytyczanie optymalnych oraz alternatywnych tras przejazdu z pominięciem korków i utrudnień. Jeszcze przed rozpoczęciem podróży, przy komputerze, możemy wejść na stronę korkosfera.pl i sprawdzić, jak prezentuje się bieżąca sytuacja na naszej trasie do pracy i zaplanować najszybszą drogę dojazdu. Wizualny sposób demonstracji korków i utrudnień jest bardziej przejrzysty i pomoże kierowcom efektywniej planować każdą podróż samochodem. Docelowo będzie można także importować wybrane punkty na naszej drodze do telefonu oraz nawigować zgodnie z założonym w komputerze planem. Na stronie korkosfera.pl pojawiają się również aktualizowane na bieżąco przez społeczność NaviExpert dane na temat remontów, a także aktualne lokalizacje fotoradarów. Posiadacze telefonów komórkowych mogą korzystać z korkosfera.pl w wersji mobile na Androida lub zaufać nawigacji NaviExpert, która prowadzi, omijając najbardziej zakorkowane odcinki dróg, utrudnienia i ostrzeże przed fotoradarem.- tak opisuje nową usługę Andrzej Jaszkiewicz, prezes NaviExpert.

Korkosfera dostępna jest przez stronę internetową korkosfera.pl, a użytkownicy Androida mogą pobierać jej mobilną wersję na swoje smartfony.

Siódma odsłona NaviExperta została już wyposażona w nową usługę, więc jej użytkownicy nie muszą zaopatrywać się w kolejny program.

źródło: NaviExpert

NaviExpert odkorkuje miasta - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Henryk
25-09-2011 - 17:11:33
a ja nie musiałem pobierać :). Był zainstalowany na moim Smasungu :)... jeszcze w ERZe. Dzięki
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Asystent pasa ruchu oraz bezpłatna funkcja CB pozwalająca kierowcom zgłaszać i odbierać w czasie rzeczywistym informacje m.in. o wypadkach, fotoradarach i kontrolach drogowych – to dwie nowości w nawigacji NaviExpert T-Mobile edition.

Najnowsza wersja nawigacji NaviExpert T-Mobile edition jest już dostępna na telefony z Androidem. Oprócz możliwości omijania korków i innych utrudnień drogowych, użytkownicy nawigacji uzyskują dostęp do kilku nowych funkcjonalności.

Ostrzeżenia przez CB

Nową, społecznościową funkcją aplikacji jest CB (ang. Citizen-Band – pasmo obywatelskie), działające podobnie jak nadajniki CB radia, tylko bez fonii. Użytkownicy mają do dyspozycji prosty w obsłudze, interaktywny mechanizm pozwalający na zgłaszanie i odbieranie ostrzeżeń od innych kierowców.
NaviExpert T-Mobile edition z funkcją CB umożliwia kierowcom zgłaszanie wypadków, fotoradarów, kontroli  drogowych, inspekcji transportu drogowego oraz niebezpiecznych miejsc. Świadomość bieżącej sytuacji drogowej przekłada się bezpośrednio na komfort jazdy, co czyni ją mniej nerwową. Już w chwili zgłoszenia w aplikacji pojawia się ikona z ostrzeżeniem, a informacja w formie graficznej i głosowej jest wysyłana do wszystkich użytkowników NaviExpert znajdujących się w okolicy. Korzystając z funkcji CB użytkownik może również zgłosić remont. Otrzyma wówczas mailowo potwierdzenie o dokonaniu zgłoszenia z prośbą o uzupełnienie dokładnych informacji oraz linkiem do wskazanego w aplikacji punktu.
Korzystanie z funkcji CB jest bezpłatne – nie trzeba mieć wykupionej subskrypcji. Wystarczy w aplikacji włączyć mapę w trybie śledzenia pozycji i już można dokonywać zgłoszeń.

Na właściwym pasie

Kolejną ze zmian wprowadzonych w najnowszej wersji NaviExpert T-Mobile edition dla telefonów z systemem Android, która wpłynie na poprawę komfortu użytkowników aplikacji, jest asystent pasa ruchu. Dzięki niemu kierowca wie wcześniej, jakie pasy są na danym skrzyżowaniu i w jakich kierunkach może się z nich poruszać. Pomoże to użytkownikom nawigacji z wyprzedzeniem podjąć decyzję, który pas zająć, by móc płynnie przejechać przez bardziej skomplikowane skrzyżowania i rozjazdy. Asystent pasa ruchu będzie dostępny na drogach krajowych, wojewódzkich oraz na głównych ulicach w największych miastach Polski – m.in. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi i Trójmieście.

NaviExpert T-Mobile edition posiada zupełnie nowe funkcje, które z pewnością będą przydatne na drodze!

Prościej się nie da

Funkcja CB i asystent pasa ruchu to nie wszystkie udogodnienia w najnowszej wersji NaviExpert dla abonentów T-Mobile. Aby poprawić komfort korzystania z samej aplikacji uproszczone zostały ustawienia i poprawiona łatwość użytkowania nawigacji. Większość opcji jest dostępna już z poziomu głównego ekranu, a podstawowa funkcja – czyli nawigowanie do celu – jest uruchamiana za pomocą jednego kliknięcia. Uproszczeniu uległ także proces rejestracji nowych użytkowników.

NaviExpert proponuje użytkownikom sieci T-Mobile bezpłatne testowanie nawigacji NaviExpert przez 7 dni, później koszt korzystania z usługi to 9,08 PLN miesięcznie. Szczegóły tutaj.

Osoby, które nie korzystały jeszcze z nawigacji NaviExpert T-Mobile edition mogą ją pobrać, wpisując w przeglądarce internetowej telefonu adres t-mobile.getne.pl.

NaviExpert 8.0 z CB i asystentem pasa ruchu dla abonentów T-Mobile - opinie i komentarze (2)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Monia
01-07-2012 - 11:15:50
Wygląda na to, że w nowym naviexpercie jest już prawie wszystko :) Prawie bo chodzą pogłoski, że niedługo pojawi się też obok asystanta pasa ruchu, asystent parkowania
  (0)
Odpowiedz
Ferdek
01-07-2012 - 11:11:59
Świetna nawigacja, dobrze wiedzieć, że rozwijają się w dobrym kierunku, przy czym koszty abonamentu spadają :)
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

NaviExpert to z pewnością jedna z najlepszych nawigacji na rynku, która wygrała wiele niezależnych testów dziennikarskich. Dzięki niej unikniesz mandatów, skrócisz czas podróży i zawsze będziesz miał dostęp do aktualnych map. W promocji T-Mobile MyBox możesz ułożyć nieograniczoną liczbę tras i nawigować do 20 punktów docelowych przez 30 dni za darmo!

0

Ocena autora

Życie kierowcy nie jest proste. Polska od kilku lat jest w budowie. Powstają nowe autostrady i drogi, przeprowadzane są dziesiątki remontów. I chociaż jeszcze nie możemy być w 100 proc. zadowoleni z rezultatów, to z pewnością przyznać trzeba, że dużo się dzieje. Przez to czasami ciężko jest się połapać czy dana trasa jest już przejezdna czy jeszcze nie. W tym miejscu z pomocą przychodzi nawigacja NaviExpert, z której korzystać możecie na Waszych smartfonach i tabletach z Androidem!

Omijaj korki i jedź najlepszą trasą!
Chyba nie ma takiego kierowcy na świecie, który lubiłby stanie w korkach. Tracimy wtedy dużo czasu i jeszcze więcej nerwów. Czy nie byłoby cudownie ominąć zakorkowane trasy i tak ułożyć sobie drogę, by dotrzeć nad morze czy w góry znacznie szybciej?

NaviExpert daje właśnie takie możliwości. Nawigacja ma funkcje omijania korków i wytaczania optymalnej trasy pod kątem czasu dojazdu. Jeżeli system wykryje korek na danej trasie, wybierze nową! A wszystko dzięki technologii Community Traffic. Producent aplikacji podkreśla, że dzięki NaviExpert oszczędzamy średnio 26 proc. czasu podróży!

Jak korzystać z NaviExpert?

1. Pobierz MyBox
2. Pobierz NaviExpert dzięki MyBox
3. Wypróbuj przez 30 dni za darmo
4. Korzystaj jak długo zechcesz za jedyne 7,90 zł lub za darmo w taryfieChroń się przed mandatami!
Mobilna nawigacja jest wyposażona również w funkcję ostrzeżeń CB. Co konkretnie dzięki temu potrafi? Aplikacja czerpie z powszechnie używanego CB radia. Dzięki temu kierujący jest zawsze informowany o fotoradarach i kontrolach drogowych. Mandat nam wtedy nie grozi, a nasza jazda będzie też znacznie bezpieczniejsza. Funkcja ostrzeżeń CB daje znać także o wypadkach i utrudnieniach w ruchu na trasie. Wyznaczona alternatywna trasa zagwarantować ma bezproblemowe dotarcie do celu.

Mapy zawierają również informacje o ograniczeniach prędkości i niebezpiecznych miejscach. Można również sprawdzić ceny benzyny i tankować taniej. Użytkownik ma też stały dostęp do bogatej bazy użytecznych miejsc i wydarzeń. W aplikacji znajdziemy ponad 400 tys. miejsc, takich jak stacje paliw, bankomaty, kina, sklepy czy urzędy.

Z NaviExpertem na naszym telefonie dojedziemy wszędzie szybko i bezpiecznie!

NaviExpert hitową aplikacją w T-Mobile MyBox. Co oferujemy?
NaviExpert jest jednym z Hitów wchodzących w skład nowej usługi T-Mobile MyBox. Pozwala ona na korzystanie z przydatnych aplikacji bez kupowania ich w sklepie Google'a, a więc nie wymaga posiadania karty kredytowej. Płatności za dostęp do NaviExpert i innych Hitów doliczane są do comiesięcznego rachunku, który otrzymuje abonent T-Mobile lub pobierane są ze środków, którymi użytkownicy mix i pre-paid doładowali telefony, zatem są proste i bezpieczne.

Aplikację można pobrać za pośrednictwem wspomnianej usługi MyBox wysyłając darmowego SMS-a o treści MYBOX na numer 80545. Bezpośredni QR code oraz przycisk do pobrania T-Mobile MyBox znajduje się także na początku i końcu tego artykułu.

W promocji T-Mobile MyBox możesz ułożyć nieograniczoną liczbę tras i nawigować do 20 punktów docelowych przez 30 dni za darmo! Potem korzystasz z aplikacji jak długo chcesz, płacąc jedynie 7,90 zł za każde kolejne 30 dni lub nie płacąc nic więcej, jeśli wybierzesz NaviExpert jako usługę promocyjną w taryfach z MyBox.

Korzyści, o których wspominamy, dotyczą NaviExperta dostępnego z poziomu MyBox. Warto pamiętać, że do korzystania z MyBox, a tym samym z NaviExpert, bez obaw o koszty niezbędny jest internet mobilny przez Wi-Fi lub 3G, dlatego warto pomyśleć o wykupieniu pakietu internetowego (szczegółową ofertę znajdziecie na naszej stronie).

NaviExpert krok po kroku
Po pobraniu MyBox na nasze mobilne urządzenie, wyświetlą się nam dostępne w jej ramach aplikacje wchodzące w skład Hitów. Jedna z nich została oznaczona jako NaviExpert. Należy kliknąć na przycisk z napisem Wypróbuj. Tutaj znajdziemy informacje o NaviExpert w pigułce i jest to także miejsce, gdzie możemy zdecydować się na wypróbowanie aplikacji.
Instalujemy aplikację na naszym smartfonie lub tablecie.

Przypominamy wszystkim kierowcom, że do używania mobilnej nawigacji w samochodzie bardzo przyda się nabycie specjalnego uchwytu, dzięki któremu możemy przymocować nasz telefon np. do szyby auta. Dzięki temu kierowca i pasażerowie w wygodny i bezpieczny sposób mogą śledzić pokazywaną trasę na mapie.

Obsługa nawigacji jest prosta i intuicyjna. Producent zadbał, by poruszanie się po aplikacji było przede wszystkim logiczne. Najważniejszym jej aspektem są oczywiście aktualne mapy. To w tym miejscu wpisujemy, gdzie chcemy dotrzeć. Aplikacja wyznacza nam rekomendowaną trasę. Jeżeli ją akceptujemy, możemy ruszać w drogę, a NaviExpert poprowadzi nas do celu. Zaznaczoną drogę będziemy widzieć na mapie, a aplikacja będzie nas dodatkowo prowadzić "głosowo".

Ostrzeżenia CB często pomagają podczas jazdy. W czasie podróży ekran telefonu automatycznie będzie się odświeżał i pokazywał ewentualne zagrożenia na drodze. Warto rewanżować się innym kierowcom. Wystarczy dotknąć wybranej ikony w czasie jazdy, a inni użytkownicy NaviExpert zostaną ostrzeżeni o wypadkach, remontach czy fotoradarach, które Ty zauważyłeś.

Pobierz z:Aplikacje dostępne w:

NaviExpert: ominiesz korki i ekspresowo dotrzesz do celu! - opinie i komentarze (4)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

jmo
16-10-2015 - 14:27:55
Wersja Navi z pakietu MyBox to 9.1.3, tymczasem wersja na GooglePlay to już 9.3. Kiedy aktualizacja i na jakich warunkach?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
17-10-2015 - 07:41:32
Witam. Na tą chwilę nie mamy żadnych informacji o aktualizacji aplikacji Naviexpert w wersji dla klientów T-Mobile do wyższej wersji. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
megabajt
11-08-2015 - 22:53:51
Mam problem z przywróceniem odinstalowanej aplikacji NaviExpert. Posiadam abonament z Navi w pakiecie, po miesiącu użytkowania otrzymałem SMS z informacją przedłużenia lub rezygnacji korzystania z nawigacji. SMS informował że w przypadku przedłużenia będzie potrącone 7,99 zł miesięcznie. Skoro ma aplikacja być za darmo przez czas trwania umowy to dlaczego miesięczna opłata, więc odpisałem na SMS NEBOX ANULUJ a aplikację usunąłem. Dzisiaj dowiaduję się że na te SMS-y nie trzeba zwracać uwagi jeżeli aplikacje zawarte są w pakiecie. Proszę o jakąś podpowiedź w jaki sposób przywrócić nawigację. Dziękuję i pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
parowuz
01-05-2015 - 08:56:29
Bardzo dobra aplikacja jednak t mobile powinien dodać za mniejsza cenę na tydzień ponieważ ostatnio potrzebowałem na 3 dni gps a ponieważ byłem w obcym mieście a tu musiałem zapłacić 8 zł jednak nie ma tego złego mało zapłaciłem a aplikacja dala wiele więcej niż się spodziewałem.
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się