Na stronie Ekstraklasa.tv możecie znaleźć bramki i skróty z ostatnich meczów w T-Mobile Ekstraklasie. Teraz taką możliwość macie również na urządzeniach mobilnych z Androidem i iOS. Wszystko dzięki nowej aplikacji.

Aplikacja Ekstraklasa.tv to przede wszystkim materiały wideo, relacje na żywo z meczów, najnowsze wiadomości oraz spersonalizowane powiadomienia na temat najważniejszych wydarzeń w T-Mobile Ekstraklasie.

- Nasza aplikacja jest całkowicie bezpłatna. Tym, co wyróżnia ją spośród podobnych produktów, są materiały wideo - skróty spotkań, najładniejsze gole, interwencje bramkarzy oraz wiele innych ciekawych produkcji - własnych i powstających we współpracy z Ekstraklasą. Zawiera także relacje na żywo z każdego meczu T-Mobile Ekstraklasy, aktualne wiadomości, tabele i statystyki – mówi Łukasz Widuliński, szef serwisów sportowych w Onecie.

- Choć debiutujemy z aplikacją mobilną Ekstraklasy, to doświadczenie naszego partnera w obszarze nowych mediów gwarantuje nam, że treści oferowane kibicom Ekstraklasy będą na najwyższym poziomie. Po serwisach Ekstraklasa.tv, Ekstraklasa.org i oficjalnych kanałach social media Ekstraklasy aplikacja stanowi dopełnienie oferty, która pozwoli kibicom być na bieżąco z rozgrywkami T-Mobile Ekstraklasy przez 7 dni w tygodniu - mówi Łukasz Łazarewicz, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży w Ekstraklasie S.A.


Ekstraklasa.tv

Aplikacja Ekstraklasa.tv to nie tylko praktyczne funkcje powiadomień o najważniejszych wydarzeniach, to również możliwość personalizacji informacji pod kątem ulubionej drużyny, startu meczów czy aktualizacji wyników.

 - Takiej aplikacji jeszcze w Polsce nie było! Fani Ekstraklasy nie tylko będą mogli oglądać na urządzeniach mobilnych gole, parady, skróty meczów czy wywiady z piłkarzami tam gdzie chcą: na stadionie, w autobusie lub imprezie etc., ale również tak sprofilować sobie aplikację Ekstraklasa.tv, żeby otrzymywać głównie newsy, analizy, omówienia i zapowiedzi spotkań swojej ulubionej drużyny. A eksperckie, profesjonalne, najciekawsze z możliwych treści będą dla nich tworzyć uznani dziennikarze Przeglądu Sportowego oraz Onet Sport – mówi Michał Pol, redaktor naczelny Przeglądu Sportowego i serwisu przegladsportowy.pl.

Aplikacja Ekstraklasa.tv* to kolejne wspólne przedsięwzięcie Grupy Onet.pl, Ringier Axel Springer Polska oraz Ekstraklasy S.A. Jest kontynuacją projektu internetowego Ekstraklasa.tv, który od 1 lipca br. prowadzą redakcje Onet Sport i Przeglądu Sportowego.

Aplikacja Ekstraklasa.tv - bramki z T-Mobile Ekstraklasy na smartfonie - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Kibice Korony mogą odliczać godziny nie tylko do meczu swojej drużyny z Podbeskidziem Bielsko-Biała, ale także do… przerwy między połowami meczu! Wtedy rozegrany zostanie konkurs "Strzel bramkę", którego atrakcyjne nagrody ufundowała nasza sieć!

W najbliższą niedzielę (o 15:30) Korona podejmie na swoim boisku Podbeskidzie Bielsko-Biała. Obie drużyny mają sporą przewagę nad miejscami spadkowymi, ale ewentualna porażka może skomplikować życie zarówno piłkarzom Korony jak i Podbeskidzia. Dlatego możemy spodziewać się w Kielcach dużych emocji. Dostarczy je także z pewnością nasz konkurs, który odbędzie się w przerwie spotkania.

Dziewięciu wylosowanych kibiców będzie mogło zmierzyć się ze sobą w konkursie rzutów karnych. Wśród nagród ufundowanych przez sponsora tytularnego Ekstraklasy, markę T-Mobile znajdują się m.in. ekstraklasowe piłki PUMA, atrakcyjne gadżety piłkarskie oraz wiele innych.

Jak wziąć udział w konkursie? Przypomnijmy!

Już na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania można wysłać SMS konkursowy o treści GOL na numer 80548 z telefonu w sieci T-Mobile. Kibice, którzy posiadają numer u innego operatora będą mogli wziąć od naszej hostess darmowy starter T-Mobile na Kartę, włożyć do telefonu, aktywować i w ten sposób także wziąć udział w zabawie.
Kibice mogą wysyłać smsy konkursowe najpóźniej do 15. minuty spotkania. Spośród nadesłanych SMS-ów wylosowanych zostanie 9 numerów telefonów, na które odesłany zostanie SMS zwrotny z informacją o zaproszeniu do piłkarskiego konkursu w przerwie meczu, na murawie boiska. Wybrani do zabawy kibice powinni wówczas udać się do najbliższej hostessy T-Mobile - jeszcze przed zakończeniem pierwszej połowy meczu - aby wziąć udział w konkursie.

Więcej o akcji znajdziecie tutaj.

Strzel bramkę razem z T-Mobile w Kielcach! - opinie i komentarze (2)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

KR73
12-05-2014 - 15:29:38
Mam takie pytanie. Dlaczego w tekście jest napisane, że do wygrania będą "m.in. ekstraklasowe piłki PUMA, atrakcyjne gadżety piłkarskie oraz wiele innych." skoro realnie zwycięzcy otrzymywali plecaki T-Mobile oraz karty kolekcjonerskie?
  (1)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
12-05-2014 - 17:43:13
Do wygrania były różne gadżety m.in. ekstraklasowe piłki PUMA. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Dla wszystkich osób, które wydarzenia z Brazylii chcą śledzić na bieżąco przez 24 godziny na dobę, FIFA przygotowała oficjalną aplikację na mundial.

0

Ocena autora

Przed nami jeszcze wiele dni wielkich, piłkarskich emocji, związanych z turniejem w słonecznej Brazylii. Być może jeszcze nie wiecie, że w związku z tym wydarzeniem FIFA przygotowała oficjalną aplikację mobilną, dzięki której mundial możemy przeżywać 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Aplikacja dla urządzeń z systemami iOS i Android jest dostępna za darmo w App Store i Google Play.

Aplikacji zbierających informacje o mundialu jest całkiem sporo, ale to właśnie ta oficjalna jest najładniej wykonana i po prostu najlepsza. Po jej pierwszym uruchomieniu zostajemy przywitani przez samouczek, który wyjaśnia nam podstawy dotyczące korzystania z programu. Kolejny krok to wskazanie ulubionej drużyny, której podczas mundialu zamierzamy kibicować. Ten wybór tak naprawdę nie ma większego znaczenia, no może poza tym, że po wybraniu, na przykład, Francji informacje na temat "Trójkolorowych" będziemy otrzymywać w pierwszej kolejności. Po wybraniu ulubionej drużyny możemy przystąpić do korzystania z pełnych zasobów aplikacji.

Aplikacja została podzielona na kilka zakładek, pomiędzy którymi przełączamy się korzystając z belki nawigacyjnej, umieszczonej przy górnej krawędzi ekranu. Jako pierwszą od lewej strony znajdziemy sekcję, z poziomu której możemy śledzić na żywo przebieg aktualnie rozgrywanych meczów. Relacje tekstowe są prowadzone minuta po minucie, na bieżąco dostarczając nam informacji o strzelonych bramkach, przyznanych kartkach i innych ważnych wydarzeniach prosto z meczowych aren. Co więcej, jeśli tylko chcemy, to dodatkowo możemy aktywować opcję powiadamiania nas o każdej zmianie w wyniku czy przebiegu spotkania. Dzięki relacjom na żywo mundialowe emocje będą towarzyszyć nam zawsze i wszędzie, bez względu na okoliczności.

Oglądaj turniej z Brazylii wraz z T-Mobile!

Strefa T-Mobile w TVP Stream daje możliwość oglądania wszystkich meczów z turnieju, a także dostęp do atrakcyjnych treści, takich jak wywiady czy komentarze.  
Wszystkie mecze brazylijskiego turnieju w nowych taryfach JUMP! lub w sieci WiFi są bez opłat za transmisję danych. Więcej tutaj.

Relacje na żywo to jedna z najważniejszych, ale nie jedyna istotna funkcja aplikacji. W kolejnych zakładkach możemy znaleźć m.in. mundialowe aktualności, tabele wszystkich grup wraz z aktualnymi punktacjami, dokładną rozpiskę meczów na każdy dzień, a także wiele innych ciekawych informacji, takich jak meczowe statystyki, opisy brazylijskich stadionów czy artykuły na temat poszczególnych reprezentacji i występujących w nich zawodników. Można się sporo dowiedzieć i poznać mundial niejako od zaplecza.  

Oczywiście w aplikacji nie mogło zabraknąć funkcji społecznościowych i możliwości wchodzenia w interakcję z innymi miłośnikami futbolu z całego świata. By w pełni wykorzystać oferowane funkcje, warto posiadać konto na Twitterze. Jeśli zaś chodzi o wygląd aplikacji, to pod tym względem została ona wykonana wręcz wzorowo. Szata graficzna stoi na odpowiednio wysokim poziomie, a interfejs jest intuicyjny i zgodny z nowoczesnymi standardami. Ale w przypadku oficjalnej aplikacji organizacji FIFA nie mogło być inaczej.

Pobierz z:Aplikacje dostępne w:

Mundial 2014 na smartfonie. Oficjalna aplikacja FIFA - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Posiadaczy urządzeń z systemem iOS może zainteresować niewielka przystawka dająca dostęp do cyfrowej telewizji naziemnej. Nosi nazwę AverTV Mobile i jest dość tania.

AverTV Mobile współpracuje z następującymi urządzeniami na platformie iOS: iPhone 5/5S/5C, iPod touch 5, iPad 4/Air/Mini. W sklepie App Store znajdziemy aplikację Air DTV, którą należy pobrać po kupieniu przystawki. AverTV Mobile pozwala odbierać stacjonarną telewizję cyfrową DVB-T.

Przystawka jest niewielka i łatwo ją ze sobą transportować. Podłączamy ją do portu Lightning w urządzeniu z iOS. Aplikacja samodzielnie znajdzie wszystkie dostępne kanały. Dodatkowo, do AverTV Mobile dołączono dwie zewnętrzne anteny wzmacniającą sygnał. Wbudowana bateria pozwala na maksymalnie 2,5 godziny oglądania cyfrowej telewizji.

AverTV Mobile kosztuje 279 złotych.

AverTV Mobile - cyfrowa telewizja w smartfonie - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się