Telefon kupiony u operatora różni się nieco od tego kupionego w sklepie. Przeczytajcie, gdzie warto szukać nowej komórki i dlaczego.

Nieliczni z nas decydują się na zakup telefonu komórkowego w sklepie detalicznym. Większość wybiera kupno u operatora. Powód tego jest dość oczywisty – w sklepie trzeba wyłożyć od razu całą, czasami niemałą sumę, podczas gdy u operatora telefon spłacamy w nieoprocentowanych ratach. Płacimy za niego przy każdym rachunku za usługi, a po skończonej umowie staje się on naszą własnością. Możemy go sprzedać, oddać komuś lub korzystać nadal samemu, wybierając ofertę bez telefonu.

Telefon kupiony w sklepie różni się nieco od tego kupionego u operatora. Oczywiście nie na pierwszy rzut oka – chodzi o oprogramowanie. Każdy operator przystosowuje je do właściwości swojej sieci. – W brandowaniu oprogramowania nie chodzi o elementy widoczne dla klienta, takie jak dzwonek czy tapeta, ale przede wszystkim umożliwienie mu korzystania ze wszystkich oferowanych przez nas usług i z możliwości, jakie daje nasza sieć – mówi Andrzej Gładki, Kierownik Działu Zarządzania Produktami – Terminale w T-Mobile.

Przykładem takiej optymalizacji jest ustawienie maksymalnej wielkości wysyłanych MMS-ów na poziomie 300 kB, co stanowi rozmiar obsługiwany przez sieć. Niektórzy producenci mają domyślnie ustawione 600 kB, więc klient, który kupił telefon w sklepie detalicznym, może mieć problem z korzystaniem z tej usługi.

Dzięki kompatybilności oprogramowania z siecią, klienci T-Mobile mogą korzystać z usługi HD Voice, która zdecydowanie poprawia jakość dźwięku w telefonach komórkowych, dzięki czemu mamy wrażenie, że nasz rozmówca stoi tuż obok nas. Usługa ta jest bezpłatna i oczywiście włączona tylko w telefonach kupionych u operatora. Próżno szukać tego udogodnienia w telefonach ze sklepu, ponieważ bardzo często jest ona domyślnie wyłączona.

Kolejnym przykładem korzyści z brandowanego oprogramowania jest nawigacja, którą niektórzy klienci otrzymują za darmo. Mogą z niej korzystać wówczas, gdy kupują telefon u operatora, ponieważ aplikacja nie jest oczywiście uwzględniona w darmowej wersji w producenckiej wersji oprogramowania.

W telefonie z oprogramowaniem T-Mobile na ekranie głównym znajduje się skrót do serwisu MiBOA oraz do nawigacji NaviExpert.

Operatorzy nie zarabiają na sprzedaży telefonów, tylko swoich usług. Jako klienci producentów telefonów mogą wymagać od nich określonej jakości, zwracać im urządzenia, które nie spełniają narzuconych przez operatora standardów. - Kupując telefon u nas, klienci mogą mieć pewność, że został on wcześniej sprawdzony i jest prawidłowo skonfigurowany do działania w naszej sieci oraz że będą w nim działać wszystkie oferowane przez nas usługi. Tej pewności nie można mieć, kupując telefon w sklepie detalicznym – mówi Andrzej Gładki.

Klient, decydując się na skorzystanie z oferty z telefonem, może liczyć także na aktualizacje jego oprogramowania, które zapewniają większe bezpieczeństwo, optymalizują działanie telefonu oraz wiążą się często z otrzymaniem nowych funkcji czy aplikacji. O procesie aktualizacji oprogramowania możecie przeczytać w innym naszym artykule.

Warto dodać, że w przypadku T-Mobile brandowanie oprogramowania nie wiąże się z dużą ingerencją – polega ono jedynie na dostosowaniu go do własnej sieci oraz zaoferowaniu klientom określonych aplikacji, np. tak praktycznych jak MiBOA, która pozwala m.in. na sprawdzenie bieżących kosztów połączeń oraz włączanie lub wyłączanie pakietów obniżających koszty połączeń lub transmisji danych.

Od 23 stycznia 2009 roku klienci (wówczas Ery, a teraz T-Mobile) kupują w salonie telefony bez SIMlocka, co oznacza, że mogą je potem wykorzystać także poza naszą siecią czy bez problemu używać za granicą. Na świecie jest wielu innych operatorów znanych z tego, że w dużym stopniu modyfikują oprogramowanie w oferowanych przez siebie telefonach, a nawet umieszczają własne logo na obudowie.

Zresztą możecie przekonać się sami, że nasza ingerencja w urządzenia jest minimalna, przebiega z myślą o korzyściach klientów, którym zapewniamy najlepsze ustawienia usług i aplikacji, które pozwalają w pełni korzystać z usług T-Mobile.

Wersje oprogramowania można sprawdzić w łatwy sposób korzystając z właściwej zakładki w telefonie.

Czy wiesz co kryje się za brandowaniem telefonu przez operatora? - opinie i komentarze (27)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Domel
28-12-2015 - 22:09:31
Brandowana aktualizacja Htc one m8s to największe nieporozumienie w historii. Najlepiej nie aktualizować telefonu. Dlaczego? Wystarczy zadzwonić na infolinie Htc i spytać co sie dzieje z moim telefonem bo nie rozpoznaje numerów telefonów przychodzących... T bierze wodę w usta nikt nic nie wie a użytkownicy maja śmiecia do użytku ja wracam do Apple bo tego nie powinni spieprzyc. Telefon ma służyć do komunikacji a skąd mam wiedzieć kto dzwoni jak nie wyświetla mi sie nazwa? T-Bubel!!!
  (0)
Odpowiedz
krisuPlayGames
15-08-2015 - 10:52:27
Wszystko tutaj jest przedstawione cukierkowo i malinowo że brand to największe zbawienie jakie może spotkać telefon a w rzeczywistości jest obrót o 180 stopni po 1 aktualizacje opóźnione albo wcale najdroższy telefon potrafi niezłej czkawki dostać po brandingu kiedyś właśnie kupiłem w tmobile s3 było to bóg wie co jakie mocne wszyscy zazdrościli przyszło mi pokazać jak działa i wszyscy w śmiech i komentarze typu "mój tani s advance działa lepiej od twojego drogiego s3" gdybym Branda nie usunął zabawka za 2000zł poszła by o ścianę i wbrew pozorom miałem tam zainstalowane tylko 2 rzeczy gta 3 i yanosik aktualizacji do androida 4.2 którą wypuścił Samsung 2 lata temu do dziś nie dostałem wiec kupując telefon u operatora to samobójstwo chyba że to Windows Phone albo iphone
  (0)
Odpowiedz
Dzejdzej1
10-09-2014 - 09:33:28
Super. Włączacie sobie różne funkcje telefonów, ale pewnie nawet nie sprawdzicie, czy dobrze wszystko działa z waszymi usługami. Moja firma kupiła od was kilkanaście Galaxy Trend Plus i okazuje się, że poziom jakości rozmów wykonywanych z tych urządzeń pomiędzy numerami w T-Mobile są nieakceptowalne. Słychać tak jakby się rozmawiało z robotem, ciągle jakieś przestery dźwięku, zakłócenia, "zgrzyty". O tyle ciekawostka, że ten sam smartfon ale z kartą innej sieci już nie ma takich objawów. I co ciekawe od ponad miesiąca zgłoszony problem nie został rozwiązany... Eh. Żeby jeszcze można było zrootować ten telefon. Pal licho gwarancję jeśli miałoby to rozwiązać problem kiepskiej jakości rozmów...
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
10-09-2014 - 10:46:16
Opisana sytuacja ma raczej związek z usługami sieci, nie aparatem. Skoro karta innego Operatora działa bez problemu, wskazuje to na to, że telefon nie jest niczemu winny. Gdzie się znajdujesz? W jakiej konkretnie lokalizacji? Jeśli odpowiesz, sprawdzę czy nie mamy żadnych problemów z nadajnikami w danym miejscu. Skontaktuj się też z BOA by sprawdzili status Twojego zgłoszenia lub skontaktuj się z nami mailowo.
  (0)
Odpowiedz
Kane999
17-02-2014 - 13:19:42
Brandowanie telefonu = spóźnione aktualizacje softu telefonów patrz wątek i fałszywa informacja o aktualizacji S NOTE 2
  (0)
Odpowiedz
Mateusz
22-03-2013 - 11:50:03
Do redakcji: I jak wygląda sprawa aktualizacji do Androida 4 na Xperię Neo (MT15i)? Bo coś ucichły rozmowy na ten temat z waszej strony... Słabo dbacie o klientów.
  (0)
Odpowiedz
waldi
14-02-2013 - 14:27:52
Mam taki sam problem. Mam samsunga Galaxy S II kupionego w T-mobile lecz wgrałem system operacyjny XEO niebrandowany. Niestety dzwonie do znajomych w T-mobile, którzy posiadają telefony z HD Voice ale funkcja nie działa... :-(
  (0)
Odpowiedz
KK21s
15-11-2012 - 18:58:03
A co jest z usługą HD VOICE dla niebrandowanych Galaxy Note 2 i Galaxy S2? Używamy z żoną tych telefonów, oba w Tmobile i w Warszawie w sieci 3G nic nie działa? Dlaczego Tmobile nie dopuszcza niebrandowanych telefonów?
  (0)
Odpowiedz
kamis361
16-08-2014 - 20:41:44
@KK21s - sam sobie odpowiedziałeś, masz niebrandowny telefon = nie używasz HD voice, jest napisane w artykule, że niebrandowne urządzenia domyślnie mają wyłączona ta funkcję. A t-mobile ja włącza od razu. Sam jestem w play ale bardzo podoba mi się funkcja HD voice, ale ze względu na ostatnie przekręty, nie mam zamiaru się przenosić
  (0)
Odpowiedz
znafffca
22-10-2012 - 12:59:32
Aha. Jeszcze jedno. Aktualizację z Androida 2.3 do 4.0 dostałem w czerwcu, a teraz mam w smartfonie komunikat, że do 4.1 mogę się zaktualizować za 4 tygodnie i dostanę info . I co???
  (0)
Odpowiedz
znafffca
22-10-2012 - 12:55:32
Co to za bzdury? Galaxy NOTE który w kwietniu kupiłem w PLAY kosztował mnie 1250 przy bardzo korzystnym dwuletnim abonamencie za 75PLN. W sklepie ten sam NOTE stał w kwietniu prawie 2500. Teraz mam przez dwa lata za 75 PLN: 850 minut darmowych do wszystkich, bezpłatne rozmowy w Play ( a mam w tej sieci całą rodzinę i trochę znajomków - i to coraz więcej), 1 GB dostępu do internetu miesięcznie. Biorąc pod uwagę, że dostałem 1200 PLN upustu, to de FACTO MAM TĄ OPCJĘ ZA 25 ZŁ MIESIĘCZNIE. a wspaniały smartfon CZĘŚCIOWO na nieoprocentowane RATY . Czyli tylko minute rozmowy do wszystkich jest po 3 grosze. Reszta za darmo. I co? Łyso?
  (7)
Odpowiedz
mariockr
18-09-2012 - 18:45:07
Niestety "brandlowanie" wiąże się również z opóźnieniem aktualizacji telefonu, w przypadku HTC ONE X bardzo ważna aktualizacja ukazała się już ponad miesiąc temu i nawet sieć na o zdązyła wypuścić swoją wersję a T-mobile nadal "dostosowuje"
  (0)
Odpowiedz
Cezary
17-07-2012 - 12:41:52
dlaczego niektóre telefony mają animację przy włączaniu i wyłączaniu a inne (np. Xperie) nie mają tego "bajeru"?
  (0)
Odpowiedz
Pueblo
14-07-2012 - 14:16:01
Do COSIEK: Musisz podłączyć telefon do komputera przez kabelek USB, uruchomić program NOKIA SUITE (jeśli zrobiłem upgrade oprogramowania, mniemam że go posiadasz), później włazisz w zakładkę MAPY i instalujesz mapy od nowa. Normalne jest to w Nokii, że po aktualizacji oprogramowania, mapy wgrywa się od nowa. Co do samego brandowania... dla kogo Wy piszecie takie artykuły??? Za przeproszeniem, ale tylko kompletnych debili albo laików jest w stanie ten artykuł przekonać... Z telefonów z Androidem korzystam niewiele, ale bardzo dobrze znam sprawę z systemem operacyjnym SYMBIAN w telefonach marki NOKIA. Aktualne wersje oprogramowania dla telefonów kupionych w sklepie, a nie u operatora za złotówkę, potrafią się pojawić nawet kilka tygodni po wprowadzeniu telefonu na rynek. A w wersji operatorskiej, nieraz i po roku nie ma aktualizacji oprogramowania. Ściemniacie, że to jest dobre, bo MMS nie trzeba przestawiać na max 300KB... ale nie wspominacie, że telefon od Was zakupiony na na starcie dostępne wewnętrznej pamięci np. 80 MB, zamiast 160 MB (przykład...) - całość brakującej pamięci oczywiście zapchana jest waszymi bzdurnymi tapetami, dzwonkami itp, które nawet jeśli uda się odnaleźć w pamięci telefonu, często są nieusuwalne. Dobrze piszą moi przedmówcy - sprzedawajcie telefony z brandowanym oprogramowaniem, ale nie blokujcie możliwości zainstalowania czystego oprogramowania. Prosty człowiek, jeśli już w ogóle aktualizację zrobi, to na pewno da się prędko do Waszych bujd przekonać, ale Ci co chcą czegoś więcej, niż tylko tapeta z T-Mobile, Plus GSM czy Orange, będą mieli wolną rękę aby to zrobić, bez utraty (jakże ważnej w czasach produkowanej masowo i zdatnej do użytku nie dłużej niż 12 miesięcy elektroniki) gwarancji.
  (0)
Odpowiedz
Cosiek
14-07-2012 - 03:02:39
Ja posiadam nokie N97-mini.Jak go kupowałem to mapy chodziły pięknie przez GPS po pierwszej aktualizacji coś się spitoliło i od ponad roku już z nawigacji nie korzystam bo za każdym razem łączy się z internetem lub po wyłączeniu tej opcji informuje, że bez sieci to on niema zamiaru chodzić a taryfa liczy i operator się cieszy
  (1)
Odpowiedz
art
13-07-2012 - 17:00:23
Zgadzam się ,SGS 2 to doskonały przykład ,,mistrzowskiego" brandowania , do tej pory ICS jest skopany i rady sobie dać nie mogą, a klientom oczy mydlą .
  (0)
Odpowiedz
Piter
12-07-2012 - 18:59:00
A co z aktualizacją do ICS na SE Arc? Najlepiej jakby T-Mobile umieścił osobny artykuł z planowanymi datami wydania aktualizacji dla poszczególnych telefonów brandowanych waszą marką, bo niestety aktualizacje są dostępne od paru miesięcy, zaraz będzie już dostępna aktualizacja do Jelly Bean a duża część użytkowników smartfonów nie wie czy w ogóle doczekają się ICS'a...
  (0)
Odpowiedz
sickness89
12-07-2012 - 17:24:36
samsung galaxy s2 to najlepszy przyklad "idealnego" brandowania przez wasza firme!! kompromitacja, wstyd!! od kilku miesiecy nie umiecie wprowadzic poprawnego softu!! uzytkownikow macie za przeproszeniem w d-u-p-i-e!!
  (0)
Odpowiedz
qwe
12-07-2012 - 11:19:50
Polać pani która to pisała. Najlepiej tak, żeby już nic nie pisała bo takich bzdur nie słyszałem nigdy w życiu! Pomijam fakt, że to wszystko to wymyślanie na siłę zastosowania dla bezużytecznych funkcji ale pani nie raczyła sobie przypomnieć o gustownych tapetach, dzwonkach, okropnych animacjach podczas bootowania oraz milionie gier demo których nie da się pozbyć bez rootowania bądź flasha inną wersją systemu. No i jeszcze wątek z aktualizacją, jaka jest ostatnia wersja oprogramowania na Samsunga Galaxy S? Zgaduję, że w T-mobile 2.3.7 tymczasem dziwnym trafem ja mam zainstalowany 4.0.4 a wersja 4.1 jest w drodze na ten model. Podsumowując żeby o czymś pisać trzeba się na tym znać. Natomiast pani się nie zna a i tak pisze...
  (0)
Odpowiedz
adrianzzzz
12-07-2012 - 10:29:09
Osobiście jestem przeciwnikiem brandowania telefonów, podobnie jak np. modyfikowania czystego Androida różnymi dziwacznymi nakładkami przez poszczególnych producentów telefonów, ale rozumiem dlaczego działy marketingu chcą robić takie rzeczy - żeby przeciętny, nieświadomy użytkownik wydawał więcej pieniędzy na usługi dodatkowe i kupował nowe telefony tego samego producenta, bo menu wygląda tak samo. Nie rozumiem tylko dlaczego na siłę blokuje się dostęp do normalnych aktualizacji bardziej rozgarniętym użytkownikom, którzy wiedzą czego chcą i są odporni na maketingowy bełkot - to powoduje tylko frustrację i zniechęcenie do operatora/producenta telefonu. Przez to ludzie eksperymentują z niestabilnymi ROMami do Androida, nieoficjalnymi wersjami oprogramowania, etc. Zwykłe "lemingi" i tak by się tym nie bawiły, bo nie wiedzą, że istnieje możliwość aktualizacji systemu telefonu, a bardziej świadomi użytkownicy chcą szybkiego, stabilnego i najnowszego systemu - takiego jak w linii telefonów Nexus od Google. Reasumując - brandujcie sobie telefony do woli, ale dajcie ludziom możliwość wolnego wyboru i aktualizacji do najnowszej wersji czystego systemu.
  (0)
Odpowiedz
danybany
12-07-2012 - 09:24:02
Najbardziej nienawidzę animacji startowej i zmieniania ikonki przeglądarki WWW - po co ją podmieniacie? A dołączone aplikacje to syf! Od razu trzeba przeflaszhować soft do wersji detalicznej!
  (0)
Odpowiedz
Floowek16
11-07-2012 - 22:36:27
Dzięki Brandowaniu Telefonów , wciąż nie mogę zaktualizować mojej Xperii Neo ( MT15i) do androida 4.0 . , zgadzam sie z kolegami poniżej i prosze , czym prędzej , tym lepiej - wychodzą aplikacje na ICS , a ja nie mogę ich zainstalować :( Dzięki wielkie za to :)
  (0)
Odpowiedz
Danka
11-07-2012 - 20:32:26
Ma zaktualizowany tel. Neo. Problemów nie było wcale:)))
  (0)
Odpowiedz
RedakcjaT-Mobile-Trendy
11-07-2012 - 17:08:45
Z, aktualizacja do ICS dla Neo jest dostępna od 1,5 miesiąca :-) Obecnie jesteśmy w trakcie testów oprogramowania dla Neo i niedługo powinna zostać wystawiona akceptacja dla tego softu. Sony Ericsson Xperia Neo jest telefonem sprzedanym w niższych ilościach więc priorytet jego aktualizacji był niższy, co nie znaczy, że nie pracujemy nad nim. Pozdrawiamy!
  (3)
Odpowiedz
Z for Zulu
11-07-2012 - 15:23:12
Taaaa - ciekawe. Od pół roku dostępny jest android 4.0 dla Xperii Neo. Ja mam brandowany T-mobilem i jakoś aktualizacji ani widu ani słychu.
  (0)
Odpowiedz
art
10-07-2012 - 17:51:48
Wszystko bardzo ładnie przedstawił pan Andrzej Gładki - tyle ze nieco mija się to z rzeczywistością , która wcale nie jest taka malinowa. Dzięki brandowanemu przez T-Mobile androidowi 4.03 kolejny raz musiałem telefonik w serwisie zostawić bo stał się bezużyteczny .Warto jednak się zastanowić gdzie kupuje się telefon - bo w sklepach tez są nieoprocentowane raty , a telefony niebrandowane śmigają aż miło i jako pierwsze otrzymują aktualizacje.
  (0)
Odpowiedz
wojtekiki
09-07-2012 - 17:14:38
Ciekawe. Tyle, że większość oprogramowania od operatorów to badziewie i śmieci, a aktualizacje są rok po oficjalnych albo wcale. T-Mobile w innych krajach też często daje logo na obudowę.
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Najnowsza propozycja LG, to bardzo atrakcyjny cenowo prosty smartfon. Sprawdzamy, jak działa się na co dzień.

 • Design
  6
 • Aplikacje
  6
 • Bateria
  7
 • Łatwość obsługi
  8
 • Funkcjonalność
  7
 • Design
  3.833333333
 • Aplikacje
  4.166666666
 • Bateria
  4.666666666
 • Łatwość obsługi
  3.833333333
 • Funkcjonalność
  3.666666666

+ Plusy

 • łatwy dostęp do konta pocztowego
 • wbudowane aplikacje do obsługi Facebooka i Twittera
 • złącze kart microSD

- Minusy

 • średniej jakości aparat fotograficzny
 • mały wyświetlacz

Nowy model koreańskiego producenta, to niewielki smartfon z ekranem dotykowym i bogatymi możliwościami multimedialnymi. Jakość wykonania telefonu jest, biorąc pod uwagę  klasę urządzenia, wysoka. Dobry plastik, poręczny kształt i niewielka waga (94 g) sprawiają, że T500 dobrze leży w dłoni. Telefon LG nie konkuruje z najnowszymi smartfonami wysokiej klasy, takimi jak Samsung Galaxy S II czy Apple iPhone 4. Skierowany jest do użytkowników nie szukających tak rozbudowanych telefonów, oferujących najwyższą wydajność. Ten niewielki smartfon świetnie sprawdzi się za to wśród początkujących użytkowników urządzeń tego typu.

Na górnej krawędzi T500 znajduje się gniazdo słuchawkowe mini-jack oraz przycisk włączania, służący również do blokady telefonu. Po lewej stronie znajdziemy przyciski regulacji głośności, a po prawej złącze micro USB. Ekran o przekątnej 2,8 cala nie oferuje może doskonałych parametrów wyświetlania, ale nie ma czego się wstydzić. Kolory są dobrze wyświetlane, a kąty widzenia przyzwoite. Wyświetlacz T500 jest rezystencyjny - jest to mniej zaawansowana technologia, niż pojemnościowa - obecna w droższych smartfonach. W efekcie jego obsługa wymaga przyzwyczajenia, ekran trzeba naciskać nieco mocniej niż w urządzeniach z ekranem pojemnościowym. Pod ekranem znajdują się trzy przyciski - nawiązywania i rozłączania połączeń oraz umieszczony w środku “wróć”. Wciśnięcie przycisku telefonowania przenosi użytkownika do rejestru połączeń, co pozwala łatwo wykonać telefon do osób, z którymi często rozmawiamy. Pierwsza zakładka zawiera spis wszystkich połączeń telefonu (również nieodebranych). Kolejne zakładki pozwalają przeglądać je według typu: nieodebrane, wykonane czy odebrane. W rejestrze połączeń znajdziemy również przyciski pozwalające sprawdzić czas połączeń oraz ilość danych, które wysłaliśmy i pobraliśmy z telefonu. Jest to przydatna funkcja w łatwo dostępnym miejscu.

Dobry plastik, poręczny kształt i niewielka waga sprawiają, że T500 dobrze leży w dłoni

System operacyjny T500 jest prosty i szybki, pozwala użytkownikowi łatwo dotrzeć do najważniejszych funkcji. Na ekranie głównym do dyspozycji mamy cztery podstawowe przyciski: telefonowania, książki telefonicznej, SMS-ów i aplikacji. Oprócz nich znajdziemy na nim również widżety aparatu fotograficznego i odtwarzacza muzycznego. Słowem, wszystkie najważniejsze funkcje telefonu są dla użytkownika dostępne już z ekranu głównego. Wciskając zieloną ikonkę w prawym dolnym rogu ekranu przechodzimy do trybu dodawania widżetów - możemy skorzystać z wielu wgranych dodatków, na przykład AccuWeather, czyli aplikacji informującej o aktualnego pogodzie. Do ekranów możemy dodać też takie widżety jak Data, Radio czy statusy z serwisów Facebook lub Twitter. Jest też bardzo przydatny widżet z oknem wyszukiwania Google, a inny praktyczny widżet umożliwia nam łatwy dostęp do funkcji wyciszenia telefonu (wystarczy dotknąć ikonę z symbolem głośnika by wyciszyć urządzenie).

Warto dodać, że T500 ma również wbudowaną aplikację do obsługi Facebooka i Twittera, dzięki czemu wystarczy się zalogować, by korzystać z tych znanych serwisów społecznościowych. Równie łatwo połączymy telefon ze skrzynką pocztową, a jeśli korzystamy z na przykład Gmaila - wystarczy podać login i hasło.

Jeśli chodzi o łączność i funkcje multimedialne, to do dyspozycji mamy Bluetooth i transmisję danych w standardzie EDGE. Telefon nie obsługuje transmisji 3G ani sieci WLAN. Wśród natywnych aplikacji znajdziemy przydatne programy do obsługi YouTube i Picasy - popularnych serwisów internetowych. Wbudowany aparat fotograficzny wykonuje zdjęcia w jakości 2 megapikseli. Do dyspozycji mamy również radio FM. GT500 posiada złącze kart microSD, o maksymalnej pojemność 4 GB.

W pudełku znajdziemy telefon, baterię, ładowarkę oraz dokumenty (instrukcja obsługi i gwarancja)

Atrakcyjny smartfon LG oferuje sporo funkcji zarezerwowanych jeszcze do niedawna dla dużo droższych urządzeń. Wygodny ekran dotykowy, sprawny i szybki system operacyjny, intuicyjna obsługa oraz poręczność aparatu, sprawiają, że ten telefon łatwo przypadnie użytkownikowi do gustu. Osoby szukające aparatów oferujących bardziej zaawansowane funkcje multimedialne, większe i lepsze ekrany, lepszej klasy aparat fotograficzny - powinny przyjrzeć się ofercie “dużych” smarfonów.

Informacje ogólne  
Producent LG
Model EGO T500
System 850/900/1800/1900
Pamięć zewnętrzna microSD (do 4GB)
Pamięć wewnętrzna ok. 50MB
Standardowy akumulator Li-Ion 950mAh
Wymiary [mm] 105 x 57,3 x 12,9mm
Waga [g] 94
UMTS nie

<p><em>Najnowsza propozycja LG - sprawdziliśmy ją w naszym teście.</em></p>

LG EGO T500 - sprawdza się na co dzień - opinie i komentarze (134)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Design
Aplikacje
Bateria
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
molowniczek
07-09-2014 - 17:25:15
gdzie sprawdzić jaki się ma ip
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
07-09-2014 - 20:19:54
Witam. Najprościej byłoby odwiedzić serwis www, np.: www.twojeip.wp.pl Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
poop
06-07-2014 - 21:45:49
jak tu sie aktywuje internet ? :/
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
07-07-2014 - 07:31:56
Trzeba wybrać Menu > Ustawienia > Łączność i dodać Punkty dostępowe. Pamiętaj też włączyć transmisję danych. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Raxo
06-11-2013 - 22:35:58
Pomoże mi ktoś w skonfigurowaniu połączenia z internetem? . mianowicie mój problem polega na tym że nie mogę polaczyć się z internetem . posiadam pakiet 100Mb danych sprawdzałem wszystkie moje usługi i ten pakiet jest przypisany do mojego numeru lecz nie mogę go uruchomić w telefonie proszę o pomoc ;c
  (0)
Odpowiedz
aga
25-10-2013 - 18:14:19
Czy można w nim włączyć jakoś wifi ???
  (0)
Odpowiedz
Natula
28-09-2013 - 15:41:16
Jestem zadowolona z tego telefonu, mam go już ok.2 lata. Ostatnio nie mogę nic przesłać przez Bluetootha a zawsze mi działało. Proszę o pomoc, co mogę zrobić
  (0)
Odpowiedz
asia.
23-03-2014 - 15:32:13
@Natula - spróbuj sformatować dysk :)
  (0)
Odpowiedz
mspiotrass123
21-08-2013 - 18:40:08
czyli to jest łatwy i prosty smartfon tak
  (0)
Odpowiedz
mspiotrass123
12-08-2013 - 13:04:12
to jak jest smartfon czy telefon bo mówiliście że to smartfon
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
12-08-2013 - 15:21:16
mspiotrass123 , czasem granica między telefonem a smartfonem jest bardzo mała. Można powiedzieć, że ten model to bardzo prosty smartfon. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
mspiotrasss
31-07-2013 - 10:59:35
muwiliście że smartfon
  (0)
Odpowiedz
mspiotrass123
24-07-2013 - 16:05:04
to jest smartfon czy telefon
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
29-07-2013 - 13:36:05
Telefon.
  (0)
Odpowiedz
Kamila
09-07-2013 - 10:46:30
czy można w sieci załatwić sobie darmowy internet ?
  (0)
Odpowiedz
Wojtek
22-06-2013 - 10:38:51
Do Janp: Włączenie/wyłączenie Bluetooth: Menu główne &gt;&gt; Bluetooth i tam jest wszystko :)
  (0)
Odpowiedz
Janp
17-04-2013 - 20:09:14
Skoro nie mam żadnej odpowiedzi (nawet od firmy zachwalającej swoje telefony), to mam drugie pytanie: gdzie w LG-T500 szukać włączenia i wyłączenia Bluetooth ? Tylko nie piszcie że w Komunikacji , tam tego nie ma. I to na tyle redakcjo T-Mobile.
  (0)
Odpowiedz
Janp
13-04-2013 - 19:53:59
Czy wasze telefony też mają taki cichy dzwonek, czy tylko mój ? Mam go już 1,5 roku i jestem z niego bardzo zadowolony, tylko te ciche dźwięki...
  (0)
Odpowiedz
missis1212
22-02-2013 - 20:21:27
Czy jest możliwość kupienia do niego obudowy? Niestety mam ten telefon drugi rok i obudowa jest w tragicznym stanie, ale poza tym bardzo go lubię, jest prosty w obsłudze i całkiem poręczny...
  (0)
Odpowiedz
Łukasz
16-02-2013 - 21:45:32
Mam ten telefon. Jest on bardzo fajny i przyjrmny w obsłudze. Ale mam go 2 lata i czasem sie sam wyłącza. Ale to nie problem
  (0)
Odpowiedz
pat
12-02-2013 - 18:47:41
Ocena: 10/10
super
  (0)
Odpowiedz
hubert Xd
05-01-2013 - 23:43:29
Ocena: 1/10
troche słaby :(
  (2)
Odpowiedz
Play-owiec
18-12-2012 - 18:45:06
Czy ten telefon posiada Wi-Fi ? Jeśli nie to ma słuchawki ??
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
19-12-2012 - 16:13:42
Niestety nie ma Wi-Fi. Producent do zestawu nie dodaje również słuchawek. Pozdrawiamy.
  (0)
Odpowiedz
Super ona
15-12-2012 - 21:36:35
ile on kosztuje]
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
16-12-2012 - 15:29:27
A o jaką ofertę pytasz? Abonament, MIX? Pozdrawiamy!
  (1)
Odpowiedz
kwiatuszek
28-11-2012 - 18:09:04
ja nie mogę dlaczego ten tel. nie ma androida ??
  (1)
Odpowiedz
Bartuś
12-11-2012 - 19:11:37
Ocena: 1/10
mURZYN ZABIJE CIE
  (2)
Odpowiedz
dora
21-10-2012 - 09:07:06
jak włączyć w ty telefonie internet ? próbowałam i się nie da ;(
  (0)
Odpowiedz
frezja
14-10-2012 - 17:42:56
Ocena: 5/10
czy mozna w nim uruchomic wi fi?i jak?
  (0)
Odpowiedz
Uczciwy
12-10-2012 - 18:28:16
Telefon nie fajny ja dopłaciłam za niego 49 zł a na allegro jest za 150zł no i jest beznadziejny. Słaby aparat nie ma w-fi :/
  (0)
Odpowiedz
eloelo80
05-10-2012 - 21:53:13
Mam pytanie. Kiedy mogę dostać ofertę nowego telefonu, gdy mam Mix 25 na liczbę doładowań i jestem w niej już nieco ponad rok (dokładniej od lipca 2011)?
  (0)
Odpowiedz
Majaa567
17-09-2012 - 17:12:23
Ocena: 1/10
Nie fajny nie lubie tego telefony nie podoba mi sie!!!!!!!!!!!!!
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
18-09-2012 - 10:17:32
Napiszesz dlaczego? Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
agnesw304
12-09-2012 - 14:56:16
czy macie może jakiś tani telefon z klawiaturą
  (0)
Odpowiedz
********
16-08-2012 - 00:49:15
moznaustawic blokade z kodem dostepu
  (0)
Odpowiedz
Emilka
11-08-2012 - 13:22:15
ogólnie telefon ok ale mam problem: wyświetla mi się że mam 1 wiadomość nieodebraną [od 3 dni] , usunęłam wszystkie wiadomości i nic- wyłączanie telefonu też nic nie pomaga...;/
  (0)
Odpowiedz
Robson
01-08-2012 - 10:16:54
Czy jest taka możliwość zeby wgrać do niego inne motywy?
  (0)
Odpowiedz
karmel
27-07-2012 - 12:03:39
Czy można w nim ustawić blokadę ekranu? proszę o odp.
  (0)
Odpowiedz
NataliaKrawczyk
18-07-2012 - 18:40:47
Przez jakiś czas mój telefon(LG EGO T500) był wyłączony przez ok.2 miesiące i gdy go włączyłam i chciałam skorzystać z internetu to odmówił mi posłuszeństwa , stało się to jakiś miesiąc temu , a gdy chcę uruchomić wyświetla mi się napis ` Nie można nawiązać połączenie ` . Z czym to może być spowodowane?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
20-07-2012 - 09:26:39
Natalio, problem może być związany z brakiem konfiguracji telefonu. Warto również przełożyć kartę do innego aparatu i sprawdzić czy można połączyć sięz siecią, w celu wykluczenia awarii sieci. Jeżeli żadne z powyższych nie przyniesie rozwiązania - pozostaje oddanie telefonu do serwisu na gwarancji. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
neskaa
28-06-2012 - 21:38:33
mam zamiar kupić sobie ten tel i mam pytanie jakie ma on wejście na usb i czy ma wifi bo jedni mówią że ma inni że nie.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
30-06-2012 - 12:55:14
LG Ego posiada wejście micro USB i nie posiada Wi-fi. Pozdrawiamy.
  (1)
Odpowiedz
Yasiek
14-06-2012 - 16:21:45
Jest możliwość dokupienia oddzielnie obudowy do tego telefonu ???
  (0)
Odpowiedz
MrTiki
08-06-2012 - 21:21:22
Czy jest to smartphone? I czy można na nim grać w lepsze gry np. na typowe smartphony
  (0)
Odpowiedz
kama
23-05-2012 - 15:24:09
czy w zestawie jest kabel USB proszę o odp.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
23-05-2012 - 15:37:17
Kama, w zestawie jest: telefon, bateria, ładowarka, instrukcja obsługi i karta gwarancyjna. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
kubasinski
17-05-2012 - 17:26:16
gdzie jest wirtualna klawiatura prosze szybko napiszcie
  (0)
Odpowiedz
krys
17-05-2012 - 15:39:58
W jaki sposób można przezucić zdjecia z tego telefonu na komputer???????????
  (0)
Odpowiedz
max
04-05-2012 - 13:12:05
gdyby SMS mi dochodziły do by był nawet fajny mam pytanie gdzie można kupić kabel USB i słuchawki proszę o odp
  (3)
Odpowiedz
max
04-05-2012 - 13:09:05
beznadziejny od początku SMS mi nie dochodziły i nie dali słuchawek ani kabla USB
  (3)
Odpowiedz
anka163514
24-04-2012 - 18:07:38
Ocena: 6/10
Telefon świetnie sprawdza się w każdych warunkach.jest odporny na zarysowania co jest jego dużym plusem.prosty w obsłudze jednak jeśli ktoś chce sprawdza się w nim komunikator.oszczędny tryb energii pozwala na jeszcze dłuższą pracę.wg mnie telefon ten jest idealny dla każdego niezależnie od wieku.polecam
  (1)
Odpowiedz
GrzDab
24-04-2012 - 13:48:16
Super i bezawaryjny telefon bezproblemowo się z niego korzysta. Polecam
  (0)
Odpowiedz
fredzia
20-04-2012 - 15:18:23
czy jeżeli korzystam z internetu typu facebook z innej karty i wykupie sobie internet na mb powiedzmy na miesiąc za 9zł. to wtedy nie bdz mi pobierało pieniędzy z konta, bo już zapłaciłam za internet. tak?
  (0)
Odpowiedz
karolina
17-04-2012 - 23:02:04
Wyłączyłam telefon i nie mogę go włączyć ponownie , boję się , ze coś jest z ekranem co mam zrobić ? proszę o pilną odpowieedź.
  (0)
Odpowiedz
niki
10-04-2012 - 12:39:24
odłączyłam telefon od USB i nagle ekran dotykawy przestał działać ;/ co mam zrobić ?
  (0)
Odpowiedz
nicolaa
04-04-2012 - 15:41:35
Ile kosztuje ten telefon jeśli skończyła mi się już umowa, a mam taryfe mix za 25 zł miesięcznie. Proszę o szybką odpowiedzi T-mobile :)
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
06-04-2012 - 10:57:13
Nicolaa, a na ile doładowań miałaś MIX? Pomoże nam to ustalić cenę telefonu. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
rafal22
01-04-2012 - 21:19:45
Wydaje mi się, że tak renomowana firma, jak T-Mobile powinna dorzucać coś ekstra do swoich telefonów:) Kto się ze mną zgadza?
  (0)
Odpowiedz
bartekkkozok123
01-04-2012 - 18:36:54
LG EGO T500 mam Sieci Wi-Fi jak napisz się SMS
  (0)
Odpowiedz
rafal22
30-03-2012 - 21:33:58
A czy w zestawie są także frytki?
  (6)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
31-03-2012 - 11:30:28
Rafale, a jak Ci się wydaje?
  (0)
Odpowiedz
Stefan
26-03-2012 - 07:23:55
Niby nie ma WiFi a mi sie łaczy za free z netem, a w bloku mam siec WiFi
  (1)
Odpowiedz
lalka
10-03-2012 - 12:09:35
do ancilek : baterja trzyma ok tygodnia przy czym prawie codziennie słucham muzyki
  (1)
Odpowiedz
Roksana123
23-02-2012 - 10:54:33
nie ma słuchawek, ani USB dostałam go wczoraj na pierwszy rzut oka byłam wręcz zachwycona. No ale: nie ma wi-fi (tzn. google, twitter, facebook itp. jest PŁATNE) Do Anio: tak będą pasowały bo telefon ma wejście mini jack, co jest plusem, jeszcze mam taki problem... chciałam sobie poprzesyłać muzykę, parę piosenek sobie zgrałam, ale potem pisze mi, że pamięć pełna, choć gdy wejdę w stan pamięci pisze mi, że mam ponad połowę pamięci wolnej... nie wiem co zrobić... proszę o pomoc! Do czechu: wchodzisz w ustawienia, potem w ustawienia urządzenia i tam masz języki.
  (0)
Odpowiedz
czechu
21-02-2012 - 23:54:47
<strong>prośba - gdzie ustawia się język telefonu ?</strong>
  (0)
Odpowiedz
ancilek
20-02-2012 - 11:44:19
a nie wiecie ile trzyma bateria bo mialam raz lg i codziennie musiałam go ładować to doprowadzało mnie do szału:)
  (0)
Odpowiedz
idzia22202
18-02-2012 - 18:26:32
<strong>nie ma,ale jest to bardzo dobry telefon. Jest prosty w użyciu i przede wszystkim wygodny . </strong>
  (0)
Odpowiedz
Natalia
01-02-2012 - 19:11:52
A w zestawie jest kabel usb i słuchawki??
  (1)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
02-02-2012 - 09:08:16
W zestawie oprócz telefonu znajduje się bateria, ładowarka, instrukcja obsługi oraz karta gwarancyjna. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
Natalia
01-02-2012 - 19:10:28
a co jest w zestawie?
  (0)
Odpowiedz
nati
31-01-2012 - 10:59:34
czy ten telefon posiada WiFi??
  (0)
Odpowiedz
Anio
29-01-2012 - 17:24:54
Tak kamila youtube i facebook jest platny ale przez 6 cykli jest za darmo . Aha a ja mam pytanie . Czy jak kupie sluchawki mini jack to beda dzialaly na Lg ego t500 ? prosze redakcje o odpowiedz
  (0)
Odpowiedz
Kamila .
27-01-2012 - 11:45:36
??? ;)
  (0)
Odpowiedz
Kamila .
27-01-2012 - 11:43:46
czy w tym telefonie you tube i facebook są płatne
  (0)
Odpowiedz
mm
23-01-2012 - 14:14:02
czy ten aparat ma wejcie usb?
  (0)
Odpowiedz
przemek
20-01-2012 - 15:18:43
gdzie można kupic USB prosze redakcje o odpowiedz
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
21-01-2012 - 12:18:22
Przemku, co masz na myśli pisząc o USB? Pozdrawiamy!
  (4)
Odpowiedz
NatiSzka
19-01-2012 - 16:03:02
mam ten telefon informuje jezeli chce ktos wejsc na internet to wszystko jest platne m.in. youtube google itp
  (0)
Odpowiedz
przemek
18-01-2012 - 17:44:32
gdzie mozna do niego kupic kabel USB ? czy ten telefon ma WI-FI prosze redakcje o odpowiedz
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
20-01-2012 - 10:29:33
Przemku, nie posiada Wi-Fi. Pozdrawiamy!
  (2)
Odpowiedz
Mania
18-01-2012 - 16:33:36
<strong>Nwm boje sie ze youtube jest platne . Jutro mam kupowac jest platne czy nie ? prosze o szybka odpowiedz pozdrawiam z gory dzieki</strong><blockquote></blockquote>
  (0)
Odpowiedz
Klauduska
17-01-2012 - 17:39:01
<strong>Czy youtube jest zadarmo w tym extra telefonie ? </strong>
  (0)
Odpowiedz
gres
16-01-2012 - 14:38:34
Czy ten model ma tak rozchwiane wejście słuchawkowe że minijack słuchawek PHILIPS wypada.Może mam wadliwy egzemplarz telefonu.
  (0)
Odpowiedz
Misiaa
15-01-2012 - 14:11:18
<strong>A czy ten telefon ma wi - fi ? I czy jest w miarę taki , że sie szybko nie rozwala ?</strong>
  (0)
Odpowiedz
tomek
14-01-2012 - 19:32:19
kiedy będzie mozna zmówić ten telefon w mixie bo teraz sie nie da . przy próbie zmówienia w mixie wyskakuje komunikat ,,Przepraszamy. Nie ma możliwości kontynuowania zamówienia z wybraną taryfą. Prosimy o powrót i wybranie innej taryfy." proszę o szybką odpowiedź <strong>REDAKCJI</strong>
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
16-01-2012 - 09:39:23
Tomku, prosimy o kontakt z BOU. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
Mruczek
14-01-2012 - 15:06:21
<strong>Da się na nim ściągnąć gg ?</strong>
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
14-01-2012 - 16:42:02
Mruczki, niestety nasze GG nie jest dla tego modelu dedykowane. Pozdrawiamy!
  (1)
Odpowiedz
Misiaa
14-01-2012 - 15:03:54
<strong>Telefon jest bardzo fajny. Może nie ma super bajerów , ale mimo to jest bardzo fajny.Poręczny kształt , ma aż 3 ekrany. Także możesz na jednym coś ustawić ;) na drugim też coś itp. ; ) Ma też 3 menu , więc trochę tych funkcji ma . Jest fajny , kolorowy ,i wgl taki barwny . Nabyłam go w T-Mobile za 1 zł na 3 lata za miesięczne doładowanie 25 zł ! Polecam ten telefon , a najbardziej polecam zakupić go w T-Mobile : ) Ponieważ to najlepsza sieć jaką znam :) Mam też kilka pytań odnośnie telefonu. Czy ma on w końcu te wi - fi ? Bo raz mówią tak , raz tak . I czy korzystanie z E-maila tam jest darmowe ? Z góry dzięki ; ) Polecam telefon [ jeżeli umiecie o niego dbać :D ]</strong>
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
14-01-2012 - 16:43:00
Misiaa, dzięki za podzielenie się swoją wiedzą z innymi użytkownikami :-) Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
Bartek123
13-01-2012 - 17:34:41
Czy ten telefon obsługuje karty pamięci sdhc?
  (0)
Odpowiedz
tomek
12-01-2012 - 17:22:49
<strong>a jak spłaca się ten telefon kupuje sie karte co miesiąc czy sie płaci przelwem.?? Pliss o szybką odp bo jutro kupuje.</strong>
  (1)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
13-01-2012 - 10:12:10
Tomku, niestety nie rozumiemy o co pytasz, czy chodzi Ci o Mix na liczbę doładowań? Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
bartek
10-01-2012 - 21:53:32
super telefon polecam
  (0)
Odpowiedz
lilii
09-01-2012 - 20:32:50
to jest w tym telefonie wifi? . w salonie powiedzieli mi, że jest, ale nie wiem gdzie się znajduje ? . pomoże ktoś?
  (0)
Odpowiedz
art
08-01-2012 - 14:05:13
nie ten tel nie ma wifi ani systemu android niestety
  (0)
Odpowiedz
dagusia xd
03-01-2012 - 14:42:43
najpierw trzeba wejść w aplikacje i na 2 karcie jest bluetooth trzeba kliknąć na to i przy napisie bluetooth jest włącznik i wyłącznik
  (0)
Odpowiedz
dydo
30-12-2011 - 20:22:09
jak w nim włączyć bluetooth?
  (0)
Odpowiedz
przemekdyrka
27-12-2011 - 09:32:03
a gdzie można do niego dokupić USB
  (0)
Odpowiedz
Czekoladaaa
19-12-2011 - 20:39:48
Jaką ma średnicę gniazdo mini jack ( na słuchawki ) ?????
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
21-12-2011 - 11:26:21
Czekoladaaa, ma średnicę 3,5 mm. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
Daaaamiannn
10-12-2011 - 17:20:09
Ten telefon ma wii fi ? Prosze od odp.
  (0)
Odpowiedz
Magda
06-12-2011 - 18:34:05
<strong>Karta 5GB nie działa , bo na nim można mieć kartę tylko do 4 GB !</strong>
  (0)
Odpowiedz
Zema-w
29-11-2011 - 14:16:30
Czy ten telefon ma WI-FI? podstawowe pytanie .
  (0)
Odpowiedz
Dalv
28-11-2011 - 21:56:31
Czy ten model jest dostępny w innym systemie np. ANDROID
  (0)
Odpowiedz
Saracia
28-11-2011 - 15:49:46
czy ten telefon ma wysuwaną klawiaturę P.S. proszę o szybką odpowiedź
  (0)
Odpowiedz
Ola
20-11-2011 - 17:16:45
w jakim abonamencie ten telefon kosztuje 1 zł?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
21-11-2011 - 13:51:28
Ola, w naszej Gwiazdkowej ofercie, ten telefon kosztuje 1 zł, w abonamencie 29 zł. Więcej informacji znajdziesz pot tym linkiem, wystarczy, że klikniesz na "Zamów", a będziesz mogła sprawdzić jego cenę: http://apps.t-mobile.pl/productApp-web/user/jsp/product_details.jsp?productId=4935&market=P&type=all Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
polo
17-11-2011 - 17:55:24
ile kosztuje nowy wyświetlacz do LG EGO T500 <strong></strong>
  (0)
Odpowiedz
kaniaaa50
16-11-2011 - 19:16:54
Czy to że posiada on procesor może spowodować jakieś awarie???
  (0)
Odpowiedz
gosiula22
12-11-2011 - 11:33:50
Mam telefon 3 dni i już się popsuł.Wyświetlacz w trybie pracy po krawędziach ekranu świeci mi na lekki żółty kolor.Co może być za przyczyna? Czy w salonie w którym kupowałam wymienią mi na nowy czy zabiorą do gwarancji? Proszę o odpowiedź.
  (0)
Odpowiedz
Zdezorientowana
11-11-2011 - 15:02:46
Czy ten telefon posiada Wi-fi ?? <br /> Mam kartę microSD 5GB dlaczego ona mi nie działa ?<br />
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
11-11-2011 - 16:38:48
Zdezorientowana, zdalnie nie jesteśmy powiedzieć gdzie leży przyczyna, doradzamy kontakt z serwisem producenta. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
paula
05-11-2011 - 16:58:44
Proszę o odpowiedz. Z góry dziękuję.
  (0)
Odpowiedz
paula
04-11-2011 - 21:41:42
Potrzebuję telefonu do robienia zdjęć, słuchania mp3, kręcenia filmików, a przede wszystkim mocnego, a czy on ma wejście USB? Czy on by sie dla mnie nadawał?
  (0)
Odpowiedz
lusia
29-10-2011 - 22:09:53
ile on kosztuje?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
30-10-2011 - 10:46:21
lusia, cena tego telefonu jest zależna od oferty (MIX, abonament), którą wybierasz. Musimy znac więcej szczegółów, żeby odpowiedziec Ci na to pytanie. Pozdrawiamy.
  (0)
Odpowiedz
madziol324
24-10-2011 - 14:31:59
jak ściągnąć gadu gadu na ten telefon..?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
25-10-2011 - 15:37:03
madziol 324, niestety Twój telefon nie jest dedykowany dla GG. Pozdrawiamy.
  (1)
Odpowiedz
??
17-10-2011 - 17:15:21
ma on wi-fi ?
  (0)
Odpowiedz
ProGościu
11-10-2011 - 21:29:33
Czy ten telefon ma androida? Proszę o odpowiedź.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
12-10-2011 - 13:28:44
ProGościu, ten model nie posiada Androida.
  (0)
Odpowiedz
ryba
09-10-2011 - 20:54:55
niedługo go dostanę ,a dotykowe wcale się nie psują bo mam avilę od 3 lat i działa doskonale
  (0)
Odpowiedz
gość
02-10-2011 - 17:42:18
ja telefon to telefon każdy się kiedyś zepsuje jak ludzie w tym świecie :) ja mam ten tel i nie narzekam jest isty :)
  (0)
Odpowiedz
mycha
30-09-2011 - 17:50:29
mam go tydzień i już dwa razy dałam do reklamacji
  (0)
Odpowiedz
klaudia
26-09-2011 - 08:53:26
A jak z głośnikiem w tym telefonie ? Czy wyraźnie słychać osobę po drugiej stronie ?
  (0)
Odpowiedz
Myszka
16-09-2011 - 15:52:07
Ile można czekać na tego smartfona ????/
  (0)
Odpowiedz
kaśka
10-09-2011 - 14:32:43
miśka ? kto ci to powiedział ze dotykowe sie szybko psują ? ja mam juz ten telefon dokładnie 3-4 dni temu wzięłam i jestem z niego bardzo zadowolona z reszta to nie jest mój pierwszy dotykowy... wczesniej miałam LG cookie i także byłam z niego bardzo zadowolona lecz niestety umowa sie skoonczyła i nadszedł czas na nowy telefon.. Zachęcam wszystkich by brali dotykowe ponieważ są niezawodne !!! pozdrawiam kaśka :)
  (0)
Odpowiedz
Hanusia&lt;3
07-09-2011 - 20:21:39
A ja ten telefon dostane bo swój zgubiłam.
  (0)
Odpowiedz
Mnich
04-09-2011 - 16:04:18
ja zawsze mówiłem że dotykowe to zbędny bajer brat kupił nokie dotykową 2-3 lata temu i działa do tej pory dawał mi się pobawić od czasu do czasu i się przekonałem ja zmieniam i zastanawiam się między lg ego a nokią 2730 c chata 335 oglądam ale raczej go nie wezmę bo miałem złe do czynienia z samsungiem tzn. brak zasięgu w środku miasta
  (0)
Odpowiedz
OHS
02-09-2011 - 20:55:25
"Miśka" masz rację- też jestem za tym że się psują!
  (0)
Odpowiedz
hj
20-08-2011 - 08:16:47
kto ci to powiedział że dotykowe się szybko psują
  (0)
Odpowiedz
miśka
27-07-2011 - 13:37:14
mam do wyboru ten telefon lub samsung ch@t335 i nie wiem który wziąść bo ponoć dotykowe się szybko psują
  (1)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Od piątku w różnych miejscach Warszawy można napotkać tajemnicze znaki „X”, a także trzymetrowy X jeżdżący po ulicach. W wielu punktach stolicy można też znaleźć darmowe vouchery na przejazdy taksówkami. Kto stoi za całą akcją?

W piątek, 17 maja, ruszyła w stolicy nietypowa akcja promocyjna – na mostach, przy stacjach metra, na budynkach i w wielu innych punktach w mieście można spotkać tajemnicze znaki „X”. Ponadto w ruchliwych punktach np. na Krakowskim Przedmieściu i Polach Mokotowskich, przemieszcza się ogromny trzymetrowy żółty X, a osoby, które wprawiają go w ruch rozdają darmowe vouchery na przejazdy taksówkami. Vouchery o wartości 15 PLN można też znaleźć na przystankach autobusowych czy w miejskich środkach transportu.

Zacznij tu, zacznij w tej chwili!

Akcja ma na celu promocję aplikacji mytaxi, której znakiem firmowym jest właśnie „X”. Znak “X” symbolizuje człowieka wzywającego taksówkę, a także skrzyżowanie dróg. Znaki „X” rozprzestrzenione na terenie stolicy wyznaczają również miejsca, w których można rozpocząć swoją przygodę z aplikacją mytaxi, nawołując przechodniów do zmiany sposobu zamawiania taksówki – zgodnie z hasłem: „Zacznij tu, zacznij w tej chwili”. W niektórych lokalizacjach oznaczonych żółtym „X” pozostawione są także vouchery o wartości 15 PLN na pierwszy przejazd z aplikacją mytaxi.

Akcja potrwa do końca czerwca, więc jeśli jeszcze nie udało Ci się złapać X’a, czym prędzej ruszaj w miasto! Zacznij teraz, zacznij w tej chwili i przesiądź się na dobre z mytaxi!

Fala znaków X zalała Warszawę! Co się za tym kryje? - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Data debiutu smartfonu OnePlus 2 została właśnie potwierdzona. Producent szykuje z tej okazji małą niespodziankę.

OnePlus 2 zobaczymy już 27 lipca, czyli za miesiąc. Wydarzenie będzie na żywo transmitowane w internecie i każdy może je zobaczyć na swoim komputerze lub urządzeniu przenośnym. Co ciekawe, przekaz będzie także dostosowany dla posiadaczy okularów VR. OnePlus zamierza wypuścić własną wersję okularów Google Cardboard skonstruowaną dla smartfonu OnePlus One.

Odnośnie specyfikacji technicznej OnePlus 2 wiadomo na razie tyle, że pojawi się w nim port USB typu C i lekko zmodernizowany chipset Qualcomm Snapdragon 810. To z kolei każe nam przypuszczać, że smartfon będzie nieco droższy od swojego poprzednika. Jedno się nie zmieni - OnePlus 2 ma być dostępny w systemie zaproszeń przez stronę producenta.

Zbliża się premiera OnePlus 2. Co o niej wiemy? - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się