Evernote i Deutsche Telekom rozszerzają współpracę partnerską, dzięki czemu klienci T-Mobile w 13 europejskich krajach, w których działa operator, otrzymają Evernote Premium.

Wszyscy europejscy klienci T-Mobile otrzymają bez opłat roczne subskrypcje kont Evernote Premium. To dostępny mobilnie obszar roboczy, który umożliwia użytkownikom sporządzanie notatek, dokumentów, wycinków ze stron internetowych, a także tworzenie notatek dźwiękowych i dzielenie się pomysłami z innymi z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

Konta Premium zapewniają użytkownikom większy limit przechowywanych danych, możliwości szybszego i rozszerzonego wyszukiwania notatek oraz większą elastyczność w zakresie dostępności ich notatek w trybie offline.

Evernote - wszystkie Twoje notatki w jednym miejscu

Evernote i Deutsche Telekom zdecydowały się na przedłużenie trwającej od 2013 roku współpracy partnerskiej na kolejne dwa lata. - Informacje od naszych klientów wskazują, że wysoko cenią sobie firmę Evernote i jej produkty za zwiększanie wydajności w pracy. Cieszymy się, że od tej chwili możemy zaoferować naszym klientom Evernote Premium nie tylko na sześć miesięcy, ale na cały rok — mówi Marc Sommer, wiceprezes ds. rozwoju biznesu w Deutsche Telekom.

Wszyscy nowi użytkownicy usługi, którzy są jednocześnie klientami T-Mobile otrzymają roczny dostęp do wersji premium, co pozwoli im zaoszczędzić około 40 euro rocznie. Ci, którzy skorzystali w poprzedniej promocji i otrzymali półroczny dostęp do usługi premium, teraz będą mogli go przedłużyć o kolejne 6 miesięcy.

Aby móc skorzystać z tej oferty specjalnej, klienci T-Mobile otrzymają e-mail z kodem promocyjnym Evernote Premium do wykorzystania.

Evernote Premium dla klientów T-Mobile - opinie i komentarze (8)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

salka1
05-04-2016 - 09:24:38
Witam Czy w tym roku również można korzystać z promocji, bo mnie zadne działania nie skutkują otrzymania premium
  (0)
Odpowiedz
mateopoznan
19-01-2015 - 14:33:28
Czekam na kod, nadal nie dostałem (w zeszłym roku miałem aktywne)
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
20-01-2015 - 10:38:23
Witaj. Informacja na temat możliwości skorzystania ze subskrypcji wyświetla się także w zakładce "Wszystkie notatki" w aplikacji.
  (0)
Odpowiedz
debicca
15-01-2015 - 08:21:52
CO z tym kodem nic nie dostałem
  (1)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
17-01-2015 - 10:59:17
Witam. Pokrótce opiszę proces aktywacji opcji Premium w aplikacji Evernote. Po pierwsze, w samej aplikacji należy wybrać na początku adres e-mail, z którym ma być powiązane konto Evernote. Następnie warto skonfigurować hasło, aby mieć dostęp do konta na wszystkich urządzeniach. Po trzecie w trakcie konfiguracji pojawi się monit z propozycją skorzystania z wersji 12-miesięcznej subskrypcji Evernote we współpracy z T-Mobile. Informacja na temat możliwości skorzystania ze subskrypcji wyświetla się także w zakładce "Wszystkie notatki" w aplikacji. Dopiero po aktywacji subskrypcji przychodzi e-mail z informacjami na ten temat. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
arek66
26-02-2015 - 18:19:31
@ Konsultant T-Mobile - witam, zrobiłe wszystko jak jest napisane, niestety żadna informacja w czasie konfiguracji się nie pojawiła. Jak moge uzyskać wersję premium?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
26-02-2015 - 20:07:31
Witam, Pytanie czy korzystałeś z sieci WiFI czy komórkowej. Spróbuj przez jedną i drugą, a jak nie pomoże to odinstaluj aplikację i pobierz ją ponownie przez sieć komórkową. Pozdrawiam!
  (0)
Odpowiedz
arek66
27-02-2015 - 11:17:35
@ Konsultant T-Mobile - faktycznie, pomogło odinstalowanie i pobranie aplikacji ponownie przez sieć T-Mobile. Dziękuję
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Bezpieczny telefon to ochrona abonenta przed skutkami kradzieży, uszkodzenia lub zniszczenia telefonu i karty SIM. Właśnie wprowadzamy tą usługę dla naszych Klientów Biznesowych!

Służbowy telefon to skarbnica wiedzy. Mamy na nim zapisane wiele informacji, bez których nasza praca byłaby niemożliwa. Dla tego tak ważne jest chronienie tych informacji. Z radością informujemy, że naszym Klientom Biznesowym udostępniamy właśnie usługę Bezpieczny telefon, działającą w ramach Bezpiecznego urządzenia.

Bezpieczny telefon to ochrona przed skutkami kradzieży, uszkodzenia lub zniszczenia telefonu i karty SIM.
 W ramach usługi:

  • Ochronimy Cię przed skutkami kradzieży, uszkodzenia lub zniszczenia telefonu i karty SIM.
  • Naprawimy Twój telefon w promocyjnej cenie.
  • Wymienimy na nowy już od 1,01 zł.
  • Zwrócimy koszty nieautoryzowanego użycia skradzionej karty SIM.

Aktywowanie usługi Bezpieczny telefon nie obciąża zbytnio naszego budżetu. Posiadacze taryf Pakiet dla biznesu i Nowa Firma mogą wykupić usługę już za 4 zł. We frii biznes kosztuje to 12 zł. W skali miesiąca nie są więc to wielkie pieniądze, a dzięki Bezpiecznemu telefonowi możemy mieć pewność, że nasz telefon będzie zabezpieczony.

Bezpieczny telefon w biznesie

Pakiet dla biznesu

Pakiet dla biznesu

PDB 400

PDB 240 PDB 140 PDB 80 PDB 45 PDB 20
abonament w zł (netto) 16 12 12 8 8 4

 

Nowa Firma

Nowa Firma

NF 1000

NF 600 NF 410 NF 270 NF 150 NF 60
abonament w zł (netto)

12

12 8 8 8 4

 

frii biznes

Frii biznes

Frii 140 Frii 110 Frii 80

abonament w zł (netto)

12 zł

Więcej informacji o Bezpiecznym telefonie znajdziecie tutaj.

Bezpieczny telefon teraz także dla Klientów Biznesowych! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Nasi użytkownicy blueconnect już mogą cieszyć się ze zmian, jakie im zafundowaliśmy! A jest to nielimitowany dostęp do stron T-Mobile oraz uproszczone logowanie do iBOA.

Już teraz nasi użytkownicy blueconnect, korzystający z mobilnego internetu poprzez modem, mogą bezpłatnie korzystać z wybranych stron T-Mobile. Oznacza to, że wyświetlanie poniższych stron nie będzie powodować zużywania limitu danych i strony będą działały z pełną prędkością nawet po założeniu ograniczeniu pasma.

Strony z "rodziny" T-Mobile, które będzie można wyświetlać bez zużywania danych:

Taką stronę (informującą o zmianach) widzieć będą użytkownicy blueconnect.

Kolejną zmianą na lepsze dla użytkowników blueconnect jest uproszczone logowanie do iBOA. Wystarczy, że podasz swój numer telefonu i jednorazowe hasło, które otrzymasz poprzez SMS-a. Skorzystaj z porady. Otwórz aplikację do obsługi modemu, wybierz obsługę wiadomości i znajdź SMS z hasłem.

Zmiany na lepsze dla Klientów blueconnect! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Przed nami wakacyjne wojaże i weekendy w rozjazdach. Na pewno przyda się nawigacja, która nie tylko doprowadzi do celu, ale także pozwoli ominąć korki i inne utrudnienia na drodze. Wypróbuj NaviExpert.

T-Mobile pomyślał o potrzebach klientów i oferuje im nawigację NaviExpert w prezencie na 30 dni. Wystarczy do 23 maja wysłać darmowy SMS o treści KORKI na nr 8089, aby otrzymać linka aktywującego do bezpłatnej aplikacji. Aplikacja po 30 dniach sama się wyłączy, bez żadnych konsekwencji.

NaviExpert stanie się twoim przewodnikiem, który bezbłędnie poprowadzi Cię do celu – niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz i dokąd zmierzasz.

Omijasz korki
Oszczędzasz czas, bo nie stoisz w korkach. Nawigacja korzysta z informacji o ruchu drogowym, dane pochodzą od kierowców i pokazują, jak szybko jeździ się na poszczególnych odcinkach dróg. Jeśli nawigacja wykryje w jakimś miejscu korek, wytycza alternatywną trasę.

Ostrzeżenia CB
Dzięki ostrzeżeniom CB w nawigacji unikasz mandatów i podróżujesz bezpieczniej. Funkcjonalność używanego przez zawodowych kierowców radia CB została przeniesiona do aplikacji mobilnej. Można dzięki niej zgłosić i odebrać informacje dotyczące m.in. fotoradarów, kontroli drogowych, wypadków czy niebezpiecznych miejsc.

Codziennie aktualizowane mapy
Mapy NaviExpert uwzględniają aktualne remonty dróg i nowe inwestycje, dzięki czemu ich użytkownik podróżuje zawsze optymalną trasą. Przy wytyczaniu trasy brane są pod uwagę mapy aktualizowane online, a nie przechowywane w telefonie. Użytkownik nie musi dokonywać samodzielnie aktualizacji.

Baza użytecznych miejsc
Użytkownik ma dostęp do aktualizowanej na bieżąco bazy ponad 400 tysięcy użytecznych miejsc i wydarzeń (tzw. punktów POI), zlokalizowanych na mapie. Po wybraniu interesującego miejsca, nawigacja prowadzi do celu.

Darmowy NaviExpert dla klientów T-Mobile - opinie i komentarze (8)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Janusz
14-02-2018 - 07:13:11
Mam numer w telefonie z t mobile a nie mam darmowej nawigacji
  (0)
Odpowiedz
MicroaoftLumia640LTE
11-08-2016 - 19:21:29
Czy można wyłączyć tą nawigacje bo ona nie jest mi potrzebna a tylko bierze kasę proszę o podanie kodu
  (0)
Odpowiedz
MicroaoftLumia640LTE
11-08-2016 - 19:21:27
Czy można wyłączyć tą nawigacje bo ona nie jest mi potrzebna a tylko bierze kasę proszę o podanie kodu
  (0)
Odpowiedz
banita100
21-01-2016 - 08:50:28
również mam tą aplikację NAVIExpert niby za DARMO W abonamencie - ale KODU do zarejestrowania nigdzie nie mogę dostać ...boa radzi mi dzwonić do expertów gdzie minuta rozmowy kosztuje 2,50zł.. I TAK T-Mobil nieżle zarabia w skali kraju. tylko pogratulować POMYSŁU...
  (0)
Odpowiedz
marek1234
19-01-2016 - 13:05:21
Czy nawiexPerth dobrze działa!
  (0)
Odpowiedz
760810
19-01-2016 - 12:59:00
Czekam
  (0)
Odpowiedz
richpl
05-12-2015 - 16:34:26
Po przedłużeniu umowy w T-mobile dostałem w gratisie naviexpert ale nie mogę jej zainstalować z tmobile bo nie działa na iphonie i ipadzie, Dziwne to jest bo aplilacja jest a app store i mozna ja pobrać na ios ale na 7 dni a pózniej trzeba zapłacić 4,99 euro. No cóz to kolejny manewr operatora zeby przyciagnąc klientów do t-Mobile. Uwaga!!! kto na system ios to niech nie da sie nabrać :(((
  (0)
Odpowiedz
DLS
24-09-2015 - 10:44:48
Bardzo dobra oferta dla firm
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się