Apple zapowiadał chęć pobicia własnego rekordu sprzedaży smartfonów w pierwszy weekend ich dostępności w sklepie. Udało się. Wiemy także, kiedy smartfony będą dostępne na naszym rynku.

W weekend otwarcia Apple udało się sprzedać 13 milionów sztuk iPhone'a 6s i iPhone'a 6s Plus. Telefony dostępne były w 12 krajach: Australii, Kanadzie, Chinach, Francji, Niemczech, Hongkongu, Japonii, Nowej Zelandii, Puerto Rico, Singapurze, Wielkiej Brytanii i USA.

Przypomnijmy, że iPhone 6 i iPhone 6 Plus sprzedały się w pierwszy weekend w ilości 10 milionów sztuk, zaś iPhone 5s i 5c – 9 milionów sztuk.

Podając tę informację, Apple jednocześnie potwierdził datę premiery w kolejnych 40 krajach. Już 9 października iPhone 6s i iPhone 6s Plus będzie można kupić nie tylko w Polsce, ale także w Andorze, Austrii, Belgii, Bośni, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Grecji, Grenlandii, na Węgrzech, Islandii, w Irlandii, na Wyspie Man, we Włoszech, na Łotwie, w Lichtensteinie, na Litwie, w Luksemburgu, na Malediwach, w Meksyku, Monako, Holandii, Norwegii, Portugalii, Rumunii, Rosji, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcacii i na Tajwanie.

10 października smartfony trafią na kolejne rynki. Do końca roku będzie je można kupić w 130 krajach świata.

 

13 mln iPhone'ow w pierwszy weekend i polska data premiery - opinie i komentarze (2)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

AdamN
28-09-2015 - 21:18:51
To kiedy będzie dostępny u was w ofercie? 9 października mogę się przejść do waszego salonu? :)
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
03-10-2015 - 18:35:21
Witam Nie jestem w stanie zapewnić, że telefon będzie dostępny w konkretnym punkcie, natomiast na naszej stronie www.t-mobile.pl jest już możliwość zamówienia iPhona 6S. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Najnowszy iPhone jest najszybciej sprzedającym się smartfonem w historii. Przez pierwszy weekend na rynku, kupiło go 4 mln osób.

Sukces jest o tyle znaczący, że iPhone 4S debiutował wyłącznie w siedmiu krajach. Poza USA, były to: Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Kanada, Japonia i Australia. W piątek przed salonami Apple Store, tradycyjnie ustawiali się fani. W Los Gatos w Kalifornii, w ogonku pojawił się sam Steve Wozniak.

iPhone 4S w sieci T-Mobile

W naszej ofercie multimedialnej możesz mieć 250 MB transferu danych w cenie abonamentu! Do tego otrzymacie nielimitowane rozmowy do wszystkich w T-Mobile! Nie mówiąc już o rewelacyjnym iPhone 4S.

Apple podało liczbę 4 mln sprzedanych urządzeń. Warto jednak dodać, iż nie do końca chodzi o piątek, sobotę i niedzielę. W tej puli, całkiem sporo smartfonów, to modele przedpremierowe – Amerykanie mogli iPhone 4S zamawiać od 7 października.

Publikując wyniki sprzedaży, Apple dołożyło wisienkę do tortu. Ujawniło, iż całkiem sprawnie przebiega aktualizacja jabłuszek do iOS 5. Nowy system mobilny ma już 25 mln użytkowników. Nieźle także wyglądają statystyki usługi iCloud, która od 12 października przyciągnęła 20 mln osób.

Apple iPhone 4S

Co teraz? iPhone 4S pojawi się 28 października w kolejnych 22 krajach. Niestety, jeśli chodzi o Polskę, będziemy musieli jeszcze poczekać. Apple zdradziło, iż „pozostałe rynki” zobaczą iPhone 4S jeszcze przed końcem roku. Niestety, zabrakło magicznej, oczekiwanej daty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą recenzją i testem tego telefonu. Znajdziecie je tutaj.

Fot/Źródło: Apple

3 dni, 4 mln. Sukces iPhone 4S - opinie i komentarze (2)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

stokrotka
13-11-2011 - 17:57:16
w ofercie mix cena tego telefonu jest naprawdę kosmiczna
  (0)
Odpowiedz
OLiba3
01-11-2011 - 19:18:55
TAK!<br /> iPhone 4s w Polsce od 11 listopada!<br />
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Już wcześniej sygnalizowaliśmy, że Apple znów idealnie trafił w oczekiwania swoich klientów. Rekordowo wielu z nich ustawiło się w piątek pod salonami koncernu.

Apple poinformował oficjalnie, że w pierwszy weekend, czyli od piątku 19 września do niedzieli 21 września sprzedał w sumie 10 milionów swoich nowych smartfonów. Jednocześnie szef koncernu z Cupertino powiedział, że sprzedałoby się więcej iPhone'ów, gdyby tylko były dostępne w salonach.

Dodajmy, że sprzedaż w miniony piątek ruszyła jedynie w 10 krajach. W ubiegłym roku w pierwszy weekend w 11 krajach Apple sprzedał 9 milionów iPhone'a 5s i iPhone'a 5c. Wówczas sprzedaż dotyczyła także tak dużego rynku, jakim są Chiny. Tym razem rozpoczęcie sprzedaży smartfonów w Chinach zostało opóźnione z powodów regulacyjnych.

26 września nowe iPhone'y będą dostępne w kolejnych 20 krajach, jednak na tej liście nie ma nadal Polski.

Źródło: Reuters

10 mln iPhone'ów w pierwszy weekend! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

iPhone 6s czy iPhone 7? Niezależnie od nazwy w sieci aż roi się od plotek na temat premiery następcy iPhone'a 6. W końcu już teraz wiadomo, że to będzie absolutny hit sprzedażowy. I Apple wcale nie musi mieć dużych udziałów w rynku, aby dużo zarobić na swoim smartfonie. Czekamy na premierę!

W sieci pojawiły się zdjęcia tylnej części obudowy 4,7-calowego iPhone'a 6s i wygląda na to, że nie będzie się specjalnie różnił od swojego poprzednika jeśli chodzi o wygląd. Zaskoczeniem dla niektórych może być fakt, że nie będzie cieńszy, ale grubszy o 0,2 mm.

Spekuluje się, że jest to spowodowane zastosowaniem w urządzeniu technologii Force Touch. To nowość, która może spodobać się twórcom aplikacji mobilnych. Zarejestrowany zostanie bowiem nie tylko dotyk, ale także siła nacisku na ekran. Pozwoli to na uruchamianie różnych funkcji w zależności od tego, jak mocno użytkownik dotknie ekran smartfona. Takie rozwiązanie jest już wykorzystane chociażby w Apple Watch.

Dwa milimetry nie powinny robić nikomu różnicy. Z mniejszym entuzjazmem klienci mogą zaś przyjąć obudowę, która nadal nie będzie cała w metalicznym kolorze, bo Apple będzie zmuszony zostawić niemetaliczne paski, aby anteny mogły działać. W drugiej połowie czerwca w sieci pojawiła się informacja, że koncern z Cupertino złożył wniosek patentowy, dotyczący materiału, który wygląda jak metal, chociaż nim nie jest, dzięki czemu przepuszcza sygnał nadajników sieci komórkowej. W kolejnej generacji iPhone'ów obudowa powinna mieć zatem jeden metaliczny kolor.

No, może niekoniecznie zawsze metaliczny i wykonany z aluminium, bo jakiś czas temu do sieci wyciekł screen, na którym widać całkiem nowego iPhone'a w tańszej wersji – na podobieństwo iPhone'a 5c. To było spore zaskoczenie dla obserwatorów rynku urządzeń mobilnych, ponieważ wspomniany plastikowy i kolorowy iPhone sprzedawał się słabo w porównaniu do iPhone'a 5s.

Jeśli chodzi o najbardziej kluczowe elementy specyfikacji, to iPhone 6s czy też iPhone 7 dostanie procesor A9, którego produkcją zajął się prawdopodobnie Samsung, oraz 2 GB pamięci RAM. Jest coś jeszcze – rozdzielczość matrycy aparatu głównego w smartfonie wzrośnie z dotychczasowych 8 do 12 Mpix. To akurat doskonała wiadomość.

Jeśli chodzi o datę premiery iPhone'a 7 czy iPhone'a 6s (a może obydwu jednocześnie), to mówi się w tym kontekście o 11 września (chociaż wiadomo, że data budzi smutne skojarzenia i z tych względów nie jest najlepsza) jako dacie prezentacji oraz 18 września jako momencie rozpoczęcia sprzedaży. Masowa produkcja ma ruszyć w sierpniu, a będzie stał za nią naturalnie Foxconn.

Premiera iPhone 6s czy iPhone 7 – co Apple pokaże we wrześniu? - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

midian
07-10-2015 - 10:40:55
Chciałbym w końcu zaznajomić się z tym sprzętem, bo wygląda na zacny
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się