Już w ten weekend 17-19 lipca w Kołobrzegu odbędzie się jedna z tegorocznych plażowych imprez. Organizatorzy zapraszają mieszkańców miasta i turystów do strefy T-Mobile na plaży centralnej przy Kamiennym Szańcu od piątku do niedzieli.

Jakie atrakcje czekają na gości plażowej strefy T-Mobile? Przede wszystkim – możliwość aktywnego spędzenia czasu i zadbania o kondycję: jazda na rowerach stacjonarnych, ćwiczenia jogi i stretchingu oraz triathlon – 500 m wiosłowania, 13,3 na rowerze, 3,33 km biegu na orbitreku.

Wspólne uprawianie sportu to nie tylko korzyść dla jego uczestników, ale także dla chorych dzieci - podopiecznych Fundacji TVN Nie Jesteś Sam. Dystans przebyty podczas uprawiania sportu zostanie doliczony do puli akcji Pomoc Mierzona Kilometrami i przybliży uczestników do zrealizowania celu 3. etapu, jaki postawił przed nami organizator. Jeśli licznik akcji na koniec 3. etapu przekroczy 40 mln km, chore dzieci otrzymają kolejne pieniądze na rehabilitację i protezy – 80 tys. zł. Będzie więc można fajnie spędzić czas, aktywnie odpocząć, zadbać o własną kondycję, a przy okazji – pomóc potrzebującym.

Do aktywnego uczestniczenia w naszej akcji, pokonywania sportowych wyzwań i sprawdzania swojej formy będzie w Kołobrzegu zachęcać Ania Dec, ambasadorka Pomocy Mierzonej Kilometrami, prezenterka i dziennikarka telewizyjna. Ania jest uzależniona od zdrowego trybu życia, na co dzień jest bardzo aktywna fizycznie. Swoją pasję do sportu zawdzięcza mężowi, Robertowi Korzeniowskiemu (który także jest ambasadorem naszej akcji i razem z nami zbiera kilometry na pomoc dla chorych dzieci). Anię będzie można spotkać w plażowej strefie T-Mobile w Kołobrzegu.

Oprócz tego, jak zwykle, na naszych gości czekają letnie upominki od T-Mobile. Będzie też można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce, skorzystać z darmowego Wi-Fi. Ale co najważniejsze, aktywnie i ciekawie spędzić czas, a przy okazji – bez wysiłku – pomóc niepełnosprawnym dzieciom wrócić do zdrowia i aktywnego życia.

Relacje z naszej kołobrzeskiej imprezy będzie można obejrzeć w programach TVN Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje, na stronie www.kilometrami.pl. i na Onet.pl. Akcja obecne jest też na Facebooku www.facebook.com/PomocMierzonaKilometrami. Mówi o niej także Radio RMF.

Pomoc Mierzona Kilometrami w Kołobrzegu - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Już w najbliższy weekend akcja Pomoc Mierzona Kilometrami zawita do Kołobrzegu! Wraz z nią tą nadmorską miejscowość odwiedzą jedne z najaktywniejszych Polek – Anna Lewandowska i Joanna Jabłczyńska. Od piątku do soboty (11-13 lipca) zarówno mieszkańcy miasta, jak i turyści –przekonają się jak aktywnie spędzając czas mogą pomagać. Co ważne, wszystkie pokonane przez nich kilometry czy to spacerując, biegając, jeżdżąc na rowerze czy też rolkach pomogą w realizacji kolejnego wyzwania w akcji Pomoc Mierzona Kilometrami.

W najbliższy weekend akcja zawita do klimatycznego Kołobrzegu. Od piątku 11 lipca do niedzieli 13 lipca na plaży centralnej przy Molo zostanie stworzona specjalna strefa T-Mobile, której głównym celem będzie zainspirowanie odwiedzających ideą projektu. W strefie akcji będzie można  także spotkać się z jej ambasadorkami. Do Kołobrzegu przyjadą: sportsmanka i reprezentantka Polski w Karate Tradycyjnym Anna Lewandowska oraz znana z ekranu, miłośniczka wszelkich sportów, szczególnie roweru – Joanna Jabłczyńska. Obie Panie wspierają akcję i również aktywnie pomagają w zbieraniu kilometrów dla dzieci niepełnosprawnych fizycznie – podopiecznych fundacji TVN nie jesteś sam. Wszyscy którzy odwiedzą strefę T-Mobile w sobotę będą mogli wziąć udział w healthy trainingu, w ramach projektu „Healthy Team”, który poprowadzi Ania Lewandowska wraz z koleżanką. Trening to doskonała okazja do rozgrzewki przed kolejnymi wyzwaniami w ramach akcji Pomoc Mierzona Kilometrami.  

Tak bawiliśmy się tydzień temu w Świnoujściu! W ten weekend zapraszamy do Kołobrzegu!

W strefie T-Mobile  uczestnicy standardowo zmierzą się w konkurencjach z wykorzystaniem bieżni oraz rowerków stacjonarnych, a także poznają kilka istotnych faktów odnośnie aktywnego trybu życia. Wszystkie zebrane kilometry podczas wydarzenia wliczą się konkurencji „Sztafeta Miast”, która odbywa się w każdej miejscowości. Dodatkowo na odwiedzających czekają atrakcyjne letnie i sportowe upominki od T-Mobile i partnera akcji Sony.

Na miejscu będzie można zrobić pamiątkowe zdjęcie w fotobutce T-Mobile lub w strefie Sony Xperia Z2. Wszystkie zaplanowane działania podczas eventów wspierających mają udowodnić, że wakacje spędzone nad morzem to nie tylko leżakowanie, ale również możliwość aktywnego pomagania.

Wyniki etapu projektu można śledzić na stronie internetowej akcji www.kilometrami.pl, na Facebooku oraz na antenie TVN w programach Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje oraz w radiu RMF FM. Dodatkowo najświeższe informacje o akcji publikowane będą na bieżąco w Onecie.

Partnerami akcji są Telewizja TVN, Radio RMF, Grupa Onet oraz firma Sony, producent wodoodpornego smartfona Sony Xperia Z2.

<p><em>Sony Xperia Z2 - partner akcji Pomoc Mierzona Kilometrami</em></p>

Jesteśmy w Kołobrzegu! Weźcie udział w Pomocy Mierzonej Kilometrami! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Jeśli spędzacie właśnie wakacje nad morzem, w ten weekend warto wybrać się do Ustki i wspólnie z innymi uczestnikami PMK zgromadzić kilometry dla dzieci z Fundacji TVN Nie jesteś sam.

W najbliższy weekend 7-9 sierpnia Pomoc Mierzona Kilometrami zaprasza na kolejną wakacyjną imprezę – tym razem w Ustce. Już od piątku będzie można odwiedzić strefę PMK przy latarni morskiej. Jej gwiazdami będą: znakomita sportsmenka Aleksandra Goss oraz Rafał Maślak. Każdy może aktywnie włączyć się do akcji, w której aktualnie biorą udział 3 miliony osób.

Na gości plażowej strefy T-Mobile czeka wiele atrakcji i propozycji ciekawego spędzenia czasu. Będzie można przekonać się, że odpoczynek nad morzem to niekoniecznie leżenie na plaży i że, wypoczywając aktywnie, robimy coś dobrego dla naszego zdrowia i kondycji. A jednocześnie poprzez własną aktywność sportową można wesprzeć niepełnosprawne dzieci – podopiecznych Fundacji TVN Nie Jesteś Sam.

Wszystkie kilometry, które goście plażowej strefy pokonają w czasie aktywności i rywalizacji sportowej, zostaną doliczone do ogólnej puli akcji i wesprą osiągnięcie celu 4. etapu – zdobycie 100 tys. Taka kwota trafi do fundacji TVN Nie Jesteś Sam na protezy i rehabilitację dla chorych dzieci, jeśli do północy w sobotę 8 sierpnia licznik Pomocy Mierzonej Kilometrami przekroczy 60 mln kilometrów. W czasie tegorocznej akcji jej uczestnicy zdobyli już 190 tys. zł. Pora do tej kwoty dołożyć kolejną sumę.

Pomoc Mierzona Kilometrami w ten weekend w Ustce - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

W najbliższy weekend 14 – 16 sierpnia Strefa PMK będzie czekać na mieszkańców i wczasowiczów spędzających urlop nad morzem w Jastarni.

Przez najbliższe trzy dni – piątek, sobotę i niedzielę – Pomoc Mierzona Kilometrami będzie gościć w Jastarni na plaży w hotelu Dom Zdrojowy. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, m.in. sportową rywalizację na rowerach stacjonarnych i otwarte treningi, a także upominki. Jak zwykle będą obecne gwiazdy – tym razem Beata Sadowska, dziennikarka, i Robert Korzeniowski, jeden z bardziej znanych polskich sportowców.

W ramach Pomocy Mierzonej Kilometrami można pomóc niepełnosprawnym ruchowo dzieciom, które chciałyby prowadzić aktywne życie – chodzić, biegać uprawiać sport. Wszyscy, którzy odwiedzą plażową strefę, będą mogli przyłączyć się do akcji.

Dystans pokonany w czasie sportowych aktywności zostanie doliczony do wspólnej puli i przybliży do zdobycia 80 mln km, które na koniec obecnego 5. etapu zamienią się na 120 tys. zł. Uczestnicy akcji już zdobyli 290 tys. zł, które T-Mobile, organizator akcji Pomoc Mierzona Kilometrami, przekaże Fundacji TVN Nie Jesteś Sam na rehabilitację i protezy dla chorych dzieci.

Szczegóły akcji Pomoc Mierzona Kilometrami, informacje o tym, jak na co dzień można razem z nami zbierać kilometry, a także relacje z cotygodniowych plażowych imprez nad Bałtykiem można śledzić na www.kilometrami.pl, Onet.pl, w telewizji TVN w programach Dzień Dobry Wakacje i Dzień Dobry TVN, w radiu RMF FM. Zajrzyjcie też na profil PMK na Facebooku.

Pomoc Mierzona Kilometrami w Jastarni - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się