W najbliższy weekend w Szczecinku startuje kolejne wydarzenie, wspierające trzecią edycję akcji Pomoc Mierzona Kilometrami. Trening poprowadzi Przemysław Cypryański – aktor i pasjonat sportu, ambasador akcji.

To już trzeci sezon, kiedy Polacy, dzięki udziałowi w akcji społecznej T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami, mogą wykazać się formą w szczytnym celu - pomaganiu podopiecznym Fundacji TVN Nie jesteś sam.  

Do akcji może dołączyć każda osoba! Wystarczy na swój smartfon pobrać darmową aplikację Endomondo Sports Tracker, wybrać jedną z aktywności podlegających pod akcję - wędrowanie, chodzenie, fitness walking, bieganie, jazda na rowerze, kolarstwo, kolarstwo górskie, jazda na rolkach lub też sport na wózku inwalidzkim i rozpocząć zbieranie kilometrów!

Akcja rozpoczęła się 20 czerwca i potrwa do 27 września 2015 roku. Całość podzielona jest na 8 etapów, przy czym każdy etap to nowe kilometrowe wyzwanie oraz kwota na rzecz dzieci, które pomimo niepełnosprawności chcą wrócić do aktywności fizycznej! Przy pozytywnej realizacji wszystkich ośmiu wyzwań na rzecz Fundacji może trafić nawet milion złotych!

Szczecinek czeka podwójne wyzwanie, ponieważ kilometry, pokonane od piątku do niedzieli (10-12 lipca) wesprą realizację zarówno drugiego, jak i trzeciego etapu akcji. W drugim etapie walczymy o 60 tysięcy złotych. Sportowa niedziela natomiast otworzy trzeci etap akcji, który potrwa do 25 lipca.

W ten weekend uczestnicy akcji spotkają się przy wejściu na plażę miejską od ul. Mickiewicza, gdzie stworzona zostanie specjalna strefa Pomocy Mierzonej Kilometrami. Jej głównym celem będzie zainspirowanie odwiedzających ideą projektu, pokazanie, że wakacje spędzone nad morzem to nie tylko leżakowanie, ale również możliwość aktywnego pomagania.

Na odwiedzających strefę PMK czekać będą liczne sportowe atrakcje, jak chociażby otwarty trening biegowy z Przemkiem Cypryańskim, popularnym aktorem i ambasadorem akcji. Bieganie jest jego wielką pasją. W przeszłości Przemek trenował biegi długodystansowe, nic więc dziwnego, że z taką ochotą już po raz trzeci dołączył do drużyny PMK. Podczas wspólnego treningu Przemek pokaże, że poprzez sportową pasję można aktywnie pomagać najmłodszym!

Dodatkowo na miejscu będzie również można otrzymać letnie upominki od T-Mobile Polska, wykonać pamiątkowe zdjęcie w fotobudce czy też skorzystać z darmowego WI-FI.

Kolejne etapy Pomocy Mierzonej Kilometrami można śledzić na stronie internetowej akcji www.kilometrami.pl oraz www.facebook.com/PomocMierzonaKilometrami, a także na antenie TVN w programach Dzień Dobry TVN  i Dzień Dobry Wakacje. Dodatkowo najświeższe informacje o akcji publikowane będą na bieżąco w Onecie, na stronach: zdrowie.onet.pl, sport.onet.pl oraz uroda.onet.pl. Do aktywności będzie również zachęcać Radio RMF.

Organizatorem akcji Pomoc Mierzona Kilometrami jest T-Mobile Polska, a w zbieraniu kilometrów wspierają również: Endomondo, Telewizja TVN, Radio RMF, Grupa Onet oraz firma Sony, producent smartfona Xperia Z3.

Pomoc Mierzona Kilometrami w Szczecinku - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

W najbliższą niedzielę do Piły zawita akcja, której uczestnicy mogą przekazać przebyte przez siebie kilometry na pomoc niepełnosprawnym dzieciom.

Akcja „Pomoc Mierzona Kilometrami”, której organizatorem jest T-Mobile, trwa przez całe lato. Zachęca ona Polaków do aktywności fizycznej, przy okazji której wspólnymi siłami mogą zbierać kilometry, aby zamienić je na złotówki dla niepełnosprawnych dzieci. W związku ze sportową tematyką akcji, podczas najważniejszych wydarzeń sportowych, a w szczególności biegowych, pojawiają się specjalne strefy T-Mobile. I tak - akcja wystartowała przy okazji Maratonu w Gałkowie, jej zakończenie zbiega się z Maratonem Warszawskim, a 8 września zagości ona na Półmaratonie w Pile.

Aby wziąć udział w akcji wystarczy zainstalować na swoim smartfonie bezpłatną aplikację Endomondo, dołączyć do rywalizacji „Pomoc Mierzona Kilometrami” i uruchomić ją podczas biegu. Zarejestrowane w ten sposób kilometry, trafią do wspólnej puli, a następnie zostaną zamienione na złotówki. Dzięki T-Mobile aż 1 MILION złotych może wspomóc dzieci niepełnosprawne ruchowo.

Poza bieganiem, kilometry można zbierać także podczas codziennych aktywności takich, jak spacerowanie, jazda na rowerze czy rolkach. W akcji mogą wziąć udział również aktywne osoby na wózku inwalidzkim.

W zbieraniu kilometrów pomagają także partnerzy akcji: Telewizja TVN, Radio Zet, Grupa Onet, Endomondo a także firma Samsung – producent najnowszej generacji smartfona GALAXY S4. Wspierają ją również znani i lubiani, m.in., ambasadorka akcji Joanna Jabłczyńska, Anna Dereszowska, Beata Sadowska, Dawid Woliński czy najlepsza polska kolarka górska Maja Włoszczowska.

Szczegółowe informacje na temat możliwości włączenia się do akcji znajdują się na stronie www.kilometrami.pl.

Akcja T-Mobile „Pomoc Mierzona Kilometrami” na Półmaratonie w Pile - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Jeśli spędzacie właśnie wakacje nad morzem, w ten weekend warto wybrać się do Ustki i wspólnie z innymi uczestnikami PMK zgromadzić kilometry dla dzieci z Fundacji TVN Nie jesteś sam.

W najbliższy weekend 7-9 sierpnia Pomoc Mierzona Kilometrami zaprasza na kolejną wakacyjną imprezę – tym razem w Ustce. Już od piątku będzie można odwiedzić strefę PMK przy latarni morskiej. Jej gwiazdami będą: znakomita sportsmenka Aleksandra Goss oraz Rafał Maślak. Każdy może aktywnie włączyć się do akcji, w której aktualnie biorą udział 3 miliony osób.

Na gości plażowej strefy T-Mobile czeka wiele atrakcji i propozycji ciekawego spędzenia czasu. Będzie można przekonać się, że odpoczynek nad morzem to niekoniecznie leżenie na plaży i że, wypoczywając aktywnie, robimy coś dobrego dla naszego zdrowia i kondycji. A jednocześnie poprzez własną aktywność sportową można wesprzeć niepełnosprawne dzieci – podopiecznych Fundacji TVN Nie Jesteś Sam.

Wszystkie kilometry, które goście plażowej strefy pokonają w czasie aktywności i rywalizacji sportowej, zostaną doliczone do ogólnej puli akcji i wesprą osiągnięcie celu 4. etapu – zdobycie 100 tys. Taka kwota trafi do fundacji TVN Nie Jesteś Sam na protezy i rehabilitację dla chorych dzieci, jeśli do północy w sobotę 8 sierpnia licznik Pomocy Mierzonej Kilometrami przekroczy 60 mln kilometrów. W czasie tegorocznej akcji jej uczestnicy zdobyli już 190 tys. zł. Pora do tej kwoty dołożyć kolejną sumę.

Pomoc Mierzona Kilometrami w ten weekend w Ustce - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

W najbliższy weekend 14 – 16 sierpnia Strefa PMK będzie czekać na mieszkańców i wczasowiczów spędzających urlop nad morzem w Jastarni.

Przez najbliższe trzy dni – piątek, sobotę i niedzielę – Pomoc Mierzona Kilometrami będzie gościć w Jastarni na plaży w hotelu Dom Zdrojowy. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, m.in. sportową rywalizację na rowerach stacjonarnych i otwarte treningi, a także upominki. Jak zwykle będą obecne gwiazdy – tym razem Beata Sadowska, dziennikarka, i Robert Korzeniowski, jeden z bardziej znanych polskich sportowców.

W ramach Pomocy Mierzonej Kilometrami można pomóc niepełnosprawnym ruchowo dzieciom, które chciałyby prowadzić aktywne życie – chodzić, biegać uprawiać sport. Wszyscy, którzy odwiedzą plażową strefę, będą mogli przyłączyć się do akcji.

Dystans pokonany w czasie sportowych aktywności zostanie doliczony do wspólnej puli i przybliży do zdobycia 80 mln km, które na koniec obecnego 5. etapu zamienią się na 120 tys. zł. Uczestnicy akcji już zdobyli 290 tys. zł, które T-Mobile, organizator akcji Pomoc Mierzona Kilometrami, przekaże Fundacji TVN Nie Jesteś Sam na rehabilitację i protezy dla chorych dzieci.

Szczegóły akcji Pomoc Mierzona Kilometrami, informacje o tym, jak na co dzień można razem z nami zbierać kilometry, a także relacje z cotygodniowych plażowych imprez nad Bałtykiem można śledzić na www.kilometrami.pl, Onet.pl, w telewizji TVN w programach Dzień Dobry Wakacje i Dzień Dobry TVN, w radiu RMF FM. Zajrzyjcie też na profil PMK na Facebooku.

Pomoc Mierzona Kilometrami w Jastarni - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się