JUMP! to nowe taryfy w T-Mobile, dzięki którym możesz cieszyć się nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami oraz MMS-ami do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce. A do tego dajemy Ci niezawodny i szybki Internet LTE 4G oraz usługę Internet Connect, dzięki której klienci mogą korzystać wspólnie z jednego pakietu danych ze swoimi znajomymi lub współpracownikami i oszczędzać.
Przyłącz się do JUMP!, wybierz dla siebie smartfon i zmień go w mobilne centrum rozrywki: oglądaj mecze z Brazylii na żywo zupełnie za darmo i słuchaj swojej ulubionej muzyki. Gdziekolwiek jesteś i bez zmniejszania transferu danych. Korzystaj też z nawigacji, edytuj filmy z pomocą aplikacji Magisto lub przechowuj osobiste, bądź firmowe dane w chmurze dzięki proDysk.
Chcesz wiedzieć więcej na temat możliwości Internetu LTE 4G, zobaczyć nasz wybór nowoczesnych smartfonów przygotowanych dla Ciebie, a może odkryć muzykę, która czeka na Ciebie w naszej nielimitowanej ofercie? Poniżej znajdziesz informacje o taryfie JUMP!