Marzysz o tym, by poczuć się jak piłkarz i w blasku reflektorów przed tysiącami kibiców wejść na piłkarską murawę? Zapraszamy Cię do udziału w naszym konkursie!

Ruszamy z naszym nowym konkursem, który z pewnością umili Wam przerwy w meczach T-Mobile Ekstraklasy! Spełnicie marzenia i poczujecie się jak piłkarskie gwiazdy!
Dzięki naszej sieci będziecie mieli szansę wziąć udział w specjalnym konkursie, który odbywać się będzie na murawie boiska po pierwszej połowie spotkania. W naszym konkursie będziecie musieli strzelić bramkę z rzutu karnego, choć mogą pojawić się również inne zadania.

Wśród nagród ufundowanych przez sponsora tytularnego Ekstraklasy, markę T-Mobile znajdują się m.in. ekstraklasowe piłki PUMA, atrakcyjne gadżety piłkarskie oraz wiele innych.

Jak wziąć udział w konkursie?

Już na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania można wysłać SMS konkursowy o treści GOL na numer 80548 z telefonu w sieci T-Mobile. Kibice, którzy posiadają numer u innego operatora będą mogli wziąć od naszej hostess darmowy starter T-Mobile na Kartę, włożyć do telefonu, aktywować i w ten sposób także wziąć udział w zabawie.

Kibice mogą wysyłać smsy konkursowe najpóźniej do 15. minuty spotkania. Spośród nadesłanych SMS-ów wylosowanych zostanie 9 numerów telefonów, na które odesłany zostanie SMS zwrotny z informacją o zaproszeniu do piłkarskiego konkursu w przerwie meczu, na murawie boiska. Wybrani do zabawy kibice powinni wówczas udać się do najbliższej hostessy T-Mobile - jeszcze przed zakończeniem pierwszej połowy meczu - aby wziąć udział w konkursie.

Zachęcany do odwiedzania stadionów i uczestnictwa w naszym konkursie!

Więcej o akcji znajdziecie tutaj.

Strzel bramkę razem z T-Mobile! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Długo zanosiło się na to, że każda drużyna zdobędzie bramkę w pierwszej kolejce rundy rewanżowej. Stałoby się tak, gdyby nie Widzew Łódź, który nie znalazł sposobu na Wojciecha Skabę i obronę warszawskiej Legii. Pozostałe 15 zespołów pokonywało bramkarzy rywali. Teraz odpoczniemy. Po ogromnej dawce ligowych emocji, T-Mobile Ekstraklasa wróci 22 listopada. Czas na pierwsze pod kierunkiem Adama Nawałki mecze reprezentacji Polski.

KUŚWIK OBUDZIŁ LECHA
Kolejorz miał sporo do udowodnienia. Posada Mariusza Rumaka zawisła na włosku po kompromitującej porażce w 1/8 finału Pucharu Polski z Miedzią Legnica (0:2). Na Bułgarską przyjeżdżał Ruch Chorzów, niepokonany pod rządami Jana Kociana. Zaczęło się zgodnie z planem, od 1:0 dla Lecha po golu Łukasza Teodorczyka. To uśpiło Kolejorza, który za sprawą Grzegorza Kuświka wyszedł na prowadzenie (2:1). Taki obrót sprawy obudził graczy wicemistrza kraju. Rozpoczął Rafał Murawski, dołożył Gergo Lovrencsics, a zakończył Daylon Classen i było 4:2 dla gospodarzy. Wynik, który pozwoli Rumakowi spokojnie popracować w czasie 2-tygodniowej przerwy.

Piłkarze Lecha i Ruchu po meczu - zobacz film!

PRZEŁAMANIE GÓRNIKA, SEZON ZACHARY
Odkąd Adam Nawałka został selekcjonerem reprezentacji Polski i opuścił Górnika, ten przegrał dwa spotkania. Zanosiło się na trzecią porażkę z rzędu, bo w Zabrzu było już 2:0 dla Wisły Kraków, po samobójczym trafieniu (a właściwie wrzuceniu) Pavelsa Steinborsa i golu Wilde-Donalda Guerriera. Zabrzanie jednak zdołali się otrząsnąć. Kontaktową bramkę zdobył Prejuce Nakoulma, a dwa gole dołożył Mateusz Zachara. 23-latek zaliczył trafienia numer 7 i 8 w tym sezonie, zdecydowanie najlepszym w jego dotychczasowej przygodzie z futbolem. Zobaczymy, czy jego potencjał wykorzysta nowy trener Górnika, Ryszard Wieczorek.

FETA POD KLIMCZOKIEM
Ponad miesiąc, a dokładnie od 2 września (1:0 z Koroną Kielce), Górale czekali na wygraną w T-Mobile Ekstraklasie. W końcu im się udało, po raz pierwszy zgarnęli 3 punkty prowadzeni przez Leszka Ojrzyńskiego. Pokonali 3:1 Lechię Gdańsk, chyba największe rozczarowanie ostatnich tygodni. Biało-zieloni wygrali zaledwie jedno z ostatnich 11 spotkań ligowych, a gorzej od nich w defensywie spisują się tylko Widzew (32 stracone bramki) i Korona Kielce (29).

HISTORYCZNY PAIXAO
Mimo remisu (1:1) z Koroną, Śląsk utrzymał miejsce w tzw. grupie mistrzowskiej. Aż strach pomyśleć, jak wyglądałaby sytuacja drużyny Stanislava Levego, gdyby nie transfer portugalskiego napastnika, Marco Paixao. Najpierw wywalczył rzut karny, następnie go wykorzystał i ma już 10 goli w T-Mobile Ekstraklasie. O tym, jaki to wyczyn, niech świadczy statystyka. Paixao jest pierwszym napastnikiem Śląska w XXI wieku, który tego dokonał. Poprzednim w sezonie 1995/96 był Józef Kostek.

WISŁA SŁABA NA WYJADACH
Biała Gwiazda na własnym boisku gra świetnie. W ośmiu meczach straciła tylko 4 punkty (dwa remisy), strzeliła 14 goli, a straciła zaledwie jedną bramkę. Zdobyła 20 punktów. Problemem zespołu Franciszka Smudy są wyjazdy. 1 wygrana, 5 remisów, 2 porażki, zaledwie 8 punktów, tylko 8 zdobytych bramek, a 10 straconych.

MISTRZ LEPSZY NIŻ W POPRZEDNIM SEZONIE
Zdziesiątkowana kontuzjami Legia, niemiłosiernie krytykowana za słabe wyniki w Lidze Europy (bez punktu i bez zdobytej bramki), doczekała się w końcu chwili oddechu. Zespół Jana Urbana rozegrał w Łodzi z Widzewem (1:0) już 27. oficjalne spotkanie w tym sezonie. Mimo tego jakoś sobie radzi. Wciąż jest liderem ekstraklasy, a w porównaniu z poprzednimi rozgrywkami, wypada nawet odrobinę lepiej. Ma punkt więcej, niż po 16. kolejce sezonu 2012/13. Stracił tyle samo bramek (17), a zdobył o jedną więcej (teraz 35).

PUDŁO KĘDZIORY
Mecz Piasta z Cracovią miał niesamowity przebieg. Gospodarze prowadzili od 48. minuty, w ostatniej minucie wyrównał Przemysław Kita. Mimo tego Piast mógł i powinien wygrać. W 5. minucice doliczonego czasu wymarzoną sytuację miał Wojciech Kędziora. Najpierw to jego w polu karnym sfaulował Mateusz Żytko, a następnie napastnik klubu z Gliwice zmarnował jedenastkę. Uderzył źle, na wysokości idealnej dla bramkarza i zamiast jego, bohaterem meczu został Krzysztof Pilarz.

REHABILITACJA SYLWESTRZAKA
Lewy obrońca Korony Kielce w meczu ze Śląskiem Wrocław w wyjątkowo bezmyślny sposób faulował Marco Paixao, przez co złocisto-krwiści stracili bramkę z rzutu karnego. Kamil Sylwestrzak zrehabilitował się za to zagranie dopiero w doliczonym czasie meczu, kiedy w trudnej sytuacji pokonał Mariana Kelemena i dzięki temu Korona przywiozła jeden punkt do Kielc. Choć Sylwestrzak ma już 25 lat, to dla niego pierwszy rok w futbolu na najwyższym krajowym poziomie. Zanotował dwa występy wiosną poprzedniego sezonu, a w obecnym dostał prawdziwą szansę. Wystąpił już w 12 meczach ligowych, w których strzelił 2 gole.

SZCZĘKA WOŁĄKIEWICZA
Tytuł twardziela kolejki jednogłośnie wędruje do Huberta Wołąkiewicza. Kapitan Lecha Poznań już w 3. minucie meczu z Ruchem (4:2) doznał złamania szczęki. Wrócił jednak na boisko i wytrzymał do końca 1. połowy spotkania. Dopiero w szatni stwierdzono, jak poważna to kontuzja. Teraz Wołąkiewicza czeka operacja i w tym roku już nie zagra. - Jest mi go strasznie żal, bo to jeden z naszych największych wojowników - powiedział trener Mariusz Rumak.

CYTAT KOLEJKI
"Nie daliśmy się nabrać na to, że jak rywale reklamują Braveran, to będą grać na stojąco" - Jan Urban, trener Legii Warszawa po wygranym meczu z Widzewem (1:0). Łodzianie po raz pierwszy zagrali mając nową reklamę na koszulkach, leku na potencję.

Tylko Widzew nie strzelił gola - podsumowanie 16. kolejki - opinie i komentarze (0)

Kibice Korony mogą odliczać godziny nie tylko do meczu swojej drużyny z Podbeskidziem Bielsko-Biała, ale także do… przerwy między połowami meczu! Wtedy rozegrany zostanie konkurs "Strzel bramkę", którego atrakcyjne nagrody ufundowała nasza sieć!

W najbliższą niedzielę (o 15:30) Korona podejmie na swoim boisku Podbeskidzie Bielsko-Biała. Obie drużyny mają sporą przewagę nad miejscami spadkowymi, ale ewentualna porażka może skomplikować życie zarówno piłkarzom Korony jak i Podbeskidzia. Dlatego możemy spodziewać się w Kielcach dużych emocji. Dostarczy je także z pewnością nasz konkurs, który odbędzie się w przerwie spotkania.

Dziewięciu wylosowanych kibiców będzie mogło zmierzyć się ze sobą w konkursie rzutów karnych. Wśród nagród ufundowanych przez sponsora tytularnego Ekstraklasy, markę T-Mobile znajdują się m.in. ekstraklasowe piłki PUMA, atrakcyjne gadżety piłkarskie oraz wiele innych.

Jak wziąć udział w konkursie? Przypomnijmy!

Strzel bramkę razem z T-Mobile w Kielcach! - opinie i komentarze (2)

KR73
12-05-2014 - 15:29:38
Mam takie pytanie. Dlaczego w tekście jest napisane, że do wygrania będą "m.in. ekstraklasowe piłki PUMA, atrakcyjne gadżety piłkarskie oraz wiele innych." skoro realnie zwycięzcy otrzymywali plecaki T-Mobile oraz karty kolekcjonerskie?