Już dzisiaj swoją premierę ma FIFA 13, chyba najpopularniejsza gra, podczas której można poprowadzić do boju swoją ulubioną drużynę. W nowość od EA Sports zagrać możecie już w ten piątek, sobotę i poniedziałek w T-Mobile FanZone! Mieszkańcy Warszawy, Lubina i Gliwic mogą szykować się do zabawy!

FIFA 13 to pięć przełomowych innowacji, które zrewolucjonizują sposób gry. To największe i najgłębsze zmiany w historii serii FIFA. Gra FIFA 13 odtwarza atmosferę prawdziwej walki o posiadanie piłki na boisku, a także mobilizuje gracza do starannego zaplanowania ataku. FIFA 13 łączy też fanów z ich ulubionym sportem, a także ze sobą wzajemnie – za pośrednictwem EA SPORTS Football Club. Więcej o grze dowiedzieć się możecie na stronie producenta.

Jeżeli chcecie wypróbować i przekonać się na własne oczy, czym różni się najnowsza edycja FIFY od swojej poprzedniczki, to możecie to zrobić odwiedzając T-Mobile FanZone! Z okazji 6 kolejki T-Mobile Ekstraklasy nasze FanZony znajdziecie w:

  • Warszawa - piątek, 28.09.2012 - Polonia Warszawa - Widzew Łódź. Strefa czynna od 18:30
  • Lubin - sobota, 29.09.2012 - Zagłębie Lubin - Legia Warszawa. Strefa czynna od 16:00
  • Zabrze - niedziela, 30.09.2012 - Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław. Strefa czynna od 12:30
  • Gliwice - poniedziałek, 1.10.2012 - Piast Gliwice - Wisła Kraków. Strefa czynna od 16:30

Na mecz warto przyjść 2 godziny wcześniej, bo właśnie wtedy otwierany jest T-Mobile Fan-Zone. Do Waszej dyspozycji przygotowaliśmy konsole PlayStation 3, stoły do piłkarzyków, symulator rzutów karnych oraz takie atrakcje jak siłomierze i kopacze. Kibicowanie jest dla wszystkich. Dołączcie do nas i zagrajcie w FIFA 13!

Zagraj w FIFA 13 w T-Mobile FanZone! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Na wczorajszym meczu Piasta Gliwice z Wisłą Kraków, T-Mobile FanZone był obecny już po raz szesnasty w tym sezonie. Przekroczona została także granica 20 tys. kibiców bawiących się w FanZone od początku sezonu 2012/13 T-Mobile Ekstraklasy. Dziękujemy Wam! I nie martwcie się. Ten cudowny wynik nie sprawi, że spoczniemy na laurach. Wprowadzamy do T-Mobile FanZone coraz to nowe atrakcje!

Na tych stadionach, gdzie pozwala na to dostępna przestrzeń, wprowadzamy w tym sezonie dwie zupełnie nowe atrakcje – Kick-Point, czyli elektroniczną bramkę celnościową, a także Speed4 – slalom z piłką z czasami reakcji mierzonymi za pomocą fotokomórek. Obie te atrakcje były do tej pory dostępne na trzech stadionach: w Krakowie, Gdańsku i Wrocławiu.

Za nami 6 rozegranych kolejek T-Mobile Ekstraklasy. Podczas nich T-Mobile FanZone był obecny przed stadionami szesnaście razy. W tym czasie nasze FanZony zostały odwiedzone przez 21 312 fanów. Średnia liczba Kibiców bawiących się w tym sezonie w T-Mobile FanZone przekracza 1330 osób.

Najliczniej T-Mobile FanZone został odwiedzony przez fanów Polonii Warszawa. 28 października przy Konwiktorskiej bawiło się z nami aż 2271 Kibiców.

W tym sezonie odwiedziliśmy już 13 z 16 klubów występujących w T-Mobile Ekstraklasie. Najdalej wysuniętym na północ odwiedzonym stadionem była PGE Arena w Gdańsku, na zachód – stadion Pogoni Szczecin, na południe – stadiony Ruchu Chorzów i Górnika Zabrze, na wschód – Polonii Warszawa. Rekordy te zostaną jeszcze bardziej wyśrubowane – mamy bowiem w planie odwiedziny w Białymstoku (Jagiellonia) i Bielsku-Białej (Podbeskidzie).

Projekt jest cały czas rozwijany – od 3. kolejki T-Mobile Ekstraklasy wprowadziliśmy na stałe do FanZone symulator rzutów karnych i gigapiłkarzyki, od 6. kolejki na konsolach grę FIFA12 zastąpiła najnowsza wersja – FIFA13, która zadebiutowała zaledwie dzień przed meczem na stadionie Polonii Warszawa. Od 6. kolejki także kibice mogą sobie zrobić zdjęcie ze stadionu za pomocą systemu Picture Experience, umożliwiającego odbiór zdjęcia w Internecie.

Na tych stadionach, gdzie pozwala na to dostępna przestrzeń, wprowadzamy w tym sezonie dwie zupełnie nowe atrakcje – Kick-Point, czyli elektroniczną bramkę celnościową, a także Speed4 – slalom z piłką z czasami reakcji mierzonymi za pomocą fotokomórek. Obie te atrakcje były do tej pory dostępne na trzech stadionach: w Krakowie, Gdańsku i Wrocławiu.

T-Mobile FanZone podczas 7 kolejki - zabierz rodzinę i znajomych!

Podczas najbliższej kolejki T-Mobile Ekstraklasy strefy kibica T-Mobile FanZone działać będą:

  • Kielce - sobota, 06.10.2012 - Korona Kielce - Zagłębie Lubin. Strefa czynna od 11:30
  • Łódź - niedziela, 07.10.2012 - Widzew Łódź - Pogoń Szczecin. Strefa czynna od 12:30

Do Waszej dyspozycji przygotowaliśmy konsole PlayStation 3, stoły do piłkarzyków, symulator rzutów karnych oraz takie atrakcje jak siłomierze i kopacze. Kibicowanie jest dla wszystkich. Zapraszamy Was serdecznie!


W tym sezonie po raz pierwszy udało się zaplanować i zrealizować cztery eventy podczas jednej kolejki meczowej – w 5. kolejce FanZone w piątek była w Kielcach na stadionie Korony, w sobotę w Chorzowie na stadionie Ruchu, w niedzielę we Wrocławiu na stadionie Śląska, a w poniedziałek w Łodzi na stadionie Widzewa.

Najdłuższa odległość, jaką strefa musiała pokonać z dnia na dzień wyniosła – jak do tej pory – 566 km – z bazy w Warszawie na stadion Pogoni w Szczecinie w 4. kolejce T-Mobile Ekstraklasy. To była w ogóle rekordowa wyprawa – FanZone w Szczecinie działał do godziny 21:00, a następnego dnia od 13:30 był już dostępna dla kibiców Lechii w odległym o 366 km Gdańsku, by następnego dnia zameldować się w odległej o 377 km bazie w Warszawie.

Sukces FanZone pokazuje pozytywne zmiany w T-Mobile Ekstraklasie. Więcej o tym możecie przeczytać tutaj.

Zobaczcie jakie pozytywne zmiany zachodzą w T-Mobile Ekstraklasie! Z pewnością przyczyniają się do tego także nasze FanZony, które znaleźć możecie przed piłkarskimi stadionami.

 


Ponad 20 tys. Kibiców w T-Mobile FanZone! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Już w ten weekend rusza runda wiosenna T-Mobile Ekstraklasy. Piłkarskie emocje wracają, a wraz z nimi T-Mobile FanZone! Dajemy Wam niezwykłą możliwość zagłosowania na swoje miasto i ściągnięcie do niego naszej strefy fanowskiej bogatej w wiele atrakcji.

W dniu dzisiejszym ruszyło głosowanie na miasto, w którym w 17. kolejce pojawi się T-Mobile FanZone. Głosować w tej rundzie możecie na Kielce, Poznań, Chorzów, Gliwice, Warszawę (Legia), Kraków, Zabrze i Gdańsk - drużyny z tych miast są bowiem w 17. kolejce gospodarzami. Swoje głosy możecie oddawać tutaj.

Zachęcamy Was do walki o ściągnięcie T-Mobile FanZone do siebie, ponieważ nasza fanowska strefa potrafi wyśmienicie przygotować do meczu. Do dyspozycji kibiców są nowoczesne konsole z piłkarskimi grami, takimi jak FIFA 13. Można rozegrać z kolegą symulację meczu, ale też postarać się, za pomocą technologii kinect, trafić piłką do bramki.

Nie zapomnieliśmy też o starszej generacji Kibiców. Dla tego też w namiotach FanZone ustawionych jest kilka stołów do piłkarzyków. Przy największym stole może zagrać aż 12 osób! Są też tzw. "kopacze", które policzą z jaką siłą potrafisz uderzyć w piłkę.

Takie atrakcyjne gadżety czekają na osoby biorące udział w naszej sondzie!

Weź udział w naszym głosowaniu! Sprowadź T-Mobile FanZone do swojego miasta! Głosujcie tutaj!

Chcecie zobaczyć jak można bawić się w naszych FanZonach? Obejrzyjcie galerie.

Ale udział w naszej sondzie to nie tylko możliwość ściągnięcia strefy dobrej zabawy pod stadion swojej ulubionej drużyny. Możecie też wygrać niesamowite piłkarskie gadżety! Czeka na Was ponad 700 nagród! Szczegóły znajdziecie tutaj.

Nie czekaj! Zagłosuj na swoje miasto i sprowadź T-Mobile FanZone do siebie!

Chcesz żeby w Twoim mieście pojawił się T-Mobile FanZone? Zagłosuj! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Pierwszy raz w historii T-Mobile FanZone przez strefę przeszła tak gigantyczna ulewa do spółki z niesamowitą wichurą.

Kielce przywitały T-Mobile FanZone gigantycznymi anomaliami pogodowymi. Mimo niesamowicie niekorzystnych warunków bawiło się z nami 1987 kibiców Korony Kielce. Wielu kibicom T-Mobile FanZone dała możliwość schronienia się przed ulewą i jednocześnie doskonałej zabawy pod namiotami.

Warto podkreślić fakt, iż mimo nawałnicy, żaden z elementów strefy nie został uszkodzony.

Po raz kolejny T-Mobile FanZone została sprawdzona w ekstremalnych warunkach pogodowych i zdała egzamin celująco!

  • Rozdaliśmy 1274 startery.
  • Zrobiliśmy 181 zdjęć w systemie pictures experience.
  • W strefie przeprowadziliśmy ok. 30 wewnętrznych konkursów dla bawiących się w strefie kibiców Korony.

Niesamowity przebieg oraz dramaturgie miał konkurs organizowany na głównej płycie boiska - "Piłkarski slalom po nagrody". Dziewięciu niezwykle odważnych kibiców, zacięcie rywalizowało o piłki i kubki T-Mobile Be Fair. Wśród uczestników konkursu była również jedna kobieta.

Na niezwykle mokrej oraz pełnej błota murawie każdy z uczestników zaliczył spektakularną wywrotkę. Mimo to zabawa i emocje były na najwyższym poziomie. Zwycięzcą okazał się Marcin z czasem 09,59 sekund.

Zdjęcia z Kielc!

Galerię ze zdjęciami T-Mobile FanZone z Kielc możecie zobaczyć tutaj. Sprawdźcie jak bawili się fani Korony! A może znajdziecie tam siebie?
FanZone w Kielcach. Działo się, działo - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się