T-Mobile przygotował dla wszystkich festiwalowiczów nową, udoskonaloną wersję aplikacji T-Mobile Nowe Horyzonty. Zobaczcie, czego dzięki niej się dowiecie.

Dzięki aplikacji można wygodnie rezerwować miejsca na wybrane seanse i wydarzenia, śledzić festiwalowe nowości, zdobyć informacje na temat każdego filmu. W aplikacji znalazł się pełny repertuar festiwalu, newsy, opisy filmów, informacje o twórcach. Aplikacja jest już dostępna w Google Play, App Store oraz Windows Phone Store.

Przygotowaliśmy również mapę festiwalowych lokalizacji, w tym rekomendowanych klubokawiarni i restauracji. Dzięki łatwemu dostępowi do festiwalowych platform społecznościowych, szybko będzie można podzielić się wrażeniami z festiwalu. Oficjalny hashtag festiwalu to: #TNH2014.

W Kinie Nowe Horyzonty jest już dostępny drukowany program, który z pewnością stanie się niezbędnym przewodnikiem dla wszystkich widzów. Na 64 stronach znalazło się kalendarium festiwalowych projekcji, opisy wszystkich filmów i wydarzeń specjalnych, informacje logistyczne oraz mapka z festiwalowymi lokalizacjami i miejscami rekomendowanymi. Program zawiera część polską i angielską. Do poniedziałku program pojawi się również w kilkudziesięciu innych lokalizacjach - wrocławskich klubokawiarniach i instytucjach kultury.

Aplikacja festiwalowa już dostępna - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Wielkimi krokami zbliża się kolejna odsłona T-Mobile Nowe Horyzonty. W dniu dzisiejszym zaprezentowano program imprezy, zaś my chcemy Was zachęcić do pobrania specjalnej aplikacji, która pozwoli Wam znacznie sprawniej odnaleźć się w festiwalowym świecie.

Międzynarodowy Festiwal T-Mobile Nowe Horyzonty w Twoim telefonie! Specjalnie przez nas przygotowana aplikacja pozwoli Wam śledzić festiwalowe wiadomości, poznać program festiwalu, śledzić opisy i oglądać trailery filmów festiwalowych. Problemem nie będzie także zarezerwowanie miejsca na wybrane seanse. Jeżeli po obejrzeniu filmu będziecie chcieli wyrazić swoją opinię, to aplikacja zaoferuje Wam możliwość głosowania na konkursowe filmy.  

Aplikacja działa obecnie na systemie Android (w Google Play tutaj), iOS (w AppStore tutaj) oraz Windows Phone (w Marketplace tutaj). Aplikacje możecie pobrać wpisując nazwę "T-Mobile Nowe Horyzonty" we właściwym sklepie z aplikacjami bądź skanując telefonem poniższy kod QR. Aplikacja jest oczywiście darmowa. Poniżej możecie obejrzeć film pokazujący jak korzystać z aplikacji.

W dniu dzisiejszym udostępniony został pełen program Międzyanrodowego Festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty. Możecie go pobrać właśnie poprzez wspomnianą aplikację.

Kod QR prowadzący do naszej aplikacji w Google Play, AppStore i Marketplace. Sprawdźcie go!

<p><em>Jak korzystać z aplikacji T-Mobile Nowe Horyzonty? Obejrzyjcie nasz filmik!</em></p>

Aplikacja T-Mobile Nowe Horyzonty już dostępna! - opinie i komentarze (5)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

kasia-o
25-09-2013 - 15:58:26
Fajna
  (0)
Odpowiedz
t-mobile sucks
19-07-2012 - 11:25:19
No i mamy festiwal. Gdzie aplikacja iOS????????????????!!!?!?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
19-07-2012 - 13:21:59
Niestety w chwili obecnej nie mamy informacji kiedy (i czy w ogóle) aplikacja ukaże się także na iOS. Pozdrawiamy.
  (1)
Odpowiedz
hjk
18-07-2012 - 14:32:53
Kiedy wersja na iOS??? Co to znaczy "już wkrótce"? Po festiwalu??!? No do licha ciężkiego, ogarnijcie się!
  (0)
Odpowiedz
nie
17-07-2012 - 15:29:45
Kiedy na iOS? Został dzień do festiwalu - litości!
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Tegoroczny katalog festiwalowy to ok. 500 stron autorskich opisów filmów i krytyczno-filmowych esejów, teksty poświęcone wydarzeniom specjalnym, koncertom i imprezom towarzyszącym festiwalowi.

W katalogu m.in.: Piotr Mirski przegląda łże-dokumenty, analizując syndrom profesjonalnego kłamcy filmowego, Piotr Czerkawski i Bartosz Czartoryski rozmawiają z prof. Chiz'em Zeligiem, kierownikiem Katedry Teorii i Historii Mockumentu na Uniwersytecie Harvarda, Jakub Majmurek śledzi widma rewolucji w kinematografii meksykańskiej, podążając śladami Siergieja Eisensteina i T.S. Eliota, Ludwika Mastalerz wpisuje twórczość Carlosa Reygadasa w kalendarz liturgiczny, Błażej Hrapkowicz analizuje transgresyjne światy Ulricha Seidla, Krzysztof Świrek skupia się na terapeutycznej funkcji dzieł Austriaka, Stanisław Liguziński rozpisuje biografię fantazmatyczną Dušana Makavejeva, Adriana Prodeus pisze o krzepiącej twórczości Giersza, Stanisław Liguziński, posiłkując się wierszem Williama Butlera Yeatsa, rozkłada strukturę biografii artystycznej Tscherkassky'ego na części pierwsze, Kaja Klimek poddała się nocnemu szaleństwu i stworzyła dla nas tekstowo-filmowy mixtape, Rafał Pawłowski zapoznaje nas z mało znaną historią PRL-u, Jan Topolski na potrzeby katalogu stworzył Mały alfabet dźwiękowy, Ewa Szabłowska analizuje wszystkie możliwe filmowe końce świata.

Katalog jest dostępny w obiektach festiwalowych. Cena 35 zł / dla posiadaczy karnetów 25 zł.

Festiwalowy katalog, czyli nowe horyzonty krytyki filmowej - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

T-Mobile Nowe Horyzonty to jedyny Festiwal w Polsce, na którym życie dzienne przeplata się z nocnym, a widzowie mogą spędzać czas ciesząc się towarzystwem swoich ulubionych twórców i aktorów.

Przez cały okres trwania Festiwalu życie toczy się dwutorowo. Zarówno na salach kinowych, jak i poza nimi. Kawiarniane ogródki na Rynku zapełniają się wieczorami. W gwarze co chwila słychać dyskusję o filmach - często burzliwe, oraz umawianie się na wspólne oglądanie kolejnej festiwalowej pozycji.

Sam Rynek, na którym w dzień króluje plaża, po zmroku zamienia się w salę kinową. Pokazy pod gołym niebem cieszą się niesłabnącą popularnością. Można nawet odnieść wrażenie, że zdobycie wolnego krzesełka zaczyna przypominać polowanie.

T-Mobile Nowe Horyzonty 2014: Gorące noce festiwalowe - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się