Promocja, w ramach której użytkownicy T-Mobile na Kartę po każdym doładowaniu kwotą min. 25 zł dostawali za darmo 10 GB danych, bardzo przypadła użytkownikom do gustu. Dlatego zostaje przedłużona.

Warunki pozostają niezmienne: wystarczy doładować konto kwotą min. 25 zł, a wyląduje na nim bezpłatna paczka 10 GB danych, ważna przez 30 dni. Konto doładować można wielokrotnie – paczki danych zostaną przyznane za każdym razem i rozliczone według daty aktywacji. Dodatkowych benefitów nie zabraknie – całą kwotę doładowania można spożytkować w inny sposób, na przykład przeznaczyć na zakup nielimitowanych rozmów do wszystkich za 25 zł na 30 dni. #protip

Promocja potrwa do 10 maja i jest dostępna dla wszystkich użytkowników T-Mobile na Kartę oraz Internet na Kartę. Z oferty mogą skorzystać również ci klienci, którzy w czasie trwania promocji podpiszą umowę lub aneks w ofercie T-Mobile Mix z telefonem.

A to nie wszystko! Dla wszystkich melomanów, którzy nie mogą żyć bez muzyki, dodatkowo do 14 maja przedłużamy promocję na internetowe radia. Wszyscy klienci T-Mobile na Kartę mogą całkowicie za darmo i bez naliczania opłat za transfer słuchać najpopularniejszych rozgłośni radiowych w swoich komórkach. Oferta obejmuje m.in.: Eska GO, Open.fm, PolskaStacja.pl, Radio ZET, RMFon, Tuba.FM.

Fot. Fotolia

 

10 GB za darmo po doładowaniu – promocja przedłużona - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

zdegustowany
06-04-2016 - 09:49:30
doładowałem 25zł ,27.03.2016r ,trzy razy rozmawiałem z konsultantem po 2.44zł obiecali ze internet będzie 10gb działał.Do dzisiaj niedziała i bonus 25 zł też nie ma na moim koncie.Promocja jest nieaktualna.Reklamacji nie ma do kogo złożyc.Z KONSULTANTEM nic nie można załatwic.klienci będą rezygnowac.
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się