Do 16 listopada użytkownicy T-Mobile na kartę oraz Heyah na kartę mogą skorzystać z promocji związanej z doładowaniami. Zobaczcie szczegóły.

Każdy Klient, który do 16.11. doładuje konto kwotą co najmniej 20 zł online przez www.doladowania.t-mobile.pl, www.doladuj.heyah.pl, www.blue.pl, w ramach usługi bankowości elektronicznej, w bankomacie, przez aplikację MiBOA lub za pośrednictwem telefonu abonamentowego w T-Mobile otrzyma nawet 20% wartości pierwszego doładowania i nawet 40% drugiego doładowania wykonanego w ciągu 5 dni od pierwszego doładowania.

Szczegółowe wartości bonusów za pierwsze doładowanie przedstawia poniższa tabela:

Kwota doładowania w PLN

Kwota promocyjnego doładowania
dla Użytkowników taryfy Happy,
Hot, Tak Tak Hot lub Nowy Tak Tak

Kwota promocyjnego doładowania
dla Użytkowników taryfy Frii, Dniówka
20 - 49 zł 4 zł 4 Ekstra Złotówki
50 - 99 zł 10 zł 10 Ekstra Złotówek
100 - 500 zł 20 zł 20 Ekstra Złotówek

Szczegółowe wartości bonusów za drugie doładowanie przedstawia poniższa tabela:

Kwota doładowania w PLN

Kwota promocyjnego doładowania
dla Użytkowników taryfy Happy,
Hot, Tak Tak Hot lub Nowy Tak Tak

Kwota promocyjnego doładowania
dla Użytkowników taryfy Frii, Dniówka

20 - 49 zł 8 zł 8 Ekstra Złotówek
50 - 99 zł 20 zł 20 Ekstra Złotówek
100 - 500 zł 40 zł 40 Ekstra Złotówek

Bonus zostanie dodany do konta Klienta w ciągu maksymalnie 48h od spełnienia wskazanego warunku jej otrzymania. Dodanie Bonusu do konta Klienta zostanie potwierdzone SMS-em.

Środki przyznane w ramach Bonusa:

  • W przypadku taryf Happy, Hot, Tak Tak Hot, Nowy Tak Tak zostaną dodane na konto głównew formie złotówek możliwych do wykorzystania na dowolne usługi do wszystkich sieci bez terminu ważności. Środki pieniężne przyznane w ramach bonusu są sumowane z kwotą środków pieniężnych na koncie.
  • W przypadku taryf Dniówka i Frii zostaną dodane w formie „Ekstra Złotówek” i mogą być wykorzystane na połączenia głosowe i wideo oraz SMS-y do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w ciągu 30 dni od daty dodania ich do konta Klienta.
  • W przypadku taryf Nowa Heyah i Pakietowa zostaną dodane w formie ”Ekstra Złotówek” i mogą być wykorzystane na krajowe SMS-y, MMS-y, niepakietową transmisję danych oraz połączenia głosowe i wideo do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w ciągu 30 dni od daty dodania ich do konta Klienta.
  • „Ekstra Złotówki” przyznane w ramach bonusu są rozliczane w pierwszej kolejności przed zgromadzoną na koncie kwotą złotych.
  • Nie powodują przedłużenia ważności konta.
  • Nie są premiowane bonusami pochodzącymi z innych ofert.
  • Nie realizują zobowiązań w innych ofertach aktywnych na koncie Klienta.
  • Klient może otrzymać tylko dwa bonusy – za pierwsze i drugie doładowanie.

40 proc. więcej za doładowanie online w T-Mobile i Heyah - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

W przypadku częstych rozmów i wielu wysłanych smsów niejednokrotnie zastanawiamy się ile na to wszystko poszło pieniędzy i czy nie przesadziliśmy. Stan swojego konta możecie sprawdzić w bardzo prosty sposób. Równie łatwo możecie swoje konto doładować.

Ile to już razy zastanawialiśmy się, czy nasza ostatnia rozmowa telefoniczna nie była za długa i przez to nie ubyło nam zbyt wielu środków na koncie? A wystarczy regularnie sprawdzać stan swojego konta. Możecie to robić dosłownie wszędzie. W pracy, w szkole, w pubie, czy odwiedzając kosmetyczkę. W momencie, kiedy zorientujecie się, że funduszy jest coraz mniej, w ekspresowy sposób możecie doładować swoje konto.

JAK EKSPRESOWO SPRAWDZIĆ SWOJE KONTO?

  • T-MOBILE NA KARTĘ oraz MIX:

Użytkownicy Tak Tak T-Mobile na kartę oraz Mix mogą sprawdzić swój stan konta poprzez użycie prostego kodu *101#. Jego wpisanie z klawiatury  i zatwierdzenie klawiszem połączenia (tzw. zieloną słuchawką) spowoduje otrzymanie SMS wyświetlenie komunikatu z informacją o stanie konta.

Możecie także połączyć się z bezpłatnym w sieci T-Mobile numerem *9898, a także skorzystać z zakładki „Zarządzaj swoim kontem” na stronie www.t-mobile.pl. Dzięki tym środkom także uzyskacie potrzebne informacje.

  • INTERNET NA KARTĘ BLUECONNECT

Informacje na temat zużytych megabajtów odnaleźć mogą też Użytkownicy blueconnect na kartę. Aby sprawdzić stan konta Internet na kartę blueconnect należy skorzystać z kodu *100#, wpisując go w telefonie lub w aplikacji blueconnect. Stan konta możecie również sprawdzić, podobnie jak użytkownicy T-Mobile na Kartę i Mix, a więc w zakładce "Zarządzanie kontem", która znajduje się na stronie głównej T-Mobile.

  • HEYAH

Użytkownicy heyah także nie muszą obawiać się skomplikowanych procedur przy sprawdzaniu konta. Wystarczy jedynie wprowadzić kod *108#. Ale są też inne możliwości. Możecie sprawdzić swoje konto także tutaj.

Aplikacje Konto T-Mobile na Kartę oraz Heyah Konto

Specjalnie dla użytkowników T-Mobile na Kartę oraz heyah przygotowaliśmy także dwie aplikacje: Konto T-Mobile na Kartę oraz Heyah Konto. Dzięki aplikacjom możecie:

  • szybko sprawdzić stan swojego konta
  • ekspresowo doładować konto.
Aplikacje znajdziecie w Android Markecie. Możecie je pobrać za darmo.


JAK EKSPRESOWO DOŁADOWAĆ SWOJE KONTO?

  • T-MOBILE NA KARTĘ oraz MIX i INTERNET NA KARTĘ BLUECONNECT:

Użytkownicy T-Mobile na kartę i Mix oraz Internet na kartę mogą skorzystać z serwisu www.doladowania.t-mobile.pl. Jeśli doładujecie swoje konto powyżej kwoty kwotą 25 zł lub wyższą, to otrzymacie od nas dodatkowy PREZENT w wysokości 10 proc. tego doładowania. A to się naprawdę opłaca!Możecie także skorzystać z opcji "Doładuj z abonamentem". Dzięki niej wszystkie bliskie Wam osoby, Wasi bliscy posiadający telefon abonamentowy w naszej sieci w T-Mobile, będą mogły mogą doładować Wasze konta wprost ze swoich telefonów. Należność za takie doładowanie jest doliczana do najbliższej faktury za telefon abonamentowy. Doładowane w ten sposób numery T-Mobile na kartę i Mix mogą zostać obdarowane otrzymać dodatkowo pakietem nawet 55 Ekstra Minut wymiennych na 220 SMS-ów! Więcej informacji o tej wygodnej formie doładowania możliwości znajdziecie tutaj.

  • HEYAH

Osoby korzystające z heyah, mogą ekspresowo doładować konto poprzez odwiedzenie serwisu www.doladuj.heyah.pl. Można też skorzystać z możliwości jakie daje wspomniana już opcja "Doładuj z abonamentem".

Jak widzicie sposoby na sprawdzenie stanu Waszych kont i ewentualne doładowanie go są naprawdę proste i ekspresowe. Korzystajcie z nich, a nigdy nie dojdzie do sytuacji, że Wasze konta pozostały puste.

Jak szybko sprawdzić i doładować konto w T-Mobile i heyah? - opinie i komentarze (14)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Emil
10-10-2019 - 23:10:55
Kod wdoladowanie w ktrtyt
  (0)
Odpowiedz
Zbigniew
02-10-2019 - 04:01:27
Sprawdzanie stanu konta - nr 9898 nie działa.
  (0)
Odpowiedz
Ewa
03-02-2016 - 19:22:58
Podwojne doladowanie to oszustwo. tak kreca i tak nie ma doladowania. naciagneli mnie 2 razy i nigdy nie otrzymalam doladowania. Tak sie dzieje jak polaczyli sie Heya i T-Mobile.Oszustwo
  (0)
Odpowiedz
Lusi
28-01-2016 - 23:06:20
Prosze mi podać kod na daładowanie konta w Heaya bo kod 109 jest nie aktualny w abonamencie nie moge doładowac konta z zdrabki
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
31-01-2016 - 19:01:53
W tym zakresie nic się nie zmieniło. Nadal w Heyah doładowujemy albo kodem *109*14-cyfrowy kod uzupełniający# lub poprzez wysłanie bezpłatnego SMSa z 14-cyfrowym kodem uzupełniającym na numer 109.
  (0)
Odpowiedz
krystynaklodzko
14-11-2015 - 18:40:05
podwojne doladowanie to zwykle naciaganie osobiscie sie przekonalam 14.11.2015 po prosto chamstwo klientka na karte
  (0)
Odpowiedz
kacap
25-10-2015 - 09:25:43
ABONAMENT BIORĄ TYLKO IDIOCI. TRZEBA KUPOWAĆ USŁUGI NA KARTĘ.
  (0)
Odpowiedz
klient
13-08-2015 - 18:22:00
Nigdy więcej t-mobile .Za wykorzystanie ok.1GB w telefonie potrącili po,ad 200zł
  (0)
Odpowiedz
szakal
11-10-2013 - 13:22:02
ja kupiłem doładowanie wczoraj i nie mogę doładować w heyah?
  (3)
Odpowiedz
kibult
06-06-2013 - 09:37:06
dno, brak możliwości dowiedzenia się ile mi zostało danych na karcie blueconnect. Ani przez aplikacje blueconect ani przez stronę, ani przez jakieś programy . dno dno dno. PANOWIE z TMOBILE informacja o wykorzystanych danych lub pozostałych do wykorzystania to PODSTAWOWA INFORMACJA. jeżeli nie potraficie stworzyć prostej procedury sprawdzenia konta to świadczy o waszej nieudolności. DNO.
  (1)
Odpowiedz
Albion75
23-08-2012 - 19:02:42
Ale jak sprawdzić ile MB pozostało z wykupionego pakietu internetowego???
  (7)
Odpowiedz
Koko1223
08-08-2012 - 13:14:19
A jak doładować konto iinej osobie z Orange do T-mobile ???
  (9)
Odpowiedz
Jarek
28-03-2012 - 09:05:32
Aplikacje ok :) Doładowania tez.
  (8)
Odpowiedz
Marian2332
24-03-2012 - 19:31:55
Siemka tez nie mozecie doladowac konta w heyah??? o 17 kupilem karty i do teraz problem, pytam bo moze tylko ja tak mam. Dzieki za odpowiedz.
  (12)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

W T-Mobile na kartę zawsze znajdziemy sposób, żeby dać Ci prezent, bo u nas wystarczy, że doładujesz konto a zawsze dostaniesz coś ekstra – gwarantowane minuty, złotówki, SMS-y i inne nagrody. Skorzystaj i daj znać innym!

Zasady działania naszej oferty są bardzo proste. Wystarczy doładować konto dowolną kwotą, a prezenty wybierzecie samodzielnie. Im większe doładowanie, tym prezent jest większy i lepszy.

Jak wygląda procedura otrzymania prezentu?

  • Doładuj swoje konto
  • Dostaniesz SMS-a zwrotnego z unikatowym kodem
  • Wpisz swój numer telefonu oraz kod na stronie www.t-mobile.pl/nagrody
  • Odbierz prezent.

Jakie prezenty czekają na Ciebie?

  • Minuty do T-Mobile i na stacjonarne,
  • SMS-y do T-Mobile,
  • Złotówki do wykorzystania,
  • MB danych,
  • E-Voucher: 10% zniżki na abonament.

W T-Mobile na kartę dostajesz prezent za każde doładowanie! - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

GJG
27-12-2012 - 10:55:31
... jak pamiętam taryfa Nowy Tak Tak Fon jest taryfą na kartę, i nie rozumiemy dlaczego przyplątało się do niej określenie Mix, i w związku z tym nie możemy korzystać z podwajania doładowań! Chętnie poznamy też drogę jaką informacje o doładowaniu konta kierowane są do organizatorów różnych, płatnych ... promocji!
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Przez trzy miesiące klienci płacący cyfrową walutą, otrzymają 20 proc. wartości doładowania gratis.

T-Mobile Polska nawiązał współpracę z procesorem płatności Bitcoin - InPay S.A. To efekt programu dla polskich startupów, któremu patronował operator wraz z Polską Przedsiębiorczą.

Polska jest jednym z 10 krajów o największej liczbie pobrać portfela Bitcoin. T-Mobile, wprowadzając pilotaż płatności tą walutą za doładowania w T-Mobile na Kartę oraz w Heyah, chce sprawdzić rzeczywiste zainteresowanie takim kanałem doładowań.

Rozwiązanie umożliwia zakup kodu, a następnie doładowanie karty za pomocą kilku dotknięć ekranu telefonu. Cały proces dla posiadacza portfela Bitcoin trwa krócej niż pół minuty i nie wymaga podawania żadnych danych czy żmudnego przepisywania kodów. Transakcje w walucie Bitcoin rozliczane są przez InPay, natomiast T-Mobile powiększa salda kont i otrzymuje rozliczenia wyłącznie w polskich złotych, niezależnie od bieżących kursów.

Bitcoin - co to takiego?

Użytkownicy smartfonów, chcąc płacić Bitcoinami za doładowania lub w sklepach, powinni zainstalować jeden z dostępnych w Google Play lub w Appstore portfeli Bitcoin, np. Blockchain.info, Mycelium lub GreenAddres.it. Bitcoiny można kupić na jednej z polskich giełd BitBay.net, Bitmarket.pl, BitStar.pl lub w Bitcoinomacie. Aby skorzystać z usługi należy odwiedzić stronę https://inpay.pl/doladowanie

T-Mobile Polska jako pierwszy operator telefonii komórkowej w Polsce wprowadza możliwość płatności Bitcoinami za doładowania.

Doładowania Bitcoin w T-Mobile na Kartę i Heyah - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się