Na rynku debiutuje kolejne urządzenie, które ucieszy wielbicieli większych ekranów, na których doskonale korzysta się z internetu.

GOCLEVER Quantum 600 posiada 6-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Za jego wydajność odpowiada czterordzeniowy procesor Cortex A7 (BROADCOM) taktowany zegarem 1,2 GHz, wspierany przez 1 GB pamięci RAM. Nad wszystkim czuwa Android 4.4 KitKat.

Smartfon wspiera dwie karty SIM jednocześnie. Wyposażono go w 4 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć o kolejne 32 GB, moduł Bluetooth, GPS, microUSB 2.0 OTG oraz dwie kamery – tylną 8-megapikselową oraz przednią 2-megapikselową. Bateria ma pojemność 2800 mAh.

Źródło: GOCLEVER

6-calowy GOCLEVER Quantum 600 - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Firma Goclever wprowadziła do przedsprzedaży nowy model smartfonu, o nazwie Quantum 4. Największą zaletą urządzenia ma być wyjątkowo niska cena. Co o nim wiemy?

Smartfon Goclever Quantum 4 został wyposażony w 4-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 480 x 800 pikseli, dwurdzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,2 GHz, 512 MB pamięci operacyjnej RAM oraz 4 GB pamięci flash na dane użytkownika (z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty MicroSD). Całość pracuje pod kontrolą systemu Android 4.2 Jelly Bean.

Oprócz tego, nowy smartfon GoClever dysponuje również dwoma aparatami: tylnym 2 MP i przednim 0,3 MP, a także wspiera następujące rodzaje łączności: WiFi, GPS i Bluetooth 4.0. Nie zabrakło również dwóch slotów na karty SIM, czyli rozwiązania, które w przypadku smartfonów jest w ostatnim czasie dość modne.

GoClever Quantum 4 jest dostępny w dwóch wersjach: czarnej i białej, ale producent zapowiada również wprowadzenie wymiennych paneli obudowy w kilku jaskrawych kolorach. Cena urządzenia jest niewielka: pierwsze 500 egzemplarzy w przedsprzedaży kosztuje 299 zł, pozostałe będą sprzedawane o 100 złotych drożej.

Goclever Quantum 4 - tani dwurdzeniowiec - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Firma GoClever niedługo wprowadzi do oferty nowy model smartfonu o nazwie Quantum 500. Znamy już jego specyfikację oraz cenę.

GoClever Quantum 500 to jeden z najbardziej wydajnych smartfonów wchodzących w skład niskobudżetowej serii Quantum. Telefon niedługo zadebiutuje na polskim rynku, ale w sieci pojawiła się już jego specyfikacja oraz sugerowana cena.

Smartfon Quantum 500 od GoClever został wyposażony w 5-calowy wyświetlacz IPS wyświetlający obraz w rozdzielczości qHD (960 x 540 pikseli). Za jego wydajność odpowiada 4-rdzeniowy procesor Broadcom BCM 23550 o taktowaniu 1.2 GHz, wspierany przez 1 GB pamięci RAM. Sprzęt pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 4.2 Jelly Bean.

Na dane, gry oraz aplikacje producent przeznaczył 4 GB wbudowanej pamięci, z możliwością rozszerzenia jej o dodatkowe 32 GB przy pomocy karty microSD. Oprócz tego smartfon posiada 5-megapikselowy aparat główny z diodą doświetlającą LED oraz akumulator o pojemności 2000 mAh. Za komunikację odpowiadają: podwójny slot kart SIM (obsługa Aero2), karta sieciowa WiFi pracująca w standardzie N, moduł Bluetooth, port microUSB oraz odbiornik GPS.

Cena GoClever Quantum 500 została ustanowiona na poziomie 499 zł. Smartfon niedługo trafi na polski rynek.

Quantum 500 - nowy smartfon od GoClever - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Firma Goclever poinformowała o wprowadzeniu na rynek dwóch nowych smartfonów. Poznajcie modele Quantum 600 i Quantum 500.

Pierwszy z nowych smartfonów od Goclever - Quantum 600 - 6-calowy ekran HD wykonany w technologii IPS, wyświetlający obraz w rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, a także czterordzeniowy procesor Broadcom Cortex A7 taktowany zegarem 1.2 GHz, który otrzymuje wsparcie ze strony 1 GB pamięci RAM. System operacyjny to najnowszy Android w wersji 4.4 KitKat.

Dodatkowo Goclever Quantum 600 posiada dwie kamery (przednia o rozdzielczości 2 Mpx, tylna - 8 Mpx), moduł Bluetooth, łączność Wi-Fi, GPS z mapą Polski, radio FM, a także baterię o pojemności 2800 mAh. 4 GB wbudowanej pamięci flash można rozbudować przy pomocy karty microSD. Z kolei tryb Dual SIM umożliwia korzystanie z dwóch kart SIM jednocześnie.

Drugi z nowych smartfonów od Goclever - Quantum 500 - posiada 5-calowy ekran IPS o rozdzielczości 960 x 540 pikseli, czterordzeniowy procesor Broadcom Cortex A7 o rozdzielczości 1.2 GHz, a także 1 GB pamięci RAM. Jeśli zaś chodzi o system operacyjny, to w tym przypadku producent zastosował system Android 4.2, natomiast w późniejszym terminie planowana jest aktualizacja do KitKata.

Oprócz tego smartfon posiada dwa aparaty (przedni 2 Mpx, tylny 5 Mpx z fleszem) oraz 4 GB wbudowanej pamięci flash, którą dzięki obecności wejścia na karty MicroSD można rozbudować o dodatkowe 32 GB. Urządzenia posiada również moduły łączności Wi-Fi i Bluetooth, wbudowany modem 3G i baterię o pojemności 2000 mAh, a także wspiera tryb Dual SIM.

Smartfony Goclever Quantum 600 i Quantum 500 w dwóch wersjach kolorystycznych (czarnej i białej) będą dostępne w sprzedaży od czerwca tego roku, a ich cena to - odpowiednio - 599 zł i 459 zł.

Dwa nowe tanie smartfony od Goclever - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się