Tempo przyrostu ilości aplikacji dla systemu Microsoftu jest imponujące. To jedyna metoda, by dogonić konkurencję.

Całkiem niedawno pisaliśmy o przekroczeniu ilości 70 tysięcy aplikacji w Marketplace dla Windows Phone, a dzisiaj mamy kolejny kamień milowy. Serwis All About Windows Phone opublikowało właśnie marcowe statystyki dotyczące aplikacji mobilnych dla systemu Microsoftu.

Tempo przybywania nowych aplikacji w sklepie rośnie. Ostatnio mówiliśmy o około 250 aplikacjach dziennie, dzisiaj jest to już 340 aplikacji dziennie. Aplikacje dodaje ponad 20 tysięcy różnych wydawców.

Suma 50 tysięcy aplikacji dla smartfonów z Windows Phone została przekroczona 27 grudnia ubiegłego roku, 22 stycznia było ich już więcej niż 60 tysięcy, a 23 lutego – więcej niż 70 tysięcy.

Udział poszczególnych kategorii tematycznych aplikacji w Marketplace.

Oczywiście ponad 80 tysięcy to nie wszystkie opublikowane dotychczas aplikacje w Marketplace. Około 9,5 tysiąca zostało już usuniętych przez Microsoft lub wycofanych przez wydawców. Ponadto niektóre aplikacje są tylko na wybranych rynkach. Obecnie prowadzi rynek amerykański (69 123 aplikacje), dalej jest Wielka Brytania (65 705), Francja (62 893), Niemcy (61 372), Hiszpania (60 061), Włochy (59 665).

Wejście na rynek Nokii Lumii wyraźnie pozytywnie wpłynęło na ilość aplikacji w Marketplace. W naszej sieci dostępne są Nokia Lumia 800 i Nokia Lumia 710. Amerykanie mają swoją Nokię Lumię 900, której oficjalna premiera będzie miała miejsce już w piątek w Nowym Jorku, a już teraz ruszyła kampania reklamowa smartfonu.

67 proc. aplikacji dla Windows Phone jest dostępnych bezpłatnie. Ich liczba od lutego wzrosła – wówczas było ich około 65 proc.

Źródło: AllAboutWindowsPhone
Fot.: AllAboutWindowsPhone, Stanalin | Dreamstime.com

80 tysięcy aplikacji dla Windows Phone - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Sklep z aplikacjami Microsoftu przekroczył magiczną granicę. Posiadacze telefonów z WP mogą wybierać spośród 100 tysięcy aplikacji.

Jak podaje serwis All About Windows Phone, w sklepie Microsoftu znajduje się obecnie już ponad 100 tysięcy aplikacji. Każdego dnia dodawanych jest około 313 nowych programów.

W ciągu ostatnich trzech miesięcy zostało ponad 26 tysięcy aplikacji, ponad 9 tysięcy – w ciągu ostatniego miesiąca. Swoje propozycje udostępnia prawie 24 tysiące developerów.

Wykres pokazuje, ile aplikacji z danej kategorii można znaleźć w Marketplace

Zauważmy, że potrzeba było aż 14 miesięcy, aby w Marketplace znalazło się 50 tysięcy aplikacji, ale jedynie 5 kolejnych, aby podwoić tę liczbę do 100 tysięcy. Ogromny wpływ na to miało zapewne wypuszczenie na rynek telefonów z serii Nokia Lumia.

Źródło: AllAboutWindowsPhone
Fot.: AllAboutWindowsPhone, Oleksiy Mark | Dreamstime.com

100 tysięcy aplikacji dla Windows Phone! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Dwa najpopularniejsze systemy mobilne idą łeb w łeb, jeśli chodzi o liczbę aplikacji.

Przy okazji publikacji wyników finansowych Apple pochwalił się także, że w App Store jest już 700 tysięcy aplikacji. A tymczasem także posiadacze urządzeń z Androidem mogą cieszyć się taką liczbą aplikacji mobilnych.

Pierwszy raz mamy do czynienia z sytuacją, w której w obydwu sklepach liczba aplikacji jest jednakowa. Przypomnijmy, że sklep Google Play to połączenie powołanego do życia w październiku 2008 roku Android Marketu i powstałego w listopadzie 2011 roku Google Music. Liczbę 200 tysięcy aplikacji osiągnął w maju ubiegłego roku, 400 tysięcy – w styczniu tego roku, a teraz dostępnych jest już ponad 700 tysięcy programów, z czego większość - bezpłatna.

Coraz mniej popularne są aplikacje płatne, za to rośnie zainteresowanie developerów programami, które użytkownik pobiera za darmo, a płatności następują potem za określone przedmioty, usługi czy przywileje.

App Store powstał wcześniej niż sklep Google’a – w lipcu 2008 roku. Na liczbę 200 tysięcy aplikacji pracował do kwietnia 2010 roku, na 400 tysięcy – do maja ubiegłego roku.

Dwóch największych rywali goni także Windows Phone Store (dawniej Windows Phone Marketplace), w którym jest już ponad 125 tysięcy aplikacji.

Fot.: 123RF

700 tysięcy aplikacji dla Androida - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Górna półka górną półką, ale nie każdego na nią stać i Nokia potrzebuje smartfonu w naprawdę przystępnej cenie. Stąd też najnowsza Lumia 620 zapowiada się na godną następczynię nieco już wysłużonej Lumii 610.

Nokia ma w swojej ofercie dwa smartfony z Windows Phone 8. Flagową Nokię Lumia 920 będącą rynkową przeciwwagą dla iPhone’a 5, oraz nieco bardziej wyważoną cenowo Lumię 820. Ten drugi model konkuruje dziś z topowymi urządzeniami z Androidem.

Problem w tym, iż osoby o mniej zasobnych portfelach poszukujące czegoś z logo Nokii, wciąż muszą zdać się na nieco starszą platformę Windows Phone 7.5 i Lumię 610 - dostępną za złotówkę nawet w stosunkowo niskim planie taryfowym. Na początku przyszłego roku, poczciwą 610-tkę zastąpi Lumia 620. Będzie przystępna cenowo, oraz odpowiednio nowoczesna. Najbardziej istotny jest tu nowy mobilny system operacyjny. Mowa oczywiście o Windows Phone 8.

Lumia 620 to następczyni Lumii 610

Nokia Lumia 620 zachowała sporo cech swojego poprzednika – między innymi kompaktowe rozmiary i 5 Mpx aparat. Będzie miała mniejszą przekątną ekranu niż Lumia 920 czy Lumia 820, a wyświetlacz AMOLED zostanie zastąpiony bardziej ekonomicznym LCD (choć w technologii ClearBlack). 3,8-calowy ekran zaoferuje nam rozdzielczość 480 x 800 pikseli. Zabraknie niestety technologicznych smaczków w rodzaju bezprzewodowego ładowania, czy rewelacyjnego aparatu PureView.

Mimo tych braków, Lumia 620 będzie Nokią przysłowiową pełną gębą. Nie ma mowy o kompromisach w kwestii solidności czy jakości wykonania. Pod tym względem Nokia zamierza utrzymać swoje wysokie standardy.

Obudowa nowego smartfonu jest wykonana z kolorowego poliwęglanu, a dzięki unikatowej funkcjonalności Dual Shot, dostaniemy interesującą możliwość personalizacji koloru najnowszej Lumii. Nokia zamierza oferować specjalne nakładki na obudowę. Będą one kolorowe i półprzeźroczyste. Zabezpieczą smartfon przed uszkodzeniem, a dobierając nakładkę o odpowiedniej barwie będziemy mogli zmienić kolor całej obudowy.

 

 

Nokię Lumia 620 z droższymi modelami łączy także ekosystem, wspomniany już Windows Phone 8. Oprogramowanie będzie miało identyczną funkcjonalność, choć specyfikacja techniczna samego smartfonu została nieco przycięta.

Nowa Nokia zaoferuje dwurdzeniowy procesor 1 GHz (Snapdragon S4), 512 MB pamięci RAM, oraz 8 GB pamięci flash. Tą ostatnią rozszerzymy fizycznie za pomocą karty pamięci lub poprzez internetową chmurę – Nokia gratis dorzuci 7 GB miejsca w Microsoft SkyDrive. Nie zabraknie funkcjonalności NFC, a sporym postępem w stosunku do Lumii 610 jest kamerka frontowa służąca do prowadzenia wideorozmów.

Nokię Lumia 620 z droższymi modelami łączy także ekosystem, wspomniany już Windows Phone 8. Oprogramowanie będzie miało identyczną funkcjonalność, choć specyfikacja techniczna samego smartfonu została nieco przycięta.

Wciąż jest zdecydowanie za wcześnie by mówić o dostępności – Nokia zamierza wprowadzić Lumię 620 do sprzedaży w pierwszym kwartale 2013 roku. Cena zostanie zapewne ustalona na poziomie zbliżonym do najtańszego dziś smartfonu z Windows Phone 8, czyli HTC 8S. Smartfon będzie rynkowym średniakiem. Droższym niż najtańsze Androidy, ale dużo tańszym niż obecna generacja Nokii z Windows Phone 8.

Fot. Nokia

Nokia Lumia 620, czyli Windows Phone 8 dla oszczędnych - opinie i komentarze (46)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

mdujfg34
29-11-2013 - 11:37:39
Po miesiącu normalnego użytkowania przestał działać przycisk blokady i włączania telefonu. Potrafi się przyciąć podczas odbierania rozmowy. Ekran nie reaguje na dotyk. Wysłałem może 30sms-ów. Odradzam. Kiepska obudowa, tandetny plastik. Jak na telefon z wysokiej półki to tragedia. Powinien kosztować 200pln nie więcej. Nokia 500 sto razy wytrzymalsza. Od 10 lat używam noki - to najgorszy telefon(I NAJDROŻSZY) jaki do tej pory miałem.
  (0)
Odpowiedz
BrontI
17-09-2013 - 13:37:44
A czy może ktoś wie jak skonfigurować w tym mms zeby działały w t-mobile, wszedzie indziej działaja a na Erze ....kaszana
  (0)
Odpowiedz
Leszek
09-07-2013 - 13:30:56
Podbijam temat po 2 miesiącach... Czy już coś wiadomo o wprowadzeniu do oferty Lumii 620? Czy jest sens jeszcze czekać, czy może konkurencja dostała ten model na wyłączność w kraju?
  (0)
Odpowiedz
tommyhess
07-05-2013 - 22:52:44
Czy jest już jakaś informacja co do dostępności Nokii Lumia 620 ? W ofercie sieci PLAY ten telefon jest już od jakiegoś czasu...
  (0)
Odpowiedz
redneck
07-05-2013 - 13:39:51
Mi również za parę miesięcy kończy się umowa u dotychczasowego operatora. Z niecierpliwością czekam na pojawienie się w ofercie t-mobile Lumii 620 a teraz także 520 i 720. Jestem aktualnie w Play ale ceny tych telefonów (620 i 720) mają tam z kosmosu. Czekam chętnie zmienię na t-mobile jeżeli ceny tych fonów będą niższe niż u konkurencji.
  (0)
Odpowiedz
Waldas
06-05-2013 - 08:42:14
Ciekawe czy będzie w ofercie bo t-mobile fajnych telefonów nie wprowadza do oferty tak też czekałem na sony Xperie GO i się nie doczekałem to pewnie Lumia 620 będzie w abonamencie za 2 lata i abonament 200zł + 1500 za telefon brawo dla polityki w t-mobile po prostu coraz lepsza ta sieć.
  (0)
Odpowiedz
mart
14-04-2013 - 22:35:45
Jestem osobą, która podpisywała umowę z erą jako 17 klient w kraju ,w pierwszym dniu ich działania. Teraz musimy się rozstać, z uwagi na totalne olewanie starych klientów. Moi domownicy, którzy są w innych sieciach już z kilku miesięcznym wyprzedzeniem odbierają telefony od swoich operatorów z propozycjami. U mnie zero, nic a umowa kończy mi się 15.04. To co proponują w BOA to nawet nie zasługuje na komentarz. Stara ero wróć. W punktach obsługi zatrudniona jest młodzież - która na pytanie Lumia 620 nie wie nawet co to jest , a co dopiero kiedy będzie. Sztandarowy telefon w swojej klasie Lumia 620 z W8, w Niemieckim T-mobile dostępny już blisko pół roku - u nas nic nie wiedzą. To jest kompromitacja. Jak długo można nic nie wiedzieć? Kurtuazja w wypowiedziach Redakcji nie zastąpi dobrej nadążającej za rynkiem oferty. Polecam mniej pozdrowień i deklaracji starań a więcej faktów.
  (0)
Odpowiedz
Ksiądz Dobrodziej
11-04-2013 - 20:54:29
Już dwie inne sieci mają 620 w swojej ofercie a wy w tym swoim De-mobilu nie macie nawet HTC WP 8s... Totalne dno. Czym chcecie utrzymać czy przyciągnąć klientów? Tymi śmieciami z androidem?
  (0)
Odpowiedz
bzyku
08-04-2013 - 22:43:26
Witam, ciągle czekam na wypowiedzi, pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
10-04-2013 - 11:32:05
Bzyku, niestety w tym momencie nie mamy informacji na temat wejścia do oferty tego modelu. Pozdrawiamy!
  (12)
Odpowiedz
bzyku
02-04-2013 - 19:22:34
Witam , również chciałbym się dowiedzieć o termin wprowadzenia nokii Lumia 720. Bardzo liczę też na wypowiedź państwa na komentarz użytkownika "Huljetaaa 2013-03-24 22:02:46 ". Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Torcida
29-03-2013 - 17:28:02
mi sie konczy umowa na początku maja o ile z warunków jakie mi zaproponowano jestem zadowolony są lepsze warunki niz u konkurencji ceny telefonów jedne tansze inne drozsze o tyle wybór pozostawia wiele do zyczenia.Chciałem smartfona z niższej półki z wp8 lub7(jest juz aktualizacja) LUMIA 800 brak,lumia 620 nie ma w ofercie,htc wp8s w 1 dzien zaproponowano mi za 100 mysle poczekam pmoze pojawi sie nowa dostawa 800 lub 620 tydzien pózniej HTC zaproponowano mi za 200:-)oczywiście to ja pierszy dzwonie pytac sie o oferte bo T-mobile nie ma czasu.Pytam sie czy jest planowany zakup 800?czy telefonu nie bedzie juz w szprzedazy wogóle.
  (0)
Odpowiedz
radek
28-03-2013 - 19:43:40
Przyszlosc telefonow komorkowych to Windows 8 mobile, a nie toporny i przestarzaly Android. Im szybciej T-mobile to zrozumie, tym straci mniej klientow... Ja bede kolejnym, ktory odejdzie w wakacje, jesli do tego czasu w ofercie nie pojawi sie jakis budzetowy telefon z Windowsem 8
  (0)
Odpowiedz
Marian
27-03-2013 - 18:18:15
Szkoda ze Pan pominą moje pytania, być może się przeoczyły, więc spytam jeszcze raz kiedy do oferty zostanie wprowadzona Nokia Lumia 720, oraz Windows Phone 8S by HTC ? Liczę i chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej niż "nie mamy informacji na ten temat". Pozdraawiam
  (0)
Odpowiedz
kulfas
27-03-2013 - 14:57:18
Witam, ja nawet nie pytam o ten telefon, bo mam zamiar przejść do innej sieci, bo T-mobile ma mnie w głębokim poważaniu. Umowy kończy mi się 5 maja, zero odezwu ze strony operatora....chociaż tak na prawdę mnie to nie dziwi. Zalogowałem się ostatnio na "iboa" i oczom nie wierzyłem...2 lata temu przy przedłużeniu umowy jeszcze z ERĄ oferowano mi co najmniej 3 razy więcej telefonów...a to co oferują to masakra - albo stary rupieć za 1zł albo pseudo smartfon za abstrakcyjną kwotę......a od tego czasu sporo się w tej branży działo...Dziś nie istnieje coś takiego jak lojalność klienta, a nawet jak ktoś jest lojalny to mu to obecny operator szybko uprzykrzy...a T-mobile jest w tej kategorii obecnie liderem. Szkoda, 8 lat jestem w tej sieci...trzeba myśleć o sobie, oni sobie poradzą. Pozdrawiam wszystkich!!!
  (0)
Odpowiedz
lotta
27-03-2013 - 12:29:34
Też pytałam już o ten telefon, bo też mi się spodobał. Miałam nadzieję, że wejdzie najpóźniej w lutym, kiedy kończyła mi się umowa. Ostatecznie wzięłam coś innego, bo ile można czekać... Swoją drogą, śmieszne jest trochę to, że o co się nie zapyta, to odpowiedź brzmi: "nie mamy informacji na ten temat" - tak jest zarówno tutaj, jak i w salonach. Albo nic nie ma, albo nic nie wiadomo. Do tego wybór telefonów jest mały i choć producenci dwoją się i troją, żeby przyciągnąć klientów produktami urozmaiconymi kolorystycznie, to w t-mobile dostępne są praktycznie tylko telefony w kolorze czarnym. Ludzie, zacznijcie pracować jak należy. Przecież zajmujecie się sprzedażą telefonów i świadczeniem usług z nimi związanych i NICZYM więcej, a oferta taka uboga. To tak, jakby w księgarni było tylko kilka książek lub w butiku ubrania tylko w jednym kolorze lub tylko jednym rozmiarze. No i oczywiście na pytanie czy będzie inny rozmiar/kolor sukienki odpowiedź brzmiałaby: "nie mamy informacji na ten temat"... A kto ma mieć jak nie wy? To jest paranoja i dziwi mnie dlaczego to jeszcze nie upadło... Całe szczęście, że już niedługo będzie zakaz proponowania klientom tych najdłuższych umów na 48miesięcy... Chociaż to.
  (1)
Odpowiedz
andrzej
27-03-2013 - 10:49:25
Ja również będę musiał przejść do konkurencji, bo kończy mi się umowa, a żadnego telefonu z Windows 8 w rozsądnej cenie T-mobile nie oferuje. Konsultanci dzwonili do mnie kilka razy próbując wcisnąć mi telefony z Androidem, ale na moje pytanie, czy w domu używają Linuxa czy Windowsa, zawsze odpowiadali że Windows, więc gdy zapytałem, czemu w takim razie próbuja mi sprzedać telefon oparty na gorszym linuxopodobnym systemie, nie potrafili już odpowiedzieć... Szkoda, T-mobile pewnie straci sporo klientów mając taką politykę cenową i nie chcąc szerzej wprowadzać telefonów z Windows Mobile 8...
  (0)
Odpowiedz
zosia samosia
26-03-2013 - 14:43:02
Nie planują wprowadzić 620 w najbliższym terminie :) - to chociaż dzięki za szczerość. Od wczoraj 620 jest u "fioletowych" chociaż cena aparatu powala - 11 razy wyższa niż w odpowiadającym abonamencie plusa.
  (0)
Odpowiedz
Kubson
26-03-2013 - 14:12:43
Czy to prawda że można przedłużyć umowę 6 miesięcy wcześniej? Z odpowiedzi do komentarza Mariana tak wynika. Jeśli umowa kończy się pod koniec sierpnia, to można już teraz przedłużyć umowę?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
27-03-2013 - 08:57:35
Kubson, zaloguj się do swojego konta w iBOA powinieneś znaleźć tam już teraz ofertę dla siebie. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
MArian
24-03-2013 - 22:11:45
Zapomniałem spytać czy może chociaż wiadomo kiedy będzie w ofercie lumia 720? Czy może już wiadomo że nie zostanie wprowadzony. bo nie wiem czy sobie robić jakąś nadzieję. Proszę o szybką odp.
  (0)
Odpowiedz
Huljetaaa
24-03-2013 - 22:02:46
Droga Redakcjo T-mobile. Zgadzam się, że posiadacie ciekawą ofertę z zakresu Noki Lumii, jak również innych marek. Niestety wszystkie modele, które pracują na systemie operacyjnym Windows Phone 8 aktualnie dostępne w T-mobile w taryfach oscylujących do 70zł opłaty miesięcznie nie są dostępne dla klientów indywidualnych w rozsądnych cenach. Osoby wybierające niższe abonamenty również chciałyby korzystać z nowinek technologicznych do których można zaliczyć system operacyjny Windows Phone 8. Polityka jakości firmy uniemożliwia to obecnym jak i nowym klientom T- mobile. Nokia Lumia 620 była alternatywą dla osób chcących pozostać w sieci T-mobile, jako telefon z niższej pułki, ale pracujący na systemie operacyjnym Windows Phone 8. Nie każdy potrzebuje taryfy z 750 minutami i więcej, ale operator wpływa na wybór wysokiej taryfy poprzez zaproponowanie atrakcyjnej ceny telefonu. W sieci konkurencyjnej jaką jest Plus wyżej wymieniony telefon dostępny jest za 1 zł przy taryfie za 60zł miesięcznie. Nasuwa się pytanie do jakich odbiorców przede wszystkim T-mobile adresuje swoje oferty. Na pewno osoby, które chciałyby mieć telefon na systemie operacyjnym Windows Phone 8 i niski abonament nie znajdą dla siebie odpowiedniej oferty. Po tylu latach taka polityka firmy jest rozczarowująca.
  (0)
Odpowiedz
Marian
24-03-2013 - 22:00:16
Dziękuję za szybką odpowiedź. To jest nie do pomyślenia żeby operator nie miał zamiaru wprowadzić chyba najbardziej wyczekiwanego modelu telefonu. Z mojego punktu widzenia T-mobile nie ma się co porównywać ze starą Erą i nawet do niej nie dorówna. Tak jak poprzednik wspomniał najdroższe oferty dla klientów posiada T-mobile. Serwis I-BOA to też chyba nie jest najmocniejsza strona operatora bo od tygodnia nie da się z niego korzystać, nie można się w ogóle zalogować. W grudniu była w ofercie Lumia 610 i 710. 710 NIEWIELE droższa ale DUŻO lepsza. Po krótkim czasie 710 została wycofana z oferty. Konsultant twierdził że było zbyt dużo opinii że 710 się często zawieszał i został wycofany . To zamiast wprowadzić poprawkę do oprogramowania i by było ok to lepiej usunąć telefon. To pewnie telefon HTC Windows Phone 8S by HTC też u was nie będzie dostępny bo już u konkurencji jest w atrakcyjnej ofercie za 59 zł. Podsumowując mogę powiedzieć tylko NIEDOWIARY.
  (0)
Odpowiedz
misio
24-03-2013 - 12:14:29
Na chwilę obecną 620 jest tylko w plusie i FM mobile, a lada tydzień ma wejść 720 i 520 pewnie w T-mobile w okolicach grudnia :) - nokia stoi na skaraju bankructwa a my się nie możemy doprosić telefonu w t-mobile aby łaskawie operator pozwolił przedłużyć nam umowy - REDAKCJO - TO SKANDAL !!! zero informacji, najgorsza oferta na rynku, zabranie przedłużania numeru o rok w heyah, czyżby zaczął się T-upadek :) Niech żyje fioletowa rewolucja !!!
  (0)
Odpowiedz
Nick:)
24-03-2013 - 12:08:14
W najbliższym czasie raczej się tego telefonu nie doczekamy :(, Plus gsm i sklep nokii 4CV mają na wyłączność na 1 lub 2 miesiące czyli do połowy kwietnia lub maja nawet. A to że jest w neonecie, kilku innych sklepach internetowych i nowej sieci komórkowej FM - ci od replik perfum - to pewnie wynika z tego że mają je od dystrybutora z poza kraju. Taniej wychodzi wziąść umowę bez telefonu i kupić na allegro z poPlusową już od 600 zł lub poszukać na tablicy ofert ze swojego miasta, ja jużnie mam cierpliwości i za 2 tygodnie się zmywam z firmą z t-mobile bo przedłużanie umowy po 12 latach w erze/t-mobilu bez telefonu na 18 miesięcy gdy nowi mają na rok to skandal i dymanie w 4 litery, Ero Wróć !!!
  (0)
Odpowiedz
Marian
22-03-2013 - 18:28:07
Trochę śmieszny się robi ten operator. Przedstawiciele są aż tak "zapracowani" że jeden co jest odpowiedzialny za to nie ma czasu odpowiedzieć na pytania klientów. Kiedyś jak nie było internetu to i telegramem można było się szybciej skontaktować. Była stara dobra ERA to jak mi się osobiście kończyła umowa to konsultanci wydzwaniali już z miesięcznym wyprzedzeniem i przedstawiali kilka dobrych ofert, a teraz to ... . 3 miesiące po końcu umowy to nawet nikt się tym nie interesuje. A przepraszam owszem dzwonią ale żeby wcisnąć czwarty abonament lub drugiego laptopa. Ponawiam pytanie czy wiadomo kiedy Nokia Lumia 620 będzie dostępna? Konkurencja już naprawdę świetne oferty przedstawia. Osobiście zaczekam jeszcze tydzień.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
24-03-2013 - 14:40:48
Marian, nasi konsultanci dzwoniąc do Państwa starają się poinformować o wszystkich dostępnych ofertach, zarówno przedłużeniowych, jak i dotyczących nowych usług. Staramy się również zachęcić do wizyt w punkcie poprzez przypominające o ofercie sms-y. Niestety mamy świadomość, że nie jesteśmy w stanie poinformować każdego Abonenta w odpowiednio wczesnym terminie o przygotowanej ofercie. W przypadku natomiast, gdy kończy się obecna umowa aż na pół roku przed terminem mamy dla Państwa przygotowany nowy multimedialny telefon wraz z aktracyjnym pakietem usług i nowym promocyjnym abonamentem. Z ofertą można zapoznać się poprzez serwis I-BOA, a dodatkowo za samodzielną realizację oferty nagradzamy dodatkowymi profitami. Pod zakładką kontakt można wysłać wiadomość do naszych konsultantów, którzy z przyjemnością oddzwonią i pomogą w doborze oferty, tak aby była dobrana indywidualnie do Pańskich potrzeb. Cieszymy się, że równie dobrze, jak my wspomina Pan czasy Ery, mamy również nadzieję, że obecna marka T-Mobile również będzie budziła w Panu pozytywne skojarzenia. Obecnie nie planujemy wprowadzenia do oferty aparatu Nokia Lumia 620, posiadamy natomiast inne modele tej marki, jak i inne aparaty o równie rozbudowanych funkacjach multimedialnych. Zachęcam do zapoznania się z ofertą. Pozdrowienia!
  (3)
Odpowiedz
Leberwuszt
19-03-2013 - 12:42:13
U innych operatorów już jest. Kiedy u was? Jak zwykle jesteście daleko w tyle za innymi.
  (0)
Odpowiedz
logistyk
19-03-2013 - 10:18:16
Również proszę o informację, kiedy Lumia 620 będzie oferowana w T-Mobile. Nie ukrywam, iż jeśli się nie pojawi, będzie to jeden z głównych powodów do zmiany operatora (a posiadamy kilkaset aktywnych kart SIM w firmie)
  (0)
Odpowiedz
parafianin
18-03-2013 - 22:22:09
Przemku. Jak nie chcesz czekać to radzę wziąć tą 620tkę w sklepie Nokii na raty a abonament bez telefonu. Wychodzi na to samo albo i lepiej.
  (0)
Odpowiedz
przemek
18-03-2013 - 19:19:30
Witam serdecznie chcę zapytać kiedy telefon Lumia 620 zostanie wprowadzony do oferty abonamentowej? Abonament skończył mi się prawie 3 miesiące temu i nadal czekam, jednakże jż nie ma żadnych informacji na ten temat, to nie wiem czy jest sens tak dalej czekać nie wiadomo do kiedy, gdyż inni operatorzy z dużym powodzeniem udostępniają te telefony. Pozdrawiam, czekam na szybką odp.
  (0)
Odpowiedz
andrew
04-03-2013 - 19:37:55
Witam serdecznie, chciałem ponowić pytanie poprzedniego kolegi na które jeszcze nikt z obsługi nie zdołał odpowiedzieć, nie mówiąc o tym że kolega prawie już miesiąc temu pytał i nic. Czy cos wiadomo o dacie wprowadzenia telefonu nokia lumia 620 do oferty? a wiadomo już że ten telefon jest ogólnodostępny w Polsce. Mam nadzieję że nie trzeba będzie znowu tak długo czekać aż ktoś zamieści odpowiedź.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
06-03-2013 - 10:14:18
andrew, niestety nie posiadamy żadnych nowych informacji na ten temat. Pozdrawiamy!
  (1)
Odpowiedz
zurek
13-02-2013 - 11:50:25
Czy cos wiadomo o dacie wprowadzenia 620 do oferty?
  (1)
Odpowiedz
Julek
09-02-2013 - 19:08:04
za parę dni wygasa mi umowa z abonamentu, czy wiadomo kiedy ten telefon zostanie wprowadzony oferty abonamentowej ? dlaczego aż tak strzeżona jest ta data, niesamowite żeby nikt nic nie wiedział na ten temat. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
10-02-2013 - 20:57:24
Julek, niestety nie posiadamy na razie wiedzy na temat wejścia tego telefonu do oferty. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
mrux
17-01-2013 - 21:51:04
Czy wiadoma jest już przybliżona data wejścia lumii do oferty? Telefon Zapowiada się świetnie jak za te pieniądze! Nie mogę się go doczekać .
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
18-01-2013 - 12:15:21
mrux, niestety w chwili obecnej nie mamy informacji na ten temat. Kiedy telefon będzie wchodził do oferty to poinformujemy o tym w dziale tech-newsy. Pozdraiwamy!
  (0)
Odpowiedz
okk
05-01-2013 - 13:46:22
czy telefon będzie dostępny na abonament w tej sieci ? i czy wejdzie w pierszym kwartale roku do t-mobile ?
  (1)
Odpowiedz
mopatis
18-12-2012 - 13:51:26
Piszecie "Nokia gratis dorzuci 7 GB miejsca w Microsoft SkyDrive" Jak mam to rozumieć? To jest te standardowe 7 GB tego co daje MS przy zakładaniu konta. Czy to jest dodatkowe +7 GB, czyli łącznie 14 GB dla nowo założonych kont SyDrive?
  (2)
Odpowiedz
lotta
16-12-2012 - 19:53:31
Bardzo dziękuję, Redakcjo :)
  (1)
Odpowiedz
NNN
14-12-2012 - 12:27:38
Najlepiej weźcie wszystkie kolory. Jak dacie ten telefon w atrakcyjnej cenie to przyciągniecie mnóstwo klientów. W marcu kończy mi się umowa i mam nadzieje, że ten model będzie w atrakcyjnej cenie. Coraz więcej osób ma dość Androida albo po prostu chce poznać nowe środowisko w telefonie.
  (1)
Odpowiedz
lotta
11-12-2012 - 12:24:15
Telefon rewelacja! Czekam z niecierpliwością na jego pojawienie się w ofercie. Tylko błagam, weźcie więcej kolorów niż tylko biały i czarny :)
  (1)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
14-12-2012 - 12:06:17
lotta, przekażemy Twoją uwagę dalej. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
Oliba3
07-12-2012 - 22:06:14
Telefon za 299 zł w abonamencie 39,90 i biorę w ciemno :D Mam nadzieje, że dacie własnie tą cenę :)
  (1)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
10-12-2012 - 14:09:13
Oliba3, w chwili obecnej jeszcze nie wiemy kiedy ten model pojawi się w naszej ofercie :-) Obserwuj dział tech-newsy. Pozdrawiamy!
  (1)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się