Posiadacze najnowszych telefonów BlackBerry z naszej oferty mogą zacierać ręce. Modele Z10, Q10 oraz Q5 mogą zostać zaktualizowane!

Oprogramowanie o numerze 10.2.1.2941 jest już gotowe do pobrania dla właścicieli najnowszy telefonów ze stajni BlackBerry. Chodzi oczywiście o modele Z10, Q10 i Q5. Jeżeli kupiliście je w naszej sieci to możecie aktualizować system, dzięki czemu będzie on działał sprawniej i płynniej.

Dystrybucja oprogramowania następuje partiami poprzez serwery producenta, zatem jeśli jeszcze nie otrzymałeś powiadomienia na swoim telefonie oczekuj go w ciągu najbliższych kilku dni.Zaktualizowany telefon będzie działa płynniej i wydajniej. Aktualizacja umożliwi korzystanie na tych telefonach z sieci LTE, która dostępna będzie w tym roku!

Aktualizacja systemu dla BlackBerry! - opinie i komentarze (8)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

masko
25-06-2014 - 11:22:48
Czy ktoś z redakcji "łaskawie" odniesie się do ostatnich komentarzy, czy kompletnie macie to już gdzieś?
  (0)
Odpowiedz
kryzys
20-06-2014 - 12:08:03
I minął miesiąc, a aktualizacji dla Q10 brak. Widocznie klient, który zapłacił 1500 zł za telefon i miesięcznie uiszcza rachunki w wysokości min. 100 zł nie jest szczególnie ważny. No cóż, trzeba doczekać do końca umowy i można będzie pójść płacić komuś innemu. Pozdrowienia dla T-Mobile. Świetna robota.
  (0)
Odpowiedz
BartoszWuu
19-06-2014 - 11:21:15
Kupiłem Z10 STL-2 jakieś 2 tygodnie temu i po włożeniu karty tmobile faktycznie zaktualizowało do tej wersji. 2 Dni temu zrobiłem ustawienia fabryczne, mam 10.2.1.2102 i nie ma żadnej aktualizacji :/ Jak to możliwe że parę dni temu aktualizacja do 10.2.1.2941 była a teraz jej niema ?
  (0)
Odpowiedz
masko
16-06-2014 - 13:49:17
Panie Redaktorze Sagański, za 3 dni minie miesiąc od Pana artykułu odnośnie aktualizacji systemu BlackBerry 10. Aktualizacji jak nie było tak nie ma!!! Pisanie tekstów typu "Dystrybucja oprogramowania następuje partiami poprzez serwery producenta, zatem jeśli jeszcze nie otrzymałeś powiadomienia na swoim telefonie oczekuj go w ciągu najbliższych kilku dni" to czysta kpina!!! Po cholerę w ogóle takie informacje skoro nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Kolejny raz proszę o więcej szacunku dla klienta.
  (0)
Odpowiedz
Adam007
19-05-2014 - 16:25:50
Kiedy Xperia M?
  (0)
Odpowiedz
bercik188
19-05-2014 - 14:51:47
A kieedy SONY Xperia M ??
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
20-05-2014 - 07:43:10
Witam. Informacje dotyczące Xperii M znajdują się w artykule "Sony Xperia M: ten kompakt jest mocny". Pozdrawiam.
  (6)
Odpowiedz
bercik188
20-05-2014 - 22:30:48
@ Konsultant T-Mobile - Ale co tam są za informacje? Tutaj,z kolegą pytamy się kiedy wreszcie łaskawie udostepnicie aktualizacje systemu Sony xperii M do wersji 4.3 (15.4.A.0.23). Ciągle zamiast konkretnie po męsku powiedzieć kiedy zaplanowane jest wydanie aktualizacji, Wy ciągle wymyslacie takie bzdury ze to się śmiać chce. Jeden mi mówi że sony aktualizacji nie udostępniło t-mobile, drugi ze są jakieś problemy i siedzą próbują go rozwiązać, trzeci ze aktualizacja jest w fazie koncowaj i lada chwila się pojawi. Mógłbym tak jeszcze wymieniać, chyba bez końca. Śmieszy mnie to bo aktualizacja została wydana 26.03.2014r. a tutaj nawet nie potraficie podać daty udostępnienia aktualizacji. Pomyślcie czy jest sens oklamywac klientow że macie najlepszą obsługę klienta, bo zamiast na tym zyskiwac to tylko ich tracicie. Wiem ze już wam się znudziło czytanie takich "bzdur", no ale co poradzić to nie nasza wina tylko wasza bo Wy wolicie zająć się aktualizacją "flagowców" niż tych gorszych bo tańszych smartfonów.. A więc tak jak poprosiłem na poczatku moich wypocin, proszę o poinformowanie Nas pod tym komentarzem kiedy zostanie udostępniona ta aktualizacja i jeżeli będzie trzeba od dzisiaj (Wtorek 20 maj 2014r.) czekać dłużej niż tydzień proszę o wytłumaczenie co jest przyczyną przedluzenia się czasu oczekiwania.Pozdrawiam
  (1)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Jeżeli jesteście właścicielami telefonów BlackBerry Z10, Q10 i Q5 możecie pobierać najnowszą aktualizację systemu!

Oprogramowanie o numerze 10.2.1.1925 jest już gotowe do pobrania dla właścicieli najnowszy telefonów ze stajni BlackBerry. Chodzi oczywiście o modele Z10, Q10 i Q5. Jeżeli kupiliście je w naszej sieci to możecie aktualizować system, dzięki czemu będzie on działał sprawniej i płynniej.

Dla rozpoczęcia aktualizacji pobierzecie odpowiednie oprogramowanie albo przy użyciu transmisji danych w sieci komórkowej, albo równie wygodnie dzięki sieci WiFi. Dystrybucja oprogramowania następuje partiami poprzez serwery producenta, zatem jeśli jeszcze nie otrzymałeś powiadomienia na swoim telefonie oczekuj go w ciągu najbliższych kilku dni.

Aktualizacje dla najnowszych telefonów od BlackBerry - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Już teraz właściciele BlackBerry Z10, Q10 i Q5 mogą pobierać najnowszą aktualizację systemu!

Oprogramowanie o numerze 10.2.1.2141 jest już gotowe do pobrania dla właścicieli najnowszy telefonów ze stajni BlackBerry. Chodzi oczywiście o modele Z10, Q10 i Q5. Jeżeli kupiliście je w naszej sieci to możecie aktualizować system, dzięki czemu będzie on działał sprawniej i płynniej.

W smartfonie wystarczy wybrać Ustawienia -> Informacje o telefonie. Dla rozpoczęcia aktualizacji pobierzecie odpowiednie oprogramowanie albo przy użyciu transmisji danych w sieci komórkowej, albo równie wygodnie dzięki sieci WiFi.

Dystrybucja oprogramowania następuje partiami poprzez serwery producenta, zatem jeśli jeszcze nie otrzymałeś powiadomienia na swoim telefonie oczekuj go w ciągu najbliższych kilku dni.Zaktualizowany telefon będzie działa płynniej i wydajniej.

Aktualizuj telefony od BlackBerry! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Posiadacze urządzeń z logiem jeżynki nie zostali zapomnieni. T-Mobile ma dla nich aktualizację oprogramowania do smartfonów BlackBerry Z10, BlackBerry Q10 oraz BlackBerry Classic.

Nadal pod względem bezpieczeństwa produkty marki BlackBerry nie mają sobie równych. Dlatego są bardzo często wybierane przez rządy oraz instytucje, w których integralność danych musi stać na najwyższym poziomie. T-Mobile przygotowało aktualizację do smartfonów Z10, Q10 oraz Classic.

BlackBerry Z10, Q10, Classic - aktualizacje oprogramowania o numerze 10.3.2.2339 (OS), 10.3.2.2226 (SR), 10.3.2.2340 (Radio)

UWAGA! Dystrybucja oprogramowania następuje partiami poprzez serwery producenta, zatem jeśli jeszcze nie otrzymałeś powiadomienia na swoim telefonie oczekuj go w ciągu najbliższych kilku dni.

Z10, Q10, Classic - aktualizacja smartfonów BlackBerry - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się