„Angry Birds” to najprawdopodobniej najszybciej rozwijająca się marka na świecie. A na rynku jest od zaledwie dwóch lat. Według zapowiedzi jej twórców, apogeum popularności nastąpi już wkrótce, kiedy to aplikacja trafi na Facebooka.

„Angry Birds”-mania rozpoczęła się zupełnie niewinnie – od wysoce uzależniającej gry wideo – i rozwinęła w kierunku licznych gadżetów jak; pluszowe zabawki, książki, ubrania, a nawet plany kinematograficzne.
Te kolejne etapy prowadzą do jeszcze większej popularności – mówi Wibe Wagemans wiceprezes ds. marki i reklamy w firmie Rovio, produkującej „Angry Birds”.

Gra jest do ściągnięcia za darmo na kilka platform – w tym urządzenia komórkowe i aplikację Chrome. Już pierwszego dnia po dodaniu przez Google+ „Angry Birds” do ich zestawu gier, aplikacja wskoczyła na sam szczyt, zostawiając daleko w tyle m.in. produkty Zynga i Electronic Arts.

Wagemans przyznaje, że firma ma obecnie 120 mln użytkowników swojej aplikacji, znacząco wysuwając się na prowadzenie w swoim segmencie. I to w ciągu zaledwie 20 miesięcy od startu „Angry Birds”. Wiceprezes Rovio nie ukrywa, że liczy na pokonanie w tym roku swojego największego konkurenta – firmy Zynga, której aplikacje są dostępne na Facebooku. Ma nadzieję, że stanie się to zaraz po tym, jak „Angry Birds” dołączą do grona aplikacji dostępnych na najpopularniejszym portalu społecznościowym.

Angry Birds rozwijają skrzydła - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Wczoraj miała miejsce oficjalna premiera Angry Birds Space. Gra dostępna jest już w wersji na smartfony i komputery PC i Mac.

Angry Birds Space to kolejna część kultowej już gry z Wściekłymi Ptaszyskami. Czy warto było czekać, musicie przekonać się samodzielnie, jednak już teraz możecie się dowiedzieć, że czeka na was 60 nowych poziomów, nowe rodzaje ptaków i supermocy.

Akcja, jak wskazuje tytuł, rozgrywa się w Kosmosie, co wnosi pewną ważną nowość: wystrzeliwane ptaki nie podlegają prawu grawitacji. Oznacza to, że ci, którzy dotychczas grali w Angry Birds, muszą wyrobić sobie zupełnie nowe odruchy.

Z okazji wczorajszej premiery Angry Birds Space Rovio Mobile udostępniła zwiastun, który wtajemnicza przyszłych graczy w to, jak ptaki znalazły się w Kosmosie.

Gra dostępna jest na urządzenia z systemami Android i iOS oraz na komputery PC i Mac. Póki co użytkownicy Androida mogą pobrać darmową wersję Angry Birds Space, która czeka już w Google Play.

Jak zapowiedział niedawno współzałożyciel Rovio, Peter Vesterback, w tym roku planowanych jest pięć nowych gier z Angry Birds.

Źródło: Rovio

<p><em>Zobacz zwiastun Wściekłych Ptaków w kosmosie!</em></p>

Angry Birds już w Kosmosie! (wideo) - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Nazywa się Angry Birds Go!, a jej zwiastun wyraźnie sugeruje, że Rovio postanowiło odejść od dotychczasowych schematów rozgrywki i zaproponować coś zupełnie nowego. Co takiego?

Wściekłe Ptaki żyją i mają się dobrze. Fińskie Rovio zapowiedziało właśnie najnowszą część swojej bestsellerowej serii, a do sieci trafił nawet jej pierwszy zwiastun.

Angry Birds wracają, ale w nieco innej formie niż ta, do której zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Wszystko wskazuje na to, że tym razem rozgrywka będzie skupiona na jeździe pojazdami. Angry Birds Go! może być więc zarówno wyścigami gokartów (w stylu Mario Kart), jak i grą, w której naszym zadaniem będzie jazda przed siebie i omijanie przeszkód w celu dotarcia jak najdalej.

Więcej szczegółów poznamy wkrótce, na razie Rovio pozostaje trochę tajemnicze. Wiemy natomiast, że gra jest przygotowywana we współpracy z firmą Red Bull, co każe nam myśleć, że przy okazji premiery nowej gry z serii Angry Birds na rynku pojawi się też limitowana edycja napoju energetycznego. Popularność zobowiązuje.

Pobieraj aplikacje i gry bez obaw o koszty! Twój smartfon działa online i często do odpowiedniej pracy potrzebuje dostępu do sieci? Możesz uniknąć dodatkowych kosztów! Skorzystaj z naszej taryfy multimedialnej lub zamów najlepszy pakiet internetowy na telefon! Aktywacja pakietu: Wyślij SMS pod bezpłatny nr 8010 o treści:
BC9 - jeśli korzystasz z abonamentu,
MAX - jeśli korzystasz z MIXa lub T-Mobile na kartę. Myślisz, że Internet w komórce jest drogi? Przemyśl to jeszcze! Nasze pakiety są już od 9,08 zł!

<p><em>Na razie to wszystko, co wiemy o nowej grze z Angry Birds</em></p>

Nadchodzi nowa gra z serii Angry Birds! (wideo) - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Fińskie Rovio nie zwalnia tempa - właśnie zapowiedziało swoją nowa grę pod tytułem Angry Birds: Transformers. Czego możemy się po niej spodziewać?

Jeszcze nie opadł kurz po premierze Angry Birds Epic, a fińskie Rovio już zapowiedziało swoją kolejną grę z serii o Wściekłych Ptakach. Angry Birds: Transformers - bo o niej mowa - będzie bazowała na świecie popularnych Transformersów, w związku z czym powinna przypaść do gustu wszystkim fanom tego uniwersum.

Czego możemy się spodziewać? Oczywiście gry mobilnej na smartfony i tablety. Poza tym, na temat projektu wiadomo na razie stosunkowo niewiele. Rovio uruchomiło oficjalną stronę projektu, na której można zobaczyć grafikę koncepcyjną i... to w zasadzie tyle.

W sieci nie brakuje jednak nieoficjalnych doniesień na temat Angry Birds: Transformers. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że premierze gry towarzyszyć będzie pojawienie się na rynku specjalnej serii figurek, które Rovio ma przygotowywać we współpracy ze znanym producentem zabawek, firmą Hasbro. Figurki będą mogły zostać przeniesione do świata gry, tak jak miało to miejsce w przeszłości, w przypadku innych gier Rovio.

Więcej szczegółów na temat Angry Birds: Transformers póki co nie znamy. Wiadomo natomiast, że premiera gry w wersjach dla urządzeń z systemami iOS i Android odbędzie się we wrześniu tego roku. Więcej szczegółów poznamy zapewne wkrótce.

Nadchodzą Angry Birds: Transformers - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

3478
20-10-2014 - 15:09:11
Faja
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się