Apple w centrum Berlina ma specjalne laboratorium powiązane z Project Titan. Pracuje tam około 15-20 młodych specjalistów z branży motoryzacyjnej.

Informacje ujawnił niemiecki Frankfurter Allgemeine Zeitung, który zlokalizował w centrum Berlina niewielki ośrodek badawczy firmy Apple, w którym pracują specjaliści z branży motoryzacyjnej. To oznacza, że laboratorium powiązane jest z Project Titan, a więc tajemniczym autem firmy z Cupertino, które jest podobno w przygotowaniu.

Zobacz iPhone'y w e-sklepie

Apple zatrudniło w Berlinie około 15-20 młodych osób z branży motoryzacyjnej. Są to specjaliści od marketingu, oprogramowania czy inżynierii. Podobno ich celem jest opracowywanie pomysłów związanych z motoryzacją oraz kwestii partnerskich i rządowych.

Raport Frankfurter Allgemeine Zeitung sugeruje także, iż Apple Car będzie mieć silnik elektryczny, ale nie zapewni funkcji z zakresu jazdy autonomicznej. Produkcją auta może zająć się austriacka firma Magna Steyr.

Apple odmówiło komentarza w tej sprawie i przekazało tylko, że nie komentuje plotek i spekulacji. Podobno przy projekcie Titan zatrudnionych jest około tysiąca pracowników i auto może zostać ukończone w 2019 lub 2020 roku.

Źródło: Frankfurter Allgemeine Zeitung

Apple ma tajne laboratorium w Berlinie, które powiązane jest z Apple Car - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się