Japońskie media informują, że Apple sfinalizowało prace nad nowym iPhone'em z 4-calowym ekranem. Produkcja smartfonu może w zasadzie ruszyć w dowolnej chwili.

Japoński Macotakara raportuje, powołując się na anonimowe źródła, że Apple zakończyło prace nad nowym iPhone'em z 4-calowym ekranem. Smartfon ma mieć procesor A8 (nie wiemy jednak, czy z 1 lub 2 GB pamięci RAM), Bluetooth 4.1, Wi-Fi w  standardzie 802.11ac oraz lepszą kamerę Facetime HD f/2.2 (jak w nowym iPodzie Touch). Sfinalizowanie prac nad smartfonem oznacza, że jego produkcja może rozpocząć się w dowolnej chwili.

Zobacz smartfony Apple'a w e-sklepie

Wcześniejsze plotki na ten temat wskazywały na premierę w pierwszym kwartale 2016 roku, co w powiązaniu z powyższymi informacjami jest bardzo prawdopodobne. Nowy iPhone z 4-calowym ekranem zastąpi model 5s z 2013 roku, który cały czas nieźle się sprzedaje, ale faktem jest, że już domaga się odświeżenia.

Nie wiemy jednak, czy Apple zmieniło wzornictwo i nowy iPhone z 4" ekranem będzie inspirowany modelami 6 i 6s. Możliwe, że obudowa nie uległa zmianie i nadal możemy spodziewać się bryły znanej z iPhone'a 5s.

Źródło: macotakara

Plotka: Apple sfinalizowało prace nad nowym iPhone'em z 4" ekranem - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
09.02.2011

Polowanie z MIX-em

Wiele możliwości i brak ograniczeń – to bez wątpienia największe zalety łączenia abonamentu z telefonem na kartę. Co oprócz tego czeka na użytkowników Mixera?

Wybierając elastyczną formę korzystania z komórki możesz liczyć na rozmaite udogodnienia. Nowy Mix łączy w sobie bowiem wiele zalet, m.in.:
• możliwość wyboru umowy nie na czas trwania, a na liczbę doładowań: 24, 30, 36, 42 lub 48,
• konto doładowywane w sposób prosty niczym w telefonach na kartę,
• dodatkowo możliwość wyboru usługi blueconnect Max, która gwarantuje nielimitowany dostęp do Internetu w telefonie już od 9,08 zł miesięcznie (zmiana prędkości po 100 MB),
możliwość upolowania nowego telefonu już za złotówkę!

Wybierając w Mixie blueconnect Max cieszysz się z nielimitowanego Internetu w telefonie już od 9,08 zł miesięcznie (zmiana prędkości po 100 MB)!

Nowe oblicze taryfy Mix w Erze to także nowe możliwości dla jej użytkowników. Możesz w niej na przykład częściej zmieniać telefony - obecnie do upolowania jest multimedialny Samsung Ch@t 335 (w kolorze białym dostępny w najbliższych tygodniach) w taryfie Mixera 25 już za 1 zł - a następnie… polować na kolejny telefon. I tak bez końca. Sam też decydujesz, jak długo trwa umowa i w pełni kontrolujesz swoje wydatki. Pamiętaj – w tej taryfie o tym, kiedy skończy się umowa, decydujesz Ty! Nie czekaj – im częściej doładowujesz konto, tym szybciej masz nowy telefon!

Polowanie z MIX-em - opinie i komentarze (2)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

bobiszu
18-02-2011 - 14:14:35
Dobre w mixie w Erze jest to, że jest na ilość doładowań, a nie określony czas. A sam internet też wymiata. Korzystam z podobnego pakietu w Tak Taku. Można naprawdę sporo zaoszczędzić.
  (0)
Odpowiedz
tosia2
10-02-2011 - 10:03:03
Fajnie, że ten Samsung Ch@t jest już dostępny w Mixerze. Szukałam ostatnio nowego telefonu i coś mi się wydaje, że wybiorę właśnie ten.
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Z doniesień serwisu 9to5Mac wynika, że w Apple trwają już intensywne testy iPhone'ów najnowszej generacji, z innymi niż dotychczas wyświetlaczami.

Wyświetlacz iPhone'a od momentu jego debiutu i niemal wywrócenia ówczesnego rynku do góry nogami, niemal się nie zmienił. W dalszym ciągu dysponuje on przekątną 3,5-cala, choć w najnowszym 4S jest to już Retina o niebagatelnej rozdzielczości 640x960 pikseli. Od początku niezmienne pozostają także jego proporcje – 3:2. Najnowsze doniesienia 9to5Mac wieszczą jednak zmiany.

iPhone 4S.

Według nich w Apple trwają intensywne testy kilku wersji iPhone'a najnowszej generacji. Zamaskowane, dla ukrycia prawdopodobnie znacznie zmienionego wyglądu prototypy (iPhone 5,1 oraz iPhone 5,2 będące jeszcze przed etapem testów inżynieryjnych) - dysponują ekranami o nieco większych niż aktualny model rozmiarach.

Nie jest to jednak zmiana tak szokująca jak informacje o 4,6-calowym ekranie, jakie pojawiały się jakiś czas temu. Oba prototypu otrzymały ekran, nie tyle powiększony, co przedłużony. Wyświetlacz otrzymał dodatkowe 176 pikseli i ma teraz dysponować rozdzielczością 640 x 1136 pikseli. Takie wymiary to niemal idealne proporcje 16:9, co daje wyobrażenie w jakim kierunku zmierza Apple – najwyraźniej nowy wyświetlacz ma być nie tyle, wzorem konkurencji większy, co zapewniać wyświetlanie kinowego obrazu na pełnym ekranie – bez marnujących cenną przestrzeń czarnych pasków.

Źródło: 9to5Mac

fot. Apple

Nowy iPhone z większym ekranem? - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

iPhone 5s kilka dni temu zadebiutował na naszym rynku, a tymczasem sezon na plotki o jego następcy możemy uznać za otwarty.

W przypadku iPhone’a 5s niektórzy pewnie byli zaskoczeni, że Apple nie zdecydował się podążyć za modą na duże wyświetlacze w smartfonach i nadal oferuje taki ekran jak w poprzednich swoich modelach. Mimo że Apple nie należy do tych producentów, którzy oglądają się na innych, pojawiły się plotki, jakoby kolejna generacja iPhone’a miała nieco urosnąć.

Źródłem plotek jest japoński magazyn Mac Fan. Ponoć koncern z Cupertino testuje różne wielkości wyświetlaczy dla iPhone’a 6, a docelową ma być 5 cali i rozdzielczość HD. Aby smartfon nadal łatwo było obsłużyć jedną dłonią, zostanie zmniejszona ramka wokół wyświetlacza (zabieg ten sprawdził się w przypadku iPada Air).

Kiedy premiera? No, nie prędko. Plotkarze typują wrzesień przyszłego roku.

Źródło: BGR

iPhone 6 z większym ekranem? - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się