Najnowsza wersja mobilnego systemu operacyjnego Apple jest już dostępna do darmowego pobrania dla użytkowników iPhonów i iPadów. Jakie zmiany wprowadza?

Dość niespodziewanie wczoraj wieczorem Apple udostępniło najnowszą poprawkę swojego mobilnego oprogramowania. System w wersji iOS 6.1 jest dostępny do darmowego pobrania dla większości użytkowników iPhonów i iPadów.

W opisie aktualizacji wśród najważniejszych nowości wymieniono kilka udoskonaleń oraz poprawek. Te najważniejsze to więcej operatorów dla obsługi LTE (pełna lista tutaj), możliwość pobierania pojedynczych utworów z iCloud przez subskrybentów iTunes Match, nowy przycisk do zerowania ID odbiorcy reklam.

Urządzenia kompatybilne z aktualizacją to: iPhone'y 3GS i nowsze, iPady drugiej generacji i nowsze, oraz iPod Touch 4. i 5. generacji.

Apple udostępniło iOS 6.1 - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

KassiaX
14-12-2015 - 21:57:40
Kto chce zarobic w necie parenascie $$$ dziennie?? Metoda jest prosta i dziala, poszukajcie sobie w google: room23a adfly
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Nasza sieć właśnie udostępniła posiadaczom iPhone'ów możliwość ściągnięcia aplikacji "Mobilne Internetowe Biuro Obsługi Abonenta". Zarządzaj swoim kontem poprzez smartfona!

Już nie tylko posiadacze smartfonów z systemem Android będą mogli monitorować swoje koszty i zarządzać usługami. Teraz również abonenci naszej sieci ze smartfonami z logiem Apple pobierając aplikację MiBOA z App Store mogą  w prosty sposób kontrolować swoje koszty i zarządzać swoim kontem.

Aplikacja MiBOA umożliwia:

  • sprawdzanie bieżących kosztów,
  • sprawdzanie płatności, numeru konta do przelewu,
  • włączanie lub wyłączanie pakietów dodatkowych minut, smsów lub danych w Twojej taryfie,
  • zarządzanie usługami dodatkowymi,
  • uruchomienie roamingu międzynarodowego i sprawdzanie stawki połączeń za granicą.

Obecnie aplikacja przeznaczona jest dla Abonentów T-Mobile posiadających taryfy Rodzina, Nowa Era, Nowa Firma, Pakiet dla Biznesu.

Dzięki naszej aplikacji "MiBOA" możecie sprawdzić m.in bieżące koszty, płatności i faktury, czy też internet w telefonie.

Aplikacja jest w wersji rozwojowej – co oznacza, że użytkownicy mogą aktywnie włączyć się w jej dalszy rozwój. Oczekujemy na sugestie i pomysły pod adresem mailto:mobileapps@t-mobile.pl

- Coraz większa liczba użytkowników sieci T-Mobile rozpoczyna swoją przygodę ze smartfonami. Poprzez aplikacje mobilne chcemy dać dostęp do szerokiego wachlarza usług mobilnych jakie oferuje sieć T-Mobile - mówi Kamil Wawrzyniak, Kierownik Działu Rozwoju Technologii i Aplikacji Terminalowych w naszej sieci.

Dzięki aplikacji "MiBOA" możecie sprawdzić Wasze bieżące koszty.

Dla przypomnienia – na Android Market (zakładka T-Mobile) znajdziecie kilka innych aplikacji naszego autorstwa przeznaczone dla posiadaczy telefonów i tabletów z systemem Android.
Należą do nich, m.in. „Połącz Chwile” czy "Strażnik”, która jest pomocna w przypadku zagubienia, czy kradzieży naszego telefonu. Dzięki niej możemy, na przykład, sprawdzić na Google Maps jaka jest lokalizacja naszego urządzenia, a nawet otrzymać zdjęcie wykonane przez telefon.

<p><em>Aplikacja MiBOA. Zobacz film!</em></p>

Aplikacja "MiBOA" udostępniona na iOS! - opinie i komentarze (5)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

ninkaoska
20-02-2016 - 17:53:45
dlaczego płacąc telefonem wyskakuje mi taki komunikat na stronie Przepraszamy, ale konto T-Mobile nie zostało uwierzytelnione do transakcji." proszę o pomoc jak zrobic żebym nadal mogła płacić
  (0)
Odpowiedz
Karol
17-07-2013 - 23:37:51
Czy istnieje możliwość sprawdzenia wartości pakietu na ipadzie? Bo nie moge znaleźć takiej opcji w miboa z AppStore :( pozdrawiam serdecznie.
  (0)
Odpowiedz
maniakT-MOBILE
17-03-2012 - 21:46:39
Planujecie przygotować aplikację do TakTAk? Coś w stylu mobilny iTakTak?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
18-03-2012 - 08:31:39
Maniaku, w tej chwili nie potrafimy odpowiedzieć na Twoje pytanie. Przekażemy Twoją sugestię dalej :-) Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
marcel200003
06-03-2012 - 20:35:21
A dla Bada to co?!
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Apple wypycha na margines własnego systemu kolejne usługi Google. Stąd też nie znajdziecie w iOS 6 preinstalowanej aplikacji YouTube.

Stosunki na linii Apple-Google coraz bardziej zaczynają przypominać niewypowiedzianą wojnę.

Apple postanowiło odciąć Google od części pieniędzy z iOS-a. Stąd rezygnacja z nawigacji oraz usługi Google Maps na rzecz własnego rozwiązania, oraz usunięcie systemowej aplikacji YouTube. Znikną one w nadchodzącym wielkimi krokami iOS 6. Dla użytkowników aplikacja YouTube jest darmowa, ale Apple musi odprowadzać do Google opłaty licencyjne.

Tej ikonki zabraknie w nadchodzącym iOS 6.

Jeśli więc po debiucie iOS 6 na rynku YouTube zniknie z waszych smartfonów i tabletów, będzie to całkowicie normalne (przynajmniej według Apple).

Google pracuje nad własną aplikacją, która będzie dostępna w App Store – prawdopodobnie za darmo. Zawsze można też zajrzeć do serwisu drogą okrężną, korzystając z przeglądarki. YouTube dobrze wygląda zarówno w Safari jak i w innych przeglądarkach mobilnych dla iOS-a.

Warto na marginesie dodać, iż użytkownicy starszych wersji iOS-a (w tym aktualnej), dalej będą mogli korzystać z systemowej aplikacji YouTube. Niestety po debiucie iOS 6, raczej nie będzie ona dalej rozwijana.

Źródło: The Verge

Fot. Apple

iOS 6 bez YouTube. Co na to Google? - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Zgodnie z obietnicą, Apple udostępniło właśnie najnowszą wersję swojego systemu operacyjnego przeznaczonego dla urządzeń mobilnych. Jakie zmiany przynosi ze sobą iOS 6?

Od 12 września praktycznie nie słabnie zainteresowanie iPhone'em 5, który tego dnia został pokazany światu na konferencji Apple w San Francisco. Nowy model smartfonu był gwiazdą tego dnia, ale swoje 5 minut miał wówczas także nowy system operacyjny, który może mieć spory udział w przypieczętowaniu jego rynkowego sukcesu.

iOS 6, bo o nim mowa, został właśnie udostępniony wszystkim użytkownikom iPodów, iPhone'ów 3GS, 4 i 4S, a także iPadów 2 oraz trzeciej generacji, który bywa również nazywany "nowym iPadem". Nowy system będzie też centrum dowodzenia iPhone'a 5, który już 28 września  pojawi się w ofercie T-Mobile.

Główne nowości wprowadzone przesz iOS to: integracja z Facebookiem i nowe mapy, a także szereg nowych funkcji i usprawnień poczynionych w przypadku tych już istniejących. Więcej na temat nowego systemu napisaliśmy w osobnym artykule.

iOS 6 już jest. Co nowego? - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się