Jeśli wierzyć przypuszczeniom analityka KGI Securities - Ming Chi Kuo, to Apple wprowadzi do oferty w tym roku nowego Apple Watcha, ale ten nie będzie się mocno różnić od zegarka z 2015 roku.

Ming Chi Kuo - analityk KGI Securities opublikował nowe notatki dla inwestorów, z których wynika, że Apple wprowadzi w tym roku do oferty nowego smartwatcha. Nowy zegarek możemy jednak z powodzeniem nazwać sobie Apple Watchem s, a więc, podobnie jak w przypadku iPhone'ów z literką s w nazwie, smartwatch nie będzie wizualnie różnić się od poprzednika, a doczeka się jedynie uaktualnionych komponentów.

Apple Watch s zapewne otrzyma lepszy mikrokomputer Apple S2, ale dokładne szczegóły nie są znane. Ming Chi Kuo stwierdza, że na większe zmiany we wzornictwie Apple Watcha przyjdzie czas w 2017 roku.

Analityk dodaje, że w tym roku Apple raczej sprzeda mniej smartwatchy niż w zeszłym - około 7,5 mln sztuk. Dla porównania, w 2016 roku ten zegarek kupiło 10,6 mln osób. Premiera tegorocznego Apple Watcha może odbyć się w czerwcu (na WWDC 2016) lub we wrześniu, przy okazji premiery iPhone'a 7.

Źródło: Apple Insider

Apple Watch S jeszcze w tym roku? - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się