W najbliższy weekend T-Mobile Truck zawita do Ustrzyk Dolnych. Na miejscowym Rynku będziemy będziemy promować szybki Internet i pokazywać cuda, które zdziałać mogą mobilne urządzenia. Zapraszamy!

Byliśmy już w Ostrołęce i Lubsku. Kolejny przystanek to Ustrzyki Dolne. To niewielka miejscowość w województwie podkarpackim będzie obchodzić swoje święto, a więc dni miasta. Nie może tam zabraknąć naszego T-Mobile Trucka.

Dni Ustrzyk Dolnych 2014 odbędą się 14. i 15. czerwca, a więc w najbliższą sobotę i niedzielę. W ciągu pierwszego dnia mieszkańcy posłuchają koncertów Kamil PRJ, Vintage oraz Obstawy Prezydenta. W niedzielę z kolei obejrzeć będzie można występy dziecięcych i młodzieżowych zespołów tanecznych u muzycznych oraz odbędą się konkursy i zabawy dla dzieci i dorosłych. Wieczorem zagrają Bethel oraz Indios Bravos.

Plan Dni Ustrzyk Dolnych 2014

Przez cały ten czas w Ustrzykach obecny będzie T-Mobile Truck. Odwiedzać nas będziecie mogli w godzinach 14.00 - 20:30. Naszym gościom zaprezentujemy super nowoczesne smartfony i tablety, przetestujemy też jakość sieci T-Mobile. Nasz animator będzie prowadził i zachęcał do brania udziału w grach i zabawach. 
Wewnątrz wozu na 3 monitorach dotykowych nasi gości będą mogli obejrzeć prezentacje poświęcone superszybkiemu Internetowi, MyWallet oraz popularnym aplikacjom.

W niedzielę w okolicach godziny 18.00 przeprowadzimy konkurs "Bryła lodu". Zadaniem uczestników będzie wydobycie z lodu urządzenia mobilnego. Kto zrobi to najszybciej, wygrywa smartfon od Huawei. 

Zapraszamy wszystkich do Ustrzyk Dolnych. Bawcie się z nami i wygrywajcie cenne nagrody!

<p><em>Tak z T-Mobile Truck bawił się w Ustrzykach! <br /></em></p>

Będziemy na Dniach Ustrzyk Dolnych! - opinie i komentarze (4)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

loloo124
05-07-2014 - 10:40:21
Kiedy z Chojnic i Ustrzyk filmiki ?:)
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
07-07-2014 - 10:00:12
Oba filmy są dostępne na naszym kanale YouTube. Zapraszamy do oglądania :) Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
mati111
30-06-2014 - 21:35:09
Kiedy filmik i zdjęcia z Ustrzyk !!??
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
02-07-2014 - 10:01:32
Witaj. Materiał udostępnimy do końca tego tygodnia na naszym kanale w serwisie YouTube: http://www.youtube.com/user/TMobileTrendyPL. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Znajomości nawiązujemy na każdym kroku. Nowa praca, szkoła, koleżanki z jogi... dziś również za pośrednictwem Internetu. Niezmiennie popularne, dzięki swobodzie wyboru czasu, miejsca i rozmówcy, są czaty. Dzięki nam i Ty możesz zapoznać się z kilkoma zasadami poruszania się w niezmierzonej przestrzeni internetowego czatu.

Przykładowa sytuacja - spacer zatłoczonym chodnikiem, ocieranie się o setki kurtek, mnóstwo nowych twarzy, uśmiechów przeplatanych z obojętnością i zdenerwowaniem. Nagle ktoś z tłumu zaczyna śpiewać Ci piosenkę, po czym pyta, jak minął dzień. Zaskakujące? W „realu” pewnie tak, ale nie w wirtualnym świecie anonimowych twarzy, w którym „realne” zasady i konwenanse zastępuje spontaniczność, ciekawość i frajda z nieograniczonej możliwości poznawania nowych ludzi.

Say hi!

Mechanizm jest prosty - wystarczy wejść. Chatroulette, Omegle, Anicechat... Możliwości jest wiele, fenomen zbiorczy. Geniusz tkwi w prostocie. Każde z nich opiera się na rozmowie z losowo wybraną osobą, przy czym niektóre, oprócz klasycznej „pisaniny”, mają jeszcze kamerkę i mikrofon. Co jest powodem ich ogromnej popularności? Przede wszystkim pierwotna ciekawość i przystępna forma. Niezależnie od tego, czy akurat jemy śniadanie, pijemy drugą kawę czy przeglądamy wiadomości, krótka wymiana zdań z kimś z drugiej strony globu nie stwarza żadnego problemu. Dodając do tego fakt, że tego typu portale są skarbnicą anegdot i zabawnych sytuacji, trudno nie ulec pokusie wpisania w pasek adresu nazwy jednej z wymienionych stron.

Najczęściej popełnianym błędem w pierwszych sekundach rozmowy jest o dziwo pytanie z gatunku ASL (age, sex, location), które traktowane jako zapowiedź nudnego i przewidywalnego do granic możliwości wywodu (...)

ASL? Disconnected

Najczęściej popełnianym błędem w pierwszych sekundach rozmowy (pomijając te oczywiste) jest o dziwo pytanie z gatunku ASL (age, sex, location), które traktowane jako zapowiedź nudnego i przewidywalnego do granic możliwości wywodu, jako wstęp sprawdza się średnio. Może inaczej: nie sprawdza się w ogóle. Stąd też łatwo zaobserwować np. na wspomnianym Chatroulette wysyp kosmitów, superbohaterów z kreskówek, ludzi-drzew, ekscentrycznych gitarzystów, a nawet sobowtóra Baracka Obamy. Ważne, żeby zaskoczyć. Barierą są także stereotypy, przez które połowa rozmówców po słowie „Russian” rozłączy się lub co najwyżej, w przypływie życzliwości, zapyta, czy właśnie pijemy wódkę. Nie jest to jednak regułą. Znacznie poważniejszy problem dotyczy użytkowników z gatunku „hulaj dusza”, którzy zaśmiecają portal beztroskim ekshibicjonizmem, czekając na chociażby kilkusekundową publiczność. Ale i na nich jest sposób, którego tak bardzo brakuje w „realu” i dla którego warto choć raz odwiedzić wirtualne konwersatorium. Wystarczy z dziką satysfakcją nacisnąć magiczne „next”.


Czasami na Czatruletce nieświadomie stać się możemy elementem wielkiego show:

A czasem spotkać osoby, delikatnie mówiąc, dziwne:


Dołącz do Power Chat!

Jeśli lubisz poznawać nowych ludzi, różne kultury i mniej lub bardziej skrajne poglądy lub zwyczajnie chcesz porozmawiać z kimś spoza własnego „podwórka”, wypróbuj aplikację Power Czat. Dzięki niemu możesz rozmawiać z ludźmi
z wybranego kraju.


Power Czat umożliwia użytkownikom T-Mobile tworzenie własnych profili oraz udostępnianie na nich filmików i zdjęć, sprawdzonych przez moderatorów.

Świat na wyciągnięcie klawiatury - opinie i komentarze (3)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

tnwpz
17-11-2010 - 17:40:46
Nigdy mnie to nie kręciło. Jakieś rozmowy z zupełnie obcymi ludźmi. Nuda.
  (0)
Odpowiedz
k4j4k
02-11-2010 - 17:46:21
fajny ten koncert na czacie w pierwszym wideo :) chodziło się po czatach swego czasu, ale kamera do komputera to było wtedy raczej udziwnienie :( może być fajnie, gdy już znajdziemy kogoś do rozmowy, lecz na takich serwisach to więcej szalonych i niespełnionych się ukazuje niż normalnych ludzi..;/
  (0)
Odpowiedz
20thcentury
02-11-2010 - 15:57:08
Heh, i pomyśleć, że pamiętam czasy, kiedy jedyną formą takiej komunikacji był IRC.
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Czas na kolejny przystanek T-Mobile Trucka! Z Ostrołęki zmierzamy do Lubska. Będą koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej, pokazy taneczne, a w konkursie organizowanym przez naszą ekipę wygrać będzie można nowoczesne urządzenie mobilne!

Już w ten weekend T-Mobile Truck zatrzyma się w województwie lubuskim. W tym 14-tysięcznym miasteczku odbędą się dwa dni świętowania! Dni Lubska rozpoczną się w sobotę (31. maja), a zakończą dzień później.

Uczestnicy będą mogli obejrzeć i posłuchać muzyki Mroza i legendarnego zespołu Wilki. Odbędą się również widowiska plenerowe, występy przedszkolaków czy pokazy taneczne.

W wydarzeniu brać będzie udział również nasz mobilny salon, a więc T-Mobile Truck. Będziecie mogli nas odwiedzać na Bohaterów 3d (na tyłach klubu OSiR) przez cały weekend w godzinach 14.00 - 20:30. Naszym gościom zaprezentujemy super nowoczesne smartfony i tablety, przetestujemy też jakość sieci T-Mobile. Nasz animator będzie prowadził i zachęcał do brania udziału w grach i zabawach. 
Wewnątrz wozu na 3 monitorach dotykowych nasi gości będą mogli obejrzeć prezentacje poświęcone superszybkiemu Internetowi, MyWallet oraz popularnym aplikacjom.

Konkurs Batak

W sobotę zapraszamy na konkurs Batak. I etapem konkursu będzie udzielenie poprawnej odpowiedzi na zadane pytanie przez osobę prowadząca. Odpowiedź należy wysłać na wskazany przez osobę prowadzącą numer  telefonu. Pytanie dotyczyć będzie tematyki związanej z naszą siecią. Pierwsze cztery osoby które wyślą poprawną odpowiedź na pytanie biorą udział w grze głównej zwaną dalej „Batak”. Osoby które zakwalifikują się do gry zostaną powiadomione telefonicznie. W II etapie każdy z uczestników będzie musiał zdobyć na urządzeniu Batak jak najwięcej punktów w ciągu 30 sekund. Nagrodą główną będzie smartfon Huawei Ascend Y530.

Dzień później odbędzie się konkurs zwany "Bryła lodu". Zadaniem uczestników będzie wydobycie z lodu urządzenia. Kto zrobi to najszybciej, wygrywa smartfon od Huawei.

Zapraszamy wszystkich do Lubska. Bawcie się z nami i wygrywajcie cenne nagrody!
 

<p><em>Do wygrania w naszych konkursach będzie smartfon Huawei Ascend Y530!</em></p>

Jedziemy na Dni Lubska! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Już w najbliższy weekend odwiedzimy Chojnice, gdzie zamierzamy zaprezentować wam możliwości mobilnego internetu oraz nowoczesnych urządzeń mobilnych.

T-Mobile Truck zawitał już do Ostrołęki, Lubska, Ustrzyk Dolnych oraz Elbląga, a teraz zamierzamy odwiedzić Chojnice, w których w najbliższy weekend odbędą się Dni Chojnic. Już od dzisiaj na osoby biorące udział w imprezie czekają liczne niespodzianki, a całość potrwa aż do niedzieli 30 czerwca.

Organizatorzy wydarzenia zaplanowali koncerty, prezentacje szkół i przedszkoli, bractw rycerskich, konkurs taneczny, zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży, turniej tenisa stołowego, plenerowe zabawy plastyczne dla dzieci i młodzieży, pokazy sztuk walki, gry i zabawy szachowe, turniej gry w boule. Uczestnicy Dni Chojnic będą mogli odwiedzić stoiska promocyjne instytucji i organizacji młodzieżowych, wziąć udział w Giełdzie Mam, pójść na wystawę pojazdów dawnych. Szczegółowy program znajdziecie na stronie Chojnic.

T-Mobile Truck stanie na Rynku Miasta na tyłach poczty, a jego wjazd został zaplanowany na piątek. W sobotę i niedzielę będzie można odwiedzić ten wyjątkowy samochód w godzinach 12.00 – 20.00, a konkursy zaplanowane zostały na godz. 18.00 – 20.00.

Naszym gościom zaprezentujemy super nowoczesne smartfony i tablety, przetestujemy też jakość sieci T-Mobile. Animator zachęci do udziału w grach i zabawach. Wewnątrz Trucka na 3 monitorach dotykowych odwiedzający będą mogli obejrzeć prezentacje poświęcone superszybkiemu Internetowi, MyWallet oraz popularnym aplikacjom.

Puntem kulminacyjnym będzie konkurs "Bryła lodu". Zadaniem uczestników będzie wydobycie z lodu urządzenia mobilnego. Kto zrobi to najszybciej, wygrywa smartfon od Huawei. 

Zapraszamy wszystkich do Chojnic. Bawcie się z nami i wygrywajcie cenne nagrody!

T-Mobile Truck na Dniach Chojnic - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się