Od 4 października br. klienci biznesowi nie muszą dbać o ilość minut dostępnych w abonamencie. Zobaczcie szczegóły nowej oferty dla firm.

Nowa oferta Biznes non Stop przygotowana dla przedsiębiorców przez T-Mobile to proste rozwiązanie, w którym mają oni do dyspozycji 5 abonamentów w trzech różnych kategoriach: nielimitowanych usług w T-Mobile w kraju, nielimitowanych usług w Polsce oraz nielimitowanych usług w Unii Europejskiej.

W najniższym abonamencie oferty Biznes non Stop za 29,90 zł netto przedsiębiorca otrzymuje nielimitowane rozmowy i SMS-y do sieci T-Mobile w kraju oraz pakiet 500 MB na swobodne korzystanie z Internetu w Polsce. W abonamencie za 49,90 zł netto pakiet nielimitowanych połączeń i SMS-ów obejmuje, oprócz sieci T-Mobile, również pozostałe sieci w Polsce – komórkowe i stacjonarne. Pakiet danych w tej opcji to już 1 GB na łączenie się z siecią w Polsce.

Dla przedsiębiorców, którzy współpracują z firmami oraz klientami w całej Unii Europejskiej, T-Mobile przygotował pakiet trzech różnych zestawów z nielimitowanymi połączeniami w UE.

W najniższym z nich przedsiębiorca za 79,90 netto korzysta z nielimitowanych rozmów ze wszystkimi sieciami w kraju oraz z nielimitowanych połączeń przychodzących w roamingu w UE. Ponadto otrzymuje pakiet 100 minut na połączenia międzynarodowe oraz większy pakiet danych na korzystanie z Internetu w kraju obejmujący 2 GB. W abonamencie za 199,90 zł netto przedsiębiorca otrzymuje dodatkowo nielimitowane połączenia międzynarodowe do UE oraz pakiet 5 GB danych. Zestaw za 349,90 zł netto to opcja Premium z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich w kraju i w UE. Na korzystanie z Internetu w kraju przedsiębiorca otrzymuje w nim 10 GB, a na surfowanie w UE 50 MB danych.

W przypadku oferty Biznes non Stop z urządzeniami abonamenty za zestawy są wyższe od 10 do 150 złotych. Dla klientów przenoszących numer od innego operatora T-Mobile przygotował bonus w postaci abonamentu niższego nawet o 50 złotych miesięcznie.

Dodatkowo za przeniesieniem numeru do T-Mobile przemawia zasięg i jakość sieci udostępnianej przedsiębiorcom przez T-Mobile. Aktualnie łącznie, w zasięgu szybkiego mobilnego Internetu oferowanego przez T-Mobile w technologiach UMTS 900/2100 jest już blisko 90% populacji Polski. Zgodnie z prowadzonymi przez T-Mobile badaniami jakości zmodernizowanej sieci, metodą tzw. drive testów, średnie prędkości przesyłania danych wahają się pomiędzy 10 a 15 Mbps. Prędkości transferu danych na tym poziomie pozwalają na swobodne korzystanie z mobilnego Internetu, w tym także oglądanie treści video w rozdzielczości HD.

Więcej informacji o nowej ofercie dla przedsiębiorców T-Mobile będzie dostępnych na stronie T-Mobile.pl.

Biznes non Stop z T-Mobile – nielimitowane usługi w kraju i UE - opinie i komentarze (2)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Bartas
03-10-2013 - 19:37:00
Raczej nie będzie zmiany oferty dla klienta indywidualnego. Klient Biznesowy jest klientami kluczowym dla sieci. na 2 planie są klienci indywidualni.
  (0)
Odpowiedz
piotr
03-10-2013 - 19:28:43
Czy będzie nowa oferta dla klientów prywatnych
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

W kampanii możemy zobaczyć Tomasza Kota oraz Szymona Piotra Warszawskiego.

Spoty reklamowe stanowią kontynuację wcześniejszych odcinków miniserialu reklamowego, którego bohaterami jest czteroosobowa rodzina i niezwykły pies – przyjaciel pana domu. W rolę ojca wcielił się Tomasz Kot, a psa zagrał Szymon Piotr Warszawski. Spoty możecie zobaczyć poniżej.

Kampania ma na celu przybliżenie warunków udzielania pożyczek gotówkowych, które są dostępne dla każdego, a nie tylko dla klientów T-Mobile.

Na warunki pożyczki składa się: oprocentowanie w wysokości 5,5 proc., pierwszy 1000 bez odsetek i prowizji, maksymalna kwota pożyczki w wysokości 150 000 zł, brak obowiązkowych ubezpieczeń pożyczkobiorcy. Pożyczka może posłużyć dowolnemu celowi – także spłacie zobowiązań zaciągniętych w innych bankach.

Pożyczka gotówkowa oferowana przez T-Mobile Usługi Bankowe jest w czołówce najtańszych produktów na rynku. W rankingu pożyczek na kwotę do 10 000 zł spłacanych w 24 ratach zajmuje pierwsze miejsce według niezależnego rankingu jednego z portali branżowych.

Z oferty można skorzystać w dowolnym sklepie T-Mobile. Dodatkowo, w 133 z nich będą czekali pracownicy, którzy obsługują jedynie produkty finansowe. Pożyczkę można też zaciągnąć bez wychodzenia z domu, przez internet na www.t-mobilebankowe.pl oraz przez telefon pod numerem 19 506.

Więcej informacje można znaleźć pod adresem: http://www.t-mobilebankowe.pl/pozyczka 

Kampania pożyczek w T-Mobile Usługi Bankowe - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

21 sierpnia rusza nowa elastyczna oferta usług łączonych, która pozwala na dokupienie do podstawowej usługi aż do 5 dodatkowych, co pozwala zaoszczędzić nawet do 50 zł miesięcznie.

Na klientów T-Mobile, którzy do posiadanego abonamentu (usługi głosowe lub internetowe) lub taryfy MIX dokupią kolejne usługi abonamentowe, czekają zniżki na każdy kolejny abonament. 

W ramach Usług z Ulgą klient, podpisując drugą i kolejne umowy na usługi telefonii bądź internetu mobilnego lub domowego, otrzyma 10 zł zniżki na nowy abonament przez cały okres trwania umowy. Rabaty będą sumowane. Promocja Usługi z Ulgą umożliwia zakup kilku aktywacji jednego typu usługi.

Usługi z Ulgą to także możliwość zyskania aż 20 proc. więcej za każde doładowanie konta w T-Mobile na kartę, Internetu na kartę w T-Mobile, konta Heyah lub konta MIX w T-Mobile lub Heyah. Jedynym warunkiem uzyskania rabatu jest zlecenie doładowania konta z abonamentu w T-Mobile.

Wprowadzenie oferty wspiera kampania reklamowa, a nowe spoty telewizyjne i online z Tomaszem Kotem w roli głównej będzie można obejrzeć już od 21 sierpnia.

Usługi z Ulgą w T-Mobile - opinie i komentarze (2)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

owsiaklg
08-09-2015 - 19:34:14
Dziękuje za odpowiedz :):)
  (0)
Odpowiedz
owsiaklg
23-08-2015 - 09:32:01
Witam. Czy oferta jest dla nowych usług ? Mam 3 nr abo + 3 internety mobilne + 2 mix proszę o info
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

T-Mobile prezentuje nową ofertę internetową z atrakcyjnymi pakietami danych i nielimitowanym dostępem do internetu w zasięgu LTE. Sprawdź szczegóły.

Nowa oferta internetowa T-Mobile dedykowana jest klientom indywidualnym i charakteryzuje się przejrzystymi taryfami. Trzy proste pakiety internetowe oferują teraz jeszcze więcej danych niż do tej pory – od 10 GB za 39,99 zł aż do 55 GB miesięcznie w pakiecie za 69,99 zł.

Jeśli zdecydujemy się na podniesienie kwoty abonamentu do 79,99 zł, otrzymujemy nielimitowany dostęp do Internetu w zasięgu LTE. W ramach oferty klient może przesłać do 100 GB danych z pełną prędkością, a następnie korzystać bez limitu z danych z ograniczeniem prędkości do 2 Mb/s. Wybierając tę opcję, można być spokojnym o swój podstawowy pakiet danych, ponieważ wykorzystywany jest on tylko w momencie, gdy użytkownik jest zalogowany do sieci w innej technologii niż LTE.

Oferta dostępna jest w pakiecie z nowoczesnymi routerami LTE przy umowie na 24 miesiące.

Nową ofertę przygotowano także dla klientów wybierających Internet z urządzeniami – nowoczesnymi tabletami takimi jak Alcatel PIXI czy Huawei 8.0 i 10.0. Pakiet 25 GB miesięcznie można mieć już od 49,99 zł wraz z urządzeniem w cenie od 9 zł. Wybierając opcję za 79,99 zł miesięcznie użytkownicy także mogą cieszyć się nielimitowanym transferem danych w zasięgu LTE.

Nowa oferta internetowa skierowana jest zarówno do nowych, zmieniających numer jak i obecnych klientów T-Mobile. Dotychczasowi klienci lub ci, którzy wybierają więcej niż jedną usługę, mogą liczyć na dodatkowe benefity – rabat w wysokości 10 zł miesięcznie.

Klienci T-Mobile mogą cieszyć się najwyższą jakością rozmów i szybkim Internetem dzięki całkowicie zmodernizowanej infrastrukturze telekomunikacyjnej operatora. W chwili obecnej T-Mobile Polska obejmuje niemal 100 proc. populacji Polski zasięgiem swojej sieci 3G oraz ponad 77 proc. populacji zasięgiem LTE 4G.

Fot. Fotolia

Nielimitowany Internet w zasięgu LTE - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Rafal
24-10-2015 - 22:48:18
Tyko w Osiecznicy nie mamy LTE :(
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się